|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:30:52   
T1979
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

T1979, kateri postopek je to zate? Lahko napišeš, kakšno stimulacijo so imela pri posameznem postopku in koliko celic si imela? Meni tudi ne uspe prav veliko pridelati in se potem tudi vedno tresem, da ne bi kakšnega klica od ata dobila. Si se na kakšen poseben način pripravljala na ta postopek?


Oj arneja,

ta je moj četrti postopek. Upam da zadnji. user posted image  user posted image

Zgodba je pa taka:
1. postopek, začela z Dipherelinom ene 7 dni pred M, potem dodali še 2 ampuli Menopurja, rezultat 4 celice, vse oplojene, samo 2 sta se prenehali razvijat, 2 mi je vstavil, rezultat -
2. postopek, imela 3 ampule Gonala F, rezultat 1 celica, ta oplojena in vstavljena, rezultat -
3. postopek, imela 3 ampule Menogona, rezultat 3 celice, 2 oplojeni in vstavljeni, rezultat -
4. postopek začela hkrati z 1 Dipherelinom in 4 ampule Menopurja, rezultat 3 celice, ostalo sporočim jutri.

Najboljši je bil prvi postopek, ker se nisem obremenjevala, nisem vedla v kaj se spuščam in rezultat najboljši, potem drugi postopek, sem probala vse, malo prehrana, vitamini, masaža pri Karmen,... rezultat najslabši, pol tretji postopek sem samo še Centramed mami jemala pa nič več, rezultat malo boljši, sedaj pri četrtem, sem si kupila 7-keto in dheo, pa še matični mleček sem jemala, drugih vitaminov pa nič rezultat je tak kot je.

No toliko na kratko, če te še kaj zanima pa vprašej.user posted image   

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:33:29   
lučka 25
Evo, nova tema.

mismis si pridna in jo odprla.user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Na ostala vprašanja, pogovore sem že malo odgovorila še na januarski temi.

Špelka, Prometrium je oralno Reby. Je klicala Reša in razliožila stranske učinke  in ji je rekel, da ga lahko tako jemlje.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:34:05   
T1979
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

T1979 - kje se tako taščo kupi? user posted image user posted image user posted image Saj moja ni slaba, ampak vseeno ... Držim pestke za jutri!


To sem kar sk z mojim podedvala. user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:34:40   
n74
T1979 in Shuka, hvala za ekspresne odgovore. Zdaj sem poslala k Pislaku in še k enemu čebelarju mail, v ponedeljek bom pa še v Medex poklicala če ga imajo.
T1979 jaz sem v prvem postopku pridelala samo eno celico in sedaj vse mogoče arcinje jemljem, da bo kaj več pridelka. Koliko časa si ga potem jemala, tri mesece?
arneja, te čisto razumem glede atovega klica. Jaz sem naslednji dan po punkciji čisto prebledela, ko me je zjutraj klicala prijateljica, sem mislila, da so slabe novičke in je še tista edina celica propadla.

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:36:24   
T1979
Špelka12 jaz sem vedno do zdaj jemala prometrium vaginalno. Tako je tudi ata naroču. Zdaj ga jemljem na 8 ur, prej sem ga na 12 ur.

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:39:08   
T1979
IZVIRNO SPOROČILO: n74

T1979 jaz sem v prvem postopku pridelala samo eno celico in sedaj vse mogoče arcinje jemljem, da bo kaj več pridelka. Koliko časa si ga potem jemala, tri mesece?


Ja jemala sem ga malo več, prejšnji postopek sem imela avgust/september 08, pol sem ga takoj začela jemati, ko je bil rezultat -. Zmanjkalo mi ga je ravno včeraj pred punkcijo, tako da zdaj ga do testa ne bom jemala, pol pa mogoče spet.

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:39:46   
n74
lučka25 - mene, ki grem po tvoji potiuser posted image ,zanima, če si ti tudi imela v drugem postopku dipherile in potem po tri ampule menopurja? Tolk, da bom sigurna, če grem zares za tabo user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:39:55   
lučka 25
Upam, da bozza ne bo zamerila, ampak mi je tako lepa novica, da sem jo z januarske teme prekopirala tudi sem. Punca jaz navijam za tebe.user posted image  user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: bozza

Hojla soborke, se me še spomnite? Po neljubem dogodku v novembru, ko sem izgubila sončka, sem se kar malo potuhnila.

Zdaj pa spet malo kukam k vam, saj sem bila na tem, da kličem reša, kdaj naj pridem kaj naokoli (moja G pravi, da grem lahko kar v postopek), pa me je za vsak slućaj še na UZ dala. videla je, da kar buhtim od hormonov, folikli super, sluznica super, v maternici pa je videla dve tini mini vrečki. Mene je kap! Sta še tako mali, da ni niti merila, niti nič preveč štokala, samo vprašala me je, če čutim kakšne spremembe na sebi. Naj povem, da sem po abraziji od novembra imela samo eno M, da nisem kaj pretirano slončkala od takrat, da me pa zadnje dni kar dobro prsi srbijo in malo bolijo. Joj, ko bi se vsaj uresničilo. Za test je še prekmalu, moram počakat na UZ naslednji konec tedna.

Seveda vas bom obvestila, kako se bo stvar razvila, občutek je dober, upam na najboljše!

vaša bozza



Seveda se te spomnimo!!!user posted image

Kaj bi dala, da je vse kar je videla G na UZ res. Pa kaj upala. Saj je res!!! user posted image  user posted image  Jaz se kar tresem. Sem prav vesela. Naslednji teden, pa ma, da bo bolj vidno. A pa je res še prezgodaj za test? Pa saj sem čisto zmedena. Pa saj vidva tudi gotovo. Zdaj pa že nejasno pišem, bom raje nehala. Kaj bi te rada sedaj le user posted image . Punca drži se in naj bo to leto čarobno, še posebej glede na to, kakos e je začelo.

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:42:00   
n74
IZVIRNO SPOROČILO: T1979

IZVIRNO SPOROČILO: n74

T1979 jaz sem v prvem postopku pridelala samo eno celico in sedaj vse mogoče arcinje jemljem, da bo kaj več pridelka. Koliko časa si ga potem jemala, tri mesece?


Ja jemala sem ga malo več, prejšnji postopek sem imela avgust/september 08, pol sem ga takoj začela jemati, ko je bil rezultat -. Zmanjkalo mi ga je ravno včeraj pred punkcijo, tako da zdaj ga do testa ne bom jemala, pol pa mogoče spet.


A potem je eden lonček iz Medexa zadosti za 1 mesec? To pride okrog 40 eur, ane?

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:42:28   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: n74

lučka25 - mene, ki grem po tvoji potiuser posted image ,zanima, če si ti tudi imela v drugem postopku dipherile in potem po tri ampule menopurja? Tolk, da bom sigurna, če grem zares za tabo user posted image


Jaz sem dipherline "zamudila", ker se za postopek klicala na prvi dan M, pa je rekel, da bomo kar začeli. Sem pa prej jemala KT, ki ti tudi nekako prekinejo naravni ciklus. Sem pa imela 3 ampule menopurja, kot jih imaš ti. In prav te so zmagovalne, boš videla. Jaz sem se že vse zmenila za tebe, da bo vse potekalo kot je treba, ker oktobetr je moj mesec (imam jaz roj.dan, pa s postopkom sem začela), za tebe pa bo od sedaj naprej, ko boš mamica postala.user posted image

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:48:18   
T1979
IZVIRNO SPOROČILO: n74

IZVIRNO SPOROČILO: T1979

IZVIRNO SPOROČILO: n74

T1979 jaz sem v prvem postopku pridelala samo eno celico in sedaj vse mogoče arcinje jemljem, da bo kaj več pridelka. Koliko časa si ga potem jemala, tri mesece?


Ja jemala sem ga malo več, prejšnji postopek sem imela avgust/september 08, pol sem ga takoj začela jemati, ko je bil rezultat -. Zmanjkalo mi ga je ravno včeraj pred punkcijo, tako da zdaj ga do testa ne bom jemala, pol pa mogoče spet.


A potem je eden lonček iz Medexa zadosti za 1 mesec? To pride okrog 40 eur, ane?


Ja stane 40 €, in imaš ga za en mesec, pa še malo.

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:48:54   
spelka12
Hvala za odgovore. Jest ga jemljem vaginalno na 12 ur. Samo zanimalo me je za oralno.
Reby a ti pa nimaš nič stranskih učinkov?
bozza ne morem verjet. Iskrene čestitke za dve tinimini micene vrečkeuser posted image user posted image .

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:53:06   
T1979
user posted image  user posted image  Bozza čestitkeeeeee in naj tisti tini mini vrečke zrastejo v velike vrečke in zdrave user posted image  user posted image . Pa to je res super.

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:53:14   
Zvezdica
Joj čvekice moje
Kok ve pišete Sem tole tam na stari temi pisala pa vidim, da ste že preseljene!!!!

Sem šla mal k tašči an obisk, mali ej pri njiju, uživa zimske radosti, pa otrok sploh ni hotu dam. Eden noče ven, eden noče dam, bemti avtoriteta je šla v rit.

Ok Gretka kje dobiš vse te lepe animacije, v bistvu nočem vedet, ker če jih bom jast gor šopala ne bo enako kot če to nardiš ti, ki še humorča mal dodaš

Punce, jast aspirina nisem jemala, meni ata ni nič rekel za aspirin

Tassi super za punkcijo v pon

Vse ostale...da ne naštevam. HVALA ZA DOBRE MISLI, ampak moj mali je res hecen, k sploh ne ve kok mu bo fajn ko ven pride

Žižet...palčke skenslat...vem težko, ampak počasi in vztrajno Itak sem nehala tako(ma jast sem bila le socialni palčkar 2 x na dan popoldne ob kavi...včasih tud kakšno več) Vsak dan eno manj... nazadnje le prideš do nič in resne odločitve, ad tega strupa pa res ni treba prenašat. In postaneš mora vseh kadilcev, ker zdaj priznam mi blazno smrdijo cotke in se sam pritožuješ. Ampak resno ugotoviš, da zdaj tvoj parfum ima tisti vonj zarad katerega se odločiš zanj

Spet pametujem ...ampak zadnje dni kot da sem modrost z žlico zajela

Larči 10 kg... NIČ, sekiraj se ko boš 30+

Abra 6t, ma ne morem verjet, tako hitro. poglej sva bili isti dan na et zdaj pa tkole. Čestitke!!!

Miška, mat na tej sliki je pa sam za zlorabit, ti povem. Moj že spet beži pred mano, pravi da mi bo vzel račkota, ker čim vidim matta ga nadlegujem. Prav zamislila sem se in je revež res že prav bogi. Mislim, da ga preveč nadlegujem

Bambi, sej jast si želim da se moj sin rodi, ma ne revež v strahu

Bozza... navijam da bo vse tko k mora bit.

A sonček se res ni javila?

Ok...grem emo gledat in se valjat od smeha. Ker jast res ne morem verjet, da slovenci ne premoremo enga štikla pa enga normalnga pevca.

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:53:20   
arneja
T1979, hvala za odgovor. Jaz sem pa v prvem postopku imela Menopur, 2 enoti, dve celici, pa se je samo ena oplodila in se še ta nehala razvijati do 2. dne. V drugem postopku sem bila na Menogonu in od treh celic se je le ena oplodila. V tretjem postopku sem bila pa na Gonalu in je bil najboljši rezultat, in sicer, tri celice, od tega vse tri oplojene, ampak se je ena nehala razvijati. Prvič niti ET-ja nisem imela, preostale dvakrat pa, žal, ni uspelo. Zdaj me pa tudi čaka že 4. poizkus in bom imela Puregon. Vem, da je imela Bbpikica full slabe izkušnje z njim, ampak Sayuri pa na račun Puregona crklja dva otročička, tako da sem polna upanja user posted image .

N74, jaz sem tudi pri prvem postopku skoraj bruhala, vsakič, ko je telefon zazvonil. Na koncu sem prepovedala, da me sploh kdo kliče. No, in me ata ni poklical, ampak sem prišla k njemu in izvedela, da ni nič pikic za ET. V preostalih dveh postopkih sem se pa zmenila, da ata že drugi dan pokličem in izvem, ali imamo kaj dobrih pikic ali ne. No, me pa pred tem klicem skoraj kap ruknila. Je res fino imeti veeeliko celic.

Špelka, kako si brez narkoze zdržala punkcijo 17 celic? S katerimi tabletkami vse si se zadela?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:53:28   
zarja1
Bozza pa saj ne morem verjet. Čestitke!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image  Skačem od veselja!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:58:17   
Serendipity
bozza - Uh, to je pa bilo tako lepo prebrat! You go girl! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 20:00:26   
zarja1
Nedelja, 01.02.
cukica - UZ
efika - punkcija
Fargesia - IUI
zup2 - ET
T1979 - ET
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 20:01:44   
gloria
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....ful lep seznam

Sonči upam da že cartašuser posted image user posted image user posted image user posted image ...če ne pa mi še vedno dihamo z tebojuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 20:02:23   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Nedelja, 01.02.
cukica - UZ
efika - punkcija
Fargesia - IUI
zup2 - ET
T1979 - ET
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image



Serendipity user posted image user posted image user posted image user posted image



ps: sem se kar po domače podpisala...

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 20:02:27   
Stella Rossa
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Nedelja, 01.02.
cukica - UZ
efika - punkcija
Fargesia - IUI
zup2 - ET
T1979 - ET
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image



user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 20:02:31   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Nedelja, 01.02.
cukica - UZ
efika - punkcija
Fargesia - IUI
zup2 - ET
T1979 - ET
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image



Zarči, a si smem sposodit te sexi navijačice?

Punce, dobr opravite tumorov.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 20:15:33   
Rakica_80
Nedelja, 01.02.
cukica - UZ
efika - punkcija
Fargesia - IUI
zup2 - ET
T1979 - ET
 
Dejmooo punce- vse dobro vam želimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 20:16:47   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Nedelja, 01.02.
cukica - UZ
efika - punkcija
Fargesia - IUI
zup2 - ET
T1979 - ET
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image



še jest, še jest navijam.

Cukica, uspešen začetek postopka in da čimprej dobiš svoje pingvine.
Efika, veliko dobrih celic in plavačkov na jutrišnji punkciji.
Fargesia, pravo in uspešno smer za plavačke
Zup2 in T1979, vse oplojene celice, vstavljene najlepše, ostalo pa za v frižider.


Dajmo babe, dajmo babe, dajmo...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 20:17:10   
Rakica_80
Ajaaa,......pa kaj smo že na novi temiuser posted image
Matr gre hitro časuser posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?