|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.5.2009 13:58:33   
sonček85
 spps:kako lepi je ,pravi cukerček pa kako lep očke ima

sem pa nekaj opazila user posted image user posted image user posted image se vidi kje kupujemo in kje imajo super cotke ter po ugodni ceni za otročke
Naša dva imata enake hlačke tiste little  bele  ,majčko s črtami  in majčko s kužkiuser posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.5.2009 13:59:38   
ledenka
samo, da se javim user posted image  predno se sirena vklopi. smo imeli 2. obisk patronažne, zredil se je v 3 dneh za 160 g (to bi se naj v enem tednu). tako da pridno papamo, dobro, da se doji, da si sam regulira količino. je pa danes star 10 dni user posted image  

živa, vse najboljše! se podpišem pod tiste dečke, da jih ne bom še enkrat citirala user posted image  

jazzzi, sem ok, samo malo bolj zaposlena user posted image  pa počivam ogromno in posledično grem samo 1x na dan na net

joški - punce, prej sem imela košarico B, med nosečnostjo C, zdaj imam E user posted image  tako da se ne pritožujte! čakam, da bom boljša, da grem še po kak modrc, ker tale s košarico D, ki ga imam, je rahlo tesen (mi ga je mama kupila po merah, ko sem bila v P, pa se ji je E zdel ful prevelik user posted image )

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.5.2009 14:00:36   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

spps:kako lepi je ,pravi cukerček pa kako lep očke ima

sem pa nekaj opazila user posted image user posted image user posted image se vidi kje kupujemo in kje imajo super cotke ter po ugodni ceni za otročke
Naša dva imata enake hlačke tiste little  bele  ,majčko s črtami  in majčko s kužkiuser posted image user posted image

haha,Kik je zakon :)

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.5.2009 14:00:38   
ledenka
spps, kaki lepotec user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.5.2009 14:00:58   
sonček85
larilu:ta otroček ti bo šele dal vetra,se vidi da je pravi mali borec ,da ti še na wc ne da miruuser posted image user posted image i kako lepo , kr zaspal je od sreče k je čutil brcike user posted image


punce še 1 stran in smo na 200 pa gremo na borbo št.6user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.5.2009 14:01:35   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

spps:kako lepi je ,pravi cukerček pa kako lep očke ima

sem pa nekaj opazila user posted image user posted image user posted image se vidi kje kupujemo in kje imajo super cotke ter po ugodni ceni za otročke
Naša dva imata enake hlačke tiste little  bele  ,majčko s črtami  in majčko s kužkiuser posted image user posted image

haha,Kik je zakon :)
ja res je ,jaz sem se odločla da bom večina tam kupovala saj imajo res super cotke pa tko lepe so user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.5.2009 14:02:08   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: larilu

sonči že od 16 tedna so brcike konkretne tko da brca k pri norcih,najbolj pa takrat k grem na wc še na wc-ju nimam miruuser posted image je pa Luki dal včeri rokico gor in k je začutil brco se je tko začel smejat,pol pa prpleza name in da glavico na bušija in zapančauser posted image čisti cukruser posted image
spps madonca je že velik,to pa hitr rasteuser posted image

ja,res je.glih komaj še vsemu sledim user posted image user posted image user posted image če me vprašaš kateri dan je danes,moram vredu premislit,včasih mi celo rata uganituser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.5.2009 14:02:56   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

spps:kako lepi je ,pravi cukerček pa kako lep očke ima

sem pa nekaj opazila user posted image user posted image user posted image se vidi kje kupujemo in kje imajo super cotke ter po ugodni ceni za otročke
Naša dva imata enake hlačke tiste little  bele  ,majčko s črtami  in majčko s kužkiuser posted image user posted image

haha,Kik je zakon :)
ja res je ,jaz sem se odločla da bom večina tam kupovala saj imajo res super cotke pa tko lepe so user posted image user posted image user posted image

ma za tolk časa,ko so cotke prav je čist ok :) in kako si kaj ti? aleks pridno pančka?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.5.2009 14:04:41   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

spps, kaki lepotec user posted image
hvala -po mami,hahaha

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.5.2009 14:05:05   
sonček85
ajsi:super da ste tko pridni ,da se lepo Maks redi ,pridno papa .
Ja pazi da ti še bolj ne bojo zrasle prsi,no meni se je sedaj ustavilo in smo lepo ostali pri zadnjem moderčku ki smo ga kupili.Sedaj še imaš polne in nabite ,potem čez čas bojo pa bolj mehke da se ne boš ustrašla da ti mleka zmanjkuje.Jaz sem misla kaj je ,no ampak baje je to normalno.

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.5.2009 14:05:19   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

larilu:ta otroček ti bo šele dal vetra,se vidi da je pravi mali borec ,da ti še na wc ne da miruuser posted image user posted image i kako lepo , kr zaspal je od sreče k je čutil brcike user posted image


punce še 1 stran in smo na 200 pa gremo na borbo št.6user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image sploh nisem opazla,da smo na predzadnji strani .:))

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.5.2009 14:07:23   
sonček85
spps:ja pravi maš,ko pa tko hitro prerastejo ,a ne
Ja Aleks pridno pančka ,sta z atijem zadremala ob 11 pa še kar spi tko da ga bom sedaj zbudila da greva papat ,ati je pa tko že šel delat popoldan,tko da uživava popoldan sama
Jaz sem ok ,že v polnem teku user posted image user posted image user posted image

pa pri vas kako je ?


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.5.2009 14:09:19   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

ajsi:super da ste tko pridni ,da se lepo Maks redi ,pridno papa .
Ja pazi da ti še bolj ne bojo zrasle prsi,no meni se je sedaj ustavilo in smo lepo ostali pri zadnjem moderčku ki smo ga kupili.Sedaj še imaš polne in nabite ,potem čez čas bojo pa bolj mehke da se ne boš ustrašla da ti mleka zmanjkuje.Jaz sem misla kaj je ,no ampak baje je to normalno.
moje so že zdaj relativno mehke, tako da vem, da je to ok user posted image  joj, user posted image kar se velikosti tiče, imam kar dovolj user posted image  se bojim, da bom sicer imela po končanem dojenju čajne vrečke pri kolenih user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.5.2009 14:18:46   
ledenka
sem odprla novo borbo, upam, da ne zamerite user posted image  bomo že danes prilezle do tja, se mi zdi user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.5.2009 14:24:55   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

sem odprla novo borbo, upam, da ne zamerite user posted image  bomo že danes prilezle do tja, se mi zdi user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.5.2009 14:47:18   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

sem odprla novo borbo, upam, da ne zamerite user posted image  bomo že danes prilezle do tja, se mi zdi user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.5.2009 14:48:02   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

spps:ja pravi maš,ko pa tko hitro prerastejo ,a ne
Ja Aleks pridno pančka ,sta z atijem zadremala ob 11 pa še kar spi tko da ga bom sedaj zbudila da greva papat ,ati je pa tko že šel delat popoldan,tko da uživava popoldan sama
Jaz sem ok ,že v polnem teku user posted image user posted image user posted image

pa pri vas kako je ?

pr4i nas na polno dogajauser posted image user posted image user posted image user posted image gužvauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.5.2009 15:22:07   
sonček85
user posted image user posted image in tko je prav 

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.5.2009 15:33:44   
murkica
spps- tale tvoj lepotec je pa že pravi korenjak... Slikice so fenomenalne...

Ja res bomo kmalu na borbi VI. Madonca smo pridne...

Drugače pa samo pozdravček od mene, grem kuhat kosilo...


papa

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.5.2009 15:33:57   
sonček33
spps - kakšno lepo bitjece...lepotec mali

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.5.2009 15:51:35   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: spps

Oj! vidim,da praznujete :) Vse naajboljšeeeeeeeeee!


user posted image user posted image

Zdaj smo že stari 2meseca,59cm dolgi in 6120g težki user posted image
Kak corti je.
user posted image

Pa še en corti.


Mamice kako uživate s svojimiuser posted image .

Upam da se vam kmalu pridružim.user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.5.2009 17:37:34   
oktavija



Oj! vidim,da praznujete :) Vse naajboljšeeeeeeeeee!


user posted image user posted image

Zdaj smo že stari 2meseca,59cm dolgi in 6120g težki user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kak corti je.

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa ta tudi!!!!


Joj dekleta kaj ste jedle da imate tako lepe otroke?user posted image
Upam da bo tudi naš dojenček tako cukran!!!user posted image user posted image user posted image
Komaj čakam da se spoznava!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zdaj pa šibam na novo borbo št.6!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.5.2009 18:12:54   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija




Oj! vidim,da praznujete :) Vse naajboljšeeeeeeeeee!


user posted image user posted image

Zdaj smo že stari 2meseca,59cm dolgi in 6120g težki user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kak corti je.

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa ta tudi!!!!


Joj dekleta kaj ste jedle da imate tako lepe otroke?user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz bi kar ponovila oktavijino vprašanje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.5.2009 18:18:20   
Serendipity
No, to bomo pa ustrezno proslavili - lepotci (bebiji) so že nalimani - zdaj pa še zadnji posladki:

user posted image



user posted image



user posted image



user posted image



user posted image



user posted image






< Sporočilo je popravil Serendipity -- 15.5.2009 18:24:17 >

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.5.2009 18:21:03   
sonček33
Oktavija, vsaj en tak lepotec tudi vama pripada

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?