|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
13.1.2009 15:31:17   
sonček85
no da se še jaz pofočkam tle na novi temi.

Lep pozdrav vse in navijam še za več novih nosečkuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
13.1.2009 16:51:58   
miska73
Evo, da se še jst pofočkam na novi temi.
Se pardoniram, ker sem vas malo zanemarjala zadnje čase.

Larilu čestitke user posted image . Vse dobro ti želim.

Oktavija a si že dojela?

Špelka še tu pozdravček in lepo te je spet brati.

Aqua pa ti si povsem neprepoznavna v novi obleki. Kje so vsi tisti seksi čeveljci, pa seksi oblekce...

Se*kica, Ajsi manjka dobrih stimulacij...

Pozdravček vsem ostalim, ki jih nisem poimensko imenovala.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
13.1.2009 16:58:45   
gigi1
Ahoj na novi temi user posted image
Naj bo uspešna user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Da bomo vse nosečke ali mamice do 200te strani user posted image

Špelčika zlata tolk sem te vesela user posted image  user posted image  in novega postopka. Naj bo srečen! Sem ti že na IVF napisala.
In tokrat bova približno skupaj trepetali user posted image

Miška helou user posted image  Še malo pa v nove borbe user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
13.1.2009 17:04:25   
miska73
Žiži upam, da me ne bo spet prijela nuja, da te pokličem - v trenutku ko bom prestopila prag KC-ja. user posted image
Ja, še malo pa začnem.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
13.1.2009 20:22:23   
pikicao.
IZVIRNO SPOROČILO: miska73


Aqua pa ti si povsem neprepoznavna v novi obleki. Kje so vsi tisti seksi čeveljci, pa seksi oblekce...



jz se tuuuuuud pofockaaam user posted image user posted image


drgac pa miska..aqua se je zdej pridruzla zivlaskemu svetu user posted image user posted image user posted image user posted image ....poleg tega mi pa se migat pomaga..pa sreco trost.. a ti sploh ves kok je dela???user posted image user posted image user posted image user posted image
migam ze tok d me kr rit boli user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
14.1.2009 6:36:34   
spps
iiiii pa ste spisale do nove borbe 5user posted image user posted image user posted image user posted image
tudi moje želje so takšne,da postanete  do konca te borbe vse nosečke in mamiceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
14.1.2009 10:27:06   
metir
ej punce! kak steuser posted image ? vas je kaj zasnežilo? pri nas v ce je sam dež-pa me ne moti, ker imam gripo in sem doma ! lpuser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
14.1.2009 10:46:31   
jazzz27
helov...

evo mene iz pregleda. Na UZ nisem šla...sem pa na negativna na toxo, glede poroda pa bom morala na posvet k okulistu, da poda mnenje. Na hitro smo poslušali srčka in to je to.

metir..pri nas je tudi leden dež padal, sicer zjutraj je bilo nekaj snega, drugače pa se je sedaj že vse umirilo. Iz katerega konca slo pa si? Upam, da se kmalu pozdraviš...priporočam čajčka, limonce, toplo pojstlo, lubija....in boš ziher zmagala!

Kje pa ste ostale?

(odgovor članu metir)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
14.1.2009 11:03:46   
murkica
Nopri nas ful sneguje... Popoldan, ko bom doma lahko pripopam kakšno slikco, ker namreč zdele sem vs lužbi in to ni izvedljivo, ker nimam fotiča... Je pa že po mojem blizu 10 centi... Nobene ceste niso splužene in je v bistvu kot v pravljici. Najraje bi šla kar domov, vzela sani in izživela otroka v sebi user posted image user posted image user posted image user posted image


No je pa res tudi fino, ko je človek na toplem, pijem kavicu in prebiram RR in skozi okno opazujem snežinke kako poplesujejo počasi na zemljo... Res težka služba kajne? še dobr da je od mojega bratec moj šef user posted image

Nič jazzzi super za uspešno opravljen pregleduser posted image user posted image user posted image user posted image


Tebi metir pa želim, da se čim prej pozdraviš... Ja gripa je res hudič, upam, da se ji tudi letos izognemuser posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
14.1.2009 11:27:35   
beyba
jazzi super za pregled...

metir počivaj in čajčkaj...

murkica....pojdi na sneg delat snežne angčke....pri nas tut full pada nič spluženo in ene 10-15 cm snega že...

psssssssssstttttttttttttt mala končno mla spi smo mel celo noč spet žur....komi gledamuser posted image


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
14.1.2009 11:30:42   
metir
sem iz celja.-gripo pa upam, da kmalu prebolim. lepo se imejte še naprej- zdajle grem namreč na kontrolni pregled kako se mi gripa obnaša!!!

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
14.1.2009 11:34:19   
jazzz27
blagor se vam, ker snegec gledate, pr nas je sm mal podriskal in konc...potem pa smo še ledeni dež....beyba...daj kako slikco gor nalimaj.
Tamala je pa dežurala ponoč...boga si. sam, saj bo bolš. ti nikoli ne izkoristiš, da greš spat kot ona? Al ima mala tak mehanizemček, da ona lahko spi, ti pa ne?user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
14.1.2009 11:42:29   
beyba
jazzika moja ko ona spi ji mrm jst vsake 10 minut rit poguncat, če ne spi sam 10 minut, tko da jst ne morm zraven nje spat...mal iskoristim vikend in grem potem popoldne spat, da mal not prinesem. Uspavam malo, jo pustim očiju, jst pa hitro v spalnico kako uro oddrnjohat....

kako slikicoo a od snegeca....


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
14.1.2009 11:54:51   
beyba
user posted image

tole sem ravno na junijčicah pripopala....


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
14.1.2009 11:56:27   
jazzz27
ja...

Elo smo videle pred parimi dnevi...kako kaže svoja dva spodnja zobka...kako lušen otrok...zsjček mali....

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
14.1.2009 11:57:42   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

user posted image

tole sem ravno na junijčicah pripopala....




kje prodajajo tako srčkane otročke....neverjetno je cotkana....

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
14.1.2009 12:09:38   
beyba
nevrjetno je nabrita...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sem ti pa slikala snegec,zdej pa kabla od telefona ne najdemuser posted image


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
14.1.2009 12:26:45   
beyba
user posted image

tkole zgleda moj avto, če bi mogla ta trenutek kam it....

Tkole pa ko je mami za računalnikom je Ela pod njim....
user posted image

evo jazzi sam zate sem se to potrudla s fotoaparatom narestuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a zdej vidiš kolk snegca mamo na gorenjskem....


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
14.1.2009 14:10:18   
ledenka
hello, borke user posted image  Ljubljana je TOTALNO zasnežena user posted image  se mi res smilijo tisti, ki se vozijo od daleč... kar nekaj sodelavcev ima dopust zaradi tega. no, jaz pa uživam v pogledu na zimsko idilo zunaj... in komaj čakam, da se danes dan konča. po službi imam namreč fine opravke - pedikuro (komaj čakam!) in potem še pilates. doma si pedikuro že bolj težko delam, nisem več tako gibčna, kot sem bila user posted image  

beyba, tamala je že po slikcah zelo navihana!

jazzzika, jaz grem naslednji teden k okulistu user posted image  bom poročala, kaj sem se zmenla!

gremo dalje delat...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
14.1.2009 14:18:10   
gigi1
Oj puppe

Vidim, da ste danes vse bolj kot ne zaspane user posted image

jaz sem na istem user posted image . Ma, prav nič se mi ne da.

Ajsi uživaj v opravkih. Te prav občudujem, da maš tolk energije in veselo okoli skakljaš user posted image  user posted image

Miška zi kar pokliči user posted image user posted image

Lupčke vsem user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
14.1.2009 14:36:17   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1


Ajsi uživaj v opravkih. Te prav občudujem, da maš tolk energije in veselo okoli skakljaš user posted image  user posted image



ah ne, niti nimam energije... ampak se prisilim, ker če grem direkt domov, samo zaspim na kavču. malo se moram prisilit, da skačem naokoli... čaki, da začnem resno po trgovinah hodit user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
14.1.2009 14:44:39   
pikicao.
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1


Ajsi uživaj v opravkih. Te prav občudujem, da maš tolk energije in veselo okoli skakljaš user posted image  user posted image



ah ne, niti nimam energije... ampak se prisilim, ker če grem direkt domov, samo zaspim na kavču. malo se moram prisilit, da skačem naokoli... čaki, da začnem resno po trgovinah hodit user posted image


in ajsi a bos kej lepga kupla oz si ze kej lepga kuplaaa :)
kako si? kej novega? a te je zamedl kej v lj? user posted image user posted image

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
14.1.2009 14:45:20   
pikicao.
gigi kaj pa ti? kaj bo dobrega/novega? user posted image user posted image

miskaa plazaaa.. d ne bos misla d sm pozabila... si me dala na resno odvajanje user posted image user posted image user posted image  pa lih zdej bi jih rabila.. se kaksn dodatek zraven user posted image user posted image user posted image  ti ze ves kaksenuser posted image

ziva kako tvoja sefica? eno kepo ji v glavo vrzi user posted image user posted image user posted image user posted image  jz ti jih bom delala ti pa metala user posted image user posted image user posted image  jz bl svoh cilamuser posted image

beyba cuuker.. dej se kaksno zimsko gor :) zdej lahko poskuste snezaka delat user posted image

jazzi kako si ti?  cestitke za pregled... pa drzim pesti d bo vse ok pr okulistu... user posted image

murki kaj je ti soborka :) a se gremo kepatuser posted image user posted image   pa sankat... jz sm tud se otrok user posted image

metir... ja zivjo, mi2 se se ne poznava :) zelim ti cim prejsnje okrevanje

spps princeska nasa.. kako si? kako mala? uziva k spet snezi?

soncek teb sm cist pozabla avatarcek pohvalt... kjutuser posted image

spelka.. navijam za marec..cutim d bo to touser posted image

se* kaksn test mi spet posl user posted image user posted image  dej no dej no :)

oktavija tud teb cestitke za nosecnost..ce ti slucajno se nisemuser posted image

vseh ki pa nisem omenila pa omenim kot skupino ter celi skupini posiljam en veeeellliiikkk objemuser posted image

< Sporočilo je popravil pikicao. -- 14.1.2009 14:54:46 >


_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
14.1.2009 14:57:44   
ledenka
pikicaOOOOOO user posted image  kupla nisem še niiiiiiiiiič! se mi kar ne mudi... se ne morem odločit, a kupit posteljico in košek ali posteljico od Stokkeja, ki se na malo sestavi. problem je v tem, da je spalnica zelo majhna in ker razmišljam, da bo dete prvih nekaj mesecev pri naju, je lahko to zelo majhen kos pohištva. o vozičkih pa ne bom zgubljala besed user posted image  to je doma več debate kot je je bilo pred nakupom avta user posted image  moj se total zagreva za Stokkeja, meni je pa izredno nepraktičen. eh...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
14.1.2009 15:09:18   
pikicao.
ajsi pa najboljs d se odlocis kar iz zelodca vn (ce me razumes)user posted image user posted image user posted image
sicer bos pa itak kupla tist kar je teb najbolj vsec user posted image
kok casa bos pa se v sluzbi?
a si vidla kaj je ena francoska ministrica nrdila.. v petek je rodila s carskim rezom.. dons je bla pa ze v sluzbi.. jao jaouser posted image


_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?