|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
11.1.2009 18:54:01   
Nattasha
O ja preganjat tečko, da jo izženemo. Ni fajn migrena...upam da je že mimo

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
11.1.2009 18:56:27   
nusigogo
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

joj druga pa kaj ga zdaj tvoja migrena biksa? Kaj če neve da moreš slončkat? Upam da si že boljše.

nusigogo saj fajn to da slončkata tak pridno. Treba delat da bo pol + namesto tečke. Je tak?



Ja ja maš prav! Pa še Klomifen morva izkoristit! Pa še paše povrh vsega! Druga upam da je minila tale tvoja migrena čez popoldan!user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
11.1.2009 20:32:08   
druga
hej punce!!!

moja migrena še ni čist popustila...sem pa pogruntala, zakaj jo imam - vedno ko imam zamašene sinuse, imam pol migreno..pa sem zdaj že 2 dni opažala, da so me ful oči bolele in zjutraj sem se s takimi podočnjaki zbudila, da sem se skoraj sama sebe vstrašla user posted image user posted image user posted image

in pol je prišla še migrena, pa sem komaj skapirala za kaj se gre...tak da si grem jutri kupit sinupret...pol pa 3-4 dni in bo boljše...


pol pa se mi bo mogoče spet dalo slončkatuser posted image

kak ste pa kaj ve?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
11.1.2009 20:42:14   
nusigogo
Ma jest ravn razmišljam, da bom šla spat! Nič se mi več ne da!user posted image  Tako, da lepo spite vse skupaj!user posted image

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
11.1.2009 20:50:42   
Kepica83
hej druga. Jaz sem vredu. Pravkar sem se zbudla. Sem pri mojem na perutnički ležala pa me je božal pa sem zaspala ko mala beba. user posted image  zdaj pa sem vas prišla malo pogledat. Pa da rečemo kakšno.

kje pa so stale druga? A sami sva?

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
11.1.2009 20:57:57   
druga
miniko zgleda da sva res sami....nusigogo je zgleda pa dosti slončkala ta vikend in jo je utrudilo pa je šla spat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
11.1.2009 21:16:36   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: druga

miniko zgleda da sva res sami....nusigogo je zgleda pa dosti slončkala ta vikend in jo je utrudilo pa je šla spat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ta naša babnica ja. Pa dobro naj le slončka da bo nek kruh iz te moke. Hmm samo natashe pa tudi ni. Si vidla da je klan ustvarla?user posted image user posted image user posted image  tipica ena.

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
11.1.2009 21:28:02   
druga
kaj na netlogu je klan ustvarla?? moram it pogledat...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
11.1.2009 21:32:05   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: druga

kaj na netlogu je klan ustvarla?? moram it pogledat...


jaaaauser posted image user posted image  pa kar zaprosi za članstvo

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
11.1.2009 22:15:32   
Nattasha
Seveda saj sem ga mogla, če pa je taka svetovna ideja bl, bi blo pkoda da bi propadla, torej bejbike moje, imamo svoj MMMM klan!!! Hehe...sicer pa upam, da bo sinupret pomagal druga, pol pa še mal user posted image , da se pod pritiskom spucajo sinusi, user posted image

Ooooo nusigogo je pa utrujen, la od česa me zanima...hehe....da ne govorim o tem, da si ene moje bejbe lahko celo to privoščijo da spijo na perutničkah...se tvoj ni nič bunil, da ga vse tišči?;) Je pa res da sem božanja tudi jaz deležna...posebej če je kak fuzbal po tv;) Mava blagovno izmenjavo...

Hehe tore, klan bo zalaufal, tečko user posted image . vztrajno preganjamo in jutro je nov delavni teden...bo zanimivo....

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
11.1.2009 22:58:00   
druga
mislim da moram jaz mojega dragega poslat z vajinimi na pir, da mu poveta, kako gre uskladit božanje s kakšnim drugim opravilom...mene moj namreč po 6 letih ne boža več kr tak....

to se zgodi samo ob redkih priložnostih, čeprav on pravi, da me vedno boža....kar pa se meni ne zdi ravno tak

so božanja in so BOŽANJA in jaz zahtevam BOŽANJA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
11.1.2009 23:07:30   
Nattasha
Hahahah sem tole mogla mojemu prebrat, se mu je tko fino zdelo. Ampak ja glede tega pa sem zaenkrat res jaz v plusu, ker če jaz moram gčedat nogomet, potem ima da se mi z nečim oddolži...in tako je res najslajše....neprekinjeno, neobvezujoče božanje celih 90 minut plus podaljšek;))))))))))))

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
12.1.2009 9:46:25   
Kepica83
o puce so pri temi božanje. Ja jaz morem potrkat mene moj non stop boža, carta in lupčka. Res ni da ni. Ampak midva sma še komaj leto skupaj  ve pa že malo več. Čeprav prej pri dobenem ni bilo tako kot je sedaj. In mi prav paše, ker sem pravi mucek kaj se cartanje tiče. Božaj pa krampaj me pa bom tvoj prijatelj user posted image .

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
12.1.2009 15:46:59   
nusigogo
O punce živjo! Ja včeraj mi je pa res pasalo spat!user posted image  dans sem komaj vstala! Dobr, da me je v službi kava že čakala sem jo vase zlila, k da bi bla moja zadnja!user posted image  A klan mamo! Moram it pogledat!user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
12.1.2009 16:36:29   
druga
ja nusigogo...klan tudi že mamo med tem ko si ti spala user posted image user posted image user posted image user posted image

miniko...moj je mene božal približno 3 leta, pol pa je vse skupaj že postalo vsakdan in zdaj sva že ko stara zakonca...kmalu bova 6 let skupaj, od tega pa že 5,5 let živima skupaj....

fora je v tem, da bi pa jaz njega nonstop božala in čohala, pa mi ne pusti, ker ga moti....niti približno ni tip za božanje in zato tud on ne boža pol mene....čeprav bi jaz umrla za BOŽANJE....mi je dooooostiiiii boljše od user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nusigogo)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
12.1.2009 16:47:33   
Nattasha
IZVIRNO SPOROČILO: druga

ja nusigogo...klan tudi že mamo med tem ko si ti spala user posted image user posted image user posted image user posted image

miniko...moj je mene božal približno 3 leta, pol pa je vse skupaj že postalo vsakdan in zdaj sva že ko stara zakonca...kmalu bova 6 let skupaj, od tega pa že 5,5 let živima skupaj....

fora je v tem, da bi pa jaz njega nonstop božala in čohala, pa mi ne pusti, ker ga moti....niti približno ni tip za božanje in zato tud on ne boža pol mene....čeprav bi jaz umrla za BOŽANJE....mi je dooooostiiiii boljše od user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image



Hahaha no ja pol pa moraš vztrajat pa kombinirat, midva sva oba mucka in bi se samo čohala in božala, s tem da je tako kot sem rekla, če je fuzbal pa ga moram gledat potem je užitek samo moj on pa naj ima nogomet...

Ampak boljše od slončkanja...hmmm....odvisno kateri čas v mesecu je;))))))) Obstaja čas ko mi je full in obstaja čas ko mi ni sploh...je pa res da božanje vedno pašeee

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
12.1.2009 18:15:08   
žanaja
ciao, punce! Ma skori vedno vas zamudim,mi je kar hudouser posted image user posted image ,ker mi je lepo brat ko klepetateuser posted image , in ko bi jaz tudi....Sm vesela, ker se pogovarjate take ne težke teme, ki bi situacije z zanositvijo še stopnjevale in slabšale.....Bravo, sem vesela,da smo se našle ob moji mali težavici, ki je že preteklost....Upam da se vam dans pridruzim....Ma kako prideš do tega univerzalnega klana MMMM??
Papa

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
12.1.2009 19:41:55   
žanaja
Ma bejbike, ve ste prov nocne ptice, nikjer nobene,al vse user posted image ena dva ena dva ena dva...??

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
12.1.2009 20:15:09   
žanaja
ma ne znam pridet do zasebnega sporocilauser posted image user posted image , kam moram it??

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
12.1.2009 20:49:57   
Nattasha
Kjje ti kaj zdaj ne gre;) Non pol pa tukaj, na netlog-u si ustvari račun in nas poišči na http://sl.netlog.com/clan/MMMM

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
12.1.2009 20:55:12   
žanaja
MI NE SPUSTI NE GESLA SKOZI NE VZDEVKA, JEST SM ZE OBUPALA.KAJ VPISES ISTO GESLO IN VZDEVEK KOT ZA NA FORUM?

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
12.1.2009 21:06:20   
Nattasha
http://sl.netlog.com/

evo tam vpiši svoj email in podatke in se tako registriraj, potem pa te bomo še v klub spravle...

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
12.1.2009 21:53:28   
Kepica83
žanaja na netlogu se registriraj vse svoje podatke nato to potrdiš na meilu. Pol ko boš to imela pa te boma z natašo vodli. Ajd probaj

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
12.1.2009 22:45:26   
Kepica83
nataša!!!!!!! dodaj žanajo v klan da bomo lahko tam klepetale.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
12.1.2009 22:57:17   
žanaja
me je vrglo ven,se vem ne kako


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?