|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dr. Reš ali Maribor?
5.2.2009 20:05:19   
tassi1
IZVIRNO SPOROČILO: a.jrad

Vitaebella,camino79 pozdravljene še od mene, ki sem danes tudi prvič dala skoz pregled pri dr.Rešu; tudi jaz konec meseca odhajam na IVF, tako da upam na najboljše; sva pa samoplačnika, zato sva tako hitro na vrsti in kar me še najbolj veseli, da je partner odlično( to so Rešove besede), problem sem jaz in moj PCO;

V glavnem najbolj me je strah punkcije in vesela bi bila vaših napotkov glede posega ipd....
aja pa še to; če slučajno katera gre v Italijo po Menopur, bi prosila, če lahko prinese še meni 6 škatlic;
če pa rabi katera ampule Merionala iz Madžarske naj povem, da jaz v soboto odhajam po njih in lahko kateri prinesem, če rabi....Aja moj obvlada madžarski jezik, tako da ne bo problemov pri sporazumevanju user posted image

lp

Naročit si moraš ampule, ker jih nimajo na zalogi!! Govorim iz lastne izkušnje, ker sem šla enkrat zastonj v Lenti po merional!user posted image user posted image


(odgovor članu a.jrad)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Dr. Reš ali Maribor?
5.2.2009 20:07:15   
bambi75
a.jrad

imaš z.s.

(odgovor članu a.jrad)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dr. Reš ali Maribor?
5.2.2009 20:17:51   
a.jrad
bambi kje lahko pogledam z.s.?

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dr. Reš ali Maribor?
5.2.2009 20:30:00   
bambi75
če si na tej strani imaš zgoraj na desni napisano Pozdravljeni a.jrad. POtem tam klikneš in imaš Moja ringaraja v modrem okvirčku . Tisto klikneš in se ti odprejo tudi zasebna sporočila.

(odgovor članu a.jrad)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dr. Reš ali Maribor?
5.2.2009 20:31:17   
a.jrad
tassi1 hvala , bova zjutraj po telefonu naročila merional in utrogestan in nato šla po njih,

lp


(odgovor članu a.jrad)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Dr. Reš ali Maribor?
17.3.2011 12:13:39   
Anonimen
Ojla,
Jaz imam 1. neuspeli poizkus IVF v Ljubljani in sedaj razmišljam, da grem dr. Rešu.

A če greš k njemu z  napotnico je vse zastojn?
A ti kljub temu naredi na novo vse: krvne teste, spermiogram,... 
ali se on na podlagi prejšnjih izvidov odloči in greš takoj naprej?
Ali moraš res za inekcije hodit po Sloveniji po lekarnah ali dobiš vse pri njem?

Hvala in lep dan še naprej,

(odgovor članu tassi1)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Dr. Reš ali Maribor?
24.3.2011 13:24:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ojla,
Jaz imam 1. neuspeli poizkus IVF v Ljubljani in sedaj razmišljam, da grem dr. Rešu.

A če greš k njemu z  napotnico je vse zastojn?
A ti kljub temu naredi na novo vse: krvne teste, spermiogram,... 
ali se on na podlagi prejšnjih izvidov odloči in greš takoj naprej?
Ali moraš res za inekcije hodit po Sloveniji po lekarnah ali dobiš vse pri njem?

Hvala in lep dan še naprej,


A to res noben ne ve?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Dr. Reš ali Maribor?
24.3.2011 13:55:31   
ninocka26
Jaz sem bila v prvem postopku pri njemu, tako, da ti ne bi znala odgovoriti glede testov. Po mojem če je preteklo eno leto od prejšnjega testiranja bo želel to ponoviti (pri mojem možu je npr. minilo od spermiograma pri njemu 6 mesecev, pa ga je moral pred samim postopkom ponoviti).
Na napotnico je vse zastonj, razen Prometriuma, ki ti ga predpiše po punkciji in ga moraš iti iskat v Italijo (škatlica pride cca. 5€), ostala zdravila dobiš pri njemu in so brezplačna.

Srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Dr. Reš ali Maribor?
24.3.2011 14:08:23   
mausikaa



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ojla,
Jaz imam 1. neuspeli poizkus IVF v Ljubljani in sedaj razmišljam, da grem dr. Rešu.

A če greš k njemu z  napotnico je vse zastojn?
A ti kljub temu naredi na novo vse: krvne teste, spermiogram,... 
ali se on na podlagi prejšnjih izvidov odloči in greš takoj naprej?
Ali moraš res za inekcije hodit po Sloveniji po lekarnah ali dobiš vse pri njem?

Hvala in lep dan še naprej,
 

A to res noben ne ve?

če imaš kopije izvidov iz LJ jih vzemi s seboj, jih bo pogledal če seveda niso prestari...po vsej verjetosti bo moral tvoj dati seme ki ga bo takoj pogledal in pokazal tudi vama...veliko sreče...


_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Dr. Reš ali Maribor?
24.3.2011 19:42:00   
Anonimen
Hvala za informacije.


(odgovor članu tassi1)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Dr. Reš ali Maribor?
29.6.2016 16:49:17   
carmesita
Midva sva pri dr.Rešu ampak greva sedaj v mb-slisim same pohvale in super izkusnje in cakalna doba mi bo tega vredna. Dr.Reš je super samo njegova hcer dr. Uršula Reš pa ne-je nekaj drugega. Midva sva imela napotnico in prve preiskave oz. Krvno slika (ca.70eur) in spolno prenosljive bolezni (2xca.40eur-ker oba morata to opravit) placas sam ostalo gre na napotnico. Midva sva "naletela na njo ker nisem poznala da je on v bistvu ta strokovnjak ki ga vsi poznajo. Z njenim odnosom nisem zadovoljna vse moras sam sprasevati in to sploh ni v mojih oceh vodenje skoz postopek. Dr. Res je opravil 2x punkcijo in transver in je ok a enkrat vmes me je imela na punkciji dr.Mili Lomšek in ta pa ne zna tega (jaz bi ji rekla kar mesar in da ne bi smela tega opravljati sploh-mene je celo prepikala in sem 3dni krvavela in potrebovala vlozek)in jih imam dost. Pa dr. Reš ti ne da nobene bolniske po transferju ker je imel neko slabo izkusnjo in je vec ne daje sploh. Moja izkusnja je kot da moras vse sam sprasevat in jih kontaktirat -vsaj tako je pri Uršuli,strokovna a ne razloži na lajecen nacin. Ko ji pises odgovarja zelo skopo in neprijazno ter neosebno.
v mb vem da je vse brezplacno in baje totalno prijazno in tja bova sedaj midva sla.

(odgovor članu a.jrad)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Dr. Reš ali Maribor?
29.6.2016 19:51:22   
Radenska_
Sem bla pri Resu, sem odsla preden me je dal v postopek, ker za tak odnos hvala lepa.
Sem v MB, lahko jim pojem samo pohvale. Hodim od leta 2013, nikoli ene slabe izkusnje, odnos topel, super poskrbijo zate po punkciji, transferju, od punkcije do krvnega testa imas bolnisko kar je edino prav. Kako it delat s takimi bolecinami po punkciji mi je misterij, ampak res ocitno ve kako je, ceprav ni zenska. Mislim saj ne boli vseh, ampak mene je.Pa ful so previdni z dozami, redko pri njih pride do hiperstimulacije. Mojo znanko je resev pristop za en teden poslal v bolnico. Njegov edini plus je da dela pred sluzbo in na ta nacin ni treba vsakemu razlagat zakaj te ne bo in si nabirat bolniskih. To je pa tudi vse.
V glavnem meni so v MB zdaj pomagali ze do druge zanositve in jim bom za to vedno hvalezna.


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu carmesita)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?