|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:35:32   
Udb
Nyah, nimam PCO - oz. ne vem - mogoče tudi!! ;) Ko sem nehala s KT se mi M niso poštimale!! (ravno danes je 1 leto odkar ne jem več KT!!! :bravo: )

Potem je pa kar ratalo - brez tablet, brez veliko :sloncek:! Kot sem že simi napisala - ko sva se s :love: odločila, da tale :sloncek: vsake 2 dni ubija željo po zadevi...in potem sva :sloncek:, ko nama je pasalo. Itak sem potem zanosila 2 meseca po zadnji M - sva bila že itak prepričana, da ne bo nič in da bo treba h G po tablete za sprožitev M!

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:35:52   
simi73
Udb, hvala za podporo:rozica::rozica::rozica:
mi ful velik pomeni, ker vam lahko kaj potožim, pa spravim to iz sebe...ker drugače pa v seb premlevam, pa tuhtam, kako in kaj, kar je pa še slabše.
hvala, drage prijateljice:rozica::rozica::rozica::angel:
glede:sloncek::sloncek: je pa res, da ko se ne obremenjuješ, je najbolj fajn:)-:)-

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:37:15   
Nyah*
Hej Simi, sej pravijo da je na 2-3 dni cisto vredu, ti probaj vsak dan, do sigurno ti ga ratalo prepricat vsa 3 dan :)-:ups::)-:)-!

Drzi se punca, ce ne bova sle pa skupaj po kako lepo perilo,...:)-:)-:ups::ups:!

Hvala za :rozica::rozica:.


(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:39:55   
simi73
:)-:)-:)-perilo pali sam do neke mere:)-:)-:)-
najrajši me vidi pa brez:)-:)-:)-

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:40:19   
Nyah*
:ups::ups::ups: moj tudi!:ups::ups:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:40:44   
Maša26
Dobro jutro kofetkarice :kava::kava:, čeprav sem svojo 2,5 dcl :kava: že vrgla vase, se vam za deset minutk pridružim ;)

Imate tudi zame aktualno temo, namreč ˝željo˝ po :sloncek: tačno takrat, ko naj bi. Mene je tudi že groza, kako cel dan tuhtam, ali bova za stvar ali ne, kdaj - zvečer, zjutraj, ali bo še dovolj zgodaj, ali je O itak že mimo in sploh ni več ˝treba˝!! Pa prej sva res uživala. :(. In potem, če ne, mi vse dol pade, ker da zdej sva pa vse zamudila.. :( Ma delam ravno to, kar ne bi smela. :grrr::grrr: On je pa seveda utrujen in :zaspan:..

Udb, a to misliš, da odmisliš, pa vseeno :sloncek: vsaka dva dni :zmeden:

Pa še to: kako naj odmislim, če sem na Klomifenu in je vse nekaj točno zračunano :zmeden:

Joj sem pa res reva ;);). Mah bo že.

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:40:51   
Udb
Moj pa raje vidi, če ga lahko on sleče!!:)-

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:42:13   
simi73
saj so vsi isti:)- vidijo mal golote pa so čist v outu:)-:)-

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:42:32   
Udb
Maša, odmisliš in :sloncek:, ko ti paše!! Pa tudi če samo 1x na mesec!! :)- (itak da ti potem bolj paše)

Samo ne vem pri tebi - če si na klomifenu in imaš vse preračunano - s tem pa nimam izkušenj!!

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:42:45   
Maša26
;);) točno takrat ;)


(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:44:04   
Nyah*
Udb, a z zobmi:)-:)-:)-:)-.

Veste kaj, prav imate, uzivat je treba, ce ne ni vec vredno

Ampak ves Masa, tut jest grem vsak vecer, ce ne :sloncek::sloncek::sloncek: spat z obcutkom krivde, da se ne trudiva dovolj, in ko pride :hudicek: si oblubim, da bova drug mesec delala ZARES,kot da sva se do sedaj hecala :(.

Uf, kako kompliciramo:(.

Bom mogla it pocas!

lep dancek vsem, pa se pisemo se kaj!

maram vas vse,:rozica::rozica:

vasa Nyah.

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:44:24   
simonas
Dobro jutro punce! Sem že včeraj nameravala čvekati z vami, pa nikakor ne pridem zraven:(. Kar naprej se nekaj dogaja in nič nimam časa, da bi si malo vzela fraj in poklepetala (kar počnem z užitkom:)).

Moja M naj ne bi prišla enkrat drugi teden. Mislim,da ta ciklus ne bo nič, ker nismo nič kaj pridno :sloncek::sloncek::sloncek: tam okoli O, ker je bilo doma ravno vse narobe. Babica je imela infarkt, pa so bile zato druge stvari pomembnejše.

Sedaj je že boljše in je že doma. Sicer imam jaz več dela, a se vsaj ona boljše počuti.;)

Simi73 ti sama najbolje veš kako je stanje s taščo. Če veš, da vama življenje pod eno streho ne bo šlo od rok, potem je morda res bolje, da si poiščeta kakšno stanovanje, pa čeprav ta varianta morda cenovno ni najbolj ugodna. Midva živima skupaj z mojo babico. Moram reči, da se moj :love: včasih z njo boljše razume kot jaz. Vseeno sem le jaz tista, ki je huda. Sicer imama dolgoročen načrt iti na svoje, vendar je zdaj niti ne upam pustiti same.

Upam, da boš nekako rešila situacijo:miska::miska::miska:.

Ostale, ki pa ne čakate na :hudicek:, pa vam želim, da je tudi ne dočakate. No, saj po pravici povedano, imam tudi jaz pikico upanja, pa čeprav bi bilo potem že prav smešno, glede na to, koliko manj smo :sloncek::sloncek::sloncek: kot običajno. Pa moja BT tudi ta mesec skače gor in dol, tako da je vse skupaj brez veze. Pa še danes zjutraj sem strla termometer (neroda - padel mi je na tla). Upam, da sma pobrala vse ostanke. A morda katera ve, kako se naj prepričam, da ni ničesar več? S sesalcem?

Lep dan vam želim. Upam, da se uspem še kaj javit!

Simona

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:44:34   
Maša26
Hvala Udb ;) Saj prej nama je večkrat pasalo ;)

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:45:44   
Maša26
Nyah, kot bi jaz to pisala - ista situacija!!


(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:53:28   
simi73
Simona, če te skrbi zarad stekla, potem uporabi sesalec. Če imaš živosrebrnega pa itak izhlapi v zrak čez nekaj časa (vsaj mislim, da je tako):zmeden:
Veš s taščo se sicer v redu razumem, vendar živet ne bom mogla z njo. Tud pri mojih doma bi si lahko uredila stanovanje, pa nočem, ker vem, da se moj :love: ne bo fajn počutil. Takoj, ko je kdo od staršev zraven, je vedno ena skrb, pa strah, pa da bo kdo kaj rekel, pa se vtikal v stvari, ki se ga ne tičejo...to je vse povezano z živci, potem pa bodi sproščen, da bo ratalo pri:sloncek::sloncek::sloncek:, da spraviš skup eno:duda::)-
Saj bova našla rešitev, da bo za naju najbolj ugodna:)
Še vedno do sedaj sva uredila stvari kot je bilo nama po godu, pa ni hudič da ne bi tud zdaj:)-
:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:56:44   
biba77
Uh, kako pridne ste. Malo pobegnem in pridem nazaj, pa je ze cela debata.
simi73, ne obupuj, vse tezave so resljive in so trenutno hujse kot bodo cez cas. Glede :sloncek:: je dovolj na 3 dni, tudi ce je kdaj na 4, se ni sile. Glede tasce: kaj sta ze prej zivela skupaj z njo? Jaz zivim pri mojem nekje 5 let zdaj in to skupaj z njegovim bratom in starsi. Zagotovo vem, da bova sla na svoje, samo tako hudo pa ni, da bi se od njega odselila, dokler ne postavima svoje hiske... :zmeden: Mogoce pa je za poskusit? :zmeden2:
Simona, lepo, da tako skrbis za babico. :rozica::rozica: Je pa mnogokrat tako, da se tisti, ki pride v druzino boljse zastopi s starsi in starimi starsi kot tisti, ki je od rojstva v njej.
Nyah, ne se sekirat zaradi PCO. Mnogim z PCO je uspelo, nekaterim na naraven nacin, drugim pac s pomocjo. Za nic se ni prepozno...
Tak, zdaj sem naklobasala mojo jutranjo debato za celo uro nazaj in lahko mirne vesti grem delat dalje... :)-:)-:)-
Se enkrat: Dobro jutro vsem!! :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 8:01:18   
biba77
Zivo srebro (Hg) ne hlapi, ampak stece...
V tistem, ko ti je termometer padel na tla in se zlomil, je "odteklo" (razen, ce je to bil tepih ali zelo groba, hrapava povrsina).
Da se ga najti (kot kaplica srebrne barve) in ga z metlico prenesti na stekleno povrsino in v kos.
Je strupeno. Ce pa ga ne najdes vec, pa tudi ne skrbi - to je zelo majhna kolicina in ti je nisi zauzila, tako, da ni panike.8)8)8)8)

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 8:10:26   
Udb
Ojla Astra, a je bila dobra kavica?

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 8:10:44   
simi73
Astra situacija pri nama je bila taka, da sva živela sama v stanovanju, vsake toliko časa je prišla tašča za dan, dva al pa tri (če je mela kakšne stvari za uredit), potem pa šla nazaj k svojemu:love:. To je še šlo, ker sva bila pač tiste dni bolj tko...nisem tolk sproščena, če je ona zraven...ma saj bova že nekak uredila. je imela tud sama pred nekaj časa idejo, da bi to veliko stanovanje prodali (4-sobno) in kupili eno garsonjero (za njo) pa eno dvosobno (za naju). Pa si je premislila, ko je videla cene manjših stanovanj8)
Zdaj sva se pa pogovarjala, da bi ji izplačala njeno polovico in ji kupila manjše stanovanje, ki bo samo njeno in naj počne kar hoče;)
Pa dost o tej temi. Vam sporočim, kako se bomo zmenili, ko se bomo skup usedli in reševal take zadeve:)-
Vsem želim lep dan in se kaj beremo kasneje...:)
Je treba it mal delat:(
simi:rozica:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 8:12:29   
biba77
Se vedno je.
Sem si tako kahlo kave prinesla k racunalniku, da me lahko "slag" trofi, ne pa samo, da se zbudim...:)-:)-:)-
Res sem neka "zmatrana". Ce je tokrat to od Dabrostona???:zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 8:12:50   
Bety
Astra...kako je s tvojo M???...kaj boš naredila???

Udb, kako si pa ti, naša :nosecka:...pojma nimaš, kako sem vesela, da klepetaš z nami....:love:

:rozica:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 8:12:59   
simi73
Ej, Simona:ups: moja kemija ni nikol bla na zavidljivi ravni:ups: se opravičujem:ups:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 8:14:18   
Udb
Astra, kaj pa pritisk!?!?! Kahla kofeta!! Ti ti!! :)

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 8:14:52   
Udb
Bety, tudi jaz sem vesela, da imam take sočveke!! ;) Sem pa že fajn lačna in gledam an uro - še 15 min do malice!

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 8:16:14   
biba77
Zato pa je Astra kemik in vam vcasih lahko kaj napise...:ups:
Hmmm, moja M? Kaj je to? Jaz je brez tablet ocitno sploh vec ne dobim... Sem delala test 38. dan in je bil neg., zdaj pa sem spet na Dabrostonu (se 8 in pol dni 8)) in potem cakanje na M in potem nova runda Klomifena in UZ in ... No, saj ni vazno... glavno, da sem jaz z mojim :love: na pravi poti do :duda: (al pa dveh :duda::duda:, al pa treh :duda::duda::duda: )!

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Spanje
Miška2006

za tiste, ki spite na levem boku v času nosečnosti...Zakaj tako spite?

mi tako paše (63%)

je tako bolje za otroka (15%)

mi je svetoval ginekolo (7%)

kar tako (15%)


Število vseh glasov: 312

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!