|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 20:20:20   
Stella Rossa
Ta naš user posted image pa naš pošteno v napetosti drži....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 20:23:38   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Špelka, kako si brez narkoze zdržala punkcijo 17 celic? S katerimi tabletkami vse si se zadela?

A ti to resno sprašuješuser posted image . Z nobenimi, zato sem pa padla skupuser posted image . Nč bat, če bo še kdaj punkcija bom prej oropala lekarno.

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 20:37:50   
Rakica_80
Špelka ti si pa res carka, da si to zdržalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kje pa so ti delali punkcijo?
Meni bodo dali lokalno, vsaj tako mi je rekla G!
Hvala bogu, nevem če bi zdržla brez tega!!!

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 20:41:11   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

Hvala za odgovore. Jest ga jemljem vaginalno na 12 ur. Samo zanimalo me je za oralno.
Reby a ti pa nimaš nič stranskih učinkov?
bozza ne morem verjet. Iskrene čestitke za dve tinimini micene vrečkeuser posted image user posted image .


Oj, Špelka, jaz sem jemala vaginalno do prvega UZ, ker me je pa ful srbelo in peklo, je rekel Reš, da ga naj jem. Po 2 dneh so se težave nehale. Res pa je, da ne opazim nobenih stranskih učinkov, pa jaz sem itak nek poseben tip, ker tudi po Suprefactu in Menogonu nisem imela nobenih :)

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 20:43:06   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Nedelja, 01.02.
cukica - UZ
efika - punkcija
Fargesia - IUI
zup2 - ET
T1979 - ET
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image



Tut jaz!!!

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 20:54:38   
Stella Rossa
Drage moje eno lepo mirnouser posted image vam želim, moj šiht je pr koncu. Jutri pa upam, da bom prebrala same lepe novičke.
user posted image


(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 21:00:37   
gigi1
Oj punčke evo mene spet budna user posted image

Kaj je z naŠim Sončkom?

MISLIMO NATE N NAVIJAMO IN DIHAMO  user posted image  user posted image  user posted image

Pozdravčke vsem in pls nekite me gnjavit s palčkami. Saj sem pridna. Itak tolk spim, da nimam cajta kadit user posted image


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 21:05:17   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Špelka ti si pa res carka, da si to zdržalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kje pa so ti delali punkcijo? Pri atku Rešku
Meni bodo dali lokalno, vsaj tako mi je rekla G! Hvalabogu. user posted image  za tvojo g.
Hvala bogu, nevem če bi zdržla brez tega!!! O pa bi mogla, ker reško ne verjame v tablete in narkoze in jih nobena ne dobi, tud če prosi za njih. Jih moraš sam doma vzet ampak res nisem mislila, da bo tolk hudo, ker prejšnjič sem še kar zdržala.

Zdejle gre kolegica na Jesenice pa bo vprašala, če je naša sonček že mogoče rodila. Upam, da kmalu kaj javi.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 21:08:38   
gloria
Zdejle gre kolegica na Jesenice pa bo vprašala, če je naša sonček že mogoče rodila. Upam, da kmalu kaj javi.



..o fajn...mene je pa že začelo fajn skrbet....javi ko zvešuser posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 21:09:15   
gigi1
Špelka upam, da kmalu javi. Hvala ti user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 21:09:58   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Špelka upam, da kmalu javi. Hvala ti user posted image


Upam tudi jaz, da kmalu izvemo novice.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 21:11:31   
Rakica_80
user posted image

Lepo in mirno noč- upajmo da bo zjutraj kakšna lepa novičkauser posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 21:13:22   
gloria
...mah jaz več nisem zdržala in sem ji ob 19 poslala sms...pa ni nič odgovorilauser posted image ....joj Sonči upam da že stiskaš štručkouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 21:14:23   
Kruce Fiks
Ahojjjjjj!

Dva vprašanja...

Nekje sem prebral da se v nosečnosti ne sme jesti sira s plemenito plesnijo. To drži? Kaj vse je še prepovedan sadež?

Prometrium; Kako ste/ ga boste nehale jemati po 12 tednu? Se kar prekine al postopoma na 1 pa pol 0?

Lp vsem skupaj, še posebej Gigi, katero danes nekak malce v levo vleče...user posted image


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 21:15:16   
Zvezdica
Gloria, jast sem hotla poslat sms, pa kar nisem upala. No bom počakala, če tebi kaj sporoči.

Komaj čakam novičkeuser posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 21:17:35   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica

Gloria, jast sem hotla poslat sms, pa kar nisem upala. No bom počakala, če tebi kaj sporoči.

Komaj čakam novičkeuser posted image



...nebi ji poslala če se ne bi včeri menile da se čujemo....res sem nestrpna...ko sem jaz rojevala sem bila manj nervoznauser posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 21:19:15   
gloria
Nekje sem prebral da se v nosečnosti ne sme jesti sira s plemenito plesnijo. To drži? Kaj vse je še prepovedan sadež?


...ja drži ti siri niso fajn....pa sirovo meso,jajca...vse more biti dober kuhan ali pečeno....zelenjava in sadje pa dober opranouser posted image ....

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 21:19:23   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Ahojjjjjj!

Dva vprašanja...

Nekje sem prebral da se v nosečnosti ne sme jesti sira s plemenito plesnijo. To drži? Kaj vse je še prepovedan sadež?
Drži. Ma skoraj vse je prepovedan sadež. Če še ni prebolela toksoplazme (jo bodo testiral) potem odpade vse, kar je surovo (sadje in zelenjavo mora pa zeloooo dobro oprat)npr: biftek, suha salama, školjke, sveži siri, karpacco..... no sej ti je že jasno a ne? Ampak marsikatera se tega tudi ne drži. Kakor kateri paše.

Prometrium; Kako ste/ ga boste nehale jemati po 12 tednu? Se kar prekine al postopoma na 1 pa pol 0?
Jest sem ga v 14 tednu nehala kar naenkrat ne postopoma. Nekatere ga jemljejo celo do konca.

Lp vsem skupaj, še posebej Gigi, katero danes nekak malce v levo vleče...user posted image


Kaj pa delaš na rač. A nč ženke ne razvajaš s kako masažo?user posted image

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 21:20:06   
gloria
...ma jaz boš še kr en cajt čula ker sva sama z Nikom pa se mi ne spi....pridem še kaj čekiratuser posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 21:21:15   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Ahojjjjjj!

Dva vprašanja...

Nekje sem prebral da se v nosečnosti ne sme jesti sira s plemenito plesnijo. To drži? Kaj vse je še prepovedan sadež?

Prometrium; Kako ste/ ga boste nehale jemati po 12 tednu? Se kar prekine al postopoma na 1 pa pol 0?

Lp vsem skupaj, še posebej Gigi, katero danes nekak malce v levo vleče...user posted image



Kruce tnx user posted image user posted image user posted image

Sir s plemenito plesnijo je prepovedan zaradi bakterij, ki lahko resno škodujejo otročku. Isto velja za surovo meso (tatarc ali krvav biftek). Je pa problem tudi s pršutom in špehijem, ki je le sušen in ni nič prekuhan (če ima močno željo ji pa malo prepraži). Jaz sem plesnive sire dajala v smetanove omakce. Ko je enkrat termično obdelan ni panike.
Pa seveda je treba vso zelenjavo, ki raste pri tleh močno oprati (solate, zeljnice, bučke...), če jo je slučajno polulala kakšna okužena mačka.

Aja pa še pogreta hrana se odsvetuje ravno zaradi bakterij in seveda vse sladice v katerih so uporabljena sveža jajca in domača majoneza.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 21:21:16   
Abra
Še nič novic o Sončku?? Mogoče je pa na CR pristala, pa se še ne more javit. user posted image

Kruce, poglej malo pri prehrani nosečnic na nosečniškem forumu. Mlečni izdelki in mesnine, ki niso toplotno obdelani niso priporočljivi.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 21:22:07   
Abra
Gigi, si me prehitela user posted image

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 21:22:22   
Zvezdica
Nekje sem prebral da se v nosečnosti ne sme jesti sira s plemenito plesnijo. To drži? Kaj vse je še prepovedan sadež?


Kruce, suhe mesnine pozabita (pršut bržolce... ) in vse kar je domače oz pridelano doma. Velja enako za sirče, zarad listerioze, torej odpišita vse bele sire ala mozzarela, sir s plesnijo pa ravno tako. Bo za to hrano potem dovolj časa. Aja, meso kot so govedina in piščanček, puran naj bodo dobro pečeni. Torej nobenih tatrcev, sušija...
Jast obožujem sire, večina moje prehrane je iz njih sestavljnea ampak v nosečnosti ne riskiram.

Svetujem tudi zelo dobro oprano solato in sadje, dvakrat bolj kot ponavadi, zaradi toxe. Sicer pa obstaja tema prehrana nosečnic in je fajn da jo pogledaš, sem pa na voljo, če karkoli potrebuješ.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 21:24:23   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

Gigi, si me prehitela user posted image


user posted image  user posted image  user posted image  sem pravi mali Eustahije Brzič user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Februar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 21:27:59   
gloria
Abra kak ste....mala pridna...lepo spi,papauser posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?