|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prazniki..jaz pa sama
30.12.2008 17:20:24   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

meni se pa zdi čudno, da imaš tak občutek kljub otročku, ki ti dela družbo in te ima rad. sploh pa so prazniki dan kot vsi drugi, brez veze da se počutiš osamljena samo zaradi stereotipne predstave kako naj bi bili videti.
drugače je pa gina fajn napisala...

srečno novo leto obema!



Če ne sprobaš, ne razumeš. Eno je otrok, drugo partner. Govorim iz izkušenj. In tio čisto razumem. Otrok ne more dati tega, kar odrasla ženska potrebuje. Tak da tiste, ki tega niste sprobale, ne obsojajte.

Tia, jaz sem "sama" praznovala te praznike 4 leta. Na srečo je to mimo. In verjemi, tudi zate bo. Jaz sem te praznike vedno preživela tako, da sem bila z otrokom in s starši. Pa vso energijo sem vložila v to, da sem razveselila sina. In verjemi, bilo mi je lažje.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: prazniki..jaz pa sama
30.12.2008 22:40:13   
ronja
tia, tudi optimistični ljudje imamo svoje doline, ravno tako se zlomimo. Ključ do tega, da ostanemo optimistični pa je to, da si priznamo, da smo pač v dolini, se zjokamo, če je treba, zdivjamo, karkolipač in gremo dalje - na nov vrh. Čisto nič ni narobe, da si kdaj pač žalostna - če imaš zato konkreten razlog, je to edino normalno, sicer bi bilo nekaj narobe s teboj... Torej, dovoli si bit žalostna in če je treba tudi jokat. Bo šlo hitreje mimo. Vzemi si čas, pa določi, koliko, ko se lahko čisto sprostiš, zjokaš, karkoli pač rabiš. Potem pa se sestavi nazaj in si reci: Tia, ti si dovolj pametna punca, da te ena taka stvar ne bo sesula do konca in greš naprej! In naredi plan, kaj vse bosta počela s sinčkom, pa žgečkajta se čim več - smeh sprošča endorfine in tako ne boš tako nesrečna.

pri meni to vedno pali: se zlomim, zjokam, povem, kaj me muči in potem se sestavim nazaj, najdem rešitev, rešujem probleme "per partes", torej po delih, kot bi rekel moj oče... Pokvarjen avto - bo šel pač k mehaniku, dotlej so pač busi. Denar - zaradi njega se res ne splača jokati... Ni moškega - ni tako obupno nujno, da takoj rešuješ, vpiši se na kak tečaj, da koga spoznaš, potem bo pa že prišel kakšen. Pogrešaš tega, ki je šel: hja, to je res zoprno, ampak če je tak bučman, da se ni niti spomnil na vaju, potem že ni tega, kar bi moralo biti... Malo bo še bolelo, s tem se moraš pač sprijaznit, saj ko stopiš na ježka tudi boli, ko daješ trne ven, pa jih vseeno lepo daš vse ven, ne? Torej sprejmi, da to pač tak je. manj bo bolelo, če boš imela s čim zaposlit misli. Pojdi posurfat za "kid's crafts", boš našla ogromno idej, kaj počet... Še kašen problem?

nanč, zaplešita doma, saj je tudi fino - pa še postelja je blizuuser posted image .

gina, ma tudi bit bolan ni čisto sranje, lahko si tudi polomljen ali ornk bolan, pa si vseeno srečen (preverjeno, pa ne enkratuser posted image ). Verjamem, da lahko tudi osamljenost bolj boli kot kakšna bolezen. Ker čeprav si čisto hin, se še vedno nasmeješ, še vedno pridejo k tebi ljudje, ki jih imaš rad - in si srečen...

meni se pa zdi čudno, da imaš tak občutek kljub otročku, ki ti dela družbo in te ima rad.

jaz jo pa razumem: meni bi bilo tudi osamljeno samo s tamalo brez lubija te dni... Otroci so super, ampak rabimo pa vseeno še kaj drugega v življenju. In če nimamo, pač pogrešamo...

Verjamem, da imaš otroka rada in da je tvoj "vse", vendar si odrasli ne želimo biti sami pač v drugačnem smislu. In tega ti tudi lasten otrok ne more dati

Podpišem - predvsem pa ne bi bilo prav, da bi nam to dal otrok... To potem ni zdrav odnos. Je boljše, da se kdaj mama zjoče, ker ne najde pravega partnerja, kot pa da iz otroka naredi partnerja... Tak da se mi zdi boljše, da človek pojamra, da je osamljen, kot da tega ne razume, ker imaš kao otroka - to ni isto in ne sme biti isto in otrok ti ne sme polnit praznine, ki je ostala po odhodu ali odtujitvi partnerja, to je narobe! To vodi v posesivnost do otrok in v hudo nezdrave odnose, po moje...
Sicer mi še ni bilo treba bit sami za praznike, ampak vem, da če bi se lubiju kaj zgodilo ali če bi se zdaj razšla, bi bila hudo osamljena in ne, moja punčka mi niti približno ne bi mogla dat tega, kar bi pogrešala. Zapolnit čas je eno, zapolnit čustva pa drugo... Če ne drugega, je verjetno hudo zvečer, ko otrok zaspi in pride za tabo...

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: prazniki..jaz pa sama
30.12.2008 23:45:34   
atanja
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

meni se pa zdi čudno, da imaš tak občutek kljub otročku, ki ti dela družbo in te ima rad. sploh pa so prazniki dan kot vsi drugi, brez veze da se počutiš osamljena samo zaradi stereotipne predstave kako naj bi bili videti.
drugače je pa gina fajn napisala...

srečno novo leto obema!



Če ne sprobaš, ne razumeš. Eno je otrok, drugo partner. Govorim iz izkušenj. In tio čisto razumem. Otrok ne more dati tega, kar odrasla ženska potrebuje. Tak da tiste, ki tega niste sprobale, ne obsojajte.

Tia, jaz sem "sama" praznovala te praznike 4 leta. Na srečo je to mimo. In verjemi, tudi zate bo. Jaz sem te praznike vedno preživela tako, da sem bila z otrokom in s starši. Pa vso energijo sem vložila v to, da sem razveselila sina. In verjemi, bilo mi je lažje.



Se strinjam! Pa sama še nisem tega doživela-upam da mi ne bo treba.

Jaz ti želim da bi to obdobje minilo čimprej!!! Veliko sreče in čimlepše praznike!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: prazniki..jaz pa sama
31.12.2008 16:39:36   
kaya2007
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

meni se pa zdi čudno, da imaš tak občutek kljub otročku, ki ti dela družbo in te ima rad. sploh pa so prazniki dan kot vsi drugi, brez veze da se počutiš osamljena samo zaradi stereotipne predstave kako naj bi bili videti.
drugače je pa gina fajn napisala...

srečno novo leto obema!



Če ne sprobaš, ne razumeš. Eno je otrok, drugo partner. Govorim iz izkušenj. In tio čisto razumem. Otrok ne more dati tega, kar odrasla ženska potrebuje. Tak da tiste, ki tega niste sprobale, ne obsojajte.

Tia, jaz sem "sama" praznovala te praznike 4 leta. Na srečo je to mimo. In verjemi, tudi zate bo. Jaz sem te praznike vedno preživela tako, da sem bila z otrokom in s starši. Pa vso energijo sem vložila v to, da sem razveselila sina. In verjemi, bilo mi je lažje.


saj ne obsojam...govorim pač samo iz lastnih izkušenj, ker vem kako osamljeno sem se včasih počutila v določenih trenutkih, odkar imama otroka pa tega ne občutim na tak način. se mi zdi, da se pač ne ukvarjam več toliko sama s sabo, to je vse kar sem hotela povedat.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: prazniki..jaz pa sama
1.1.2009 14:08:25   
Zamima
Po eni strani te razumem, da ti ni lepo, po drugi strani, pa ti iz lastnih izkušenj povem, da ni vse tako črno kot je videti, in ni res, da nimaš družine - imaš sina, ki je še več kot "samo" družina!
Jaz sem 2 leti z malo user posted image preživela "sama" bila sem s starši in s tamalo, a vendar sama, letos sem prvič, torej tretjo novo leto dočakala z mojo ne več tako zelo novo ljubeznijo user posted image .

želim ti vse lepo v letu 2009, in videla boš, da se vse obrne na boljše.

user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Zamima -- 1.1.2009 14:09:38 >


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: prazniki..jaz pa sama
3.1.2009 22:57:56   
ZmajTolovaj
No, smo že 3. 1. in meni je tudi fajn, da je kvazipraznično vzdušje mimo. Aja, pa men je tud avto crknu user posted image user posted image user posted image user posted image
Drugač pa, življenje je lepo!


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: prazniki..jaz pa sama
6.1.2009 16:56:24   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

No, smo že 3. 1. in meni je tudi fajn, da je kvazipraznično vzdušje mimo. Aja, pa men je tud avto crknu user posted image user posted image user posted image user posted image
Drugač pa, življenje je lepo!



Se strinjam ja...samo da je mimo...ni sicer počutje boljše ampak vseeeenouser posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: prazniki..jaz pa sama
12.1.2009 1:00:27   
mejhna
tia, tud jest sm bla "sama" (ne sam cez praznike,ze med nosecnostjo). pa mam zdej 2mesecno hcerko, se vedno "sama".na cajte se zjokam, k mi manka kksn objem.
ampak moja mala mi daje smisel.

avto mi pa k srec se dela.

glavo pokonci!

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: prazniki..jaz pa sama
12.1.2009 23:26:56   
drum
IZVIRNO SPOROČILO: mejhna

tia, tud jest sm bla "sama" (ne sam cez praznike,ze med nosecnostjo). pa mam zdej 2mesecno hcerko, se vedno "sama".na cajte se zjokam, k mi manka kksn objem.
ampak moja mala mi daje smisel.

avto mi pa k srec se dela.

glavo pokonci!


Enkrat bo tudi za tebe sonce posijalo.

(odgovor članu mejhna)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: prazniki..jaz pa sama
13.1.2009 7:23:01   
softic
Jaz pa nisem bila sama, sem bila z partnerjem, ki pa je veza na migocah, in ti lahko povem, če bi bila sama bi se verjetno boljš počutla.
Ampak tako je, kadar smo sami iščemo družbo, ko smo v družbi iščemo samoto in mir.
Žal, pogumno naprejuser posted image user posted image

(odgovor članu drum)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: prazniki..jaz pa sama
13.1.2009 7:29:34   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: softic

Jaz pa nisem bila sama, sem bila z partnerjem, ki pa je veza na migocah, in ti lahko povem, če bi bila sama bi se verjetno boljš počutla.



Kaj pa to pomeni?

(odgovor članu softic)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: prazniki..jaz pa sama
13.1.2009 8:27:33   
softic
Da se ne štekava najboljuser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: prazniki..jaz pa sama
13.1.2009 9:16:58   
devo
To je slabš kot da si sama.

(odgovor članu softic)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?