|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
31.1.2009 9:51:13   
špelin@
Dobro jutro user posted image
 
Naša noč je bila kar ok, samo 1x se je zbudil z vreščem in je bil pol ure neutolažljiv, drugače se je zbujal le za sok in dudko. Je pa itak spet celo noč spal v najini postelji, izgubljam dedca user posted image  Sploh se več ne morem stisniti k njemu, ker je vmes ena štruca...
 
Estrella*, čudovite fotke user posted image
 
barbaw, user posted image user posted image user posted image  za Majo in njene zobke.
 
****, upam, da se boste vseeno imeli lep in da bo uspelo, da boste vsaj nekaj dni sami user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85
sem pa trenutno user posted image user posted image user posted image . majo kolegi neke "težave" z voznikom pred njimi in pol sitnarijo mojmu, da naj jim pride pomagat. pa kaj res ne razumejo, da mamo eni že otroke in da mamo radi ponoči mir!!! sami se pa naj rajši mal zresnejo! user posted image user posted image user posted image

Taki ne razumejo, da oni niso središče sveta. Nič se ne boj, tudi zanje raste palica user posted image  Vse ob svojem času! user posted image
 
Soncnica Sandra ***, na sejmu kaj pofotkaj, da bomo sline cedile user posted image  Uživaj!!
 
Čmrlika, a imaš ti kronične težave s križem? user posted image
 
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
Spali smo do 8.30, me je pa skoraj kap ko je moj prinesel zjutraj Vidka v kuhinjo. Celi krvavi obrazek je mel, nosek poln zabasan s krvjo, jaz ne vem več, kaj naj nardim. user posted image user posted image user posted image Sem mu sprala nosek s kamilicami, trenutno se je kri ustavila in teče samo prozorna vodica iz noska.

O ti bogi mišek user posted image  Očitno ima bolj občutljivo nosno sluznico in "švoh" kapilare - take probleme ima tudi moj user posted image  že od dojenčkaste dobe naprej user posted image  Za Vidka: user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
31.1.2009 9:56:51   
hijenca
Ravnokar sem izvedla, da je mojo babico kap in je v bolniciuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
31.1.2009 10:04:27   
katy82
Čau mačkice me smo doma in spimo že prvo rundo po celi prespani nočiuser posted image user posted image user posted image

Sem se hotla že včer javt pa je bil urnebes če me za sekundo ni videla,samo pr men pa nikjer drugje,zaspala je okrog pol desete pol sem pa še jst zraven zaspala ker sm bla grozno utrujena.

Punce hvala za vso podporo in pikepoke,so nama ful pomagale.

Špelina in Estrella hvala za SMS-e so mi prav prišli k se mi je počas že mešal not v sobi.

Na oddleku živa groza otroke nosijo za sprejem kot po tekočem traku,same pljučnice in bronhiolitisi,naju so predčasno odpustili ker so rabili prostor pa še tolk vsega razsaja po oddelku da sem raje šla z malo domov kot pa da bi se tam česa nalezla,upam da se ni.

Za nazaj mi ne znese brat ampak čestitam pa lahko za 13.deluser posted image user posted image user posted image





_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
31.1.2009 10:05:23   
katy82
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Ravnokar sem izvedla, da je mojo babico kap in je v bolniciuser posted image user posted image user posted image .


A dej nehi no,a kej veš kako je?Drži se ljubicauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
31.1.2009 10:15:03   
jana81
Pozdravljene, ker jutro je že mimo, dan pa tud še niuser posted image
 
Midva sva bila včeri na RD, pa sem bila jst doma že ob 2h, moj je pa pricapljal za mano ob 4.30, Nejček je pridno ajala do 8.30 pri babici, da sem se naspala..
 
Vse čestitke za 13.del, še 12-ga nisem do konca prebrala.user posted image
 
Pijem kafe in slikce nalagam na FB od RDuser posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
31.1.2009 10:15:44   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Čmrlika ne. 105 eur za apartma za 6 ljudi za 7 dni vključno s kopanjem (vse skupaj je 105)


to je samo zate, lai lahko vsakdo dobi po takšni ceni? ker če ja, pol gremo takoj.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
31.1.2009 10:48:16   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Ravnokar sem izvedla, da je mojo babico kap in je v bolniciuser posted image user posted image user posted image .


user posted image user posted image user posted image  Drži se, držim pestke, da se vse dobro iztečeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
31.1.2009 10:54:58   
Anonimen
JUTROuser posted image ali pa že DOBER DANuser posted image ,

jooj spet tako zamorjeno vremeuser posted image , **** kako sem ti fovš za morjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Hijenca user posted image user posted image user posted image user posted image za babi.

Estrella: kak pa je s tvojim tastom? Pridete jutri pogledat naš nov car, pa na kofi?



(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
31.1.2009 11:06:40   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Jutro!
 
Evo, smo pokonci že od 5ih user posted image
 
Grem rajši na zajtrk user posted image






Od 5-ih???? Joj je pa še ja noč user posted image . Ja kaj češ, če so auf so auf.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
31.1.2009 11:07:50   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Jutro!
 
Mi smo danes vstali pred kavo že nekaj čez 7huser posted image . Zajtrk je že v riti, sedaj grem pa na zaostalo likanje, da spravim cun je v red, če že sebe ne moremuser posted image
 
Danes ni obmesečnikov tako, da lahko rečem samo ADIJO JANUARuser posted image user posted image user posted image in upam, da bo bratec FEBRUAR kaj bolj prijazen user posted image







Si pa že zgodaj pridna user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
31.1.2009 11:08:49   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Dobro jutro!

user posted image user posted image za 13.del.

Kaj naj pišem??

Spali smo do 8.30, me je pa skoraj kap ko je moj prinesel zjutraj Vidka v kuhinjo. Celi krvavi obrazek je mel, nosek poln zabasan s krvjo, jaz ne vem več, kaj naj nardim. user posted image user posted image user posted image Sem mu sprala nosek s kamilicami, trenutno se je kri ustavila in teče samo prozorna vodica iz noska.

Grem si sedaj nekaj naštimat za zajtrk. Ati je že odletel na parcelo, midva pa bova šla popoldan. Pri nas namreč zopet user posted image .




O bošček mali, za oba user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
31.1.2009 11:09:33   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Ravnokar sem izvedla, da je mojo babico kap in je v bolniciuser posted image user posted image user posted image .





Da bi bilo vse ok user posted image user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
31.1.2009 11:18:48   
nia5
No zdaj pa te dobro jutro, sem uspela še nekaj prebrat v 12 delu in pa seveda user posted image user posted image user posted image za trinajsti del user posted image user posted image user posted image .

Estrella eno pitanje; Alja prej ni marala AM ne? Katerega pa zdaj tako veselo pije? Sem Nii včeraj pripravla Aptamil 3, sem dobila v enem paketu brezplačno vzorčke in ko je naredla en požirek  user posted image , ok ni glih bruhala, ampak skoraj user posted image . Zdaj pa me glede na to da se ne dojima več skrbi da ji ne bi primanjkovalo mleka. Sicer čez dan poje kako kašico z jogurtom ali jogurt ali skutko, ampak ali je to dovolj?
Joj je sitna moram it.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
31.1.2009 11:20:33   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Čau mačkice me smo doma in spimo že prvo rundo po celi prespani nočiuser posted image user posted image user posted image

Sem se hotla že včer javt pa je bil urnebes če me za sekundo ni videla,samo pr men pa nikjer drugje,zaspala je okrog pol desete pol sem pa še jst zraven zaspala ker sm bla grozno utrujena.

Punce hvala za vso podporo in pikepoke,so nama ful pomagale.

Špelina in Estrella hvala za SMS-e so mi prav prišli k se mi je počas že mešal not v sobi.

Na oddleku živa groza otroke nosijo za sprejem kot po tekočem traku,same pljučnice in bronhiolitisi,naju so predčasno odpustili ker so rabili prostor pa še tolk vsega razsaja po oddelku da sem raje šla z malo domov kot pa da bi se tam česa nalezla,upam da se ni.

Za nazaj mi ne znese brat ampak čestitam pa lahko za 13.deluser posted image user posted image user posted image


Fajn stiskam pestke, da se Lara v bolnici ni ničesar nalezla in bo zdaj hitro ok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tvoja mačkica pa res ni imela sreče glede zdravja, zdaj mora iti samo še na bolje, da bo zdrava!!!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
31.1.2009 11:21:15   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
Ravnokar sem izvedla, da je mojo babico kap in je v bolniciuser posted image user posted image user posted image .

Joj, boga babi user posted image  Upam, da kap ni bila huda in si bo kmalu lepo opomogla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
31.1.2009 11:21:55   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

Pozdravljene, ker jutro je že mimo, dan pa tud še niuser posted image
 
Midva sva bila včeri na RD, pa sem bila jst doma že ob 2h, moj je pa pricapljal za mano ob 4.30, Nejček je pridno ajala do 8.30 pri babici, da sem se naspala..
 
Vse čestitke za 13.del, še 12-ga nisem do konca prebrala.user posted image
 
Pijem kafe in slikce nalagam na FB od RDuser posted image

user posted image  za uspešno žuranje in user posted image  za Nejčkovo spanje.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
31.1.2009 11:24:06   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

No zdaj pa te dobro jutro, sem uspela še nekaj prebrat v 12 delu in pa seveda user posted image user posted image user posted image za trinajsti del user posted image user posted image user posted image .

Estrella eno pitanje; Alja prej ni marala AM ne? Katerega pa zdaj tako veselo pije? Sem Nii včeraj pripravla Aptamil 3, sem dobila v enem paketu brezplačno vzorčke in ko je naredla en požirek  user posted image , ok ni glih bruhala, ampak skoraj user posted image . Zdaj pa me glede na to da se ne dojima več skrbi da ji ne bi primanjkovalo mleka. Sicer čez dan poje kako kašico z jogurtom ali jogurt ali skutko, ampak ali je to dovolj?
Joj je sitna moram it.


Naš princ že cca. 2 meseca ne spije niti kaplje mleka - noče ne AM, ne navadnega kravjega mleka, nič. Dovolj mlečnih beljakovin dobi z mlečno kašico, ki jo je 2x dnevno (za zajtrk in večerjo) ter z mlečno popoldansko malico (skuta, jogurt ipd.). Za žejo pije razredčen jabolčni sok.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
31.1.2009 11:25:31   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

No zdaj pa te dobro jutro, sem uspela še nekaj prebrat v 12 delu in pa seveda user posted image user posted image user posted image za trinajsti del user posted image user posted image user posted image .

Estrella eno pitanje; Alja prej ni marala AM ne? Katerega pa zdaj tako veselo pije? Sem Nii včeraj pripravla Aptamil 3, sem dobila v enem paketu brezplačno vzorčke in ko je naredla en požirek  user posted image , ok ni glih bruhala, ampak skoraj user posted image . Zdaj pa me glede na to da se ne dojima več skrbi da ji ne bi primanjkovalo mleka. Sicer čez dan poje kako kašico z jogurtom ali jogurt ali skutko, ampak ali je to dovolj?
Joj je sitna moram it.




Aptamila ni marala, pol sem pa šla na HIPP probiotični(roza škatla) tega pa pije. Sicer sem jo mal na začetku posilila, pol pa je začela pit in sedaj noče nehatuser posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
31.1.2009 11:43:26   
suzy85
dobro jutro!
hijenca user posted image user posted image user posted image upam, da z babico ni kaj hujšega in da bo hitro doma! pa user posted image user posted image user posted image za vidka!

katy82 user posted image user posted image user posted image da sta že doma. glede na to, koliko bolezni razsaja, je res boljše, da so vaju dali že domov. samo da je Lara boljše!

jana user posted image da si se lahko naspala!

no, danes sem že boljše volje. je user posted image prišel po 10 min domov, pa sem bla kr mirna. kolegi so se vozli in je en tip, ki se je peljal nasproti, zavil na njihov pas, da so zapeljali s ceste na bankino in s tem malo poškodovali avto. zato so se peljali za njim, on pa lepo počasi po sredini ceste, da mu niso mogli nič nardit. ko pa so ga končno ustavili, je itak bil zaklenjen v avto, pa še na policijo jim je menda ušel. mislim, kar nekaj! se vidi, da nimajo user posted image in pol gnjavijo še ostalim okrog. pol so pa še mojga zraven vabili ven, pa je HB rekel, da ne. user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
31.1.2009 11:59:38   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

No zdaj pa te dobro jutro, sem uspela še nekaj prebrat v 12 delu in pa seveda user posted image user posted image user posted image za trinajsti del user posted image user posted image user posted image .

Estrella eno pitanje; Alja prej ni marala AM ne? Katerega pa zdaj tako veselo pije? Sem Nii včeraj pripravla Aptamil 3, sem dobila v enem paketu brezplačno vzorčke in ko je naredla en požirek  user posted image , ok ni glih bruhala, ampak skoraj user posted image . Zdaj pa me glede na to da se ne dojima več skrbi da ji ne bi primanjkovalo mleka. Sicer čez dan poje kako kašico z jogurtom ali jogurt ali skutko, ampak ali je to dovolj?
Joj je sitna moram it.


Naš princ že cca. 2 meseca ne spije niti kaplje mleka - noče ne AM, ne navadnega kravjega mleka, nič. Dovolj mlečnih beljakovin dobi z mlečno kašico, ki jo je 2x dnevno (za zajtrk in večerjo) ter z mlečno popoldansko malico (skuta, jogurt ipd.). Za žejo pije razredčen jabolčni sok.

Kaj pa Novalac je kera probala dat svojmu user posted image , mogoče bo pa to pil.


http://www.novalac.net/




_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
31.1.2009 11:59:49   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Ravnokar sem izvedla, da je mojo babico kap in je v bolniciuser posted image user posted image user posted image .


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
31.1.2009 12:06:00   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

No zdaj pa te dobro jutro, sem uspela še nekaj prebrat v 12 delu in pa seveda user posted image user posted image user posted image za trinajsti del user posted image user posted image user posted image .

Estrella eno pitanje; Alja prej ni marala AM ne? Katerega pa zdaj tako veselo pije? Sem Nii včeraj pripravla Aptamil 3, sem dobila v enem paketu brezplačno vzorčke in ko je naredla en požirek  user posted image , ok ni glih bruhala, ampak skoraj user posted image . Zdaj pa me glede na to da se ne dojima več skrbi da ji ne bi primanjkovalo mleka. Sicer čez dan poje kako kašico z jogurtom ali jogurt ali skutko, ampak ali je to dovolj?
Joj je sitna moram it.


Naš princ že cca. 2 meseca ne spije niti kaplje mleka - noče ne AM, ne navadnega kravjega mleka, nič. Dovolj mlečnih beljakovin dobi z mlečno kašico, ki jo je 2x dnevno (za zajtrk in večerjo) ter z mlečno popoldansko malico (skuta, jogurt ipd.). Za žejo pije razredčen jabolčni sok.

Kaj pa Novalac je kera probala dat svojmu user posted image , mogoče bo pa to pil.

http://www.novalac.net/


midva sva imela zdej eno škatlo novalaca, ker mi je hippa zmanjkal, pa je ful bolj redek kot hipp..

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
31.1.2009 12:06:34   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Ravnokar sem izvedla, da je mojo babico kap in je v bolniciuser posted image user posted image user posted image .


user posted image user posted image user posted image



boga, upam da čimprej okrevala.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
31.1.2009 12:14:42   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

No zdaj pa te dobro jutro, sem uspela še nekaj prebrat v 12 delu in pa seveda user posted image user posted image user posted image za trinajsti del user posted image user posted image user posted image .

Estrella eno pitanje; Alja prej ni marala AM ne? Katerega pa zdaj tako veselo pije? Sem Nii včeraj pripravla Aptamil 3, sem dobila v enem paketu brezplačno vzorčke in ko je naredla en požirek  user posted image , ok ni glih bruhala, ampak skoraj user posted image . Zdaj pa me glede na to da se ne dojima več skrbi da ji ne bi primanjkovalo mleka. Sicer čez dan poje kako kašico z jogurtom ali jogurt ali skutko, ampak ali je to dovolj?
Joj je sitna moram it.


Naš princ že cca. 2 meseca ne spije niti kaplje mleka - noče ne AM, ne navadnega kravjega mleka, nič. Dovolj mlečnih beljakovin dobi z mlečno kašico, ki jo je 2x dnevno (za zajtrk in večerjo) ter z mlečno popoldansko malico (skuta, jogurt ipd.). Za žejo pije razredčen jabolčni sok.

Kaj pa Novalac je kera probala dat svojmu user posted image , mogoče bo pa to pil.


http://www.novalac.net/









Aptamil, Novalac, Milupa - vse to smo probali, na koncu pa to mačke spijejo user posted image , no Hipp pa še res nismo. Bi bilo fajn, če bi lahko dobil probico, ne pa da celo veliko škatlo kupiš (pa še drago je ko user posted image ) pol pa še povohat noče user posted image .

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
31.1.2009 12:37:09   
Anitka
Dober danuser posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?