|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
31.12.2008 13:42:22   
žanaja
ma bos vidla da vama bo uspelo,ni razloga da ne bi, kajne????Tega ne smes pozabit ves!!!!user posted image

(odgovor članu nusigogo)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
31.12.2008 13:43:20   
nusigogo
Pa sej za moje pojme je pa to zelooo lepo, da ga takole za tebe skrbi! Drugič mu pa reči, ma še kar, sam ena kavica bi pasala v postelji, a bi to šlo lubi? user posted image  

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
31.12.2008 13:45:05   
nusigogo
Ma Žanaja! Itak da si noseča! user posted image user posted image user posted image  Saj je črtica lahk čist rahla, punca važno da je!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
31.12.2008 13:46:35   
žanaja
ma tudi ce jo dobro vidis pod lucko in malo slabse s prostim ocesom???

(odgovor članu nusigogo)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
31.12.2008 13:46:51   
nusigogo
Pa k sem po naravi tak optimist, da sploh ne dvomim da ne bi uspelo! Sam na vrsto moram priti!user posted image  Zdaj vem, da narediti ga znamo, zdaj ga mormo sam še obdržat user posted image !

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
31.12.2008 13:47:11   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: nusigogo

Pa sej za moje pojme je pa to zelooo lepo, da ga takole za tebe skrbi! Drugič mu pa reči, ma še kar, sam ena kavica bi pasala v postelji, a bi to šlo lubi? user posted image  


Ja saj je lepo. Hehe user posted image  ne pijem kavice tak da mi ponavadi kakao prinese v posteljo user posted image  pa kakšno čokolado. Saj pol mu je hitro žal, ko ima vse boksarce čokoladne user posted image user posted image user posted image . Pač me vedno nekaj tam pri njem srbi user posted image .

(odgovor članu nusigogo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
31.12.2008 13:48:07   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: nusigogo

Pa k sem po naravi tak optimist, da sploh ne dvomim da ne bi uspelo! Sam na vrsto moram priti!user posted image  Zdaj vem, da narediti ga znamo, zdaj ga mormo sam še obdržat user posted image !


seveda bo, ko to najmanj pričakuješ. Ta mesec bove slončkali ko zmešani.user posted image  pa ni vrag da nama nebi ratalo. user posted image

(odgovor članu nusigogo)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
31.12.2008 13:53:47   
nusigogo
IZVIRNO SPOROČILO: žanaja

ma tudi ce jo dobro vidis pod lucko in malo slabse s prostim ocesom???


Ja važno je, da jo vidišuser posted image  Ker ta črtica, ti pokaze zvišan nivo nosečničkih hormonov! To pa potem pomeni da si noseča! Saj meni so tko razložil!

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
31.12.2008 13:55:17   
žanaja
ma jst bom kar poletela od veselja, skoda ker ni vec burje na primorskemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nusigogo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
31.12.2008 13:56:01   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: žanaja

ma jst bom kar poletela od veselja, skoda ker ni vec burje na primorskemuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
31.12.2008 13:58:06   
nusigogo
 jaz predlagam da pa zdaj preskočita tisti del s kakavom pa čokolado pa sam veselouser posted image ! Pravijo, da je priporočljivo vsak drugi  ali tretji dan! Ker baje, če vsak danuser posted image so spermiji oslabljeni!user posted image  

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
31.12.2008 14:01:45   
nusigogo
IZVIRNO SPOROČILO: žanaja

ma jst bom kar poletela od veselja, skoda ker ni vec burje na primorskemuser posted image user posted image user posted image



Go girl!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
31.12.2008 14:08:45   
žanaja
skuhej kofe ce me zanese  k tebi....user posted image

(odgovor članu nusigogo)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
31.12.2008 14:11:53   
nusigogo
IZVIRNO SPOROČILO: žanaja

skuhej kofe ce me zanese  k tebi....user posted image



Ti sam povej kakšnega piješ! Z mlekom, smetano, sladkega, grenkega, mogoče belo kavo! Sploh ni problem!user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
31.12.2008 14:16:33   
žanaja
user posted image ma ti si car, mas vse ku u gostilni,svaka castuser posted image user posted image user posted image user posted image ,zdej pa rejs ne vem kej biuser posted image .Ma kej pej vroco cokolado?user posted image

(odgovor članu nusigogo)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
31.12.2008 14:20:54   
nusigogo
IZVIRNO SPOROČILO: žanaja

user posted image ma ti si car, mas vse ku u gostilni,svaka castuser posted image user posted image user posted image user posted image ,zdej pa rejs ne vem kej biuser posted image .Ma kej pej vroco cokolado?user posted image


Ej sorči tega pa nimam!user posted image user posted image  Obljubim bom nabavla!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
31.12.2008 14:26:38   
nusigogo
Torej! Miniko, Žanaja in vse ostale jaz se sedaj poslavljam ! Greva k prijateljem novo leto čakatuser posted image user posted image , pa se bo fešta že popoldan začela! Želim vam prekrasno novoletno noč, ki naj traja celo leto 2009! Pa naj se vsem uresničijo vse skrite in neskrite želje!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

aja pa se srečamo jutri tle gor a ne?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nusigogo)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
31.12.2008 14:32:33   
žanaja
okej!! Lepo lepo praznujte, in naj se vam zelje izpolnijo,predvsem tiste nosecniske, te so zdaj na prvem mestu!!!SRECNO!!!!

(odgovor članu nusigogo)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
31.12.2008 16:08:14   
druga
sem malo prej prebrala, da naj bi koščki krvi oz sluzi med user posted image  pomenili SS....je to vedno to??? ker jaz imam vsak mesec nekaj teh koščkov - včasih malo, včasih pa skoraj prevladujejo in je le zelo malo krvi. Do zdaj sem mislila, da je to sluznica, ki se lušči in nisem nikoli pomislila na SS.

hmmm.....

aja, punce...želim vam srečno in veselo novo leto in čimveč user posted image .
lepo silvestrujte

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
1.1.2009 10:53:37   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: nusigogo

Torej! Miniko, Žanaja in vse ostale jaz se sedaj poslavljam ! Greva k prijateljem novo leto čakatuser posted image user posted image , pa se bo fešta že popoldan začela! Želim vam prekrasno novoletno noč, ki naj traja celo leto 2009! Pa naj se vsem uresničijo vse skrite in neskrite želje!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

aja pa se srečamo jutri tle gor a ne?user posted image user posted image user posted image


Evo mene. Ki ste babike? Še vse spite? ob 6:30 sem šla spat pa sem že od 9 na nogah. Kaj pa ve čakate? Če slončkate pol vam je izostanek na RR opravičenuser posted image  drgač pa nevem kak se bomo zmenle. VSE NAJ NAJ VSEM!!!!!!!! VELIKO SLONČKANJA PA OGROMNO user posted image user posted image  ŽELIM VSEM. jIHAAAAAAAAAAAAuser posted image

(odgovor članu nusigogo)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
1.1.2009 11:59:04   
sontschica
dobro jutro punce, tudi jaz se pridružujem lepim željam za to leto. naj bo čimbolj uspešno, čim več user posted image , da bo potem tudi čim več user posted image . nosečkam pa želim mirno in čimbolj lepo obdobje brez user posted image in brez bolečin.

user posted image naj bi po rednem ciklusu dobila včeraj, oziroma si bom vzela še nekaj dni v rezervo, ker je prejšnjič zamudila 5 dni. user posted image sva med ovulacijo (ker je bila sluz in špikalo me je v jajčnikih). no v glavnem zadnjič v ponedeljek me je bolela ful glava in zeblo me je in ko sem si zmerla vročino, sem jo mela 37.7. ok, sm pač misla, da sem staknla kakšno virozo. naslednji dan sem se počutila odlično, sem si pa vseeno zmerla vročino, ki je kazala nekaj čez 37. kar mi je bilo zelo čudno. ker jaz skor nikol nimam kr tko temperature okoli 37. in zdej si jo za foro merim vsak dan in jo mam 37. počutim se pa tut ne bolano kar mi je malce sumljivo. en test sm včiri delala, ampak je bil velik -. kaj mislite ve?


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
1.1.2009 12:01:59   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: sontschica

dobro jutro punce, tudi jaz se pridružujem lepim željam za to leto. naj bo čimbolj uspešno, čim več user posted image , da bo potem tudi čim več user posted image . nosečkam pa želim mirno in čimbolj lepo obdobje brez user posted image in brez bolečin.

user posted image naj bi po rednem ciklusu dobila včeraj, oziroma si bom vzela še nekaj dni v rezervo, ker je prejšnjič zamudila 5 dni. user posted image sva med ovulacijo (ker je bila sluz in špikalo me je v jajčnikih). no v glavnem zadnjič v ponedeljek me je bolela ful glava in zeblo me je in ko sem si zmerla vročino, sem jo mela 37.7. ok, sm pač misla, da sem staknla kakšno virozo. naslednji dan sem se počutila odlično, sem si pa vseeno zmerla vročino, ki je kazala nekaj čez 37. kar mi je bilo zelo čudno. ker jaz skor nikol nimam kr tko temperature okoli 37. in zdej si jo za foro merim vsak dan in jo mam 37. počutim se pa tut ne bolano kar mi je malce sumljivo. en test sm včiri delala, ampak je bil velik -. kaj mislite ve?




Hej" Jaz mislim da še počakaj kak dan pa nato test ponovi.user posted image

(odgovor članu sontschica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
1.1.2009 12:02:54   
tanjusi
vo mene. Ki ste babike? Še vse spite? ob 6:30 sem šla spat pa sem že od 9 na nogah. Kaj pa ve čakate? Če slončkate pol vam je izostanek na RR opravičen drgač pa nevem kak se bomo zmenle. VSE NAJ NAJ VSEM!!!!!!!! VELIKO SLONČKANJA PA OGROMNO ŽELIM VSEM. jIHAAAAAAAAAAAA

ti pa ne vem če nisi še od snočuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
1.1.2009 13:06:33   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

vo mene. Ki ste babike? Še vse spite? ob 6:30 sem šla spat pa sem že od 9 na nogah. Kaj pa ve čakate? Če slončkate pol vam je izostanek na RR opravičen drgač pa nevem kak se bomo zmenle. VSE NAJ NAJ VSEM!!!!!!!! VELIKO SLONČKANJA PA OGROMNO ŽELIM VSEM. jIHAAAAAAAAAAAA

ti pa ne vem če nisi še od snočuser posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image  NIČ NEVEM user posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
1.1.2009 13:09:54   
tanjusi

vo mene. Ki ste babike? Še vse spite? ob 6:30 sem šla spat pa sem že od 9 na nogah. Kaj pa ve čakate? Če slončkate pol vam je izostanek na RR opravičen drgač pa nevem kak se bomo zmenle. VSE NAJ NAJ VSEM!!!!!!!! VELIKO SLONČKANJA PA OGROMNO ŽELIM VSEM. jIHAAAAAAAAAAAA


ti pa ne vem če nisi še od snoč




NIČ NEVEM
[/quote
]Pa ne zamerit, samo res tako navdušenje, da kar seka, sem vesela da si dobre volje...user posted image user posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?