|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
20.1.2009 8:11:21   
S*
pikica36 user posted image   user posted image   user posted image . Jaz nimam problema s pitjem, v službi si skuham 1,5l čaja in ga počasi pijem cel dan.

user posted image   user posted image   user posted image  Občudujem tvojo voljo za telovadbo. In kaj berem, da prihajaš v naše kraje na obisk. Jas sem doma v okolici Mlinotesta user posted image . Upam, da bo obisk minil v prijetnem vzdušju, saj mi primorci smo prijazni ljudje.

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
20.1.2009 9:11:39   
pikica36
hoj S*user posted image user posted image user posted image user posted image  kar se tiče telovadbe pa sem jaz totalni lenuhuser posted image , kakšno smučanje  in joga že- drugače pa nič.in pa na obisk prihaja RAKICAuser posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
20.1.2009 11:15:06   
S*
pikica36 saj sem mislila RAKICO, sem še odstavek naredila, je pa res da sem pozabila napisat da je drugi odstavek njej namenjen user posted image user posted image user posted image . Tako je ko v službi delaš prepovedane stvari in hitiš...

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
20.1.2009 11:27:02   
ANITA D.
Pozdravljene dame!

Kako ste?Jaz že pridno delam v službi.Zjutraj sem si privoščila eno velikouser posted image ,prejle pa štručko pa veliko tekočine.Pri meni grejo kg tako počasi dol,da je kar groza pa še to vreme.Ja dame se moremo kar potrudituser posted image .

Lep deževen dan vsem

_____________________________

04.09.2006 ob 19.10 uri se je nama pridružila Ines,
10.05.2010 ob 13.42 uri pa še Maša , 21.04.2011 ob 22.06 pa še ta zadnji član Denis

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
20.1.2009 16:05:32   
RAKICA1
S* ja bi la sem v mlinotestu danes skje pa si ti če lahko zvem mogoče pa se še poznava
no moj dan pa je biu kar vredu malo sem pregrešilauser posted image user posted image user posted image  v mlinotestu z koščkom pizze in pa enmu ježkom potem pa sem rekla dosti nesmem grešiti da bom lahko dodatnih 0,50kg dala dol v tem tednu ker je biu viken prehud samo napaka ker bo spetuser posted image user posted image
Gremo punce gov gov skje pa ste ostale vse če se lahko zve pa če ste bi se lahko enkrat nek dobile na kakšni kavi ali večerji z solatouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ANITA D.)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
21.1.2009 9:47:20   
ANITA D.
Pozdravljene dame

Jaz prihajam iz Notranjske.
1.2.2009 začnem z novo službo v Lj.

Lp

Dajmouser posted image

_____________________________

04.09.2006 ob 19.10 uri se je nama pridružila Ines,
10.05.2010 ob 13.42 uri pa še Maša , 21.04.2011 ob 22.06 pa še ta zadnji član Denis

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
21.1.2009 20:48:36   
RAKICA1
ojla no za menoj je kar dober dan samo sem malo razočarana ker se nikamor ne premika tako da upam da se mi bo kaj premaknilo do petka ko bo vaganje aja no jaz pa sem iz Škofje loke
no punce kje ste ostale kaj se nič ne oglašate gremo nesmemo volje zgubitiuser posted image user posted image

(odgovor članu ANITA D.)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
21.1.2009 20:59:04   
svetnik
hmmmmuser posted image

jest pa tud hujšam.....user posted image ....dieta s seksom.....:)user posted image

Ampak sm ene par kilc gor prdelal, ker sm po tej dieti zmeraj lačenuser posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
21.1.2009 21:49:29   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: svetnik

hmmmmuser posted image

jest pa tud hujšam.....user posted image ....dieta s seksom.....:)user posted image

Ampak sm ene par kilc gor prdelal, ker sm po tej dieti zmeraj lačenuser posted image


Ja svetnik, pa se namesto v hladilnik spravi še na eno rundo user posted image , potem boš pa od utrujenosti zaspal user posted image   user posted image   user posted image .

Punce kje ste vse? A vse tako pridno hujšate, da nimate energije za pisat na RR user posted image . Za mano je po včerajšnjem grešnem dnevu, uspešen dan. Sem bila pridna in se totalno brez greha odpravljam spat. Vseeno me je petka in tehtanja kar malo strah in se bojim, da ne bom zadovoljna s stanjem user posted image .
Nočko vsem skupi

(odgovor članu svetnik)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
21.1.2009 21:51:30   
S*
Rakica, gorenka moja, a pri hrani pa nič ne šparašuser posted image  user posted image  user posted image . Šala, pa brez zamere. Bodi lepo pridna da me prehitiš v petekuser posted image  user posted image  user posted image . Drugače pa sem jaz primorka iz Vipavske dolince doma.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
22.1.2009 16:49:53   
atanja
No ja jaz se jutri ne vagam, ker sem bla cel teden živčna in sem sam basala vase. tako da Jutr se izpustim če lahko.


(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
22.1.2009 20:53:19   
S*
Hej kje ste punce??? Jutri je tehtanje, jaz nimam prevelikih pričakovanj. Upam, da bo vsaj toliko kot prejšnji teden, če bo pa kak dek manj, de tudi ne bom jezila.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
22.1.2009 22:40:27   
RAKICA1
ojla vsem skupaj jaz pa upam tudi da prilezem na izto kot zadnič ali kakšna deka gor ali dol
atanja saj smo vse grešile tako da kar jutri sporoči stanje svoje
S* tukaj sem jaz pa nikoli ne šparam na hrani skoz so omare polne in hladilnik da včasih si mislim da najbol da omaro z slatkarijami zaklenem user posted image user posted image  da nebi mogla ven vzeti in se basatiuser posted image user posted image  no jutri pa vagamo se bodite pridne danes šeuser posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
23.1.2009 8:20:23   
S*
RAKICA1 čakam tvojo težo user posted image   user posted image   user posted image . Danes imaš idealno priliko da me prehitiš, sama sem namreč ostala na istem kot prejšnji petek user posted image . Ampak se ne dami in grem pogumno naprej.
Lep zadnji dan vam želim, pa malo sončka vam pošiljam, je ravnokar posvetil v mojo pisarno.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
23.1.2009 8:43:33   
RAKICA1
ojla no danes sem pa popoldan tako da bom lahko zjutraj povedala svojo težo sem zelo vesela ker sem dala 0,20dek dol user posted image user posted image  tako da sem zelo zadovoljna ker v nedeljo sem imela kar zelo veliko na vagi je pa res če hitro dobiš jih lahko tako hitro zgubiš
S* no sem te za eno pikico prehitela gremo punce gov gov

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
23.1.2009 9:29:08   
ANITA D.
Pozdravljene

Jaz sem pa kar žalostna nisem nič shujšala da teden - 0 kg.
Danes imam poslovilno večerjo tko da bom spet jedla bom pa jutri imela post.Povem vam punce da gre kar težko s temi kg.

Lepo se imejte in pridnouser posted image

_____________________________

04.09.2006 ob 19.10 uri se je nama pridružila Ines,
10.05.2010 ob 13.42 uri pa še Maša , 21.04.2011 ob 22.06 pa še ta zadnji član Denis

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
23.1.2009 11:10:46   
Anonimen
Hojla punce. Vidim da ste bile kar pridne :) jaz sem se še kar držala. Prekršila sem se v sredo ko sem za kosilo pojedla pol pice. Stanje na vagi je danes        - 1,5 user posted image user posted image user posted image  tak da sem bila kar pridna. Danes pa je bil za zajtrk en kuhan jajček, zdaj pa pridno telovadim in iz drvarnice v kurilnico vozim drva. Že eno urco delam, zdaj mam malo pavze, potem pa veselo naprej. Popoldne pa me čaka najprej letanje po trgovinah in iskanje blaga za birmansko obleko (sestrična ima birmo in je prosila za pomoč) potem pa  učenje, namreč v ponedeljek mam izpit.
Tudi jaz vam pošiljam en sončen pozdravček.

(odgovor članu ANITA D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
23.1.2009 15:26:55   
pikica36
hoj dekline! nisem prej utegnila- pa saj še ni prepozno, da javim svoje stanje, ki je nespremenjenouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , no saj posebj pridna nisem bila, glavno da stoji zaenkrat- upam da bo drug teden kaj boljše in bom bolj disciplinirana.

vsem pa user posted image user posted image user posted image , ki ste izgubile kak KG.

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
25.1.2009 22:01:15   
S*
Punce jaz vas za en teden zapuščam, Grem smučat in najbrž bo dieta zadna stvar na katero bom pomislila naslednji teden. Imejte se skrajno lepo in velik - na tehtanju v petek vam želim.

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
25.1.2009 22:42:02   
malecka
Oj, punce. Za mano je en peklenski teden- dva otroka bolna vsak drugi dan pri zdravniku.... No saj ta teden še traja, sva bili z tamalo danes tri ure in pol v ZD. Je šla zdravnica na hišni obisk.....in to ko naj bi bila jaz na vrstiuser posted image
Tako, da je moja dieta porinjena na stran. Čeprav sem vedno lačna. vzamem si vsake toliko časa piškot, čokolado..... ma me sploh ne pusti stran(tamala) danes pa smo popoldan prespale in zdaj me vse boli grlo, ušesa, vročinauser posted image Tako, da težo naknadno javim..... zdaj pa grem.... to bed user posted image

Lahko noč


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
26.1.2009 9:37:59   
RAKICA1
ojla punce najprej vam postrežem z dišečouser posted image user posted image user posted image user posted image  vidim da nam bo prov prišla ja moje hujšanje je ta vikend tud šlo po vodi ker sem bila spet na rojstnem dnevu tko da ta tedn pa spet držim da pridem vsaj na idealno težo kot sem bila v petek
S* lepo se mej na smučanju in čim manj grešiuser posted image user posted image user posted image user posted image  držim pesti da se preveč ne zrediš

malecka vem kako je sedaj v zdravstvenmu domu smo mi tud prejšen tedn 4ur čakal na vrsto mam pa 3bovne pa ta tedn morm nazaj na kontrolo upam samo da bom manj čakala pa pomoje najmanša mi bo še norice dobila ma par pikic tko da smo sedaj v pričakovanju če jo bo še to doletelo ali bo treba še malo dopusta pokurit če bo imela jih sedaj ga imam do četrtka user posted image  tko da upam da doma nebom preveč grešila

kako pa ste ostale punce kako vam gre z hujšanjem gremo gov gov nesmemo volje zgubiti

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
30.1.2009 9:46:43   
pikica36
jauser posted image , kje pa ste????????? danes javljamo kguser posted image , ali ste že vse obupale ali kaj se dogaja?????

moje stanje- 0.5 kg sedanja teža 58.9

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
30.1.2009 18:54:47   
RAKICA1
ojla ojla ne nismo obupale nič smo tukaj sem vsak dan mal pogledala pa se nobena ni nič oglašala tko da se nisem tudi jaz nič
no no moje stanje je slabo se vid da nisem bila pridna nič tko mam mal več od prejšnjega tedna in to je 68,70kguser posted image user posted image  dejte me mal zbrcat da se vzamem v roke no sedaj sem pa spet odločna da morm se vzet v roke in to res od pondelka se bom izredno držala
upam da ste ve tudi zgubile vse gremo punce ne voljo zgubiti gov gov

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
2.2.2009 16:41:55   
S*
Ja punce kje pa ste vse??? Nekam malo ste čvekale te dni, ko sem bila na dopustu. No zdaj sem nazaj, spočita in lepo rejena. Na vago raje ne stopim, da me ne kapuser posted image . Bom raje pridno ta teden user posted image in user posted image pa bomo potem videli kako in kaj.

RAKICA user posted image pa še user posted image pa še user posted image . Spravi se v red punca, poletje se bliža

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
2.2.2009 21:08:05   
RAKICA1
ojla S* kako bilo na dopustu upam da si se lepo imela in da si vživala
ja bom se mal vred spravla veš drugač sem si pa zadala da do aprila shujšam na težo kot želimuser posted image user posted image  samo kot kaže mi nebo uspelo ali pa če se bom res sedaj vzela v roke mi mogoče še uspe od jutri pa zares začnem se držat obljubim ker se počutim kot kakšen balon user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?