|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: velikost oblačil NEXT
22.1.2009 9:46:45   
hokejistka
Vam moram povedat da sem konec demebra naročila stvari na njihovi spletni strani in ji NISEM dobila. Plačala pa seveda sem jih. Kaj takega se mi ni še nikoli zgodilo, ker veliko kupujem na ebay-u. Sem bila jezna kot sam user posted image .

Na maile mi niso odgovarjali in sem jih včeraj poklicala in smo se dogovorili, da mi bodo vrnili denar. Ne vem pa, kako to poteka, ker sem plačala s Mastercard in s paypalom.

Jaz sem imela negativno izkušnjo, bom pa verjetno vseeno spet naročila user posted image . Se še obotavljam

Glede velikosti je pa večna dilema. Jaz imam nekaj stvari, ki sem jih naročila preko ebaya. Težava je v tem, da so naši otroci pri letu dni ali še kasneje kar različno veliki. Moja ima leto dni in so ji prav obleke od HM št. 80. Ima pa tudi že kakšno 86.

Če primerjam z NEXT bo rekla, da so HLAČE približno enake velikosti kot HM, majčke pa so manjše, zato sem ji majčke kupila 18-24. Malo so ji še prevelike v rokavih, ampak drugače so ji prav. Hlače so ji prav pa 12-18. Se mi zdi, da je podobno pri OSHkoshbgos, kjer imajo tudi majčke malo manjše kot hlače.

Lp

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: velikost oblačil NEXT
22.1.2009 19:26:24   
K_a_t_i
O babe! A sem so se zdej marčevke preselile user posted image .
No, mi tud čakamo paket iz Nexta - sem pa naročila 2-3 leta. Nekak si nisem upala manjše (zdej ma 89cm in 13kg). Ma ja... Če ne drugač, bo pa za v jesen (ene kavbojke, jakno in mikico z dolgimi sem naročila). Bom poročala, ko dobimo. Boru od 4-5 user posted image A je tok zrastel, al kaj?!

Glede Pepe pa je po moji kmečki pameti logika enostavna - za prodajo v Sloveniji nimajo pravice (očitno ima nekdo drug exkluzivo, sam škoda, da je ne izkorišča v polni meri). Tako to gre v tem svetu

Hokejistka, pa sej se ne naroča preko ebaya, ampak preko njihove spletne strani.


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 22.1.2009 19:27:05 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: velikost oblačil NEXT
22.1.2009 20:50:36   
hokejistka
Hokejistka, pa sej se ne naroča preko ebaya, ampak preko njihove spletne stran


Ja, jaz sem naročila nekaj stvari preko ebaya, ko next še ni dostavljal v SLO. Ko pa je pričel z dostavo v SLO sem naročila pri njih in paketa NISEM dobila. Sedaj pa čakam na refundacijo.user posted image

Sem tako hitro pisala prejšnji post. Se vidi, da sem bila v službi user posted image . Plačala sem z mastercard in NE s paypalom, ker oni tega ne omogočajo in sedaj ne vem, kako mi bodo refundirali denar user posted image . Upam,d a me ne bodo nateg*.

Lp


< Sporočilo je popravil hokejistka -- 22.1.2009 20:52:31 >

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: velikost oblačil NEXT
23.1.2009 17:54:04   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica05

Tinaaja, a si že dobila?user posted image


ne user posted image me je zdajle malo v slabo voljo spravil  post of hokejistke..matr jim **** ce ne bo posljke...  grem jim mail pisat... gggrrrr No ostanimo optimisti dokelr ne bomo ugotovili drugace user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: velikost oblačil NEXT
23.1.2009 19:04:49   
hokejistka
tinaja kdaj si pa naročila. meni so rekli, da mora prit v 10 DELOVNIh dneh.  Jaz sem jim 4 maile poslala pa mi niti na enega niso odgovorili. Jaz jih moram še poklicat, ker so rekli, da mi bodo refundirali, ampak sem pozabila vprašat, kako mislijo to naredit. Ja, sem prava kura.user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: velikost oblačil NEXT
24.1.2009 12:38:35   
K_a_t_i
hokejistka, zakaj pa si se zmenila, da ti vrnejo denar in ne da ti pošljejo? In kaj je bil razlog, da robe niso poslali? Je niso imeli na zalogi, ali je bil kak bedast razlog?

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: velikost oblačil NEXT
24.1.2009 12:49:04   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

hokejistka, zakaj pa si se zmenila, da ti vrnejo denar in ne da ti pošljejo? In kaj je bil razlog, da robe niso poslali? Je niso imeli na zalogi, ali je bil kak bedast razlog?


ja mene tud to zanima.. narocila sem 7.1. tko da 10 delovnih dni je mimo.. je pa morda druga "caka".. ce smo natancni pise, da bo odposlano v 10 del. dneh v "t&c" http://www.nextdirectory.eu/help/terms.asp?Flg=1
Delivery Home delivery is €5.00 per order and will be despatched within 10 working days, subject to availability of the products you have ordered.
user posted image user posted image user posted image user posted image
Bomo pa klicali,ce bo treba. Pocakam do torka na odgovor ne email,ce pride..  Si poslala na ta mail? internet_correspondence@nextdirectory.eu


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: velikost oblačil NEXT
24.1.2009 14:50:22   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

will be despatched within 10 working days, subject to availability of the products you have ordered.
user posted image user posted image user posted image user posted image


Tinaaja, sej je pisalo pri vsakem artiklu zraven ali je na zalogi ali ne (oz. kdaj PREDVIDOMA bo dobavljiv). Jst ti s prve roke lahko povem, da vedno pač ni za pričakovat, da imajo vse na zalogi. In če iz Anglije še nisi dobila v 10h dneh, se za moje pojme še ni za sekirat!


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: velikost oblačil NEXT
24.1.2009 19:12:22   
tinaaja
ja, vse je bilo na zalogi oz je pisalo tako. bomo videli,kaj bo sledilo. Kdaj si ti narocila?

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: velikost oblačil NEXT
24.1.2009 20:20:39   
K_a_t_i
2 al pa 3 dni nazaj. Pričakujem enkrat sredi februarja user posted image . Ampak čist pošteno povedano - glede na to, da sem naročila preveliko številko, mi je vseen tud, če pride aprila user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: velikost oblačil NEXT
24.1.2009 20:47:44   
hokejistka
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

hokejistka, zakaj pa si se zmenila, da ti vrnejo denar in ne da ti pošljejo? In kaj je bil razlog, da robe niso poslali? Je niso imeli na zalogi, ali je bil kak bedast razlog?


Maile sem naslavljala na ta naslov:

internet_correspondence@nextdirectory.eu


Ko sem klicala se je en tip na drugi strani nekaj izmikal in je rekle, da bi morala roba že prit. Najpree me je natančno izprašal o imenu, priimku, datumu rojstva, naslovu. Še malo pa bi hotel št. gat in modrca. Mi ni nič rekel, zakaj robe ni. Samo to, da mi bodo refundirali ali pa naročim znova.  Sem pa pozabila vprašat, kako nameravajo to izvest, zato jih pokličem v ponedeljek. Pozabila sem namreč da nisem plačala preko paypala, kar bi sigurno olajšalo postopek vrnitve denarja.

Aja, pa vsi artikli, ki sem jih naročila, naj bi bili na zalogi.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: velikost oblačil NEXT
24.1.2009 20:59:33   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: hokejistka

Ko sem klicala se je en tip na drugi strani nekaj izmikal in je rekle, da bi morala roba že prit. Najpree me je natančno izprašal o imenu, priimku, datumu rojstva, naslovu.

Sej ne, da jih zagovarjam - ampak iz tvojega opisa stanja, ti za ziher povem, da:
- si naletela na agenta, ki kuca naročila in žal razen tistega kar mu izpiše računalnik, ne ve ničesar drugega (zdaj kok dober informacijski sistem jim pa stoji za samimi naročili je pa tud vprašanje)
- tvoje naročilo - je al nekdo po pomoti storniral
- ali pa, še bolj verjetno - ta revež tvojega naročila sploh ni našel (ne vem kako se pišeš, ampak lahk je bil kak levi pa te ni razumel, se mal zatipkal,...)
Zato pa je tudi rekel, da še enkrat naroči. No, sam če je to zadnje, mi pa ni jasno, kako ti bodo nazaj denar nakazali (na podlagi česa in koliko).

Sicer pa pri plačilu na Mastercard ni problem vrnit denarja.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: velikost oblačil NEXT
24.1.2009 23:03:24   
pravljica
evo, tule sem zasledila nekaj govora o številkah in nekaj o dostavi v SLO (če niste že iste pisale tukaj user posted image  )

drugače ima naš H&M 98 (visok je 94cm), next pa 2-3 oz majčke tudi 3 (vedno vse sušim v sušilcu in se stvari precej skrčijo)

naročam pa direktno iz GB in traja dobava vse skupaj 10-14 (za stvari na zalogi seveda) user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: velikost oblačil NEXT
27.1.2009 18:09:06   
K_a_t_i
Čaš paket je že na pošti user posted image (kdaj mi bo ratal ponjga it, je pa drugo vprašanje user posted image )

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: velikost oblačil NEXT
30.1.2009 18:15:05   
tinaaja
Dobila paket user posted image .. po 23 dneh user posted image Konec dober, vse dobro user posted image
Velikost javim, ko operem in sprobamo user posted image Ampak 2-3 se mi ne zdi tok ogromna, sploh zg. deli... Vec ko bo na mali user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: velikost oblačil NEXT
30.1.2009 18:19:01   
hokejistka
Mi smo dobili pa denar nazaj user posted image



(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: velikost oblačil NEXT
31.1.2009 14:17:22   
K_a_t_i
U, super punce user posted image . Mene je pa na pošti čakal "paket" od Zavarovalnice Triglav in ne NExt user posted image . Ampak glede na Next cunje, ki smo jih naročili pri e-bayu, je trenutno 18-24m (92 cifra - identična H&M-ovi) kr velika. 2-3 bo pač za jesen user posted image . Nimamo pa sušilca.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: velikost oblačil NEXT
1.2.2009 20:08:10   
tinaaja
Obljuba dela dolg.. Zgornji deli 2-3 mi sploh niso nekaj veliki - je ravno kul, da lahko ze zdaj nosi, pa bo verjetno zdrzalo cez poletje.. Hlace pa so kar dolge, ampak pri mojem narocenem modelu, ki ima spodaj elastiko, ni panike, ji super sedejo na copate/cevlje.. No bo vsaj nekaj nosila kar nekaj casa:) Tako da 2-3 se je izkazalo za kul - da bi ji bilo pa kot ulito, pa bi bilo treba eno cifro manjs. Ampak naceloma raje kupujem malo vecje kot pa da ji je glih prav, da se vsaj malo ponosi.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: velikost oblačil NEXT
12.3.2009 23:40:52   
Tatjancica
Oj!

Ta trgovina je  v Lescah (nasproti ŽP), če je katera z Gorenjske. Velikosti oblačil pa je ista kot pri HM, saj spodni deli.

Lp

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: velikost oblačil NEXT
21.3.2009 23:44:55   
lilija*
Imam eno vprašanje. Moja nosi sedaj (8,5 mesecev 68 od H&M), koliko naj ji naročim, da bo lahko nosila za pomladi in poleti? 6 - 9 ali 9 - 12? Ali vsakega nekaj?

Hvala

(odgovor članu Tatjancica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: velikost oblačil NEXT
22.3.2009 8:59:59   
Lu
Drugi teden naročam iz .uk. Če bi katera rabila Pujso Pepo se mi lahko javi na zs.user posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu lilija*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: velikost oblačil NEXT
22.3.2009 22:08:25   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: Tatjancica

Oj!

Ta trgovina je  v Lescah (nasproti ŽP), če je katera z Gorenjske. Velikosti oblačil pa je ista kot pri HM, saj spodni deli.

Lp



to ni isti next user posted image  niti podoben user posted image  da ne bo katera res mislila user posted image  

drugače pa naročamo iz nextove GB strani na naslovu oblacila@gmail.com cca. na 14 dni, cenovno pride nekje isto kot na EU strani (največ 10 eur razlike, odvisno, kaj naročate - jaz vedno informativno preverim ceno košarice na eni in na drugi strani), največja razlika je potem v pošiljanju po sloveniji (če je potrebno) user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Tatjancica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: velikost oblačil NEXT
23.3.2009 20:53:58   
Tatjancica
oj

se opravičujem, sem mislil, da je to ista stvar. Majo pa tudi v tej trgovuni luštne stvari.

lp

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: velikost oblačil NEXT
24.3.2009 11:51:32   
Tatjancica
oj

pa še to, v bistvu je v Lescah Exit, sem res čist zamešala, ne vem kaj sem mislila user posted image , vrejetno nič.

lp

(odgovor članu Tatjancica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: velikost oblačil NEXT
25.3.2009 9:47:14   
Doll
Lu

In kakšni so pogoji preko tebe?

(odgovor članu Tatjancica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?