|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubimci
8.1.2009 21:40:58   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: loredana

Če se zaljubi v drugo, in me zaradi nje pusti ali prizadane, lahko razumem.
Da pa povalja eno frajlo, ki ji še imena ne ve in mu nič ne pomeni? In bo naslednjič povaljal eno drugo, ki bo ravno pri roki in za akcijo?

A se ve ženske sploh kaj cenite?


Spet, moje mnenje, moj pogled, moje življenje...... ti temu rečeš, da se ne cenim, jaz pa to pač vidim drugače.

A si že izdihinla? no, zdej spet lahko vdihneš user posted image user posted image

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ljubimci
8.1.2009 21:44:42   
Anonimen
Kaj mislite, zakaj ljudje iščejo ljubimce ali ljubimke?


Ma vse sorte, vsi pametni razlogi, en toliko neumnih, polne in prazne lune, trenutek (ne)srece in se kaj po navdihu.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ljubimci
9.1.2009 7:29:12   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Saj me ne zanima, če bi ga bolelo ali ne. Mene zanima, če je to varanje. user posted image

In brez skrbi. Moj ma čist ok srce, jaz pa se ne dajem dol z nobeno, niti z nobenim izven zakona. user posted image


Eh škoda.....pa sm mislna da boš kej bl pikantnga povedalauser posted image


Saj si lahko kaj tudi zmislim, če ti bo v zadovoljstvo? user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ljubimci
13.1.2009 8:17:37   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: uršika***

Ej, nebi vedela, če se mi kdaj tolk poslabša, pa sporočim, zakaj se je šlouser posted image



se kar podpišem


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ljubimci
13.1.2009 9:59:34   
arabela*
dolgčas v odnosuuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ljubimci
13.1.2009 12:28:54   
neja24062007
... JAH

kaj naj rečem...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ljubimci
13.1.2009 12:38:31   
neja24062007
Tudi mene tare tale vprašanje...
se ti zdi da se tebi ne more to zgoditi... pa na koncu se ravno tebi to zgodi...

Ne vem zakaj, kako in kdaj...
po glavi se ti porajajo razna vprašanja... predvsem pa kako in kaj naprej, kaj bo s tvojo družino, kaj z otroci...

Kako lahko nekomu ki ga bežno poznaš malo časa rečeš da ga ljubiš? In da on ljubi tebe, ampak ta oseba je poročena, noseča in si ustvarja družino... ali s tabo?!!??!!?? Vedno isti odgovor ne... ne vem kaj naj še verjamem in kako naj zaupam taki osebi.

Če ga tako ljubi naj pusti moža in zaživi novo življenje z njim. Naj pusti staro življenje... in naj ne zahteva od drugih podpore in utehe...

ZAKAJ???!!!

Zato da bo imel dve ženski, ena mu bo prala, likala, kuhala in vzgajala otroke, pri drugi bo pa namakal... ja ja, prošao voz za čačak... jok brate odpade

Se opravičujem, me je zelo zaneslo... nisem hotela, ampak lažje je če se nekomu spoveš... 

< Sporočilo je popravil neja24062007 -- 13.1.2009 12:47:32 >

(odgovor članu neja24062007)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ljubimci
13.1.2009 12:46:05   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: neja24062007

Tudi mene tare tale vprašanje...
se ti zdi da se tebi ne more to zgoditi... pa na koncu se ravno tebi to zgodi...

Ne vem zakaj, kako in kdaj...
po glavi se ti porajajo razna vprašanja... predvsem pa kako in kaj naprej, kaj bo s tvojo družino, kaj z otroci...

Kako lahko nekomu ki ga bežno poznaš malo časa rečeš da ga ljubiš? In da on ljubi tebe, ampak ta oseba je poročena, noseča in si ustvarja družino... ali s tabo?!!??!!?? Vedno isti odgovor ne... ne vem kaj naj še verjamem in kako naj zaupam taki osebi.

Če ga tako ljubi naj pusti moža in zaživi novo življenje z njim. Naj pusti staro življenje... in naj ne zahteva od drugih podpore in utehe...

ZAKAJ???!!!

Zato da bo imela dve ženski, ena mu bo prala, likala, kuhala in vzgajala otroke, pri drugi bo pa namakal... ja ja, prošao voz za čačak... jok brate odpade

Se opravičujem, me je zelo zaneslo... nisem hotela, ampak lažje je če se nekomu spoveš... 


hm ne zastopim. Kaj se to sedaj tebi dogaja?user posted image user posted image

(odgovor članu neja24062007)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ljubimci
13.1.2009 12:47:22   
neja24062007
to kar sem napisala...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ljubimci
13.1.2009 12:48:24   
neja24062007
tako se ti poruši 12 let skupnega življenja...
poruši se ti kot hišica iz kart...



(odgovor članu neja24062007)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ljubimci
13.1.2009 12:48:38   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: neja24062007

to kar sem napisala...


torej. Ti si poročena. Tvoj mož ima ljubico katera je poročena in noseča z svojim možem, ljubi pa tvojega?

(odgovor članu neja24062007)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ljubimci
13.1.2009 12:49:52   
neja24062007
ne žal nisva poročena
imava družino,
ostalo si pa prav ugotovila

jap nekako tako...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ljubimci
13.1.2009 12:51:55   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: neja24062007

ne žal nisva poročena
imava družino,
ostalo si pa prav ugotovila

jap nekako tako...



o ****. Ta je pa hudauser posted image user posted image . Ok tam si narobe napisala. Mogla bi napisat hvala bogu nisva poročena. In kak dolgo se že to vleče, kako si ugotovila, kaj nameravaš?
Joj drži se user posted image user posted image

(odgovor članu neja24062007)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ljubimci
13.1.2009 12:59:30   
neja24062007
ugotovila sem iz SMS-ov, sem človek ki nikoli in nikdar ne stika in brska po drugih stvareh, tudi po njegovih žepih ne preden dam hlače prat... ampak tisti večer, je moja tašča napisala mojmu SMS in moj mi je dal telefon, da mu ga preberem. Vmes je priletel pa še en SMS, ki pa ni bil taščin in tako se je začelo...

V glavnem celo dramo lahko napišem pa še roman zraven. Glava je bila v trenutku polna vprašanj, jeze, žalosti in joka... izvedela sem 23.12., pol pa veš kakšne lepe praznike sem imela!
Na koncu sem bila jaz vse kriva in on je bil tako bogi, žalosten da je kar jokal... pa še danes ne vem zakaj...

Ko sem ga vprašala, kako lahko nekomu reče da ga ljubi, pozna pa ga malo časa, mi na to vprašanje ni znal odgovoriti. Pa sem pogovor nadaljevala s tem, da če mu je to ona prva rekla je verjetno on klonil pred njo, če je pa to on njej prvi rekel pa mu je najbrž dala... In... TIŠINA !!!

Mene pa samo to zanima, kako in na podlagi česa lahko človek človeku reče da ga LJUBI, če pa imata vsak svojo družino in življenje v njej?!?!?!

Mah ja... sej bo...
malo kasneje se spet oglasim... 

LP

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ljubimci
13.1.2009 13:00:22   
neja24062007
vedno si rečem, MOČNA si zaradi hčere in sebe...

močna... si in boš ostala...

bom pa še videla kako in kaj naprej, ne vem kam me bo pot peljala...

(odgovor članu neja24062007)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ljubimci
13.1.2009 13:03:20   
Kepica83
user posted image  pa kaj si ti ja nor. Meni bi se zmešalo na tvojem mestu. Ma zdi se mi da ljudje postajajo vedno bolj egoistični nič jim več ni sveto ne žena ne družina. Glavno da ga namaka nekje , ženska pa da ima neko potrditev da je lepa in zaželjena in blabla bla. Bodi močnauser posted image

(odgovor članu neja24062007)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ljubimci
13.1.2009 13:23:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: neja24062007

vedno si rečem, MOČNA si zaradi hčere in sebe...

močna... si in boš ostala...

bom pa še videla kako in kaj naprej, ne vem kam me bo pot peljala...


Ojej. user posted image  Vse več takih zgodb.
Sem brez besed. Pošiljam ti samo en topeluser posted image da ti bo uspelo na najmanj boleč način prebroditi vse to, kar bo najbolje zate in za tvojo hčerko ter čimhitreje. user posted image
Dejansko sem že jaz ob takih zgodbah začela postajati vse pozornejša pri možu.user posted image

< Sporočilo je popravil decembrka -- 13.1.2009 13:24:06 >

(odgovor članu neja24062007)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ljubimci
13.1.2009 13:38:53   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Kaj mislite, zakaj ljudje iščejo ljubimce ali ljubimke? Kaj jih pripravi do tega, da postavijo na kocko vse kar imajo in si najdejo nadomestilo?


Ljudje si omislijo ljubimce in ljubimke oz. varajo zelo pogosto......običajno pa se o tem javno ne govori, če pa se že govori, pa se zgolj obsoja......in vsi si mislimo, da se pa nam to že ne more zgoditi.....to namreč, da bi kdaj bili prevarani ali bog ne daj, da bi kdaj sami prevarali.......

Ne vem no, ampak tista začetna zaljubljenost čez čas v vezah zbledi......v vezi se ustalimo, jemljemo jo za samoumevno......bijemo bitko s časom, otroci, služba, namesto pogovora zvečer utrujeni ležemo v posteljo.....tisto samoumevno iz pravljic "in živela sta srečno do konca dni....." pa počasi bledi......
Da malo poduhovičim, me si oblačimo udobne gate kot Bridget Jones in ne več tangic kot nekoč.......partnerji pa niso več tako uvidevni do nas in preklopijo na fuzbal, čeprav so nekoč, v času začetne zaljubljenosti, brez problema hlinili navdušenje nad nadaljevanko Prevzetnost in pristranost......

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ljubimci
13.1.2009 13:53:50   
mojamura
to zelo komplexna zadeva, kjer niti 2 zgodbi nista približno enaki...zato se mi zdi moraliziranje o tem zakaj se vara ali ne vara brezpredmetno.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ljubimci
13.1.2009 14:07:40   
Meceno
Jaz včasih mislim da ljudje nimajo več srca oz pameti !

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ljubimci
13.1.2009 21:12:46   
loredana
Preveč časa imajo, pa mislijo in delajo neumnosti.

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ljubimci
14.1.2009 22:28:47   
ronja
Kaj mislite, zakaj ljudje iščejo ljubimce ali ljubimke?

ker niso srečni s tem, kar imajo. Ker iščejo beg ven iz življenja, kakršno jim ni všeč (ali je preveč rutinsko, ali ni več nič adrenalina, ali je dolgčas, ali pa enostavno ne ljubijo več).
To, da hočejo ven, po moje - če prav iščejo.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 72
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?