|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.1.2009 9:17:42   
jazzz27
juhu, sneg imamo.....!!!

PikiO..lepo te je videti spet v akciji!!! Smo kar pogrešale, da migaš s tvojo ojnk,ojnk ritko!!!! Kako si? Kdaj je dan D?

LunCa naša....pa ti si tud pršla mal pogledat. Kako lepo. A je mačkon že kaj porastel?

Ajsi..hud voziček. Kar funkcionalen. Sam cena je pa tud verjetno vrtoglava.

se*ki gužva praviš. saj se vidi, ker nisi več tako pridkana.user posted image  Sicer pa bo kmalu bolje. Si predstavljate kako bo, ko boste šle na porodniško, ene bomo že rodile....mislim da bmomo do borbe 100 prilezleuser posted image .

Živa...ta tvoja smotana služba....skini jih....ne se sekirat, čeprav je težko....kako si ti drugače? Je še čas za slabosti?user posted image

Oktavija...lepo da si spet prišla mal pogledat. Pravila pa veljajo tudi za tebeuser posted image user posted image . Lubica moja kako se počutiš? Si že dojela, da boš mami???user posted image

sonček33...brojimo sitno..še enajst dni. Kdaj imaš CTG? Jaz sem včeraj eno punco srečala, ki ima 19tega PDP, je bla že čist boga, zatečena. Rekla, da že komaj čaka. In da CTG že kaže kakšen popadek.... komaj čakam, da nam sporočiš, da imaš štručko pri sebi. S tabo bomo pa potiskale!!!!

sonček85..a si že bolje, glava kaj manj boli?

spps...kako pa si ti? Kolk imate snega?

U* dobrodošla med nami...ti se kar vrž med debato...ne sam 30pridt povedat, da si nosečkauser posted image .

metir...kako si? Kdaj je dan D?

špelkica...a si dobila moj ZS? Še vedno navijam zate....je pa res hecno, da prometrium tud za prihod tardeče poskrbi? Imaš še vedno dela čez glavo?

Biba...jaz te tud pogrešam...joj, pazi se ko prideš, ti ušesa navijemuser posted image user posted image

miška....kdaj začnemo zate navijat? Kdaj gremo v nov postopek? Komaj čakam...bom potem jaz stimulacije limala....

Žižika moja....jaz te tudi podpiram in občudujem..lepo da si se odločila za korak zmanjšanja. Pridna si! Upam, da ti dobro uspeva. Ampak vem tudi, da ti to zmoreš, ker si koreninca v pravem pomenu. Bravo tudi ža špikice...z vsakim dnem jih je manj. Upam, da še vedno držiš terapijo jajčka+pivo. Bomo pa še kakšno stimulacijo zate prlimal....

murkica....kje so kosmatinci?user posted image Kako si?

larilu...mami!!! A ste že dojeli? Si dobila termin za prvi pregled. Sicer pa danes začneš delat,ane? Držim pesti da bo vse ok.  

Aqua...kako kaj naše morje? Se že drsate po ledu?user posted image user posted image

Erin...fotosešen...našga manekena!!! Ja kar nekaj konkurence bo dobiluser posted image user posted image user posted image

Beyba...tvoja Ela bo pa imela izbiro...Ste dobro spali?

Vsem ki sem jih po neki nosečniški pozabljivosti pozabila, en velik hug in kisssss....

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
15.1.2009 9:21:18   
jazzz27

 
 
     user posted image


BORKE ZA user posted image :

user posted image
 
  • Murkica - LJ - (RD 21.12.1984)user posted image
  • Spelka12 - user posted image user posted image   - akcija trka na vrata
  • Fargesia  -  čaka na 3. IUI  (RD 14.7.1982) - user posted image  
  • Polaris - MB - jolly še ni vnovčen  user posted image  
  • LuNa73 - CE/MB
  • Vita80 - xx - biomedicinska pomoč
  • aqua77- KP - posvet pri G 14.1.2009 / dela na bebici  user posted image
  • ~Biba~ - Razgovor v ambulanti 20.3.2009  user posted image
  • pikica36 - koroška user posted image
  • pikicao - papca Klomifen + Dabroston
  • gigi1  - v postopku za user posted image
     
  • metir- CE - (RD ?)

  • miska73 - CE - gre v nove boje user posted image
  • skuštrana suzi
  • daisy23 - IVF/ICSI -user posted image
  • argojuhica -  user posted image  - user posted image
  • Hmm - user posted image  - user posted image
  •                       U* - NEpričkauje user posted image 30.1. (4. krog po laparo)

  • user posted image   user posted image user posted image  user posted image     user posted image  user posted image  user posted image user posted image  

     Smo vesele in se močno borimo za naše biserčke user posted image !!! 

    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    user posted image                  
     
    user posted image NAŠE SREČKE NOSEČKE:user posted image
     user posted image
    Sonček33 - srečka nosečka user posted image  PDP 27.1.2009 user posted image
    Spps - srečka nosečka user posted image  PDP 7.3.2009
    trinity - srečka nosečka user posted image  PDP 14.3.2009
    Matt - srečka nosečka user posted image  PDP 11.4.2009
    Sonček85 - srečka nosečka user posted image  PDP 24.4.2009
    Ledenka - srečka nosečka user posted image PDP 11.5.2009user posted image
    nf - srečka nosečka user posted image  PDP
    Jazzz27 - srečka nosečka user posted image PDP 7.7.2009user posted image
    Lučka 25 - srečka nosečka user posted image  PDP
    Sulfinija - srečka nosečka user posted image  PDP
    Serendipity - Prekmurje - srečka nosečka user posted image  PDP 19.8.2009
    Živa25-LJ- srečka nosečka user posted image PDP 20.08.2009

    Oktavija - CE (RD 21.5.1980)- srečka nosečka user posted image PDP 10.9.2009
  • larilu - srečka nosečka user posted image  PDP 20.9.2009
    user posted image PONOSNE MAMICE:user posted image
    user posted image

    user posted image Erin - 6.8.2008 povila Tilna user posted image
    user posted image  Beyba - 23.6.2008 povila Elo user posted image

    user posted image  Hmm -  9.10.2008 - 21.10.2008 user posted image   Konstantin user posted image
  • user posted image Pikapoka2 - 7.1.2009 povila Nežo user posted image
     


    < Sporočilo je popravil jazzz27 -- 15.1.2009 9:25:27 >

    (odgovor članu Serendipity)
  • Neposredna povezava do sporočila: 77
       RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
    15.1.2009 9:25:22   
    Anonimen
    ja jazzzi še mi je slabo... Ravno danes zjutraj sem v postelji kihnila in želodec v usta dobila... HB nisem bruhkota vložila ampak dosti pa ni manjkalo... Ampak morem reči da je že počasi malo bolje user posted image user posted image user posted image user posted image

    Kako si pa ti kaj?  Še čutiš ščemenje?

    (odgovor članu jazzz27)
      Neposredna povezava do sporočila: 78
       RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
    15.1.2009 9:26:15   
    Anonimen
    IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

    larilu...mami!!! A ste že dojeli? Si dobila termin za prvi pregled. Sicer pa danes začneš delat,ane? Držim pesti da bo vse ok.  



    SEJ RES user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   NAVIJAMO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu jazzz27)
      Neposredna povezava do sporočila: 79
       RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
    15.1.2009 9:29:01   
    jazzz27
    Živauser posted image user posted image user posted image ..bruhkotauser posted image user posted image user posted image . Saj bo bolš, z vsakim dnevom. Meni je sedaj, kot da nisem noseča...ne čutim nič. Kolk imate v lj snega? Kdaj imaš razgovor z direktorjem? Pa naslednji pregled?

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 80
       RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
    15.1.2009 9:37:21   
    jazzz27
    user posted image

    user posted image

    mal stimulacije za naše drogerašice in seveda tud naše borkice in naše nosečke.....

    (odgovor članu jazzz27)
    Neposredna povezava do sporočila: 81
       RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
    15.1.2009 9:40:39   
    oktavija
    Dobro jutro!!!  Ja mi tudi imamo sneg!!!!user posted image user posted image user posted image

    Midva sva pa sinoči šla hodit po snegecu in je bilo tako lepo!!!!user posted image user posted image

    Kako ste pa ve danes?

    Moje slabosti so tako hude, da se zjutraj skoraj bruhala ko sem prala posodo...
    Čisto vsa hrana mi smrdi...user posted image  No ja sam tisto kar pojem pa noče iz mene... Čist me je zadelalo... user posted image  Sam kile mi rastejo...user posted image user posted image  Pašejo mi samo kaki kosmiči s sadnim jogurtom...user posted image  Pa donat je postal moj najboljši prijatelj.....user posted image user posted image user posted image

     
    Jazzz.... user posted image  pravila veljajo tudi zameuser posted image  pa sej jaz sem skoz tuuser posted image ... no jauser posted image  
    Ja dojela sem, da bom mami sam zdaj pa ne morem dočakat prvega pregleda, ki je šele 30.01.user posted image  in do takrat se mi bo zmešalo od skrbi...
    Od sorodnikov še nihče neve, vejo pa moji v službi in dve prijateljice.... Želim počakat na pregled in materinsko knižico, potem bom pa vsem raztrobila veselo novico!!!user posted image

    Živa25... drži se danes v službi , me pa bomo držale pestke da bo vse dobro...user posted image


    _____________________________

    Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 82
       RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
    15.1.2009 9:51:00   
    pikicao.
    hello user posted image

    ja evo me.. uff zdej sm na klomifenu.. tko d nasledn tedn bo OOOOOO.. da o dnevu D sploh ne govorim user posted image user posted image  ves kje je se to.. ufff.. zdej bl migam za mojo aquico.. d bo zagledala en VEEEELLLIIKK DEBEL PA REALEN PLUSuser posted image  

    drgac pa ziva..aqua je prestavila datum za G. ker je blo vceraj obupno na cesti... tko d boljse d je prestavila..

    pa ve kako ste?

    _____________________________

    "Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

    ...never give up.... :c)

    (odgovor članu oktavija)
    Neposredna povezava do sporočila: 83
       RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
    15.1.2009 9:58:19   
    oktavija
    Halo pupe glejte kaj sem zdajle brala.... full zanimivo..

    http://www.delo.si/clanek/74288


    _____________________________

    Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

    (odgovor članu pikicao.)
    Neposredna povezava do sporočila: 84
       RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
    15.1.2009 10:05:33   
    jazzz27
    uu oktavija in pikica sta tle....

    piki...mi tud držimo pesti za en velllikkk debbbel pluuuus!! a prestavlja je? ja saj včer je blo res vse po kavbojsko, tako da se daleč nebi glih prebila...a ni tale naša pupa še zamenjala G.?
    Drugi teden pa OOOOO....spet bo potres!!user posted image user posted image user posted image  Jaz že skrbim za stimulacijo...user posted image  Kako kaj fax?

    oktavija...ah boš videla kako bo to hitro tu. sam ne se sikerat, vse bo ok. Tako pač mora bit!!!! Še parkrat greš spat, pa bo pregled tu. Boš videla kako boš vesela, ko boš videla srčka svoje male pikice. Meni je proti slabosti pomagala radenska...baje pa pomaga tudi ingverjev čaj. Tako da toplo priporočam.

    (odgovor članu pikicao.)
    Neposredna povezava do sporočila: 85
       RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
    15.1.2009 10:20:17   
    pikicao.
    IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

    uu oktavija in pikica sta tle....

    piki...mi tud držimo pesti za en velllikkk debbbel pluuuus!! a prestavlja je? ja saj včer je blo res vse po kavbojsko, tako da se daleč nebi glih prebila...a ni tale naša pupa še zamenjala G.?
    Drugi teden pa OOOOO....spet bo potres!!user posted image user posted image user posted image  Jaz že skrbim za stimulacijo...user posted image  Kako kaj fax?



    ma siba siba.. jah kaj nucajo potresi ce je pol rezultat nikakav :) pac moj ne strela dobar al pa jz ne ujamem user posted image  tko d bom pomoje borka 4everuser posted image ..sej zdle se smejim..pol pa pridejo dnevi se pa ne smejim vec tok user posted image user posted image user posted image

    fax pa siba.. upam d bo slo tko naprejuser posted image user posted image user posted image

    pa ti.. a si doma al sluzbi?

    _____________________________

    "Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

    ...never give up.... :c)

    (odgovor članu jazzz27)
    Neposredna povezava do sporočila: 86
       RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
    15.1.2009 10:25:36   
    ledenka
    hello, borkice user posted image  kako kaj lajf? malce naivno upam, da bo moj spucal sneg izpred hiše user posted image  eh... glede na to, da so odnosi ohlajeni, mu tud rečt ne mislim tega user posted image  mislim, da njega bolj mečejo nosečniški hormoni kot mene user posted image  mislim, tile dedci user posted image  

    user posted image

    pa še ena kavica s cimetom... za lepši dan user posted image

    _____________________________

    Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


    (odgovor članu pikicao.)
    Neposredna povezava do sporočila: 87
       RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
    15.1.2009 10:28:48   
    U*
    vidim da pridno pišete se vam bom večkrat pridružla.

    (odgovor članu ledenka)
    Neposredna povezava do sporočila: 88
       RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
    15.1.2009 10:31:46   
    spps
    IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

    spps...kako pa si ti? Kolk imate snega?
    v vsakem primeru ,ga je preveč,ker jaz sem za sneg med prazniki,ne pa po njihuser posted image user posted image pa zdaj sem že sama brez snega dost nerodna,tk,da ga nisem nič vesela...

    _____________________________

    kdor čaka ,dočaka?

    (odgovor članu jazzz27)
    Neposredna povezava do sporočila: 89
       RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
    15.1.2009 10:31:48   
    spps
    IZVIRNO SPOROČILO: živa25

    ja jazzzi še mi je slabo... Ravno danes zjutraj sem v postelji kihnila in želodec v usta dobila... HB nisem bruhkota vložila ampak dosti pa ni manjkalo... Ampak morem reči da je že počasi malo bolje user posted image user posted image user posted image user posted image

    Kako si pa ti kaj?  Še čutiš ščemenje?

    user posted image user posted image user posted image še maš dosti časa,da boš lahk bruhkota vložlauser posted image user posted image

    _____________________________

    kdor čaka ,dočaka?

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 90
       RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
    15.1.2009 10:31:54   
    spps
    IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

     Pa donat je postal moj najboljši prijatelj.....user posted image user posted image user posted image   

    user posted image user posted image user posted image moj je tud bil,zdaj pa ni več haska od njegauser posted image user posted image user posted image

    oktavija,saj pregled bo pa kmal tu,pa boš vidla,da bo vse okuser posted image user posted image

    _____________________________

    kdor čaka ,dočaka?

    (odgovor članu oktavija)
    Neposredna povezava do sporočila: 91
       RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
    15.1.2009 10:31:59   
    spps
    IZVIRNO SPOROČILO: pikicao.

    hello user posted image

    ja evo me.. uff zdej sm na klomifenu.. tko d nasledn tedn bo OOOOOO.. da o dnevu D sploh ne govorim user posted image user posted image  ves kje je se to.. ufff.. zdej bl migam za mojo aquico.. d bo zagledala en VEEEELLLIIKK DEBEL PA REALEN PLUSuser posted image  

    drgac pa ziva..aqua je prestavila datum za G. ker je blo vceraj obupno na cesti... tko d boljse d je prestavila..

    pa ve kako ste?
    user posted image user posted image user posted image pol pa bo pokalo vse po šivih...user posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    kdor čaka ,dočaka?

    (odgovor članu pikicao.)
    Neposredna povezava do sporočila: 92
       RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
    15.1.2009 10:35:02   
    spps
    IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

    hello, borkice user posted image  kako kaj lajf? malce naivno upam, da bo moj spucal sneg izpred hiše user posted image  eh... glede na to, da so odnosi ohlajeni, mu tud rečt ne mislim tega user posted image  mislim, da njega bolj mečejo nosečniški hormoni kot mene user posted image  mislim, tile dedci user posted image  

    user posted image

    pa še ena kavica s cimetom... za lepši dan user posted image
    user posted image user posted image user posted image mogoč bi pa pomagalo,da stroši višek energijeuser posted image user posted image kako se počutiŠ'

    _____________________________

    kdor čaka ,dočaka?

    (odgovor članu ledenka)
    Neposredna povezava do sporočila: 93
       RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
    15.1.2009 10:36:46   
    spps
    IZVIRNO SPOROČILO: U*

    vidim da pridno pišete se vam bom večkrat pridružla.
    dobrodošla,te držimo za besedouser posted image

    _____________________________

    kdor čaka ,dočaka?

    (odgovor članu U*)
    Neposredna povezava do sporočila: 94
       RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
    15.1.2009 10:39:31   
    spelka12
    jazzzika dobila sem tvoj zs, ampak še nisem imela časa odpisat. Bom. Dela čez glavo, ja no, malo se je umirilo, zdej ko je kao ena recesija tu. Delamo pa še vedno cele dneve, tud če ni nič delauser posted image . Glavno, da je plača a ne?user posted image

    A za aquico navijamo vidim. Ok pompomi so pripravljeni, oblekca je tud zlikana, še čopke si naredim in akcija.....
    go aqui, go aqui, go aqui, go aqui, go +, go +, go +..............

    aha slikce so že za fotostimulacijo. Le glejte, da me boste razvajale s slikcami. erin in beyba vidve sta zadolžene za slikce vajinih 2 srčkov, ajsika ti maš čez krieg, ostale pa brhe in postavne mladeniče. Jest bom pa limala smajlijekiseslinijostonauropašečezuser posted image user posted image

    (odgovor članu spps)
    Neposredna povezava do sporočila: 95
       RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
    15.1.2009 10:40:04   
    aqua77
    IZVIRNO SPOROČILO: pikicao.

    hello user posted image

    ja evo me.. uff zdej sm na klomifenu.. tko d nasledn tedn bo OOOOOO.. da o dnevu D sploh ne govorim user posted image user posted image  ves kje je se to.. ufff.. zdej bl migam za mojo aquico.. d bo zagledala en VEEEELLLIIKK DEBEL PA REALEN PLUSuser posted image  

    drgac pa ziva..aqua je prestavila datum za G. ker je blo vceraj obupno na cesti... tko d boljse d je prestavila..

    pa ve kako ste?


    pa ti si res zlata!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    en dober dan vsem skupaj... user posted image user posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    " Neka bude, što biti nemože."
    P.P.Njegoš

    (odgovor članu pikicao.)
    Neposredna povezava do sporočila: 96
       RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
    15.1.2009 10:42:04   
    aqua77
    IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

    jazzzika dobila sem tvoj zs, ampak še nisem imela časa odpisat. Bom. Dela čez glavo, ja no, malo se je umirilo, zdej ko je kao ena recesija tu. Delamo pa še vedno cele dneve, tud če ni nič delauser posted image . Glavno, da je plača a ne?user posted image

    A za aquico navijamo vidim. Ok pompomi so pripravljeni, oblekca je tud zlikana, še čopke si naredim in akcija.....
    go aqui, go aqui, go aqui, go aqui, go +, go +, go +..............

    aha slikce so že za fotostimulacijo. Le glejte, da me boste razvajale s slikcami. erin in beyba vidve sta zadolžene za slikce vajinih 2 srčkov, ajsika ti maš čez krieg, ostale pa brhe in postavne mladeniče. Jest bom pa limala smajlijekiseslinijostonauropašečezuser posted image user posted image


    madano, kakšno navijanje!!! se morem pa dobro odrezat ta mesec... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    hvala špelči!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    sicer je pa še dolga do dneva D, 25.01......

    _____________________________

    " Neka bude, što biti nemože."
    P.P.Njegoš

    (odgovor članu spelka12)
    Neposredna povezava do sporočila: 97
       RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
    15.1.2009 10:44:50   
    jazzz27
    spps...saj med prazniki sem po kolenih plazila, da bi bil sneg....ga mamo mal z zamudo...upaj samo da se stopi, k boš še mal bol nerodna.

    Ajsi...a hormoni ga dajejo? A boste rivček kuhal za kosilo?user posted image user posted image user posted image  Ti mu nesi lepo eno kavico al pa kuhanga vinčka....potem pa ukaz "marš na polje!"user posted image user posted image user posted image  A je plina zmanjkalo, da se na trmo ogrevate?user posted image user posted image user posted image

    piki..daj no...ti sam ne verjameš v te potrese, boš videla kako bo drug teden, bo kar temelje zamajalo...a še vedno klomifen papcaš?

    (odgovor članu spps)
    Neposredna povezava do sporočila: 98
       RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
    15.1.2009 10:48:31   
    ledenka
    IZVIRNO SPOROČILO: spps

    user posted image user posted image user posted image mogoč bi pa pomagalo,da stroši višek energijeuser posted image user posted image kako se počutiŠ'


    počutim se kar fino, sam cuker mi je padu, pa razmišljam, da bi šla avtomat s čokolado oropat user posted image  sicer imam jabolka... user posted image  ki mi že pri ušesih ven gledajo user posted image  drugače pa mali brca, sploh ko bi mami spala, pa mal me nek prehlad lovi. bo že user posted image  

    _____________________________

    Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


    (odgovor članu spps)
    Neposredna povezava do sporočila: 99
       RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V.
    15.1.2009 10:51:06   
    spps
    aqui,kdaj imaš zdaj pregled?

    _____________________________

    kdor čaka ,dočaka?

    (odgovor članu aqua77)
    Neposredna povezava do sporočila: 100
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    V teh okoliščinah ne seksajte
    Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
    Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
    Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




    Nos.
    пеперутка16

    Kako majhnim otrokom čistite nos?