|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 14:17:14   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

ok pol pa sem pač rasist. Vsaj v zadevi kaj se sexa tiče. Drgač nimam zadržkov proti drugim rasam. Zaradi mene lahko ima nevem kako batino. Če jo ima res tako pol si jo lahko vtakne sam sebi zadaj not pa se j... kolko mu paše. Mene ne mikajo. Mam rajši mojega doma ki je ravno prav,  tak pa še mi ostane energija za forum.


ker smo lih na forumu spolnost.....a maš ti rada sado mazo??

ali recimo ti domina, tvoj suženj....ali nekaj v tem stilu?

vprašam zato ker deluješ tak agresivno, diktatorsko....ali kak ti naj povem.
mogoče ti je pa bolj Castro všeč?


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 14:18:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: vandame

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

ok pol pa sem pač rasist. Vsaj v zadevi kaj se sexa tiče. Drgač nimam zadržkov proti drugim rasam. Zaradi mene lahko ima nevem kako batino. Če jo ima res tako pol si jo lahko vtakne sam sebi zadaj not pa se j... kolko mu paše. Mene ne mikajo. Mam rajši mojega doma ki je ravno prav,  tak pa še mi ostane energija za forum.


a nis pred enepar dnevi pisala da nista kao več skupaj. pa sej ti privoščim da bi bla sam enkrat govoriš tko drugič drugače. to mi gre pa pri ljudeh najbol na jetra da se obrača po vetru. 


Ti pa res nč ne veš. Zdej čaka na plusekuser posted image


ma ne vem na keri temi je pisala da ga je dala kao na gladno itd, sam se nisem poglablala naprej, pa me prov boli k**** kak ma. sam zmer kokr ma kakšen drug drugačno mnenje kot ona je pol cel user posted image . Al pa če ji vsi ne user posted image

brisčkarca se pa strinjam s teboj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 14:23:53   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: vandame


ma ne vem na keri temi je pisala da ga je dala kao na gladno itd, sam se nisem poglablala naprej, pa me prov boli k**** kak ma. sam zmer kokr ma kakšen drug drugačno mnenje kot ona je pol cel user posted image . Al pa če ji vsi ne user posted image

brisčkarca se pa strinjam s teboj.



to je čisti sindrom vseh diktatorjev user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 14:25:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

ja no pa če sem napisale v prvem postu mulati in črnci pol se ne rabim ponavljat saj pa te veš koga vse mislim. dddddd.


Ja bi bilo res dobro ce se bi nehala ponavljat...

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 14:32:45   
Mariposy
Meni osebno je lušten za pogledat nisem pa prepričana da bi ga hotela pri sebi v posteljiuser posted image

_____________________________

Ne ljubi nekoga ki je POPOLN, ljubi nekoga ki ni in ga naredi POPOLNEGA s svojo ljubeznijo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 14:33:56   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: miniko

ok pol pa sem pač rasist. Vsaj v zadevi kaj se sexa tiče. Drgač nimam zadržkov proti drugim rasam. Zaradi mene lahko ima nevem kako batino. Če jo ima res tako pol si jo lahko vtakne sam sebi zadaj not pa se j... kolko mu paše. Mene ne mikajo. Mam rajši mojega doma ki je ravno prav,  tak pa še mi ostane energija za forum.


ker smo lih na forumu spolnost.....a maš ti rada sado mazo??

ali recimo ti domina, tvoj suženj....ali nekaj v tem stilu?

vprašam zato ker deluješ tak agresivno, diktatorsko....ali kak ti naj povem.
mogoče ti je pa bolj Castro všeč?



nep nič od naštetega. nisem diktator, nisem agresivna ... sem čist normalna oseba, mirna ljubezniva predvsem pa cartika. Napačno mnenje imaste o meni. Ampak tak vedno delate. Eno si izberete da pol pljuvate po njej in jo prikažete v čisto drugi luči samo da imate o čem debatirat.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 14:34:40   
Anonimen
Aja....jaz ga tud neb .... mislm poba je ful pod stresom zadnje čase pomoje. Dvomim da mu glih fajn funkcjonira vseuser posted image

(odgovor članu Mariposy)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 14:35:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: miniko

ok pol pa sem pač rasist. Vsaj v zadevi kaj se sexa tiče. Drgač nimam zadržkov proti drugim rasam. Zaradi mene lahko ima nevem kako batino. Če jo ima res tako pol si jo lahko vtakne sam sebi zadaj not pa se j... kolko mu paše. Mene ne mikajo. Mam rajši mojega doma ki je ravno prav,  tak pa še mi ostane energija za forum.


ker smo lih na forumu spolnost.....a maš ti rada sado mazo??

ali recimo ti domina, tvoj suženj....ali nekaj v tem stilu?

vprašam zato ker deluješ tak agresivno, diktatorsko....ali kak ti naj povem.
mogoče ti je pa bolj Castro všeč?



nep nič od naštetega. nisem diktator, nisem agresivna ... sem čist normalna oseba, mirna ljubezniva predvsem pa cartika. Napačno mnenje imaste o meni. Ampak tak vedno delate. Eno si izberete da pol pljuvate po njej in jo prikažete v čisto drugi luči samo da imate o čem debatirat.


user posted image

Mene bi pa teplauser posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 14:38:55   
Mariposy
Zakaj se moramo vedno oddaljevati od teme ki je v naslovu???user posted image Tukaj se gre od Obame in ne zaradi rasizma,sadomazo in bogve česa še vseuser posted image
Naj moderatorji odprejo forum kjer si boste pomirile živce al kuko naj se drugače izrazim???
Nima smisla da se tukaj nekaj pregovarjate druga čez drugo ljudje smo vedno imeli in bomo imeli še naprej različna mnenja.
Pa brez zamereuser posted image


_____________________________

Ne ljubi nekoga ki je POPOLN, ljubi nekoga ki ni in ga naredi POPOLNEGA s svojo ljubeznijo!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 14:39:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: miniko

ok pol pa sem pač rasist. Vsaj v zadevi kaj se sexa tiče. Drgač nimam zadržkov proti drugim rasam. Zaradi mene lahko ima nevem kako batino. Če jo ima res tako pol si jo lahko vtakne sam sebi zadaj not pa se j... kolko mu paše. Mene ne mikajo. Mam rajši mojega doma ki je ravno prav,  tak pa še mi ostane energija za forum.


ker smo lih na forumu spolnost.....a maš ti rada sado mazo??

ali recimo ti domina, tvoj suženj....ali nekaj v tem stilu?

vprašam zato ker deluješ tak agresivno, diktatorsko....ali kak ti naj povem.
mogoče ti je pa bolj Castro všeč?



Bolj pasivno-agresivno. Eni to  izživljajo na cesti, drugi na forumih, tretji za šankom,... Pa ne mislim nič slabega Miniko, pač ena osebnostna lastnost. Če se čutiš napadena, takoj udariš nazaj, ne da bi pomislila na resničnost oziroma težo tistega, kar rečeš, narediš. In se začneš zapletat. Napad zato, da ubraniš sebe, svoja čustva in mogoče tudi dejstvo, da kdaj pa le nimaš prav. Brez argumentov torej in s precej zapletanja.

Obama pa mi ne potegne. Kakšen Denzel Washington že mogoče, tisti raskav glas, mhmmm user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 14:44:24   
komarka

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

pač ena osebnostna lastnost. Če se čutiš napadena, takoj udariš nazaj, ne da bi pomislila na resničnost oziroma težo tistega, kar rečeš, narediš. In se začneš zapletat. Napad zato, da ubraniš sebe, svoja čustva in mogoče tudi dejstvo, da kdaj pa le nimaš prav. Brez argumentov torej in s precej zapletanja.



Ups tlele sm se pa jst mal notr vidla...user posted image sicer je zdej to tud mim teme. Ampak men se tud zgodi, da izpadem hud diktator,pa sam vneto zagovarjam svoje mnenje...

A pol to ni kul metoda, al kako?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 15:00:26   
Kepica83
ANKICA enostavno me razjezi to, da se non stop najdejo ene in iste ki vedo kakšna sem, kak imam mojega domja pod kontrolo, da sem nasilna, da sem rasist in nevem kaj še vse. No saj za vse skoraj vejo kak ima katera doma pošlihtano. Pol pa tu pametujejo, se delajo norca in si izmišljujejo tak da se kadi. Človeka postavijo v tako luč, kot da je neki baubau. Nisem nasilna ali kar koli ampak odgovorim brisačkarci in njej podobnim točno s tem kar hočejo slišat samo da bodo imele spet nekaj za glodat. Vržem jim kost one pa kot hijene skok na njo in glodajo. In tako imajo revice cel popoldan za debatirat o tem kak sem nasilen človek in blablabla. Jaz pa se smejim ker vem kakšna sem v resnici in bi včasih prav rada bila, da bi vsaj malo bla takšna kot me tu opisujejo.

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 15:01:33   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: miniko

ok pol pa sem pač rasist. Vsaj v zadevi kaj se sexa tiče. Drgač nimam zadržkov proti drugim rasam. Zaradi mene lahko ima nevem kako batino. Če jo ima res tako pol si jo lahko vtakne sam sebi zadaj not pa se j... kolko mu paše. Mene ne mikajo. Mam rajši mojega doma ki je ravno prav,  tak pa še mi ostane energija za forum.


ker smo lih na forumu spolnost.....a maš ti rada sado mazo??

ali recimo ti domina, tvoj suženj....ali nekaj v tem stilu?

vprašam zato ker deluješ tak agresivno, diktatorsko....ali kak ti naj povem.
mogoče ti je pa bolj Castro všeč?



nep nič od naštetega. nisem diktator, nisem agresivna ... sem čist normalna oseba, mirna ljubezniva predvsem pa cartika. Napačno mnenje imaste o meni. Ampak tak vedno delate. Eno si izberete da pol pljuvate po njej in jo prikažete v čisto drugi luči samo da imate o čem debatirat.


user posted image

Mene bi pa teplauser posted image


Točno tak. Tebe bi pa tepla user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 15:04:53   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

ANKICA enostavno me razjezi to, da se non stop najdejo ene in iste ki vedo kakšna sem, kak imam mojega domja pod kontrolo, da sem nasilna, da sem rasist in nevem kaj še vse. No saj za vse skoraj vejo kak ima katera doma pošlihtano. Pol pa tu pametujejo, se delajo norca in si izmišljujejo tak da se kadi. Človeka postavijo v tako luč, kot da je neki baubau. Nisem nasilna ali kar koli ampak odgovorim brisačkarci in njej podobnim točno s tem kar hočejo slišat samo da bodo imele spet nekaj za glodat. Vržem jim kost one pa kot hijene skok na njo in glodajo. In tako imajo revice cel popoldan za debatirat o tem kak sem nasilen človek in blablabla. Jaz pa se smejim ker vem kakšna sem v resnici in bi včasih prav rada bila, da bi vsaj malo bla takšna kot me tu opisujejo.


Zakaj se tolk sekiraš?

Veš, koliko krat sem bila jaz vse samo človek ne... Pa sem se tudi sekirala, zdaj pa mi je čisto vseeno, karkoli napišejo, jaz se full narežim, kr jim je v svojem ubogem lajfu tak dolgčas, da nimajo kaj kot da se spravljajo na druge... ko jih "je.be", ti delaj kakor ti želiš in jih ne poslušaj!


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 15:05:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: komarka


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

pač ena osebnostna lastnost. Če se čutiš napadena, takoj udariš nazaj, ne da bi pomislila na resničnost oziroma težo tistega, kar rečeš, narediš. In se začneš zapletat. Napad zato, da ubraniš sebe, svoja čustva in mogoče tudi dejstvo, da kdaj pa le nimaš prav. Brez argumentov torej in s precej zapletanja.



Ups tlele sm se pa jst mal notr vidla...user posted image sicer je zdej to tud mim teme. Ampak men se tud zgodi, da izpadem hud diktator,pa sam vneto zagovarjam svoje mnenje...

A pol to ni kul metoda, al kako?


Metoda? user posted image  Prej po moje čisto naraven odziv za zaščito samega sebe. Saj jaz tudi znam biti zelo pasivno-agresivna v določenih situacijah. Samo jaz imam itak vedno prav user posted image user posted image user posted image .
Saj imamo verjetno vsi podobno izkušnjo: zelo težko sprejmeš, da si zmotljiv al da obstaja še kakšna druga možnost/perspektiva/rešitev... kot jo vidimo sami. Ker bi s tem moral priznati, da se motiš, da nisi odreagiral tako, kot bi si želel, da si jezen, pa te jeze ne znaš prav usmeriti - da si torej človek, z napakami vred. In potem namesto, da bi šefu povedal, kar mu gre, svojo jezo izživljaš na cesti, pa čeprav veš, da s tem problema ne boš rešil, se zdiraš nad otrokom, ko si jezna na moža, ker je že stotič pustil umazane nogavice na tleh, se kregaš po forumu in opravljaš taščo, namesto da bi se soočil z njo, si sveto prepričan v neko trditev, pa po poti ugotoviš, da nimaš prav ali da si jo zelo površno napisal ter mogoče nehote koga prizadel, vendar da se ne bi osmešil, še vedno trdiš svoje,... In na vsak način hočeš svojo okolico prepričat, kako zelo si super in fajn in kako zelo se motijo. Ampak saj ni nič narobe s tem, če imaš kakšno napako ali napakico, vsi jo imamo. Le sprejeti jo moraš, kot del sebe.
Obramba torej - kako se zaščititi pred velikim stresom, neuspehom, napakami...
Potem mogoče enkrat po poti ugtoviš (ali pa tudi ne), da ni čisto nič narobe s tem, da se motiš, da šefu poveš, kar si misliš, da si vzameš trenutek za razmislek, preden nekaj blekneš,.... in začneš probleme, takšne in drugačne urejat tam, kjer nastajajo. Z argumenti. To pomeni tudi, da priznaš svoje lastne napake - se torej soočiš sam s sabo - ter da sprejmeš tudi argumente nasprotne strani. Za te že itak čutiš, da so pravi, da imajo svojo težo, ampak jih prej nisi sposoben sprejeti, ker te je strah neuspeha, posmeha ipd. In potem si se sposoben tudi opravičiti, npr.

(odgovor članu komarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 15:05:12   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

ANKICA enostavno me razjezi to, da se non stop najdejo ene in iste ki vedo kakšna sem, kak imam mojega domja pod kontrolo, da sem nasilna, da sem rasist in nevem kaj še vse. No saj za vse skoraj vejo kak ima katera doma pošlihtano. Pol pa tu pametujejo, se delajo norca in si izmišljujejo tak da se kadi. Človeka postavijo v tako luč, kot da je neki baubau. Nisem nasilna ali kar koli ampak odgovorim brisačkarci in njej podobnim točno s tem kar hočejo slišat samo da bodo imele spet nekaj za glodat. Vržem jim kost one pa kot hijene skok na njo in glodajo. In tako imajo revice cel popoldan za debatirat o tem kak sem nasilen človek in blablabla. Jaz pa se smejim ker vem kakšna sem v resnici in bi včasih prav rada bila, da bi vsaj malo bla takšna kot me tu opisujejo.


Oprosti, ampak meni se iz posta v post bolj zdi, da bi tebi nič slabega dela kakšna strokovna pomoč. Resno. Ker se mi zdi, da gre pri tebi za sindrom razcepljene osebnosti. To je popolnoma dobronameren nasvet, ti pa ga vzemi, kakor pač želiš.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 15:10:13   
higuys
skoraj ne morem verjeti. Nisi rasist, črnci so ti pa user posted image . Nisi agresivna, brisačko pa bi tepla. Nisi diktator, tereš pa svoje ne glede na argumente.

hm, itak se ne čudim več ničemur.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 15:10:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

skoraj ne morem verjeti. Nisi rasist, črnci so ti pa user posted image . Nisi agresivna, brisačko pa bi tepla. Nisi diktator, tereš pa svoje ne glede na argumente.

hm, itak se ne čudim več ničemur.


jauser posted image
si morš mislt?user posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 15:12:34   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

skoraj ne morem verjeti. Nisi rasist, črnci so ti pa user posted image . Nisi agresivna, brisačko pa bi tepla. Nisi diktator, tereš pa svoje ne glede na argumente.

hm, itak se ne čudim več ničemur.


jauser posted image
si morš mislt?user posted image


moram...a kar z mokro brisačo po brisačkarci user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 15:12:40   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

hm, itak se ne čudim več ničemur.


A res ne?user posted image user posted image user posted image

Pa še o Obami - meni osebno je tako karizmatičen, da bi se lahko (pogojno) zgodilo tudi to....

< Sporočilo je popravil Raho -- 22.1.2009 15:13:27 >

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 15:15:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

ANKICA enostavno me razjezi to, da se non stop najdejo ene in iste ki vedo kakšna sem, kak imam mojega domja pod kontrolo, da sem nasilna, da sem rasist in nevem kaj še vse. No saj za vse skoraj vejo kak ima katera doma pošlihtano. Pol pa tu pametujejo, se delajo norca in si izmišljujejo tak da se kadi. Človeka postavijo v tako luč, kot da je neki baubau. Nisem nasilna ali kar koli ampak odgovorim brisačkarci in njej podobnim točno s tem kar hočejo slišat samo da bodo imele spet nekaj za glodat. Vržem jim kost one pa kot hijene skok na njo in glodajo. In tako imajo revice cel popoldan za debatirat o tem kak sem nasilen človek in blablabla. Jaz pa se smejim ker vem kakšna sem v resnici in bi včasih prav rada bila, da bi vsaj malo bla takšna kot me tu opisujejo.


Glej, če bi se sprejemala takšna, kot si, če bi se zavedala svojih prednosti in pomankljivost, potem ti bi dol viselo, kaj si kdo misli o tebi. Ker pa se ne, ker mogoče imajo celo v nekaterih odtenkih prav, te njihovo mnenje prizadane. Ko boš sprejela sebe in se soočila tudi s svojimi napakami, potem boš naredila en velik korak naprej. Zdaj ta trenutek pa skušaš na vsak način vse prepričati, da si super truper fajn ter da so drugi slabi. Ampak s tem nas ne prepričaš, sama sebe pa tudi ne. Sicer se ne bi sekirala, kaj si kdo misli.

In če bi podrobno brala, bi videla, da se pravzaprav strinjam z Volgo, Brisačkarco itd. Samo da onidve napišeta direkt, jaz pa diplomatsko in po ovinkih user posted image . Torej, zakaj ti jaz ne grem v nos?


(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 15:16:20   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

ANKICA enostavno me razjezi to, da se non stop najdejo ene in iste ki vedo kakšna sem, kak imam mojega domja pod kontrolo, da sem nasilna, da sem rasist in nevem kaj še vse. No saj za vse skoraj vejo kak ima katera doma pošlihtano. Pol pa tu pametujejo, se delajo norca in si izmišljujejo tak da se kadi. Človeka postavijo v tako luč, kot da je neki baubau. Nisem nasilna ali kar koli ampak odgovorim brisačkarci in njej podobnim točno s tem kar hočejo slišat samo da bodo imele spet nekaj za glodat. Vržem jim kost one pa kot hijene skok na njo in glodajo. In tako imajo revice cel popoldan za debatirat o tem kak sem nasilen človek in blablabla. Jaz pa se smejim ker vem kakšna sem v resnici in bi včasih prav rada bila, da bi vsaj malo bla takšna kot me tu opisujejo.


Zakaj se tolk sekiraš?

Veš, koliko krat sem bila jaz vse samo človek ne... Pa sem se tudi sekirala, zdaj pa mi je čisto vseeno, karkoli napišejo, jaz se full narežim, kr jim je v svojem ubogem lajfu tak dolgčas, da nimajo kaj kot da se spravljajo na druge... ko jih "je.be", ti delaj kakor ti želiš in jih ne poslušaj!



ja saj imaš prav.

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 15:16:34   
higuys
pa poročena si, ja se ne boš dajala dol. No , glede na to, da  deluje inteligenten bi bil uporaben za pogovor .


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 15:17:13   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

pa poročena si, ja se ne boš dajala dol. No , glede na to, da  deluje inteligenten bi bil uporaben za pogovor .




saj sem se mislila samo pogovarjatiuser posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 15:18:44   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

ANKICA enostavno me razjezi to, da se non stop najdejo ene in iste ki vedo kakšna sem, kak imam mojega domja pod kontrolo, da sem nasilna, da sem rasist in nevem kaj še vse. No saj za vse skoraj vejo kak ima katera doma pošlihtano. Pol pa tu pametujejo, se delajo norca in si izmišljujejo tak da se kadi. Človeka postavijo v tako luč, kot da je neki baubau. Nisem nasilna ali kar koli ampak odgovorim brisačkarci in njej podobnim točno s tem kar hočejo slišat samo da bodo imele spet nekaj za glodat. Vržem jim kost one pa kot hijene skok na njo in glodajo. In tako imajo revice cel popoldan za debatirat o tem kak sem nasilen človek in blablabla. Jaz pa se smejim ker vem kakšna sem v resnici in bi včasih prav rada bila, da bi vsaj malo bla takšna kot me tu opisujejo.


Glej, če bi se sprejemala takšna, kot si, če bi se zavedala svojih prednosti in pomankljivost, potem ti bi dol viselo, kaj si kdo misli o tebi. Ker pa se ne, ker mogoče imajo celo v nekaterih odtenkih prav, te njihovo mnenje prizadane. Ko boš sprejela sebe in se soočila tudi s svojimi napakami, potem boš naredila en velik korak naprej. Zdaj ta trenutek pa skušaš na vsak način vse prepričati, da si super truper fajn ter da so drugi slabi. Ampak s tem nas ne prepričaš, sama sebe pa tudi ne. Sicer se ne bi sekirala, kaj si kdo misli.

In če bi podrobno brala, bi videla, da se pravzaprav strinjam z Volgo, Brisačkarco itd. Samo da onidve napišeta direkt, jaz pa diplomatsko in po ovinkih user posted image . Torej, zakaj ti jaz ne grem v nos?




zato ker ti napišeš življenski post. brez obtoževanja, norčevanja itd. Ker se vidi da si pametna ženska. O brisačkarci pa rajši nebom zgubljala besed. Sem kar sem in ponosna sem na to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?