|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 167 [168] 169   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
27.2.2009 19:45:42   
Aljonka
Ojla punce!

No jaz sem pa zadnje dni mal manjkala, ker sem bila v Lj sem se šla zment za zamrznjenčke pa so mi rekli, da  so se mal zmotil in da ni noben zarodek preživel. Tako, da se mi je mal svet podru. No zdej sem se pa spet postavla na noge in gremo naprej. Mam že številko tako da grem na špikice takoj ko dobim user posted image . Sam še to ne vem al bom mela kratek al dolgi postopek. Ne vem zakaj ampak me je zdej velik bolj strah kot pa me je blo prvič.

Anonimen jaz hodim v lj in so mi pri prvem postopku vstavli 2 zarodka, stara sem bla pa 27, ne vem pa kakšnem ključu se odločajo kolk ti jih bodo vstavli.

Papa!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4176
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
27.2.2009 20:15:24   
n74
Čer, punce, danes je pa bolj švoh udeležba tu gor, le zakaj.....

arneja - danes mi je pa kar malo žal, da sem šla v službo, ker sem imela ful dela, letanja okrog,... pa še pikice so se ali niso vgnezdile danes. Bi morala doma počivat, bi se sigurno bolje počutila, pikice pa tudi. Upam, da jih službeni stres ni izgnaluser posted image  Zeblo me pa ni v noge, ker sem si ful debele štunfe dala gor. Sem si pa od mami tudi sposodila tako napravico, ki jo ima naša Blanči, da ti malo noge masira. To kar delam vsak dan, pa ko sem doma naštimam termafor na tačke. A ti si že šla na kakšno refleksno masažo? Ja od leta 2000 je kar dolga, jaz svojega poznam od l.2004 in smo že skoraj po letu dni začel delat otročke. Tko, da če bi imela fanta dlje časa, bi se mogoče tudi že matrala toliko let. Drugače sem o Rešu že prej veliko slišala, bila 8 let nazaj pri njemu, za drugo mnenje neke druge zadeve. Uglavnem pa je bila prijateljica tista, ki me je dokončno prepričala. Seveda pa nisem stoprocentno upala, da bom imela tako srečo kot ona, ki ji je uspelo prvič.

biba007-saj ti imaš tudi slikice zarodkov, so na tistem listu, kjer piše kakšen postopek ti je delal. Si ga pa sigurno dobila. Mogoče samo pozorna nisi bila. Moj dragi pravi, da so zarodki kot ene rožice, haha. Aja, a sem že povedala, da me je že hotel klicat, da če bi slučajno pridelala tri zarodke, da bi on kar vse tri noter dal. Facauser posted image . A že vidim, da si videla slikce, kateri dan si že imela ET, da imaš petico in šestico?

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4177
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
27.2.2009 20:29:16   
bambi75
O nocoj je pa zatišje tu gor. Se vidi , da so vse naž urki. JAz sem pa danes tudi tako zbita, sem imela danes polno različnih opravkov, sem že danes šla ob 8 uri pa prišla komaj popoldne ob 7.uri. NO malo sem tudi sama kriva, ker sem še celo popoldne visela na obisku.

n74 ne si delat skrbi,pikice če so se imele namen so se itak vgnezdile. A veš, da so moje slikce tud podobne rožici. NO ena bolj kot pa ta druga. Je meni tudi to najprej prišlo na pamet, ko sem gledala slikce, čeprav so slikce res slabe. V MB so bile res čiste, tako kot tiste na netu.

Nič grem malo prebrat, če se mi bo dalo, drugače pa jutri.

< Sporočilo je popravil bambi75 -- 27.2.2009 20:30:04 >

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 4178
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
27.2.2009 20:35:30   
bambi75
Punce imam eno vprašanje. A res ni imela nobena povišane temperature zaradi progesterona. Sedaj ne vem več, če je to krivo , ali pa je kakšno vnetje, ker imam temperaturo okoli 37,1 do 37,4 moja normalna pa je tam okoli 36,0 do 36,3. Skrbi me pa zato, ker me je strah če nimam slučajno kakšno vnetje mehurja ali ledvic, ker me tako boli ko grem na WC.

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 4179
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
27.2.2009 21:24:21   
Kruce Fiks
Sam po RR-ju se sprehajam, kje ste deklice zdaj vse vi?
Drevje v vetru ......
...................
.......................
In hmelja vonj je Vse opajal
...............
........................

Bruhanje v slovo ste tam pustile..........user posted image


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 4180
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
27.2.2009 22:00:27   
gloria
Gloria, kaj dela moj Nikec user posted image ?


...danes je dobil prvi zobek user posted image user posted image user posted image user posted image ....pred dobro uro sem vidlauser posted image ....

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4181
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
28.2.2009 1:05:37   
kajsica
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Sam po RR-ju se sprehajam, kje ste deklice zdaj vse vi?
Drevje v vetru ......
...................
.......................
In hmelja vonj je Vse opajal
...............
........................

Bruhanje v slovo ste tam pustile..........user posted image



No no, pa ja ni tolk hudo z nami.....škoda dasi manjkal, je bilo prav zanimivo...vidim pa da se ti je kolcalo po nas...user posted image

Babike, prav lepo vas je bilo videt po dolgem času in vas spet objet....Moje ste!

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4182
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
28.2.2009 7:08:19   
gospodarica
no pa sem le enkrat prva...dobro jutro:)
danes sem imela prvi UZ,je kar nekaj foliklov,vendar so še majhni,pa tudi endometrij je tanek,tako mi je rekel ata reš.
v torek imam spet UZ pa bomo videli kaj bo.ne vem zakaj mi folikli tako počasi rastejo,v prvih dveh postopkih sem imela enkrat večje na prvem UZ-ju.kaj lahko sama storim,da bodo zrasli???

no pa še ena kavica za vasuser posted image

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4183
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
28.2.2009 7:14:13   
biba007
Dobro jutro, krokice mojeuser posted image .... je blo včeraj luštno, a? Itak, kako bi sploh lahko blo kako drugač...ampak bi ble pa vaše najljubše domestikuske vesele, če malo poročate...tkole, da nam naredite mal luštovuser posted image
user posted image

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4184
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
28.2.2009 7:19:06   
biba007
IZVIRNO SPOROČILO: gospodarica

no pa sem le enkrat prva...dobro jutro:)
danes sem imela prvi UZ,je kar nekaj foliklov,vendar so še majhni,pa tudi endometrij je tanek,tako mi je rekel ata reš.
v torek imam spet UZ pa bomo videli kaj bo.ne vem zakaj mi folikli tako počasi rastejo,v prvih dveh postopkih sem imela enkrat večje na prvem UZ-ju.kaj lahko sama storim,da bodo zrasli???

no pa še ena kavica za vasuser posted image


Jutrčka, Gospodarica. Aaaaaaaaaaa, pa mi spet ni ratal, da bi bla prvauser posted image Sva pa zgodnji, a? Še sploh glede na vikend... No, če si pri ateju, me zihr šibaš za ene dve uri.... Glede foliklčkov punce priporočajo pivo, pa jajca. Ampak po moje je glavnina v hormonski dozi, ki jo dobi tvoj telešček, torej kako reagiraš... A so ti tokrat kaj spremenili tretma?

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 4185
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
28.2.2009 7:25:04   
MBT1979
Dobro jutro pupe moje!

Na srečo so punce že skuhale kavico, da je meni ni treba (beri-mislim, da še vedno ne znam slikce nalepit)user posted image user posted image

Full vas je bilo lepo, vse po vrsti, spet videt malo poklepetat in predvsem se veliko nasmejat. Res ste face!!

Kajsica in Miška73 full vaju je bilo lepo spoznat.

Mlinčka, tako lep trebušček imašuser posted image

Reby, v mislih si bila z nami. Upam, da se bolje počutiš

Vsem pupikam pa želim lep dan, jaz šibam na Veliko Planino z možem užitat na sončka.

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 4186
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
28.2.2009 7:25:20   
biba007
IZVIRNO SPOROČILO: bambi75

Punce imam eno vprašanje. A res ni imela nobena povišane temperature zaradi progesterona. Sedaj ne vem več, če je to krivo , ali pa je kakšno vnetje, ker imam temperaturo okoli 37,1 do 37,4 moja normalna pa je tam okoli 36,0 do 36,3. Skrbi me pa zato, ker me je strah če nimam slučajno kakšno vnetje mehurja ali ledvic, ker me tako boli ko grem na WC.


Bambika, glede na to, da sem najaktualnejši hiperaš, mene tole tvoje bolj spominja na mini hiperco (saj veš, akhem, tud kovaču se vse zdi kot žebelj)... Sicer pa je čas kar pravi, simptomi hiperstimulacije jajčnikov se najpogoseje razvijejo 6-8 dni po transferju, pa rahla temperatura, pa boleče lulanje... Maš kaj napihnjen trebušček? Te kaj žuli?

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 4187
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
28.2.2009 7:28:14   
biba007
IZVIRNO SPOROČILO: n74

A že vidim, da si videla slikce, kateri dan si že imela ET, da imaš petico in šestico?


Tretji. A je to ok?

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 4188
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
28.2.2009 7:57:35   
Stella Rossa
Dobro jutro pupike, danes bo en krasen sončen dan zato ga MAKSIMALNO izkoristite.user posted image

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 4189
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
28.2.2009 8:01:10   
arneja
Dobro jutro, pupike user posted image .

A ste se ga včeraj nažurale user posted image ?

Kakšen lep sonček je res te dni, ga bo treba izkoristit danes user posted image .

Biba, N74 in Bamb
i, a vas že kakšni znakci bašejo? Po mojih izračunih se naj bi pa mi danes zvečer, ponoči ali jutri zjutraj ugnezdili user posted image .

Vas grem prebrat.


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 4190
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
28.2.2009 8:15:11   
arneja
Biba, a ti pa slikce nisi opazila user posted image ? Sem bila pa jaz prvič tudi presenečena, ker punce tu gor niso nič govorile, da takšen lep spominček dobiš user posted image . Si predstavljate: srček, takšen si pa na 2. dan po spočetju izgledal user posted image ? Ata sam od sebe nič ne pove, zato ga je pa treba spraševati user posted image . Jaz sicer potem vedno slišim, da ni važno, koliko jih je, ampak kaj je notri user posted image .

Blanči, mene že kar malo baše vse skupaj, tako da se moram kar malo prisilit, da sem dobre volje. Uf ... Na sončka grem pa z največjim užitkom, to mi pa ni problem user posted image .

Loremi, mogoče bi poskusila z Montignacovo dieto. Preverjetno deluje, samo voljo je moram še zbrati user posted image .

Fargesia, super endometrij imaš user posted image .

Cukica
, za Medrol sem jaz rekla Rešu, ne vem pa, kako je na GK, če lahko tudi sam pametuješ, kaj bi imel user posted image . Poskusi omeniti, da bi rada to poizkusila, glede na to, da se ti pikice ne ugnezdijo.

Mismis, koliko Heinikenov je včeraj padlo? Kaj so pa nosečke pile user posted image ? Pa kakšno pico ste tudi sigurno zmazale.

Reby, super, da si pri zdravnici uredila user posted image . Vejretno pa po eni strani kar paše misel, da bo človek lahko na veliko lenaril user posted image .

Ajrad, naj jutri pade stopka user posted image .

Gigi
, midve grejeva, samo jaz, kot navadno, že razmišljam, če mi je sploh še ostalo kaj za greti user posted image . Kako si ti? Ste se načvekale včeraj, kaj user posted image ?

Lana
, lahko pa parkiraš pri železniški postaji. Se boš kar nahodila, ampak drago pa ni tako. Ali pa pri ekonomski šoli na Roški, pa greš potem malo nazaj.

WP, ti kar počivaj, da bo hrbetnica kmalu spet v formi user posted image .

Stella, bo pri nas tudi treba ležalnike na balkon naštimat, juuupi user posted image .


Larči, že v 28. tednu si??? Ma, ta čas res leti. Še malo pa boš crkljala svoja sončka user posted image .

Abra
, ku-ku. A te princeska nič na net ne spusti user posted image ?


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 4191
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
28.2.2009 8:20:54   
arneja
Aljonka, katastrofa, da to rekli, da imaš eksmičke, zdaj pa da jih nimaš. Mene bi kap user posted image . Kako neodgovorno od njih. Ko bi oni vedeli, kakšne muke me preživljamo, si česa takšnega sigurno ne bi privoščili. Držim pestke, da bo pa tale postopek uspešen user posted image .

N74
, verjetno pri ugnezditvi res nima toliko veze ali letaš sem in tja, ampak človek se bolje počuti, če lahko počiva user posted image . Jaz tokrat nisem hodila na refleksno, čeprav verjetno ne bi bilo neumno. Ampak, ker moje celice niso bile bogve kaj, se mi sploh ne da potem ekstra truditi. A tvoji pikici pa kot rožici izgledata user posted image .

Moram šibat zdajle, zvečer kaj več napišem.


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4192
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
28.2.2009 8:32:54   
bambi75
Biba bond, veš meni se tole vleče že od punkcije dalje tale bolečina. Najprej sem dajala na to, da me boli od punkcije, ampak sedaj bi že moralo biti bolje. Temperaturo pa sem imela tudi v prejšnjem postopku povišano, tako, da res ne vem če bi bila tole hiperca. Buši je pa tudi že skoz napihnjen.Če bi se pa meni začelo komaj sedaj pojavljati, pa bi bila vesela, seveda če ne bi bilo prehudo, ker je baje hiperca nekaj dni po transferju dober znak.
Pa ne bit tak skrivnostna, si res pravi  007, daj že izdaj zaupne  podatke, saj veš katere težko čakam user posted image

arneja tvoji otročki pa bodo zelo hitro spoznali celo Slovenijo. Zadnjič morje, potem Štajerska, kateri konec Slovenije je pa danes na vrsti. user posted image

Kongovke pa vidim, da še vse spijo, se še nobena ni uspela javiti. Zgleda, da je bilo res fino. user posted image

< Sporočilo je popravil bambi75 -- 28.2.2009 8:33:43 >

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4193
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
28.2.2009 8:42:54   
jona3
Dobro jutro punce ali se vam lahko pridružim pri pogovoru. Lani julija se nama je rodila prekrasna punčka s pomočjo icsi postopka letos pa sva šla še po enga zamrznjenčka. v ponedeljek sem imela et in sedaj čakamo test. Lani sem tudi jaz imela hiperstimulacijo in imela sem kar 27 foliklov. bolelo za znoret. Bambi 75 si že imela et

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 4194
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
28.2.2009 9:54:36   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Sam po RR-ju se sprehajam, kje ste deklice zdaj vse vi?
Drevje v vetru ......
...................
.......................
In hmelja vonj je Vse opajal
...............
........................

Bruhanje v slovo ste tam pustile..........user posted image




user posted image user posted image user posted image Kruce, drugič se pripelji do LJ v živo kontrolirat.
Smo te pogrešale.
Mlinček si je pa tudi želel malo moške sodružbe...

Kajsi, vidim da niste bile več dolgo po tem, ko sem šla. user posted image

Lubike moje iz Konga, podganca ma vas zelo zelo rada.

Zarja moja draga, boš morala enkrat pridet. Pa če je še tolk daleč. Bom jst v roke to naslednjič vzela, da te distribuiramo do LJ in nazaj. Ali pa če nam uspe se za naslednjič zmenit za Vransko.

BibaTolstojBond kdaj boste pa vi kej prišli na kako srečanje. Me tolk firbec matra kaj se skriva za tem pisateljskim peresom.

MBT1979 tudi tebe je bilo lepo spoznati.

Pa seveda moji Dejzi moram še virtualno poslat kakšen velik user posted image .

Blanči srček, tudi tebe je bilo res lepo videti. Upam, da kmalu spet pade kak kafe. Mogoče pa se nam le uspe zmenit tudi kakšno mini Celjsko kafe srečanje. Kaj pravte Gretka, Dajči in Bambi?


< Sporočilo je popravil miska73 -- 28.2.2009 9:57:02 >

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4195
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
28.2.2009 10:21:15   
kajsica
Babike....to si poglejte! men je bilo odlično!

http://www.maniacworld.com/are-you-going-to-finish-strong.html

Mislim da del tega sporočila lahko odnesemo tudi me s seboj!

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4196
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
28.2.2009 10:37:23   
Stella Rossa
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

Babike....to si poglejte! men je bilo odlično!

http://www.maniacworld.com/are-you-going-to-finish-strong.html

Mislim da del tega sporočila lahko odnesemo tudi me s seboj!


Brez besed......user posted image

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4197
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
28.2.2009 11:10:34   
Bumo
IZVIRNO SPOROČILO: bambi75

Punce imam eno vprašanje. A res ni imela nobena povišane temperature zaradi progesterona. Sedaj ne vem več, če je to krivo , ali pa je kakšno vnetje, ker imam temperaturo okoli 37,1 do 37,4 moja normalna pa je tam okoli 36,0 do 36,3. Skrbi me pa zato, ker me je strah če nimam slučajno kakšno vnetje mehurja ali ledvic, ker me tako boli ko grem na WC.


Bambi,
jaz sem jo imela povišano. Včasih tudi na 37,6.
po moje se ne rabiš nič sekirat, itak piše tudi v priloženih navodilih (vsaj pri Utrogestanu vem, da piše),
da je stranski učinek lahk otudi povišana temperatura.
Če se sicer vredu počutiš, po moje ni panike.

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 4198
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
28.2.2009 12:21:18   
Kicsi
Ojla.
Samo,da se na hitro javim,pol pa greb brat mal za nazaj.
Sem imela v sredo prim.Cerarja,pa me je že v torek ponoči nekaj zvilo,pa še danes nevem kaj je bilo to.Skratka ob enih zjutraj sem vstala,ko me je zvilo na veliko potrebo.Dobila sem drisko,lulala sem samo po kapljicah in okoli druge ure ponoči so me začele neznosno bolet ledvice.
Sem začela vodo pit,sem mislila,da sem mogoče dehidrirana od vsega skupaj,pa jenamesto boljše bilo zmeraj slabše.Bolečina v ledvenem delu je ratala tako močna,da sem začela bruhati od same bolečine.No,pa sem končno šla na urgenco,kjer mi niso upali nič pomagati,ker sem noseča in so me poslali v porodnišnico.Tam so me sprejeli.ob sprejemu mi je sestra merila CTG (čeprav sem šele v 25 tednu,tako da je bilo bolj slabo ga slišat) in kar naenkrat po treh minutah merjenja mi reče:"gospa ,vi imate popadke" user posted image Valda me je skoraj kap in sem planila v user posted image in si govorila,ne to ne sme biti res.
Pa so me dali na oddelek,kjer me je pregledala še zdravnica,ki je bila zelo neprijazna,po moje zato ker sem jo zbudila.Pregledala me je tako grobo,da še veterinar lepše pregleda kravo.Ko je končala z pregledom sem jo vprašala če je vse o.k.,pa me je čisto ignorirala in se dobesedno ni zmenila zame dokler ni odšla iz ambulante.
Pa sem končno dočakala uro devet in šla do Cerarja,kjer me je končno pregledal tako kot treba.Se pravi vse od pregleda naših dveh fantov do pregleda plodobnice,maternice,ledvic in materničnega vratu.
Je rekel,da je vse v najlepšem redu in da bo sestro,ki mi je po treh minutah upala rečt,da sem imela popadke kar zadavu.
V glavnem,zdaj sem na Hikoncilu,ker so mi po krvi ugotovili vnetje ledvic.

(odgovor članu Bumo)
Neposredna povezava do sporočila: 4199
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
28.2.2009 12:34:53   
Stella Rossa
Svašta pa ene sestre in dohtarji so pa res samo za zadavit.
     user posted image            user posted image

(odgovor članu Kicsi)
Neposredna povezava do sporočila: 4200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  165 166 167 [168] 169   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 167 [168] 169   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?