|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **** V pričakovanju + ****
9.1.2009 17:52:29   
pilotina
tassi...zdej popoldan je malo "ogrelo" tako, da če bo jutri popoldan tudi tako se vama splača priti user posted image

sigruno pa tuki ni tolko mraz kot po vsej ostali SLO...bolje prenašate mraz user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: **** V pričakovanju + ****
9.1.2009 19:54:42   
Anonimen
Nogavica
Noro maš...! Stopnišče z kvadratki.. fenomenalno.user posted image  Full barvito.., res lepo.
Povej mi prosim.. V dnevni maž rožico - Dracena.. je res??user posted image
Leeepa mi je, tako eno malo mal..., dons sm pa še v službi dobila vejoooo od naše računovodkinje. Jim je tolk zrasla, da so mi kr odrezale.. , dale in rekle.. "pobegniiii".. In sm... tekla po hodnikih.. z ogromno vejooo... No.., pritekle sva domov, zdej sm jo dala v vodo.., da kako koreninco spusti.., potem pa posadit. Kako jo vzdržuješ.., zalivaš?? Na koliko časa? Tvoja je res krasna.., velika.
Mam rada rožice.. so ble moje edine prijateljice, ko sem se preselila iz LJ iz male sobice in stanovanja polnega rož...v Celaka.. v to v velko stanovanje... brez kančka življenja. In sm šla... po roooožeeee..., sm se takoj počutila bolš.user posted image
Tassi...sej vseen kako bo vreme.. že sprememba ti bo pasala.

Jst sm dons tko vesela zarad petka... , jutr spiiiiim.

(odgovor članu Nogavica)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: **** V pričakovanju + ****
9.1.2009 20:27:04   
pilotina
Nogavica...maš ful lepo stanovanje...pa kuhinja je tako lepa in funkcionalna

sem opazila, da imava vc pokrov zelo podoben...moje zvezdice so samo malček drugače razporejene...barva je pa ista user posted image

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: **** V pričakovanju + ****
9.1.2009 20:32:40   
tassika
Ojla punce, evo mene ravno z večerje, sem pojedla ene čokoladne palačinke, zdaj me pa čaka v hladilniku še domač sorbet. Za jutri pa še vedno ne vem kam se bova dala, najprej bom dolgo spala, potem pa kavico skuhala,...



_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: **** V pričakovanju + ****
9.1.2009 20:42:09   
pilotina
nočko dekleta user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: **** V pričakovanju + ****
9.1.2009 20:45:55   
Anonimen
Evo ... še druge sobe najinga stanovanjčka... Midva še zmer nimava dodelano. Nič lepih stopnic, nič, nič... Februarja pa pridejo lepa bela vrata.. , pa jedilnica.. in podrobnosti. Še zmer smo mal v prahu...user posted image

ALBUM

(odgovor članu pilotina)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: **** V pričakovanju + ****
9.1.2009 20:53:45   
Anonimen
Če bo pa ker v bodoče zanimalo..., pa še tooooleee... Delam jim reklamo, ker so carski... pa še moje slikce so gor. user posted image
3D_izris pohištva
 
Jst ne vem.. a sm jst mal tečna pa mi nobena nč ne odgovori al.. user posted image  sam rečte.... Jst dons kr pogrešam kšn odgovorček.., pa se počutim kot, da me ni. No nč.., jst sm rada z vami. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: **** V pričakovanju + ****
9.1.2009 21:04:29   
tassika
Evo me, rižko kaj te teži?

Jaz imam kolegico na kavi, pa malo tipkam pa malo čvekam, aja pa spekla sem rižev narastek ampak sem tako sita, da ne morem jest.

Če pa smo že pri stanovanjih, naju čaka še kompletna prenova kopalnice in kuhinje, v dnevni je potrebno zamenjati samo pohištvo, soba za goste bo pa itak kmalu postala otroška soba, aja pa še vsa okna naju čakajo, ker piha brrruser posted image  

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: **** V pričakovanju + ****
9.1.2009 21:07:59   
Anonimen
Teži me, teži....
Ti kr uživi s kolegico.., men je mal dolgčas..
Grem h tašči dol na čaj...
Lahko noč

(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: **** V pričakovanju + ****
9.1.2009 21:15:23   
Anonimen
  user posted image
 
 
     IME:                      STAROST:          KRAJ:          V PRIČAKOVANJU +



01. Rižkoo                          26             Celje                   xx.01.2009
02. MalaMravljica               30
03. Tassika                        25             Domžale              xx.xx.2009
04. Ula23
05. Pilotina                       29            ok.Portoroža         xx.04.2009
06. Manca                         23             ok.Kranja
07. Drobtinica                   29              Maribor
08. Nogavica                     31              Maribor                
09. zvesta                        29              Lenart                 xx.07.2009
10. Maj2009                     24             ok.Domžal             xx.01.2009
11. MAŠKA                        33             ok.Celja                 xx.02.2009
12. Strumf                         26             ok.Brežic               xx.01.2009
13. ula23                          27                Tržič                   xx.01.2009






Pomembne informacije:
 
1. Kdaj narediti test nosečnosti
2. Za večjo plodnostuser posted image
3. Koledar ovulacije:
- MAM
4. Krvomočnica

(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: **** V pričakovanju + ****
9.1.2009 21:16:53   
tassika
Uživaj na čajčku, če se ti bo pa še dalo čvekat do okoli 11 bom sigurno pokonciuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: **** V pričakovanju + ****
10.1.2009 9:51:59   
malaMravljica
Dobro jutro zaspanke.

Lepo soboto vam zelim.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: **** V pričakovanju + ****
10.1.2009 11:34:59   
Anonimen
Jutro malaMravljica...
Tudi tebi lepo soboto..
Jst sem grem mal rekreirat.. Greva na Golte mal boardat. Upam, da se gondola ne ustavi.. user posted image
Pa,pa!

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: **** V pričakovanju + ****
10.1.2009 11:39:17   
U*
malaMravljica tudi tebi lepo soboto.
Rižkoo upam da prideš srečno domov in ne obvisiš kje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: **** V pričakovanju + ****
10.1.2009 12:22:32   
malaMravljica
moja sobota je od sedaj naprej tako cista, spucala sem stanovanje sedaj, jupiii.
Kar se tice sporta smo pa me na tem cveku kot kaze zelo pridne. Rizkoo borda danes, jaz pa vceraj sla prvic v fitnes, bom trenirala dvakrat tedensko. Jutri pa grem smucat. Da bom fit, ce se zacnem redit v trebuh user posted image

pa-pa

(odgovor članu U*)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: **** V pričakovanju + ****
10.1.2009 13:04:26   
tassika
Ojla punce, evo moj izlet je generalna domauser posted image . Sva začela in kar ne morva nehat, pa še jaz moram danes speči dve torti, ker ima ati roj.dan, sicer ne jutri, ampak žurka vseeno bo. Pa bova šla drugi teden na izlet.

Midva tudi smučava, ampak se kar ne spraviva, krvavec je blizu, samo meni ni všečuser posted image .

Glede telovadbe, sem pa jaz od doma privlekla orbitrek, ravno toliko, da mal oblikujem rit, me nikjer drugje ni, samo tam me je malo prveč. Preveč sedim v službi.

Rižko uživaj na golteh, glede balona, bom pa potem pogledala, kuham neko mešanico zelenjave, mesa in čili omake, se vidi da sva pospravljala tudi skrinjouser posted image .

papa

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: **** V pričakovanju + ****
10.1.2009 18:59:59   
maj2009
Živjo punce!

RIŽKOO-ta tvoj program je ful dobr!
Midva sva se tud dons ful rekreirala. sva šla na veliko planino 2ure v eno smer peš. je blo tko lepo!!!
zvečer pa naju čakauser posted image mam plodne dneve!

pozdravček!

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: **** V pričakovanju + ****
10.1.2009 19:41:58   
pilotina
ojla punce...včeri sem šla kar zgodi v posteljo...sem bla malček zamorjena...sem na facebooku vidla mojo "sestrično" s trebuščkom...bili sva enako noseči...no jaz bi imela rok en teden kasneje...01.03.09

me je malček zamorilo...vem, da ne smem...sam kaj čem...sem pogledala svoj trebušek...ratala žalostna in šla "spat"...nisem nič fajn spala user posted image

tudi taki trenutki spadajo zraven, kaj pa čmo...sej smo vse na istem, ane...je dragi
danes napisal naj ne bom žalostna...poleg vsega je še to, da ga ful pogrešam

hvala za "poslušanje"

ljubčka vsem

(odgovor članu maj2009)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: **** V pričakovanju + ****
10.1.2009 20:06:09   
twixy
Dober večer punce.

Komaj zdaj sem videla to temo...in spet mi solze tečejouser posted image user posted image user posted image  12.3 bi mogla met rok.. Zdaj bi že z velikim trebuščkom hodila okoli..se smejala in izbirala majhna oblačilca. Kaj pa imam zdaj? Okoli hodim neurejena..zamorjena.. zaprla sem se vase in se nočem odpret. Hudo mi je ob vsakem trebuščku..Ob vsakem vozičku,ki ga srečam se mi trga srce..
Moja sestra bo rodila v teh dneh... Videle se nisma 3mesece.. Boli me ker je ne vidim ampak enostavno ne morem it k njej na obisk in videt njenega trebuščka in pripravljeno sobico za user posted image . Obljubila sem ji,da jo pridem obiskat v porodnišnico. Pa bom zmogla? Bom lahko pogledala v oči novo pečeni mamici? V njenih očeh bo neizmerno veselje.. V mojih očehe samo praznina..

Ah nebom vam več morila.. Ko sem imela SS nama je G. rekel da morama 1×počakat potem pa grema kar v nove boje.
Ampak še kar nič... Srčno upam,da nama v tem krogu uspe...

Menstruacija se mi je končala 8.1 tako,da gremo po 12.1 v nove bojeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: **** V pričakovanju + ****
10.1.2009 20:11:32   
twixy
pilotina te točno razumem kako je touser posted image user posted image user posted image user posted image
Amak veš, tudi za nas bo prišel čas,ko bomo vesele in bomo ponosno hodile okoli z trebuščkiuser posted image user posted image

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: **** V pričakovanju + ****
10.1.2009 20:33:11   
tassika
Pilotina in twixy ne bit žalostni, saj vem da sem pametna, sama pa še vedno berem temo aprilčic in ugotavljam, kako bi bilo, če bi bilauser posted image . Imam vzpone in padce, ampak priznam pa, da mi ni nikoli težko it kam kjer imajo dojenčka, mogoče mi je še malo lažje, ker se lahko igram z njim. Ali pa zato, ker poznam že vse od prej predno sem bila noseča. Oziroma moram reči, da me bolj teži to, da imam zdaj cel kup zdravstvenih težav in mi vse to zapolni čas razmišljanja.
Twixy, en dan se uredi, lepo obleči, namaži in pojdi k sesti na kavico, povej ji da ti je malo hudo zaradi vsega, lahko tudi zajokaš, samo daj to ven iz sebe, boš videla da se boš bolje počutila, sestra pa te bo tudi zastopila.
Pilotina, ne vem kako je če je tvoj dragi toliko časa stran od tebe, zato ti ne znam svetovati, kako pa kaj, lahko ti le predlagam, da greš h kaki kolegici ali pa naj ona pride k tebi, da ne boš sama doma osamljena. Ali pa si omisli kužkauser posted image . Bo najsrečnješi, ker bo imel ogromno pozornosti.
Pa še nekaj sem hotel anapisati, pa sem pozabila user posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: **** V pričakovanju + ****
11.1.2009 21:31:30   
Fargesia
Hejla!

Kako ste? vidim, da ste odprle novo temo!!!user posted image

grem lahko jaz tudi na seznam? 2.IUI ni bil uspešen, tak da smo zdaj poskušali po naravni poti...nekje okoli 20.1. si srčno želim zagledat +. stara sem 26 let in sem iz okolice Lj.


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: **** V pričakovanju + ****
12.1.2009 8:14:07   
Anonimen
 
     IME:                  STAROST:          KRAJ:          V PRIČAKOVANJU +

01. Rižkoo                  26                    Celje                   xx.01.2009
02. MalaMravljica        30
03. Tassika                 25                   Domžale              xx.xx.2009
04. Ula23
05. Pilotina                 29                  ok.Portoroža         xx.04.2009
06. Manca                   23                   ok.Kranja
07. Drobtinica             29                    Maribor
08. Nogavica               31                   Maribor                
09. zvesta                   29                   Lenart                 xx.07.2009
10. Maj2009                24                 ok.Domžal             xx.01.2009
11. MAŠKA                   33                 ok.Celja                 xx.02.2009
12. Strumf                   26                 ok.Brežic               xx.01.2009
13. ula23                     27                    Tržič                   xx.01.2009
14. Fargesia                26                ok. Ljubljane          xx.01.2009





Pomembne informacije:
 
1. Kdaj narediti test nosečnosti
2. Za večjo plodnostuser posted image
3. Koledar ovulacije:
- MAM
4. Krvomočnica


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: **** V pričakovanju + ****
12.1.2009 8:22:55   
Anonimen
pilotina
Me je kr stisnl, ko sm te brala. Ja, pridejo taki trenutki in nič ni narobe, če si močno žalostna. Res je hudo, ker si sama ampak... tudi to bo kmalu mimo in boš s svojim lubijem delala bebike... Popolnoma te zastopim kako je biti sam. Jaz sem bila, ko sem splavila. Jaz tukaj, on na drugem koncu sveta... a je bilo lažje, ker naju je telefonska linija povezala... Ne maram telefonov, včasih pa hvala bogu za njih!!.. Tako hvala bogu tudi zate, .. da mata možnost bit na vezi in se tolažit... in upat skupaj čeprav sta tako daleč...
Tudi mene kdaj močno stisne ampak... se obnašam kot strojček in ziignoriram to bolečino. Mogoče zato, ker mam ogromno upanja in optimizma v sebi... Vem, da bom mami.... in vem, da me to čaka... pilotina, jaz vem, da tudi tebe...user posted image  Ni besed za tolažbo ampak... vsaki bi napisala samo... UPANJA NE IZGUBI. Lupčka zate. Pa piši, če buba. Lažje je, ko daš ven.

(odgovor članu pilotina)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: **** V pričakovanju + ****
12.1.2009 9:08:51   
Anonimen
twixy..
Tudi tvoje besede so težke.., res so. Poskušam se postaviti v tvojo kožo in ni težko. Razumem tudi tebe... S podobnimi težavami sem se soočala... Zelo dobra prijateljica ima rok čez 10 dni. V celi nosečnosti sva se vidle 2x, pred tem 2x na teden. Privoščim ji iz srca, prelepa mi je, rada jo mam... a kljub temu sva se vidle 2x. Zaradi tega se počutim grdo, nism dobra prijateljica, nebi si želela, da bi bilo tako, ko nosečka bom jaz in jo bom kdaj rabila ob sebi. Pogrešam jo a žal sem sama kriva za to, da med nama je zdaj neka distanca, zaradi katere me boli.
Vidim, da ti se zavedaš problema, veš kaj razlog je.... Jaz se ga nisem tako očitno zavedala zato zdaj težje popravim stvari. Potrudila se seveda bom... a stvari se nikoli ne pozabijo. Mislim, da jih moja prijateljica ne bo. Konc koncev je to le najlepše obdobje v naših življenjih in jaz nisem bila ob njej.
Kot je napisala Tassika... ZRIHTI SE in pejt k svoji sestrici... Bodi iskrena in naj solze tečejo, če morajo...

Zdaj pa še nekaj za vse nas..

V soboto sem peljala taščico v gledališče. Pa sva šle še na eno tortico in je debata nanesla na neko njeno znanko, ki je nosečka in ma rok sredina marca.
najin dialog:
Jst: "oo, jst bi mela pa konec marca rok" user posted image
Tašča: "Ne bodi užaljena ampak vidim kako te je to prizadelo in si močno želiš ampak.. sploh ne morem začutit s teboj."
Jst: "Vidim, zato se tudi ne pogovarjam o tem. Tudi moja mama ne čuti z menoj zato tega ne pričakujem od nikogar in sm v tem sama.. Res pa je, da me boli in me je prizadelo močno.
Tašča: "Meni se to ne zdi nič takega. Obstajajo še hujše stvari v življenju"
Jst (začudeno): "Mami, kakor za koga. Zame je to pač najhujša stvar in se mi zdi veliko več kot "nič takega".
Tašča: Sej te razumem samo nikakor ne morem začutit tvoje bolečine. Se mi zdi kot, da sem z izgube moje male deklice zgubila vsa čustva... do takih primerov. Ko si zaželiš in ti uspe, ko nosiš 9 mesecev in rodiš svojega otroka oziroma "nekaj" kar nisi želel, ko s tem živiš 2 leti, se obsojaš in sprašuješ "zakaj meni?"...  ne vem, poskusi v svojih mislih podoživeti moje življenje... in mi iskreno povej .. , če si jezna name, ker tako razmišljam ... ker se mi pač SS zdi kot... ne vredna bolečina!?
Jst: Ostala sem brez besed!
 
Punce, šokirana sm bla nad njenimi besedami... Kljub vsemu mi nima noben za sodit mojo bolečinona podlagi svojih izkušnjah ampak... , če se globoko zamislimo..., ... smo doživele samo eno hudo čustveno manipulacijo... , kanček tudi fizično ampak... to res ni najhujše kar se nam lahko pripeti...
 
Rodila pa je punčko z Dawnovim sindromom, ki je po dveh letih zelo bubana umrla.

(odgovor članu twixy)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?