|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: odstranitev mirene in zanositev
25.1.2009 9:23:17   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: sara rojsek

poleg tega moj ni ravno navdušen nad še enim otrokom, bolj na svojo pest delam user posted image . vem da je grdo, ampak jaz si tako želim še enega da bomšla pač na to varianto.
majčyca, kako je bilo na izpitu?



Sara, vidim, da imava še eno skupno stvar - tudi moj bi bil bolj zadovoljen, če bi še midva počakala kakšno leto ali dve z otrokom (to bo najin prvi). Ampak jaz si res tako zelo že želim otroka, pa tako vprašanje, kdaj bo nama uspelo, ker moj dela v tujini in ga ni ravno vsak dan doma (domov prihaja na 14 dni ali pa na 3 tedne user posted image ), tako da se zna zgodit, da bo nama uspelo zelo pozno - čeprav jaz upam, da nama bo uspelo hitro.
Na izpitu pa mislim, da je šlo kar dobro, vsaj tak občutek imam. Mislim, da je pomagalo to, da sem pred izpitom videla tvoj post, ko si mi napisala, da sržiš pesti user posted image Hvala!!user posted image

< Sporočilo je popravil majčyca -- 25.1.2009 9:24:02 >

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: odstranitev mirene in zanositev
25.1.2009 12:57:58   
sarar
user posted image  super, potem pa ti še pošiljam želje, da čimprej user posted image . če moje pozitivne misli pomagajo, boš zelo hitrauser posted image  lep dan še naprej

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: odstranitev mirene in zanositev
25.1.2009 19:32:18   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: sara rojsek

user posted image  super, potem pa ti še pošiljam želje, da čimprej user posted image . če moje pozitivne misli pomagajo, boš zelo hitrauser posted image  lep dan še naprej


Hvala!! user posted image Tudi jaz tebi želim, da res čimprej user posted image in boma potem klepetale tudi pod katero drugo temo (v pričakovanju user posted image ). Upam, da bomo res tvoje misli tako pozitivno vplivale tudi na to, tako kot so na izpit user posted image user posted image

Zdaj imam pred sabo čudovitih 10 dni, ker je moj lubi pravkar prišel iz tujine in zdaj že spi zraven mene user posted image v torek pa grema za 3 dni v Kranjsko Goro, da malo izkoristima čas zdaj ko je doma (grema bordat), potem pa še mogoče za kak dan ali dva v Čatež razvajat mišice po bordanju user posted image

Zdaj pa se grem stisnit k lubiju user posted image

Lep večer vsem!

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: odstranitev mirene in zanositev
26.1.2009 5:00:53   
sarar
pol pa kar v akcijouser posted image
čaw

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: odstranitev mirene in zanositev
27.1.2009 0:11:13   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: sara rojsek

pol pa kar v akcijouser posted image
čaw


To itaq, ampak kaj, ko imam jaz mireno še vedno vstavljeno user posted image pa bo že hitro minilo.

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: odstranitev mirene in zanositev
27.1.2009 9:10:30   
sarar
aja, joj oprosti user posted image  sem res čisto pozabila. ne bit huda name. boš pa še malo povadilauser posted image user posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: odstranitev mirene in zanositev
28.1.2009 9:40:34   
miškamaška
Punci, spet bom mal posegla v vajino debato. Za vikend sem brala en dober članek v žurnalu na temo kako dobiti user posted image  oz.user posted image , če sta ga slučajno spregledali, je tu link:
http://www.zurnal24.si/spol-otroka-lahko-dolocite-sami/zstil/vasotrok/casnosecnosti/89522



Majčyca, ti pa uživi 200 na uro.

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: odstranitev mirene in zanositev
28.1.2009 14:34:02   
sarar
miškamaška, se je prov da še kdo kaj napiše. ja,ta članek sem že prebrala. bom probala po tej metodi, malo za foro. čeprav tam kritizirajo članek, je nekaj podobnega tudi pušenjak izjavil, pa tudi v lekarni mi je to potrdila.  najprej pa moram pogruntat ovulacijo. 
miškamaška, že imaš kakega user posted image ?

(odgovor članu miškamaška)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: odstranitev mirene in zanositev
29.1.2009 9:20:01   
miškamaška
Ja Sara, imam user posted image , ki je bil pred parimi dnevi star 11 mesecev. Tako da bi jaz tudi rajši user posted image , ampak če nama rata še en user posted image , bova tudi zadovoljna.
Jaz upam, da so se mi zdaj po porodu in mireni cikli mal uredili. Ker ko sva delala na prvem, je bila katastrofa z dolžino cikla. Menstruacijo sem imela na 26 dni pa vse do 34 dni user posted image  in je bila določitev ovulacije znanstvena fantastika.
Saj vem da si lahko pomagam z ovulacijskimi testi, ampak če hočeš user posted image  pol ti ne pomagajo kaj dosti, ker zaznajo hormon cca. 2 dni pred ovulacijo.

Ti imaš pa dva user posted image . Koliko sta pa stara?

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: odstranitev mirene in zanositev
29.1.2009 11:11:40   
sarar
starejši je skoraj pet let, ta mavček pa leto in pol user posted image . ja baje-po članku moraš imeti tri dni pred O odnose. jz bom probala par mesecev prej gledat kako jo imam, če bo slučajno predvidljiva user posted image -misija nemogoče. bomo videli. kdaj boš pa odstranila mireno? kdaj pa bosta delala na user posted image ?
lp
majčyca, kje pa si ti? še uživaš?

(odgovor članu miškamaška)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: odstranitev mirene in zanositev
29.1.2009 13:59:58   
neodkrita
Vem, da se zdi čudno vendar res ne vem kaj pomeni mirena. Mi lahko prosim katera napiše. V naprej hvala!

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: odstranitev mirene in zanositev
29.1.2009 21:16:13   
sarar
saj tudi jaz ne bi vedla kaj je to če ne bi uporabljala user posted image
ampak zelo amatersko :to je kotracepcijsko sredstvo, ki iti ga vstavi gin. kot obroček, v obliki sidra. drži pet let. načloma, če ženski odgovarja kar fajn zadevca, vendar meni na žalost ni. kako bolj strokovno razlago boš najbrž dobila še za mano, ker sem ti to tako čudno opisala. mogoče ti bo pa vseeno kaj bolj jasno user posted image

(odgovor članu neodkrita)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: odstranitev mirene in zanositev
30.1.2009 12:54:55   
neodkrita
A tako, uporabljala sem obroček ali po domače špiralo, za mireno pa še res nisem slišala. No hvala za odgovor.

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: odstranitev mirene in zanositev
30.1.2009 21:31:47   
sarar
ojla punce! me zanima če je imela katera tako situacijo kot jaz- prejšni četrtek so mi odstranili mireno čez 2 dni sem dobila menstruacijo, ki je trajala nekaj dni. sedaj sem bila en dan brez menstruacije, pa spet krvavim. tudi rahle krče čutim pri jajčnikih. najbrž se bo uredilo, ampak na živce mi grejo že te krvavitve, namreč krvavela sem skoraj ves čas ko sem imela mireno not, pa sem upala da se mi to izboljša. zdaj pa bog ve kdaj bom lahk user posted image  imela, če sploh. če je bila katera v podobnem položaju, prosim napiši mi v kolikem času se ti je stvar uredila?HVALA!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neodkrita)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: odstranitev mirene in zanositev
31.1.2009 18:16:02   
Anonimen
Kja pa če je prišlo do O in zato krvaviš?
Jaz bom tudi dala mireno sedaj ven(ker tudi odkar jo imam skoz krvavim-izcedki, skozi cel mesec+4-5 dni močne M)...bomo pa imeli še tretjega otročka,če bo le uspelo in upam, da bo hitro ratalo!

(odgovor članu sarar)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: odstranitev mirene in zanositev
31.1.2009 18:37:21   
sarar
tako sem jaz krvavela ko sem imela mireno. ne verjamem da zaradi o krvavim, ker je tako močna krvavitev da imam filing da je spet menstruacija. čeprav ne vem kako? pa krče rahle imam. upam da ti hitro rata narest user posted image
kdaj pa greš mireno ven dat?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: odstranitev mirene in zanositev
31.1.2009 19:11:20   
majčyca
Zdravo punce!

Evo mene nazaj iz uživanja user posted image Bilo je res super, malo sma bordala (od torka do četrtka), včeraj pa sma se še razvajala v čateških toplicah, vmes pa je bilo seveda tudi malo telovadbe user posted image user posted image user posted image

Zdaj še dva dni malo uživam, dokler je moji lubi doma, potem pa mi spet odide delat za kakšne 3 tedne (tako da ko pride spet domov, bom že brez mirene in potem v akcijo user posted image user posted image ).

IZVIRNO SPOROČILO: sara rojsek

aja, joj oprosti  sem res čisto pozabila. ne bit huda name. boš pa še malo povadila


ni problema user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: miškamaška

Punci, spet bom mal posegla v vajino debato. Za vikend sem brala en dober članek v žurnalu na temo kako dobiti  oz. , če sta ga slučajno spregledali, je tu link:
http://www.zurnal24.si/spol-otroka-lahko-dolocite-sami/zstil/vasotrok/casnosecnosti/89522



Majčyca, ti pa uživi 200 na uro.



Jaz bom zdaj ko tukaj napišem do konca prebrala ta članek. Hvala miškamaška!!

Sara - kako je kaj s tvojo krvavitvijo? Upam da se je že kaj uredilo user posted image

Zdaj pa še grem hitro nekaj malega za šolo nardit (danes sem sama, sem mojemu lubiju dala malo prosto, je šel s kolegi malo ven). Jaz pa bom zdaj probala čimbolj koristno porabit ta čas user posted image

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: odstranitev mirene in zanositev
31.1.2009 21:23:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sara rojsek

tako sem jaz krvavela ko sem imela mireno. ne verjamem da zaradi o krvavim, ker je tako močna krvavitev da imam filing da je spet menstruacija. čeprav ne vem kako? pa krče rahle imam. upam da ti hitro rata narest user posted image
kdaj pa greš mireno ven dat?

Ja sej čisto mogoče, da je spet M, ker se baje po odstranitvi znajo hormoni mal pomešat..jaz dam mireno ven ko dobim M, tako mi je G rekel, naj pridem 1 ali 2 dan M , sicer ne vem zakaj, ampak ok! M dobim nekje okoli 16.2(imam dokaj točne), tako da pol počakam še kakšen mesec, dva, pol pa upam, da bo ratalo..sicer bi rada imela spomladansko dete, ampak bomo videli, bom pa cilala na to, da bo rojeno leta2010..bomo pa vidli kako bo, ni kaj preveč za računat, sicer sem 2x zanosila brez probelma, ampak vprašanje kako bo sedaj...mi je pa čisto vseeno kaj bomo imeli, imamo že parček doma, tako da ni panikeuser posted image ..se jevim še kaj!!

(odgovor članu sarar)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: odstranitev mirene in zanositev
1.2.2009 12:30:38   
sarar
oj majčyca! me veseli da si uživala in da si že nazaj, sem te kar malo pogrešala. user posted image  
še krvavim, je menstruacija. po moje da je šel še iz druge  strani, ker me na levi špika, prej meje pa na desni. upam da se hmalu uredi, mogoče bomo pa vse tri na glih user posted image  bi blo fajn
anonimna, tudi jaz sem jo dala nekaj dni po user posted image  ven, je pa res da ko sem imela mireno not nisem imela redne. prav gotov se mi to hmalu popravi. še ena anonimna je pisala na 'mogoče znaki nakazujejo nosečnost'. si to ti ali je še kaka druga s tem nickom?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: odstranitev mirene in zanositev
1.2.2009 23:02:38   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: sara rojsek

oj majčyca! me veseli da si uživala in da si že nazaj, sem te kar malo pogrešala. user posted image  
še krvavim, je menstruacija. po moje da je šel še iz druge  strani, ker me na levi špika, prej meje pa na desni. upam da se hmalu uredi, mogoče bomo pa vse tri na glih user posted image  bi blo fajn
anonimna, tudi jaz sem jo dala nekaj dni po user posted image  ven, je pa res da ko sem imela mireno not nisem imela redne. prav gotov se mi to hmalu popravi. še ena anonimna je pisala na 'mogoče znaki nakazujejo nosečnost'. si to ti ali je še kaka druga s tem nickom?



Tudi jaz sem vas vse tukaj zelo pogrešala. Sem imela zraven računalnik, ampak kaj ko pa v sobi ni bilo interneta user posted image Tako da sem morala počakat, da sem prišla domov in takoj sem user posted image

Sara - tudi jaz upam, da se ti user posted image čimprej uredi! Držim pesti!

Zdaj pa grem počasi spat, ker moj lubi že kar uživa v svetu sanj zu zraven mene user posted image

Lep večer vsem! Nočko

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: odstranitev mirene in zanositev
2.2.2009 10:55:33   
sarar
danes zvečer grem spet v ''boj''. bom probala mojegauser posted image  prepričati še za enega user posted image . dajte prosim držat pesti zameuser posted image user posted image user posted image  lep dan vsem

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: odstranitev mirene in zanositev
2.2.2009 12:09:32   
Tina 28
Jaz tudi verjamem, da lahko mal gledaš na čas, ko delaš otroka. X-spermiji so vzdržljivejši (za punčko) in počakajo na jajčece, da se vgnezdi....y-spermiji pa so hitrejši in če je jajčece že vgnezdeno so prej tam.

Tako, da če točno veš, kdaj je ovulacija...potem, če želiš punčko...greš v akcijo par dni prej, da x počaka jajčece...če pa fantka, pa takrat, ko imaš že ovulacijo in y prehiti x.

Vedno pa narava lahko po svoje obrne...povečati možnost se pa da.

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: odstranitev mirene in zanositev
2.2.2009 16:56:34   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: sara rojsek

danes zvečer grem spet v ''boj''. bom probala mojegauser posted image  prepričati še za enega user posted image . dajte prosim držat pesti zameuser posted image user posted image user posted image  lep dan vsem


Držim pesti, da ti bo uspelo!!! user posted image user posted image   Potem pa le javi, kako sta se zmenla. Saj ti bo uspelo...

Jaz sem pa danes sama, je moj lubi šel malo k njemu domov pogledat, ker ga niso še skoraj nič videli, odkar je prišel domov. Tako da bom danes k sebi stiskala medvedka namesto njega user posted image

Komaj čakam, da pride 18.2., da se znebim mirene, potem pa res v boj user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Tina 28

Jaz tudi verjamem, da lahko mal gledaš na čas, ko delaš otroka. X-spermiji so vzdržljivejši (za punčko) in počakajo na jajčece, da se vgnezdi....y-spermiji pa so hitrejši in če je jajčece že vgnezdeno so prej tam.

Tako, da če točno veš, kdaj je ovulacija...potem, če želiš punčko...greš v akcijo par dni prej, da x počaka jajčece...če pa fantka, pa takrat, ko imaš že ovulacijo in y prehiti x.

Vedno pa narava lahko po svoje obrne...povečati možnost se pa da.



Jaz si nekako želim punčko, pa bomo preizkusili to metodo, mogoče pa bo uspešna user posted image

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: odstranitev mirene in zanositev
3.2.2009 10:07:57   
sarar
ni mi uspelouser posted image  bova zgleda kar pri dveh ostala. bom pa držala pesti da tebi in ostalim uspe čimprejuser posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: odstranitev mirene in zanositev
3.2.2009 11:09:04   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: sara rojsek

ni mi uspelouser posted image  bova zgleda kar pri dveh ostala. bom pa držala pesti da tebi in ostalim uspe čimprejuser posted image



škoda!!! Jaz pa sem upala, da bojo moje pesti kaj pomagale... Veliko user posted image user posted image user posted image ti pošiljam! Mogoče pa se še premisli... Upanje umre zadnje!
Hvala za lepe želje!

Kaj pa boš sedaj naredila, ker več nimaš mirene?

Jaz še vedno upam, da si tvoj dragi premisli...

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?