
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Kako veš, da je spontani splav? 1.2.2009 5:20:05
|
|
|
|
Anonimen
|
Lahko, da ti je kakšna cista počila.
|
|
|
|
|
RE: Kako veš, da je spontani splav? 1.2.2009 13:35:04
|
|
|
|
mala navihanka
|
Če te nič ne boli,potem to ni splav.Mene je par ur fajn zvijalo in bolelo (kot popadki),potem se je pa vse skupaj izločlo ven !
|
|
|
|
|
|
RE: Kako veš, da je spontani splav? 1.2.2009 14:59:29
|
|
|
|
Jančika_
|
IZVIRNO SPOROČILO: mala navihanka Če te nič ne boli,potem to ni splav.Mene je par ur fajn zvijalo in bolelo (kot popadki),potem se je pa vse skupaj izločlo ven ! Mene ni nobenkrat nič bolelo (sem imela tri ss). Drugače pa mislim, da če je krvavitev takrat, ko bi naj bila M, je to pač M. Tudi, če je bila slučajno zelo zgodnja nosečnost in je propadla, je to vseeno, če je propadla pred predvideno M; to je pogost pojav in nima posebnega pomena, pač naravna selekcija...
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKaj vzeti s seboj v porodnišnico?Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zadnje s foruma
Špela ali?tweety83Odločava se med imeni za punčko,in sicer me zanima katero vam je najbolj všeč:Špela (
24%)

Nika (
40%)

Zoja (
37%)
Število vseh glasov: 432Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!