|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
1.1.2009 13:41:55   
nusigogo
IZVIRNO SPOROČILO: miniko







Evo mene. Ki ste babike? Še vse spite? ob 6:30 sem šla spat pa sem že od 9 na nogah. Kaj pa ve čakate? Če slončkate pol vam je izostanek na RR opravičenuser posted image  drgač pa nevem kak se bomo zmenle. VSE NAJ NAJ VSEM!!!!!!!! VELIKO SLONČKANJA PA OGROMNO user posted image user posted image  ŽELIM VSEM. jIHAAAAAAAAAAAAuser posted image


Evo mene Miniko! jAvljam se na dolžnosti!user posted image  Komaj sem vstala, adijo mijo, pa bi še kar spala veš! In kako ste praznovali? Aja še to včer popoldan oziroma proti večeru se mi je vlilauser posted image user posted image user posted image user posted image , tko da bom začela kmal Klomifen jemat! Prvič sem bla po dveh letihuser posted image  vesela!user posted image


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
1.1.2009 13:47:59   
nusigogo
A veš Tanjuši to je zato, ker nas je Miniko pogrešala! user posted image user posted image user posted image user posted image  A, ne Miniko?user posted image user posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
1.1.2009 13:49:45   
nusigogo
Druga, saj prav razmišljaš! Ampak tud pri SS pride do tega in sicer v večji količini in v močnejši bolečini! Brez skrbi!!user posted image

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
1.1.2009 13:54:17   
žanaja
Hello punce. Naj vam to leto nakloni veliko veliko prelepih trenutkov, pa izpolni naj vse skrite in manj skrite zelje.user posted image user posted image user posted image user posted image Pa zdravje naj bo!!!user posted image user posted image user posted image
A ima katera ze kaksne nove razveseljive novice?

LP

(odgovor članu nusigogo)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
1.1.2009 13:56:39   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: nusigogo

A veš Tanjuši to je zato, ker nas je Miniko pogrešala! user posted image user posted image user posted image user posted image  A, ne Miniko?user posted image user posted image


Točno tak user posted image . Žanaja? Pri meni še je vse istouser posted image . Nusigogo? Za kaj je ta klomifen? Sem že velikokrat zasledila o tem ampak nevem za kaj se uporablja.

(odgovor članu nusigogo)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
1.1.2009 13:57:06   
nusigogo
O poglej jo a si le vstala?? Ja jest mam dobre noviceuser posted image  K bom lahko začela klomifen jemat k se mi je user posted image  vlila! to je pa rdeče vino ! Očitno res pomaga!user posted image

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
1.1.2009 13:59:39   
nusigogo
To so tableti, ki naj bi ojačali ovulacijo! user posted image user posted image  Čeprav jaz imam po mojem mnenju čisto vredu! Ja tko nekako!user posted image  

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
1.1.2009 14:02:08   
Kepica83
a tako. Saj se mi je zdelo da more nekaj takega biti.user posted image

(odgovor članu nusigogo)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
1.1.2009 14:23:11   
nusigogo
To je živa Kemija, ko bereš sestavo, da ne govorim o stranskih učinkihuser posted image user posted image user posted image ! Ampak enkrat je že pomagal, mogoče bo tudi zdaj!user posted image Ker drugač se bo pa mogel moj G sprijaznit, da kljub izvidom , ki so bli pri obeh bp, nekaj ni vredu!!
In kako si kaj silvestrovala! Dobra si, da rabiš sam tolk mal spanca!user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
1.1.2009 14:33:31   
druga
user posted image user posted image user posted image user posted image

punce...tudi jaz vam želim vse lepo v novem letu!

mislim, da je letos nas čas in da bomo vse postale srečke nosečke. joj kolko novih user posted image  bo...še več kot do zdaj....

upam da je dedek mraz prinesel user posted image  in user posted image , ki jih bomo kmalu tudi same videle....držim pestke!!!!!!

user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image

(odgovor članu nusigogo)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
1.1.2009 14:37:36   
nusigogo
IZVIRNO SPOROČILO: druga

user posted image user posted image user posted image user posted image

punce...tudi jaz vam želim vse lepo v novem letu!

mislim, da je letos nas čas in da bomo vse postale srečke nosečke. joj kolko novih user posted image  bo...še več kot do zdaj....

upam da je dedek mraz prinesel user posted image  in user posted image , ki jih bomo kmalu tudi same videle....držim pestke!!!!!!

user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image




Dobrodošla med nami! Bomo skupaj upale!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
1.1.2009 14:39:26   
druga
hvala za dobrodošlico!!!!

sem vas malo brala zadnje dni in ste ful fajn punce...bo prav prijetno malo poklepetati z vami.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nusigogo)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
1.1.2009 16:19:40   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: nusigogo

To je živa Kemija, ko bereš sestavo, da ne govorim o stranskih učinkihuser posted image user posted image user posted image ! Ampak enkrat je že pomagal, mogoče bo tudi zdaj!user posted image Ker drugač se bo pa mogel moj G sprijaznit, da kljub izvidom , ki so bli pri obeh bp, nekaj ni vredu!!
In kako si kaj silvestrovala! Dobra si, da rabiš sam tolk mal spanca!user posted image


hehe ja spanca pa res ne potrebujem veliko. Čuj silvestrovala sma pri prijatelju od mojega. 12 komadov nas je bilo. Pol pa da vidiš kak teh 12 karaoke pojejo- to počiš od smeha. Samo sma šla ob pol 2 domov ker je moj mogel ob 5 vstat, ker je šel delat ob 6user posted image . ja DRUGA res lepo da si med nami. Res smo samo dobre babe tu goruser posted image  nič kreganja in grdih besed kot na drugih forumih. Boš vidla da ti bo lepo z nami in marsikaj si boš lahko olajšala tu gori. Sploh pa to čakanje in ti dvomi veliko prej minejo če imaš nekega sotrpina tu gor da se skupaj smejita in jočeta če treba. user posted image user posted image user posted image user posted image  pa dobrodošla 

(odgovor članu nusigogo)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
1.1.2009 17:04:32   
druga
hvala miniko!!!

bomo tak klepetale, da se bo kar kadilo ;-)))

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
1.1.2009 21:36:48   
nusigogo
IZVIRNO SPOROČILO: miniko


hehe ja spanca pa res ne potrebujem veliko. Čuj silvestrovala sma pri prijatelju od mojega. 12 komadov nas je bilo. Pol pa da vidiš kak teh 12 karaoke pojejo- to počiš od smeha. Samo sma šla ob pol 2 domov ker je moj mogel ob 5 vstat, ker je šel delat ob 6user posted image . ja DRUGA res lepo da si med nami. Res smo samo dobre babe tu goruser posted image  nič kreganja in grdih besed kot na drugih forumih. Boš vidla da ti bo lepo z nami in marsikaj si boš lahko olajšala tu gori. Sploh pa to čakanje in ti dvomi veliko prej minejo če imaš nekega sotrpina tu gor da se skupaj smejita in jočeta če treba. user posted image user posted image user posted image user posted image  pa dobrodošla 



Ja, karaoke so mene tudi vedno nasmejale, pa kjer koli so se že odvijale! Še posebej, če se je spravil pet kak folk, ki je bil fuulll samozavesten pa s kančkom posluha premal!user posted image user posted image  
Miniko, a si opazla kako se lepo množimo tle gor !user posted image user posted image user posted image user posted image  Kolk je pa to meni všeč! Pa res ni nobenga krega tle gor! Se še spomniš mlade mačehe???user posted image user posted image user posted image  Kolk so bile nekatere nastrojene! user posted image  Ja tle gor je pa zdaj čist druga, k smo same fletne punce gor, ja ja!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
1.1.2009 21:37:32   
kaminek
žanaja: jst m tudmela povišano temperaturo pa napihnjena sm bla v trebuh (se mi je tolk pretakal). pa sploh nism bla nato pozorna, sm misnla, da bom zbolela. in sm nato zagledala II.
pa še zdej imam na vsake tolk časa rahlo povišano temperaturo, pa sm noseča 15. tednov.

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
2.1.2009 12:20:33   
druga
jutro punce!!!! ravno sem se vstala in sem vas prišla malo pozdravit...

kako ste?

jaz sem odlično te dni...sem nehala negativno razmišljat in mi je dosti boljše....še moj dragi je opazil, da se nekaj dogaja...user posted image user posted image

v letu 2009 razmišlam samo še pozitivno in boste vidle, da se bosta pokazali user posted image .user posted image user posted image user posted image

zdaj pa grem kekse pečt, ker pol dobiva obisk.

ma katera kak predlog kaj naj spečem?? mislila sem spečt al poprove kekse al pa kako biskvitno pecivo, da ne bo tolko dela

lep dan vam želim!!!!

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
2.1.2009 17:31:08   
kaminek
druga: jst sm pred dnevi spekla navadne, strojne, maslene kekse in so prima. pa še hitr sm bla konc s peko.

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
2.1.2009 18:05:58   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: nusigogo

IZVIRNO SPOROČILO: miniko


hehe ja spanca pa res ne potrebujem veliko. Čuj silvestrovala sma pri prijatelju od mojega. 12 komadov nas je bilo. Pol pa da vidiš kak teh 12 karaoke pojejo- to počiš od smeha. Samo sma šla ob pol 2 domov ker je moj mogel ob 5 vstat, ker je šel delat ob 6user posted image . ja DRUGA res lepo da si med nami. Res smo samo dobre babe tu goruser posted image  nič kreganja in grdih besed kot na drugih forumih. Boš vidla da ti bo lepo z nami in marsikaj si boš lahko olajšala tu gori. Sploh pa to čakanje in ti dvomi veliko prej minejo če imaš nekega sotrpina tu gor da se skupaj smejita in jočeta če treba. user posted image user posted image user posted image user posted image  pa dobrodošla 



Ja, karaoke so mene tudi vedno nasmejale, pa kjer koli so se že odvijale! Še posebej, če se je spravil pet kak folk, ki je bil fuulll samozavesten pa s kančkom posluha premal!user posted image user posted image  
Miniko, a si opazla kako se lepo množimo tle gor !user posted image user posted image user posted image user posted image  Kolk je pa to meni všeč! Pa res ni nobenga krega tle gor! Se še spomniš mlade mačehe???user posted image user posted image user posted image  Kolk so bile nekatere nastrojene! user posted image  Ja tle gor je pa zdaj čist druga, k smo same fletne punce gor, ja ja!user posted image user posted image user posted image


Hej babike!!! Evo mene. Se javljam na dolžnostiuser posted image . Kak ste mi kaj? Ja res se fajn množimo pa samo fine babe smouser posted image . Joj ne mi govorit- no saj mlada mačeha je bila meni fejst fajn le vse ostale so bile malo mimouser posted image . Vse slabo je za nekaj dobro. Tak pa sma se na koncu midvi našle moja nusigogouser posted image user posted image user posted image . In druga kak so uspeli keksi? Hm nekaj pozno ti to nam vstajašuser posted image .  AJd babike pridite gor da vdarimo eno debato nouser posted image . Kje si nusigogo??????????

< Sporočilo je popravil miniko -- 2.1.2009 18:06:24 >

(odgovor članu nusigogo)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
2.1.2009 19:38:47   
žanaja
cau punce, evo mene.Danes smo malo pohajali.user posted image se vedno ni, in vse kaze na to, da je niti ne bo.Razen tega da imam  krce v maternici, in malo temperature drugega ne cutim,aja pa joskice me  bolijo.
Kaminek, v nedeljo delam se en test-dva sta pokazala svoh plusek, in potem sve skoraj skupaj srecke nosecke.Nusigogo, ti ki si ga tako bandala na silvestrovo bos zdej gvisno kaksen dan prespala user posted image ....Ti dopade rdece vino, si veselka kajne? Drzim pestke, da se bo stvar odvila skrajno v tvojo pozitivno korist in veseljeuser posted image !!!!
Druga dobrodosla se z moje strani!!!
Miniko!! Kako si kej?
user posted image user posted image user posted image user posted image ,prov n malo, da ne pozabite kako lepo je poleti....Pa pa

(odgovor članu nusigogo)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
2.1.2009 21:13:55   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: žanaja

cau punce, evo mene.Danes smo malo pohajali.user posted image se vedno ni, in vse kaze na to, da je niti ne bo.Razen tega da imam  krce v maternici, in malo temperature drugega ne cutim,aja pa joskice me  bolijo.
Kaminek, v nedeljo delam se en test-dva sta pokazala svoh plusek, in potem sve skoraj skupaj srecke nosecke.Nusigogo, ti ki si ga tako bandala na silvestrovo bos zdej gvisno kaksen dan prespala user posted image ....Ti dopade rdece vino, si veselka kajne? Drzim pestke, da se bo stvar odvila skrajno v tvojo pozitivno korist in veseljeuser posted image !!!!
Druga dobrodosla se z moje strani!!!
Miniko!! Kako si kej?
user posted image user posted image user posted image user posted image ,prov n malo, da ne pozabite kako lepo je poleti....Pa pa



Hej žanaja. Pa kaj še sploh delaš testeke če pa smo ti rekle da si nosečkauser posted image  ti pa res tem testom ne zaupaš kaj? veseli se, vriskaj pleši.....user posted image user posted image , Jaz sem vredu, hvala na vprašanjuuser posted image , kljub temu da sma se danes nekaj pogovarjala z mojim pa nevema če še neboma počakala malo z user posted image .user posted image nevema čemu bova dala prednost. karieri ali družini. user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image  objemčki za vse.

< Sporočilo je popravil miniko -- 2.1.2009 21:14:27 >

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
2.1.2009 22:29:36   
nusigogo
Ojla! Ja sej vem, kdaj se pride na forum?user posted image user posted image  Ampak res nisem mogla prej! Pa sej mi oprostite! A, ne???user posted image user posted image user posted image  Ja Žanaja, veš kako pravijo, rdeč je dobr za kri! Res sem se ga malo odklopla za ta silvester, ma je bil že kar čas!user posted image user posted image Ampak ni blo take grozne sile!user posted image
Miniko, kako pa, da sta začela razmišljat v tej smeri, če smem vprašat? Tko ti bom rekla, jest te popolnoma podpiram pri vsaki odločitvi!user posted image  user posted image  

< Sporočilo je popravil nusigogo -- 2.1.2009 22:34:59 >

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
3.1.2009 8:27:54   
žanaja
ojla, ma ne vem, zdaj sem sla na lulat, pa sm dobilča nan wc papir malo rdecga, in se prav bojim kaj je touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
3.1.2009 9:25:25   
tejčit
Al če ti je test pokazau že rahu plus pol itak da si nosečka.
Jst je tud še nisem dobila.

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
3.1.2009 10:54:24   
nusigogo
IZVIRNO SPOROČILO: žanaja

ojla, ma ne vem, zdaj sem sla na lulat, pa sm dobilča nan wc papir malo rdecga, in se prav bojim kaj je touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Živjo, Žanaja! Jest mislim, da se čistiš! Zaradi tebe same, da boš bolj mirna bi ti pa priporočala, da če se bodo izcedki nadaljevali da greš do G! Pa poskusi se pomiriti, ker raztresena sam sebi in plodu škoduješ!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?