|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: odstranitev mirene in zanositev
3.2.2009 17:49:37   
Anonimen
sara-ja kaj pa bosta imela za eno zaščito sedaj ko ne boš imela mirene?
Jaz jo dam ta mesec ven, pa rečem mojmu da če ne želi otroka bova pač s kondomi, ker ne želim neki vztrajat, če si on ne želi...pa reče moj, ja ok, kaj čmo, sej vidi kok mam problemov z mireno...pa ga čez par dni vprašam, ja pa res nebi meli še enega, pa odgovori-če boš dala mireno vn, pol bomo sigurno še kakšnega imeli, ker smo vedno ko smo mirkali otročka nardiliuser posted image ! pa še res je!!!
Tako da upam, da bo pri tebi podobnouser posted image

(odgovor članu majčyca)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: odstranitev mirene in zanositev
4.2.2009 10:03:15   
ursap
IZVIRNO SPOROČILO: neodkrita

A tako, uporabljala sem obroček ali po domače špiralo, za mireno pa še res nisem slišala. No hvala za odgovor.


mirena je hormonski vložek - kontracepcija

(odgovor članu neodkrita)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: odstranitev mirene in zanositev
4.2.2009 11:40:13   
miškamaška
Evo se še jaz mal javim po dolgem času. Meni je odstranitev mirene čist zmešala hormone! user posted image Najprej sem dobila menstruacijo 3 dni po odstranitvi in zdaj za vikend, 14 dni po odstranitvi, se je zopet ulilo. Sem bila pri ginekologinji, je rekla da je to menstruacija. Samo da ne ve, katera bo prava za naslednji ciklus. Če je bila prva, potem bom menstro dobila spet čez 14 dni.user posted image  Kako sovražim to mireno, sem imela polno problemov z njo! Tako da sva se z lubijem zdaj zmenila da bova začela delat na user posted image  po naslednji menstruaciji.

Sara, prov žal mi je zate. Mogoče se pa tvoj čez nekaj časa premisli. Moj je bil tudi pol leta nazaj 100%, da je najin sinko zadnji, ampak se je premislil. Zdaj ga nekaj časa pusti na miru, vmes išči argumente za, pa probaj najt proti argumente na njegove zakaj ne bi imel še enegauser posted image , pol pa se čez nekaj časa spet pogovorita. Pa za kontracepcijo poskrbi!

Ena je prej spraševala, kakšno kontracepcijo se uporablja po odstranitvi mirene. Midva imava sedaj kondome. Ginekologinja mi je svetovala naj jih uporabljava vsaj do 2 menstruacije, 2 meseca. A kaj ko sem 2. menstruacijo dobila že 17 dan po odstranitvi!

(odgovor članu ursap)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: odstranitev mirene in zanositev
4.2.2009 14:36:52   
sarar
saj mogoče si pa bo ko bo videl kok sem žalostnauser posted image user posted image user posted image , čeprav malo verjetno. bom pa še tolk bol vesela koizvem zate da si user posted image  user posted image
nič, brez zaščite bova. mogoče se mu pa ponesreči?

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: odstranitev mirene in zanositev
4.2.2009 14:42:30   
sarar
saj bova merkala, no on bo fuuul merkav da ja ne bo. bom probala še enkrat kasneje govorit z njim, kot ste mi svetovale. hvala vsem za vse nasvete in spodbude. kako mi je lažje ko ta forum odprem in si malo olajšam dušo. vsem pa želim da čimprej vidijo plusek(tiste ki si gauser posted image želijo)
lep dan še naprej pa vsem skupaj en velikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: odstranitev mirene in zanositev
4.2.2009 14:44:20   
sarar
tudi jaz imam težave z mireno, no imela sem jih ko sem jo imela not, zdaj ko sem pa vn dala mam pa že 2.menstruacjouser posted image v roku treh tednov. in to ful močno

(odgovor članu miškamaška)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: odstranitev mirene in zanositev
4.2.2009 20:59:49   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: sara rojsek

saj mogoče si pa bo ko bo videl kok sem žalostnauser posted image user posted image user posted image , čeprav malo verjetno. bom pa še tolk bol vesela koizvem zate da si user posted image  user posted image
nič, brez zaščite bova. mogoče se mu pa ponesreči?



Res držim pesti, da si bo tvoj ljubi premislil!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zame pa mislim da boš še morala malo počakat, preden ti lahko sporočim veselo novico - točno čez 14 dni grem k ginekologu, da mi odstrani mireno, potem pa še tako vprašanje, kdaj se bo pri nas kaj prijelo, glede na to, da je moj kar veliko v tujini user posted image pa enkrat bo že... pa probala se bom čim manj obremenjevat s tem in mislim na to, ker potem bo samo še slabše...

Jaz mislim, da glede na to, da bota vidva zdaj brez zaščite, da so vseeno kar veliko možnost da user posted image . Ker kolikor mi je znano, tudi če ne pride do izliva v nožnico, so možnosti za user posted image . Tako da si res želim s tabo, da se ti to zgodi user posted image


Punce, kaj pa za valentinovo vas vaši dragi kam peljejo? Jaz mislim, da bom takrat že sama doma, mislim da bo moj lubi takrat že delal (v tujini) user posted image

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: odstranitev mirene in zanositev
4.2.2009 23:42:21   
majčyca
Punce, jaz imam še eno vprašanje. Kako se sem v post naloži kakšna slikica? Prosim za pomoč...

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: odstranitev mirene in zanositev
5.2.2009 5:06:06   
sarar
oj! saj imaš prav, kdor čaka dočaka, tako da kar tako naredi kot si rekla. delaj nauser posted image  ko oš dala mireno ven, pa se ne obremnjuj s tem kdaj boš user posted image  saj vidi kaj psiha dela enim puncam tle gor ko so že prav boge.
glede moje ''ponesrečene'' zanositve- moj tako merka in da že tolk prej ven, da mislim da je skoraj nemogoče da bi jaz user posted image . bomo videli. za valentinovo če bom hotela kam it bom morala sama kaj zorganizira, ker je moj antiromantik user posted image user posted image
glede slike-klikni na svoje ime pa se ti tvoj profil (ali pa pojdi na naslovno stran pa poišči moja ringaraja in profil) prikaže pa si tam profil tudi urediš.
lep dn vsemuser posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: odstranitev mirene in zanositev
5.2.2009 13:15:50   
Anonimen
Hej punce...jaz sem tista anonimna ki se že ves čas javlja tukajuser posted image , nočem pa se izdati, ker me kr neki folka tukaj gor pozna, pa nočem da kdo ve, da bomo delali na tretjem otročku(naj bo skrivnost dokler ne bo trebuh dovolj velik in ne bodo sami ugotovili)!
Sem  klicala G pa je rekla sestra da imajo ful gužvo, da če mi je ok naj pridem na začetku marca..tako da grem sedaj takrat mireno vn dat(točno čez 1 mesec)!
Sara, veš sem ful žalostna, ker tvoj noče..sej tut moj skoz neki cinca..1x bi mel, drugič ne...sam on je vedno tak...karkoli vedno morem bit potem jaz tista k reče..tak naj bo..on kr neki tehta skoz...ampak pri nam je pri sexu tako, da nama vedno istočasno pride, in bog ne daj da ga da vn, k sem jst na vrhuncuuser posted image ga zadavim če mi to naredi! Zdej če bova s kondomi, bo že...sam on noče s kondomom, tak da ... pri drugem otročku je on reku da bi še malo počakali, pa tudi meni se ni  nič mudilo, sva rekla k bo, bo..pa se je takoj prjelo, ker 1x sva pazla, drugič ne...tak da bo upam, da zdej istouser posted image ! Ker on bi vse življenje neki tehtal, pa nč naredil..pol je pa vse tok fajn k je! Čudn tale moj možek!user posted image
Majčyica-potem bova bolj kot no skupaj v boju za user posted image , poročaj kaj, kako bo! Me prav zanima  kako bo zmešn ciklus k bom dala mireno vn!


(odgovor članu sarar)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: odstranitev mirene in zanositev
5.2.2009 13:17:55   
Anonimen
Miškamaška-a pred odstranitvijo mirene pa nisi imela rednih ciklusov, da bi vedela kaj od tega je bila zdej M? Sam pomoje to tadrugo, ker tista krvavitev je bila pomoje le posledica odstanjene mirene!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: odstranitev mirene in zanositev
5.2.2009 14:31:03   
sarar
oj anonimna! nč hudga če se ne želiš razkrit, te bomo pa tko klical. a tak je tvoj možek? sj včasih ti pa to najbrž prov pride, npr pri otročku ga boš sigurno lažje prepričala kot jaz svojega. moj je pa ful preveč odločenuser posted image  kar si zapič tko pa bo. čeprav ne vem kako mi je ratal da sm ga prepričala da mamo morskega prašička user posted image  ampak jz se ne dam. upam da bomo prbližn na glih user posted image (in upam da sploh bom). bi bilo še bolj zanimivo
kaj pa če bi rekla gin. da imaš ful močne bolečine? mogoče bi te pa prej vzela

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: odstranitev mirene in zanositev
5.2.2009 16:48:34   
miškamaška
Anonimna, ko sem imela mireno, sem začela krvavet na 28 dni  in je trajalo 5 dni (razen prvih 6 mesecev ko mi je skoz kapljalo; in še parih vnetij kasneje ko mi je teklo 14 dni). Zdaj je pa s temi menstruacijami vse na glavo obrnjeno, prva je prišla prekmalu, druga pa prepozno. Tako da nimam pojma katera je prava.
Uglavnem hormoni imajo žurko!user posted image

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: odstranitev mirene in zanositev
6.2.2009 0:05:34   
Anonimen
sara-jaz držim pesti, da bo šlo po tvojih željah in da bomo skupajuser posted image !

Mah glede mirene, bom zdej kr počakala do marca, sej itak ne želim, da bo zanosila pred aprilom, ker bi rada rodila drugo leto tam od januarja do maja 1x..tako da, moram itak še malo počakat! Sej vem, neki planiram, pa vprašanje če bo ratalo tako na hitrouser posted image
Pa tudi mene skrbi kako bo s hormoni po odstranitvi, upam,da se bodo čimprej naravnali!

(odgovor članu miškamaška)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: odstranitev mirene in zanositev
6.2.2009 9:23:05   
majčyca
Zdravo punce!
Včeraj mi sploh ni zneslo, da bi vas prišla pozdravit. Sma bila z lubijem v kinu, ko pa sma prišla domov, pa sma še gledala neke kataloge, ker grema v maju verjetno v Egipt in gremo danes rezervirat (še en par gre zraven).

IZVIRNO SPOROČILO: sarar

oj! saj imaš prav, kdor čaka dočaka, tako da kar tako naredi kot si rekla. delaj na  ko oš dala mireno ven, pa se ne obremnjuj s tem kdaj boš  saj vidi kaj psiha dela enim puncam tle gor ko so že prav boge.
glede moje ''ponesrečene'' zanositve- moj tako merka in da že tolk prej ven, da mislim da je skoraj nemogoče da bi jaz . bomo videli. za valentinovo če bom hotela kam it bom morala sama kaj zorganizira, ker je moj antiromantik
glede slike-klikni na svoje ime pa se ti tvoj profil (ali pa pojdi na naslovno stran pa poišči moja ringaraja in profil) prikaže pa si tam profil tudi urediš.
lep dn vsem




Ja to pa mi je znano kaj dela psiha, ko si tako želiš user posted image . Tako, da se bom res probala čim manj obremenjevat in uživat v user posted image user posted image
Vseeno upam, da se ti uresniči želja po user posted image in da bi bile skupaj user posted image , to bi bilo res fajn user posted image .

Glede slike - nisem mislila, kak naložiš sliko ob imenu oz. nicku, ampak če recimo vam želim pokazat kakšno sliko, kako jo naložim v post zraven teksta?

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Majčyica-potem bova bolj kot no skupaj v boju za , poročaj kaj, kako bo! Me prav zanima  kako bo zmešn ciklus k bom dala mireno vn!




Ja zgleda da res user posted image Upam, da nam vsem trem uspe to kar si želimo!! Poročala pa bom sigurno, tudi o tem kako bo z mojim ciklusom, ko dam mireno ven.

Zdaj pa še malo prelistam kataloge, da se odločim kam grema v lubijem, potem pa ga počasi zbudim, ker še kar spi tu zraven mene user posted image

Se oglasim kaj zvečer! Lep sončen dan vsem!

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: odstranitev mirene in zanositev
6.2.2009 10:04:34   
sarar
ojla
anonimna, meni je v prejšnjih dveh nosečnostih takoj uspelo zanositi po prenehanju tabletk, tako da je možno da ti hitro uspe. boš videla kako bo.
jz bi tud januarčka mela če bi mi ratal vse skup...
majčyca, mogoče bo pa tvoj user posted image  v egiptu ratal? to bi pa bila lepa zgodbica za vnuke. aja, sori. za te slikce pa ne vem kako jih naložiš. sicer pa meni tudi slikce ob nicku ne rata naložit
miškamaška, kako je s tabo? si že nehala krvavet?
fajn bodite vse skupaj
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: odstranitev mirene in zanositev
6.2.2009 10:45:55   
Anonimen
Hojla, še ena z željo po tretjem. Ravno v tem tednu sem si dala odstraniti mireno, sedaj pa imam že krvavitevuser posted image  
Upam, da se stanje hitro umiri.
Zakaj so moški tisti, ki cincajo, ko pa ima največ dela pri tem ženska, oz. mamica?
 

(odgovor članu sarar)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: odstranitev mirene in zanositev
6.2.2009 11:15:50   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: sarar

majčyca, mogoče bo pa tvoj user posted image  v egiptu ratal? to bi pa bila lepa zgodbica za vnuke. aja, sori. za te slikce pa ne vem kako jih naložiš. sicer pa meni tudi slikce ob nicku ne rata naložit



Ja to bi bila res lepa zgodbica. Tako ima tudi moja sestrična lepo zgodbico. Radio Center je pred cca. dvema letoma organiziral akcijo Tisoč otrok za Slovenijo in je kar veliko število parov peljal oz. jim plačal vikend paket v Moravskih toplicah (se mi zdi). Sestrična je tam zanosila in potem je tudi rodila prva izmed vseh, ki so tam zanosile in ji je radio Center podaril tudi shranjevanje celic.

Mogoče bom tudi jaz imela lepo zgodbico user posted image

Meni tudi najprej ni šlo naložit slikice ob nicku, zdaj pa sem spet probala, pa je šlo. Za tiste druge slikice pa bom že nekje zvedla. Hvala vseeno!

Sara - še vedno krvaviš? Upam, da se ti bo to res čimprej uredilo! user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hojla, še ena z željo po tretjem. Ravno v tem tednu sem si dala odstraniti mireno, sedaj pa imam že krvavitev  
Upam, da se stanje hitro umiri.
Zakaj so moški tisti, ki cincajo, ko pa ima največ dela pri tem ženska, oz. mamica?




Tudi Sara je rekla, da je takoj po odstranitni mirene dobila krvavitev. Tako da zgleda, da se to kar pogosto dogaja.

Tudi jaz ne vem, zakaj moški tako cincajo glede otrok, ker je res tako, da ima v veliki večini potem mamica največ dela. Se popolnoma strinjam s tabo...

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: odstranitev mirene in zanositev
6.2.2009 11:33:42   
sarar
poznam to zgodbo o moravskih toplicah iz tv-jauser posted image  ful dobr.
jaz sem včeraj nehala krvavet, upam da se mi zdaj obnese to vse skupaj. ta krvavitev mogoče tudi pomeni da se telo puca od teh umetnih hormonov. to mi je včeraj ena sodelavka rekla.

pozdravljena še ena anonimka! še ena ki ima tak problem kot jaz? madonca, pa kaj je s temi našimi desci! a voj je tud proti ali samo cinca?kaj imaš pa ti? fantka, punčko...? upam da ti ga uspe prepričati.
samo nekaj me zanima-kako bom vse anonimke ločevala me sabo? no, se bomo že znašleuser posted image

lepo se imejte! danes bo ful lep sončen dan, jaz pa moram it zdaj na šihtuser posted image
papa

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: odstranitev mirene in zanositev
6.2.2009 11:46:25   
soni
Ja, upam, da je to zares zaradi hormonov, pa da hitro mine, če sem pri tebi Sara zasledila si imela krvavitev kar dvakrat v treh tednih?!............se moram kar pripraviti.
Jaz imam deklico in fantka.
Moj pa zaenkrat cinca, a bomo zmogli,...................................

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: odstranitev mirene in zanositev
6.2.2009 11:47:17   
soni
No, pa sem se razkrilauser posted image .

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: odstranitev mirene in zanositev
6.2.2009 17:57:56   
Anonimen
Super kok nas je že veliko na tej temiuser posted image !
Teli naš moški so res čudna bitjauser posted image , še sami nevedo kaj bi radi..moj včeraj reče ja kam pa bomo dali še tretjega otročka? Sem rekla, ja kaj pol bomo imeli še enega, pa reče ..eh dej nehi...ja kva pa pol sprašuješ vprašam..pa reče ja tko ne...hahha, bučman!Pa sem rekla, sej imamo 90 kvardatov, pa dosti prostora, prostor pa res ni ovira!
sara rojšek..a prej si kdaj zanosila po "nesreči"?
Tiste ki ste dala že mireno vn, kok časa boste počakale predn boste delali na user posted image ? eno M al več?
Joj jst komi čakam, da bom user posted image ! V službi imamo 3 nosečke, kok so luštne!!!
koliko pa imate stare otroke, če ni skrivnost? Jaz 2 in 4! Prava cukra!!!

(odgovor članu soni)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: odstranitev mirene in zanositev
6.2.2009 21:45:44   
sarar
ojla bejbe! ja, soni 2Xsem. par dni po odstranitvi pet dni, pol pa en dan nič pa spet. zdaj pa spet ne user posted image . upam da se je zdaj normaliziralo
tudi moj  noče zarad denarja, čeprav ravno reveža nisva.pa tud placa mava dost.  nisem še ''ponesreči'' user posted image , oba sta bila načrtovana in oba sta mi takoj ''ratala''. se pa bi znalo to po mireni sprement.
če ne bi hotela imeti user posted image  drug let bi takoj začela, saj tudi v navodilih od mirene piše da takoj po odstranitvi lahko zanosiš. sam (če bom slučajno še mela kakega) bi ga imela januarja
anonimka, moja sta stara pa leto in pol, ta drug pa skoraj pet let. pa oba user posted image . je že cajt za user posted image  a ne?
lep pozdrav vsem in nočko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: odstranitev mirene in zanositev
6.2.2009 22:36:58   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tiste ki ste dala že mireno vn, kok časa boste počakale predn boste delali na user posted image ? eno M al več?




Koliko sem spremljala poste punc, ki so si že odstranile mireno, pravijo, da ginekologi priporočajo nekje 2 user posted image da počakaš in začneš potem aktivno delat na user posted image . Jaz bom tudi vprašala mojega ginekologa, ko grem tja, da vidim kaj mi bo rekel.

Imam pa še eno vprašanje: že skoraj en teden me v jajčnikih vsake tolko časa boli, recimo ko se vsedem ali pa ko se obrnem. Pa tudi ko sma včeraj z lubijem user posted image me je vmes bolelo, tako da sem kar vmes kar malo ustavila user posted image Je imela katera že podobne težave? Ker meni se niti ne sanja, kaj bi to naj bilo...

Tudi jaz sem zelo vesela, da nas je že kar nekaj na tej temi user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: odstranitev mirene in zanositev
6.2.2009 22:48:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majčyca





Imam pa še eno vprašanje: že skoraj en teden me v jajčnikih vsake tolko časa boli, recimo ko se vsedem ali pa ko se obrnem. Pa tudi ko sma včeraj z lubijem user posted image me je vmes bolelo, tako da sem kar vmes kar malo ustavila user posted image Je imela katera že podobne težave? Ker meni se niti ne sanja, kaj bi to naj bilo...

Tudi jaz sem zelo vesela, da nas je že kar nekaj na tej temi user posted image user posted image



Ja jaz imam zadnji mesec in pol kr naprej bolečine v jajčnikih, tudi krvavim veliko več kot sem prej ob mireni-prej so bili bolj kot ne krvavo-rjavi izcedki, sedaj pa prav krvavitev, ki traja nekaj ur, potem pa spet par ur ok..pa spet! Je pa moj spet začel čutiti nitko od mirene, pravi da ga ful špika, tako da možno da se je mirena kaj primaknila-res zadnji čas da jo dam ven! Prejšni mesec sem imela M 15 in do danes niti 1dan še ni bil ok-da nebi krvavela-tole je čezdalje večji user posted image !


(odgovor članu majčyca)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?