|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:37:06   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
špelin@ a je Gregi spal danes ponoči?

Verjetno bi kar spal, če ga ne bi mučil zamašen nos - smo ponoči 2x sesali, potem pa sem popenila in mu po čiščenju noska špricnila noter otroški Operil in je zaleglo user posted image
 
Drage moje, poskusite se fajn naspat in si odpočijte, mirno nočko želim vsem user posted image  Tale je pa za naše user posted image : user posted image  user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

Tudi tebi lahko noč.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:37:28   
*Tiana*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
špelin@ a je Gregi spal danes ponoči?

Verjetno bi kar spal, če ga ne bi mučil zamašen nos - smo ponoči 2x sesali, potem pa sem popenila in mu po čiščenju noska špricnila noter otroški Operil in je zaleglo user posted image
 
Drage moje, poskusite se fajn naspat in si odpočijte, mirno nočko želim vsem user posted image  Tale je pa za naše user posted image : user posted image  user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Hvala enako, jaz grem tud v posteljo

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:38:11   
Anitka
Tiana - si rajši rečem, da bo trajalo nočno rogoviljenje do treh let in upam, da me pa morda vseeno moj sonček preseneti kaj prej kot pa da se zgodi kontrauser posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu *Tiana*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:39:00   
Anitka
Zdaj pa res  user posted image  

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:40:35   
*Tiana*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

*Tiana*, za 1 sekundo sem te user posted image


si me pihnila user posted image

Pa veš kaj sem pa jaz opazila, da se ti full potrudiš z nicki ko komentiraš brez citiranja. Res jih obvladaš u nulo in čist pravilno vse napišeš. Svaka ti čast user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:42:00   
*Tiana*
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Tiana - si rajši rečem, da bo trajalo nočno rogoviljenje do treh let in upam, da me pa morda vseeno moj sonček preseneti kaj prej kot pa da se zgodi kontrauser posted image user posted image


Upam da te bo zeloooo presenetil user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
22.12.2008 4:58:37   
Anitka
Dobro jutro  user posted image   user posted image   user posted image
, mi malo ponočujemo (Gal galami) in vam tokrat jaz ponudim  user posted image   user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu *Tiana*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
22.12.2008 8:12:48   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Dobro jutro  user posted image   user posted image   user posted image
, mi malo ponočujemo (Gal galami) in vam tokrat jaz ponudim  user posted image   user posted image



Juto Anitka, saj verjetno sedaj spitauser posted image  Naša se krega sede z dundo na naši postelji, ker v leže noče bituser posted image To je moja sreča al pa nesreča. Ko začne rogovilit je ne morem prelisičit, da jo dam k seb spat.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
22.12.2008 8:13:43   
tilči
Dobro jutro!
 
Noč je bila user posted image ,saj ga je celo noč napenjalo,zjutraj pa se je potem ukakal.Danes bom ta zvijanje že prej preprečila.Čaj ima že kuhan,še slivo dobi, pa bo.user posted image
 
Tiana..enkrat je en poklical po telefonu,če lahko pride zmerit,tako da pojma nimam kaj je to za eden.ker me takrat tudi doma ni bilo,je tašča to zrihtala.
 
Špelin@...user posted image user posted image user posted image  za Gregija
 
Anitka...hvala za kavo in upam, da si se še kaj spočilauser posted image
In pa seveda
 
VSE NAJ NAJ ZA ROJSTNI DAN
 
user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
22.12.2008 8:15:18   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Dobro jutro  user posted image   user posted image   user posted image
, mi malo ponočujemo (Gal galami) in vam tokrat jaz ponudim  user posted image   user posted image



Juto Anitka, saj verjetno sedaj spitauser posted image  Naša se krega sede z dundo na naši postelji, ker v leže noče bituser posted image To je moja sreča al pa nesreča. Ko začne rogovilit je ne morem prelisičit, da jo dam k seb spat.

Naš je isti:ne bo spal pri meni,pa če se na glavo postavim.Nejc je bil isti.Samo prvi mesec sta se stiskala,potem pa je bilo konec veselja.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
22.12.2008 8:16:40   
narava
Jutro tetke!

Danes v lj meeeeeeeegla! Mi cakamo na obljubljeno sonce, pol pa letimo v laboratorij, ki ga ze 14 dni prelagam, ker cakam da se skobacamo iz prehlada..

Kakko ste spale? Moj sinocnji sum se je potrdil kot izredno natancen, ker smo danes preziveli se eno noc na sedezni. Groza. Pa jest ne vem vec kaj se dogaja?? Zaspi normalno, pol se pa okrog enih zbudi in do petih je konstantno dretje, s presledki cca pol ure, ko zaspi v narocju. In nic ne pomaga!? Calgel in ostalo sranje - NIC, le paracetamol sirup oziroma svecka prime. And dec it! Katastrofa..

zato sedaj sedim v poltemiuser posted image in pijem kavo ter se trudim ostat budna..

aja, vidla slikce - Tiana tenk ju veri mac! matr, kaksna sm!user posted image user posted image user posted image jst se nikol nism marala slikat, pa sem se pred kratkim sprasevala, da zakaj ze?? no, pa sem sedaj ponovno ugotovila - ker na slikah zgledam k skeri muvi user posted image user posted image

naty, izgledas odlicno! Ti mas men tak ful prijazen obraz, se mi zdi, kot bi te poznala ze od prej?? user posted image
aja, to pa moram rect! dobim slike in buljim in buljim kdo za vraga je ta huda bjonda?? pa buljim in mi potegne - edina! wow, ko sva se zadnjic videle, si bila otekla, zabuhla in rjavolaska. sedaj pa si hot hot bjonda! bravo punca za transformacijo! user posted image user posted image

aja, spelin@! tisti natakar! brr! men je sel tko na zivce, tut k sm domov prisla, sm mojmu najprej povedala, da majo tam dobro hrano ampak kretenskega natakarja! brrr "joj, gospodicne, to ste pa zakomplicirale!" - obrazlozitev: smo hotle vsaka posebej placat user posted image cudak.

no tolk. davud se spi (ja itak, celo noc mora not prinestuser posted image ), pol greva v lab in se javim ko bo spal prvo dnevno rundo..

lp, narava, ljubljana, slovenija  (tega pa ze dooooooolgo nisem napisala)
miran alisic


_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
22.12.2008 8:18:24   
Estrella*

user posted image

user posted image
 
 
ANITKA,
 
Ker danes praznuješ rojstni dan,
naj sreca k tebi se poda,
naj izpolni vse želje tvojega srca,
naj v srcu prijateljstvo živi
in naj bo ljubezen vodnik vseh poti!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
22.12.2008 8:20:35   
narava
Anitka, vse najboljse!!

Aja, v 8. delu si sprasevala za recept za spanje: jah, v nosecnosti je mene ful matrala nespecnost in edino kar mi je pomagalo je igrica Mahjong user posted image probaj user posted image


_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
22.12.2008 8:22:53   
Estrella*
 
user posted image
 
BARBAW,
 
V življenju vse polno je zmot, brez njih prehodi svojo pot. Če pa kdaj te hudo doleti, pogum vzemi ter se upri. Naj dnevi živlenja sedaj ko si polnoletna ti minejo lepo, naj vsaka stopinja srečna bo, najlepše voščilo naj ti velja, ni veliko, vendar je pa iz srca!  VSE NAJBOLJŠE!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
22.12.2008 8:26:37   
Estrella*
LUČKI ZA 7 MESECEV
 
IN   ERAZMU ZA 8 MESECEV
 
 
VSE NAJ NAJ!!!!!
 
user posted image

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
22.12.2008 8:29:05   
Estrella*
Tako sem se prebila skozi čestitke slavljencemuser posted image
 
barbaw: tisto s "polnoletnostjo" upam, da ne zameriš, se mi zdiš bolj toliko strara kot dejanskouser posted image
 
Grem malo porihtat.
 
Pa čestitke za 9 . deluser posted image user posted image user posted image sem kar boljši voljeuser posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
22.12.2008 8:50:58   
buccka
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

LUČKI ZA 7 MESECEV
 
IN   ERAZMU ZA 8 MESECEV
 
 
VSE NAJ NAJ!!!!!
 
user posted image



Se pridružujem čestitkam.

Pa še Anitka in Barbaw vse naj naj!

Dobro jutro!
No mi smo na srečo skor celo noč prespali, pa tud vročine ni več. Sploh mi je čudno oid kje vročina, ker je zlo mal prehlajena, sploh se n evidi, razen ko kihne ji z noska priteče. Prejšnjič pa je bila ful prehlajena, vsa zamašena, pa brez vročine. Kdo ve.
Danes pa je moj doma, sem prav happy ker mi bo mal z malo pomagal, da se mal spočijem.
Grem, ker bo Lin papala frutka, pa da ji naredim kosilce. Čeprav še ne vem kaj.




_____________________________

moja princeska Lin je prijokala na svet dne 09.05.2008

http://trudy.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
22.12.2008 8:54:54   
špelin@
Dobro jutro user posted image
 
Spali nismo skoraj nič, ker je Gregija nonstop mučila sluz, ki je ne zna izkašljat user posted image  Posledično me boli glava. Ampak energije imam veliiikoooo, ker sem si v soboto krepko napolnila baterije user posted image
 
tilči, saj bo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: *Tiana*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
*Tiana*, za 1 sekundo sem te user posted image

si me pihnila user posted image

Pa veš kaj sem pa jaz opazila, da se ti full potrudiš z nicki ko komentiraš brez citiranja. Res jih obvladaš u nulo in čist pravilno vse napišeš. Svaka ti čast user posted image user posted image user posted image

Ne morem pomagat, glede teh stvari sem tako picajzlasta, da grem včasih še sama sebi na jetra user posted image  Tako kot ne morem pozabiti "gobedine" in "eggplanet-a" iz kitajca user posted image  Na forumu mi je čisto vseeno, kako katera piše, ker gre za pogovorno zadevo, ne grem nikoli v mislih delat korektur, da ne bo katera slučajno pomislila user posted image  
 
Anitka, danes pa res: VSE NAJBOLJŠE  user posted image

barbaw, oooooooo, ti tudi praznuješ  user posted image  VSE NAJBOLJŠE user posted image

Čestitke tudi Lučki in Erazmu ob njunih obmesečnicah user posted image user posted image user posted image

narava alias "Trontelj-bejž-kolkr-noge-dajo" oz. "she-man-Ališič" is back user posted image user posted image user posted image  Tako v živo kot na slikah si ena dobra bejba, imaš izredno lep obraz, tako da daj mir user posted image  Za Davuda pa user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: narava
aja, to pa moram rect! dobim slike in buljim in buljim kdo za vraga je ta huda bjonda?? pa buljim in mi potegne - edina! wow, ko sva se zadnjic videle, si bila otekla, zabuhla in rjavolaska. sedaj pa si hot hot bjonda! bravo punca za transformacijo! user posted image user posted image

O šiiiiiiiiit user posted image  Ampak edinaos res fenomenalno izgleda, zato mi gre na jetra, če se pritožuje!!! Si slišala, stara?? user posted image  Ali pridem tvojega brata za ušesa, ker ti je tako grdo zbil moralo?
 
buccka, super, da je Lin bolje user posted image

Estrella*, vidim, da danes za rojstne dneve same čokoladne dobrote talaš user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Tiana*)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
22.12.2008 9:11:56   
mafi
juutroo.

pri nas je bilo ponoči pesto spali nismo ničuser posted image , filip še zdej nič ne je. sem že klicala v zd, če se ne izboljša in če ne bo nič pil bomo pristal na infuzijiuser posted image . tako da se zdej trudimo do max. da bi vsaj po žlički spravil vase, ampak gre bol težko. Ma da mi zdej udari na psiho.

Anitki in barbaw vse naj naj za rojstni dan in nej se vama ustvarijo vse želje, ki si jih sami najbolj želita.user posted image user posted image user posted image

zraven pa še čestitke Lučki za 7mesecev in Erazmu za 8mesecevuser posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
22.12.2008 9:13:29   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: buccka

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

LUČKI ZA 7 MESECEV
 
IN   ERAZMU ZA 8 MESECEV
 
 
VSE NAJ NAJ!!!!!
 
user posted image



Se pridružujem čestitkam.

Pa še Anitka in Barbaw vse naj naj!

Dobro jutro!
No mi smo na srečo skor celo noč prespali, pa tud vročine ni več. Sploh mi je čudno oid kje vročina, ker je zlo mal prehlajena, sploh se n evidi, razen ko kihne ji z noska priteče. Prejšnjič pa je bila ful prehlajena, vsa zamašena, pa brez vročine. Kdo ve.
Danes pa je moj doma, sem prav happy ker mi bo mal z malo pomagal, da se mal spočijem.
Grem, ker bo Lin papala frutka, pa da ji naredim kosilce. Čeprav še ne vem kaj.





Vročina ni ma veze s prehladom in sorodnimi pojavi, ker je samo obrambni mehanizem telesa. Ponavadi se vročina pojavi ob bakteriski okužbi in je praviloma višja kot pri virusnih obolenjih, pri katerih je pogosto odsotna.
 
 
Pa barvo za LInuser posted image user posted image user posted image user posted image
 
Sem ti pa kar malo fovš, da imaš pomočuser posted image  jaz se bom mogla sama znajdituser posted image

(odgovor članu buccka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
22.12.2008 9:15:55   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: mafi
pri nas je bilo ponoči pesto spali nismo ničuser posted image , filip še zdej nič ne je. sem že klicala v zd, če se ne izboljša in če ne bo nič pil bomo pristal na infuzijiuser posted image . tako da se zdej trudimo do max. da bi vsaj po žlički spravil vase, ampak gre bol težko. Ma da mi zdej udari na psiho.

Joj, mafi, res mi je hudo, da je takole user posted image  Fajn močno stiskam pestke, da bo mali začel piti!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
22.12.2008 9:15:59   
Estrella*
Špelin@: user posted image za slabo nočko, bo današnja bolje. Ja čokoldake so danes zelo aktualne, saj jaz pa še zajtrkovala nisemuser posted image Mala je popolia samo 90AMuser posted image , sem ji dala piškot v roko in ga je glodala in kaj se zgodi, zaleti se ji in bruhne. Jojo, sem pa res brihtna, da ji dajem to reč po zajtrku.
 
Grem malo pomalicat.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
22.12.2008 9:19:20   
špelin@
Aja, mimogrede: če katera zbira oz. potrebuje, ji lahko pošljem 3 Merkurjeve nalepke za uveljavljanje popusta.
KLIK - glej zadnjo stran kataloga

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
22.12.2008 9:22:25   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Dobro jutro  user posted image   user posted image   user posted image
, mi malo ponočujemo (Gal galami) in vam tokrat jaz ponudim  user posted image   user posted image



Juto Anitka, saj verjetno sedaj spitauser posted image  Naša se krega sede z dundo na naši postelji, ker v leže noče bituser posted image To je moja sreča al pa nesreča. Ko začne rogovilit je ne morem prelisičit, da jo dam k seb spat.


Jutrouser posted image user posted image user posted image ! Pa sem vstala, Gal pa še spi. Mene pa zaradi njegove galame glava boli.



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
22.12.2008 9:23:23   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*


user posted image

user posted image
 
 
ANITKA,
 
Ker danes praznuješ rojstni dan,
naj sreca k tebi se poda,
naj izpolni vse želje tvojega srca,
naj v srcu prijateljstvo živi
in naj bo ljubezen vodnik vseh poti!



Hvala Estrella za čestitkouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?