|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 9:41:38   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

dobro jutro, user posted image

Čestitke za nazaj Neži in Larisi user posted image user posted image user posted image .

Spet je ponedeljek user posted image
Je treba delat, pa še naslednjih 30 let bo tako user posted image

pina - dobro uvajanje spet na delovnem mestu user posted image
mlavla - uvaaaaauuuuuu, kakšna torta - res si mojstrica user posted image






srečka a misliš da bo 30 let dovolj?user posted image  kot grejo naši zakoni, do 80.leta starosti nam ne gine delo. No jaz brez prekinitev, ti pa greš lahko vsaj še enkrat na daljšo odsotnostuser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 9:42:31   
pina-1
februarka, a ti si zdej na bolniški?
pa boš do konca nosečnosti doma?

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 9:45:57   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

dobro jutro, user posted image

Čestitke za nazaj Neži in Larisi user posted image user posted image user posted image .

Spet je ponedeljek user posted image
Je treba delat, pa še naslednjih 30 let bo tako user posted image

pina - dobro uvajanje spet na delovnem mestu user posted image
mlavla - uvaaaaauuuuuu, kakšna torta - res si mojstrica user posted image






srečka a misliš da bo 30 let dovolj?user posted image  kot grejo naši zakoni, do 80.leta starosti nam ne gine delo. No jaz brez prekinitev, ti pa greš lahko vsaj še enkrat na daljšo odsotnostuser posted image


res ja, jaz tudi mislim, da se bom še pri 80. tresla v službi user posted image
Glede  enoletne odsotnosti - hmmm, morda  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 9:48:39   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

dobro jutro, user posted image

Čestitke za nazaj Neži in Larisi user posted image user posted image user posted image .

Spet je ponedeljek user posted image
Je treba delat, pa še naslednjih 30 let bo tako user posted image

pina - dobro uvajanje spet na delovnem mestu user posted image
mlavla - uvaaaaauuuuuu, kakšna torta - res si mojstrica user posted image






srečka a misliš da bo 30 let dovolj?user posted image  kot grejo naši zakoni, do 80.leta starosti nam ne gine delo. No jaz brez prekinitev, ti pa greš lahko vsaj še enkrat na daljšo odsotnostuser posted image


res ja, jaz tudi mislim, da se bom še pri 80. tresla v službi user posted image
Glede  enoletne odsotnosti - hmmm, morduser posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image


no to je že bolje slišat, ker neki časa nazaj, nisi tako pisalauser posted image user posted image

a si že spila kavo?
jaz sem tu v psiarni sama kot čuk in čakam da šef pride pa da skupi eno rukneva...
danes treba tako začet delat ne?

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 9:56:33   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

dobro jutro, user posted image

Čestitke za nazaj Neži in Larisi user posted image user posted image user posted image .

Spet je ponedeljek user posted image
Je treba delat, pa še naslednjih 30 let bo tako user posted image

pina - dobro uvajanje spet na delovnem mestu user posted image
mlavla - uvaaaaauuuuuu, kakšna torta - res si mojstrica user posted image






srečka a misliš da bo 30 let dovolj?user posted image  kot grejo naši zakoni, do 80.leta starosti nam ne gine delo. No jaz brez prekinitev, ti pa greš lahko vsaj še enkrat na daljšo odsotnostuser posted image


res ja, jaz tudi mislim, da se bom še pri 80. tresla v službi user posted image
Glede  enoletne odsotnosti - hmmm, morduser posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image


no to je že bolje slišat, ker neki časa nazaj, nisi tako pisalauser posted image user posted image

a si že spila kavo?
jaz sem tu v psiarni sama kot čuk in čakam da šef pride pa da skupi eno rukneva...
danes treba tako začet delat ne?


no, če se zgodi ta čudež boste prve izvedele user posted image
Eno malo kavo sem spila pri mami, ko sem zjutraj Lano dala v varstvu, zdaj bi pa jaz še eno.
A ti kar s šefom kofetkaš? user posted image  Moj šef je v LJ, pa bom kakšno drugo žrtev našla. user posted image
pa ne pretegni se danes preveč v službi, pusti se malo razvajat, saj boš videla, da te bodo kmalu zasuli z delom user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 11:30:05   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

februarka, a ti si zdej na bolniški?
pa boš do konca nosečnosti doma?


ne, na bolniški sem bla sam zdej 3 dni ker sem mela dohtarje in tisto sranje prejšnji tedenuser posted image danes začnem delat po 6 ur (od 14h-20huser posted image user posted image ) in cel marec bo takouser posted image kriza bo tole... slabo mi je pa tako, da danes še nisem k sebi prišlauser posted image zdele dam tamali malico, jo spravim spat, potem hitro kosilo, če hočem kej pojest, potem pa hit na šiht...

Mogoče se več ne javim, vsem en lep dan!


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 11:43:37   
ŽogiMarogi
Uauuu zdaj ste pa oživele, ko me čez vikend ni, ste pa kar 3 strani naklonfale. Pridne, pa bo spet tako, da vas ne bom dohitevala.

No v glavnem čestitke še od mene Larisi in Neži. user posted image

Februarka mene si pozabila na seznam dati: 11.02. Erik user posted image . Jah sej če pa nisem celo leto bla na netu.  Pa sploh nič ne vem kaj se je z vami dogajalo, kere teme ste obdelale, sploh pa vidim da ste nekatere spet nosečke al se motim?
Naš Erik je tudi dobil takega konjička za rojstni dan, samo da ima belo grivo. Najprej se ga je kar nekam bau, ga je samo božau, zdaj pa ga že veselo jaha. user posted image

No ta vikend je bil kar delaven, spet nekaj kopamo zraven bajte, bomo tlakovce postavili, pa naredili plac za piknike. Dela ne zmanjka, tako da je moj samo kopau, midva z Erikom sva pa kolesarila. Joj uživa na kolesu. Je bil pa malo siten, se mi zdi da bo kmalu še drugi zobek pokukau. 

Evo ura je že za domov, danes pa še kave nisem utegnila spit. user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 12:12:00   
dolenjka
Dober dan punce user posted image

Se opravičujem, ker se nič ne javimo, ampak je bilo in je spet obsedeno stanje user posted image

Tara je v soboto dopoldan spet zakuhala, tako da je bilo praznovanje v soboto in včeraj bolj tako, jaz sem tudi zbolela in posledično ni bilo in še vedno ni energije za 0 user posted image
Tara je sicer danes prvi dan brez vročine, ampak tako grdo kašlja in smrka, da se mi srce para user posted image  Saj veste o čem govorim, marsikatera je to že dala skozi, tiska ki ni, pa upam, da tudi ne bo user posted image  user posted image

Za nazaj iskrene čestitke Larisi in Neži za 1. svečko, mi vam slikice pokažemo ob priliki, ko najdemo kaj energije user posted image  S Taro ostajava v SLO vsaj do petka, ker je take res ne mislim nikamor trogat user posted image

Uživajte!

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ŽogiMarogi)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 12:54:15   
srečka nosečka
dolenjka - user posted image  zate in za taro, da se čimprej pozdravita. Vidve se kar še cartajta pri očku doma, vaju bo fino razvajal in kmalu bosta zdravi. user posted image


_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 12:57:44   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Dober dan punce user posted image

Se opravičujem, ker se nič ne javimo, ampak je bilo in je spet obsedeno stanje user posted image

Tara je v soboto dopoldan spet zakuhala, tako da je bilo praznovanje v soboto in včeraj bolj tako, jaz sem tudi zbolela in posledično ni bilo in še vedno ni energije za 0 user posted image
Tara je sicer danes prvi dan brez vročine, ampak tako grdo kašlja in smrka, da se mi srce para user posted image  Saj veste o čem govorim, marsikatera je to že dala skozi, tiska ki ni, pa upam, da tudi ne bo user posted image  user posted image

Za nazaj iskrene čestitke Larisi in Neži za 1. svečko, mi vam slikice pokažemo ob priliki, ko najdemo kaj energije user posted image  S Taro ostajava v SLO vsaj do petka, ker je take res ne mislim nikamor trogat user posted image

Uživajte!


upam , da se čimprej pozdravita,...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




tudi jaz hodim na FT zarad križa , že 5 dni drži in nič ne popusti,.... sem bila danes pri dohtarju in dobila ene kapsule , pa 10x tens terapije user posted image , boli pa kot user posted image , sem hujš kot kakšna stara mamca ,... ne norem ne ležat , ne hodit ,...

< Sporočilo je popravil nizy -- 2.3.2009 12:58:10 >

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 12:57:54   
pina-1
U dolenjka pol ste jo na polno pokasirali. Uboga Tara. No upam, da se čim prej pozdravita...

Jaz sem pa že z prve malice. Sprehod po oblačnem kopru. Mah nič kaj prijetno...

Še 2 urci in pol in grem po moje škratkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 13:04:26   
bamby
Dan!

februarka, tudi mi smo dobili takega konjička, z belo grivo in bež barve, kot je že omenila žogi marogi. Tudi Anaja se ga je sprva malce bala, zdaj je pa že navdušena nad njim. Slike so pa lepe!

mlavla, tudi vi ste imeli super praznovanje, krasne slikce, lepa torta... user posted image !

pina, upam, da ti današnji prvi dan v službi hitro mine. Pa sej boš hitro noter padla!

dolenjka, vi imate pa tudi smolo, da še tako težko pričakovanega praznovanja še imeli niste user posted image .No, ste, samo bolni user posted image . user posted image user posted image user posted image  za čimprejšnje okrevanje, ti pa pazi na pikico v bušiju! Sem se pa že spraševala, če ste šli že nazaj v B user posted image . No, če sem prav razumela, se tokrat vračata sami, brez Stipeta??

Naša noč je bila z malenkost boljša od prejšnjih, samo še zmerom nam je požrla uro in pol spanja. Ta presneta duda ji je padla iz posteljice in se je jasno zbudila. Od 3h do 4.30 sem vstajala in jo polagala nazaj vodoravno user posted image . Na bolniški še vedno ostajam. Razmišljam, ali naj jo grem popoldne že zaključit ali naj podaljšam še za kakšen dan user posted image . Če grem delat bom itak kmalu spet doma...na prisilnem dopustu user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 13:18:06   
kati kati
IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

februarka, a ti si zdej na bolniški?
pa boš do konca nosečnosti doma?


ne, na bolniški sem bla sam zdej 3 dni ker sem mela dohtarje in tisto sranje prejšnji tedenuser posted image danes začnem delat po 6 ur (od 14h-20huser posted image user posted image ) in cel marec bo takouser posted image kriza bo tole... slabo mi je pa tako, da danes še nisem k sebi prišlauser posted image zdele dam tamali malico, jo spravim spat, potem hitro kosilo, če hočem kej pojest, potem pa hit na šiht...

Mogoče se več ne javim, vsem en lep dan!



o spet ena nosečka..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem malo v zaostanku...


_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 13:22:09   
ella79
mlavla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kok lepa torta. Verjamem da je Neža cvilila, ker je res originalna torta user posted image a figuro si celo iz tičine naredila?

februarka pregled pri 1 letu je bil enak prejšnjim user posted image nič odvzema krvi user posted image lepe slikice user posted image

dolenjka user posted image user posted image user posted image

jaz sem še vedno full prehlajena user posted image koncert super uspel, sam sem se zasekirala, ker je Tina pri svojih 70 tok vitalna, k jaz nikol nisem bila user posted image ti pa da energije user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 13:23:16   
pina-1
jaz pa delam samo še eno urco in grem domovuser posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 13:26:01   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

mlavla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kok lepa torta. Verjamem da je Neža cvilila, ker je res originalna torta user posted image a figuro si celo iz tičine naredila?

februarka pregled pri 1 letu je bil enak prejšnjim user posted image nič odvzema krvi user posted image lepe slikice user posted image

dolenjka user posted image user posted image user posted image

jaz sem še vedno full prehlajena user posted image koncert super uspel, sam sem se zasekirala, ker je Tina pri svojih 70 tok vitalna, k jaz nikol nisem bila user posted image ti pa da energije user posted image



Oj mama Ella user posted image

Boš vidla kolk enerđija boš z leti dobila, boš pri 70ih kar letela user posted image  A si na bolovanju al na đesenajs siti? user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 13:31:11   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: ella79

mlavla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kok lepa torta. Verjamem da je Neža cvilila, ker je res originalna torta user posted image a figuro si celo iz tičine naredila?

februarka pregled pri 1 letu je bil enak prejšnjim user posted image nič odvzema krvi user posted image lepe slikice user posted image

dolenjka user posted image user posted image user posted image

jaz sem še vedno full prehlajena user posted image koncert super uspel, sam sem se zasekirala, ker je Tina pri svojih 70 tok vitalna, k jaz nikol nisem bila user posted image ti pa da energije user posted image



Oj mama Ella user posted image

Boš vidla kolk enerđija boš z leti dobila, boš pri 70ih kar letela user posted image  A si na bolovanju al na đesenajs siti? user posted image


sem kar v službi, sam sem kasnej prišla, k sem imela zjutraj še zobarja


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 13:36:09   
dolenjka
UUUU zobar, bljakkkk user posted image

A ste videle moje lepe tickerje user posted image  user posted image  Mal mi gre na otročje danes, namesto da bi počivala user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 13:53:39   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

UUUU zobar, bljakkkk user posted image

A ste videle moje lepe tickerje user posted image  user posted image  Mal mi gre na otročje danes, namesto da bi počivala user posted image  user posted image


lepi lepi user posted image drugi se mi sploh dopade user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 13:58:03   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

UUUU zobar, bljakkkk user posted image

A ste videle moje lepe tickerje user posted image  user posted image  Mal mi gre na otročje danes, namesto da bi počivala user posted image  user posted image


tickerji so super.
kako pa kaj buši? a se že kej pozna?user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 14:07:08   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

UUUU zobar, bljakkkk user posted image

A ste videle moje lepe tickerje user posted image  user posted image  Mal mi gre na otročje danes, namesto da bi počivala user posted image  user posted image


tickerji so super.
kako pa kaj buši? a se že kej pozna?user posted image


pa veš kolk! V zadnjih nekaj dneh je kar skočil ven user posted image  Če bo šlo tko naprej, bom kmal širša kot daljša user posted image  user posted image  user posted image

Sej se moram kaj slikat, pa enkrat kako slikco pripopat user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 14:15:02   
bamby
Dolenjka, super tickerja user posted image . A buši, da se ti že pozna user posted image . Da se nisi slučajno v PDP zmotila, da ne bo user posted image  kakšen mesec prej user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 14:21:26   
blaža
Dolenjka upam, da se čim prej pozdravite, pa ostali, ki ste bolni tudi.

jaz grem pa iz ene skrajnosti v drugo.

Sem bila v strahu, da mi bojo ukinli nadomestilo na zavodu, pa mi verjetno, ne bojo, je pa zakon, da če si bil na porodniški, da ti delodajalec( tudi bivši) vpiše kakšna bi bla plača, če bi delali in bo tako moje nadomestilo večje kot porodniška. porodniška je bla 580e, nadomestilo bo pa večje od 700euser posted image user posted image user posted image

ma več sreče kot pameti imam.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 14:22:19   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

UUUU zobar, bljakkkk user posted image

A ste videle moje lepe tickerje user posted image  user posted image  Mal mi gre na otročje danes, namesto da bi počivala user posted image  user posted image


tickerji so super.
kako pa kaj buši? a se že kej pozna?user posted image


pa veš kolk! V zadnjih nekaj dneh je kar skočil ven user posted image  Če bo šlo tko naprej, bom kmal širša kot daljša user posted image  user posted image  user posted image

Sej se moram kaj slikat, pa enkrat kako slikco pripopat user posted image



En cajt nazaj sem ti en zs poslala, verjetno je še tam, za tortico me zanima.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 14:27:53   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

UUUU zobar, bljakkkk user posted image

A ste videle moje lepe tickerje user posted image  user posted image  Mal mi gre na otročje danes, namesto da bi počivala user posted image  user posted image


tickerji so super.
kako pa kaj buši? a se že kej pozna?user posted image


pa veš kolk! V zadnjih nekaj dneh je kar skočil ven user posted image  Če bo šlo tko naprej, bom kmal širša kot daljša user posted image  user posted image  user posted image

Sej se moram kaj slikat, pa enkrat kako slikco pripopat user posted image


le glej, da nas sproti obveščaš o poteku tovje nosečnosti. ti boš vedno najprej naša februarčica in šele nato nijhova septemberka. a ne punce? mi naše šefle ne damouser posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?