|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Nestimuliran IVF postopek 16.1.2009 19:17:50
|
|
|
|
Vitaebella
|
Pika, jaz se isto sprašujem. Jutri imam zadnjo injekcijo Menagona, čez dva dni pa UZ, da vidimo, če sem kaj pridelala. Pikinem vprašanju se tudi jaz pridružujem. Srečno!
|
|
|
|
|
RE: Nestimuliran IVF postopek 16.1.2009 20:44:38
|
|
|
|
nena m
|
Ja, meni je uspelo v nestimuliranem postopku. Oz. možno, da sem jemala klomifen. (je že 7 let, pa se ne spomnim točno). Najprej sem imela 6 dolgih postopkov, vsakokrat sem imela po več kot 15 celic, problem pa je bil pri možu, kjer so s težavo našli eno ali dve semenčici (ali nobene). Potem se je dr. Reš odločil za nestimulirane postopke. Hodila sem vsak mesec več kot eno leto, včasih sem jemala klomifen, včasih nič. Je pa pri meni bil večji problem, da so pri možu našli kakšno kvalitetno semenčico. Ampak bistveno je, da nam je uspelo.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKdaj je pravi čas, da naredite test nosečn...Test nosečnosti lahko pokaže tudi nepravilen rezultat, če ga ne uporabimo pravilno. Kdaj je pravi čas, da ga opravimo - ...
Kako čim prej zanositi?Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Zadnje s foruma
ime za pupo resnavesna07Kaj se vam zdi lepše od teh dveh imen?Sabrina (
51%)

Vanesa (
49%)
Število vseh glasov: 223Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!