|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
10.2.2009 20:41:28   
Shorty_
Dobila sem prstan in čestitko, malo pred porodom (kak teden, moj pač ne zna skrivatuser posted image )
ob prihodu domov naju je pa pričakal šopek in velik plišast medo, to so nama pripravili mož tast in tašča.

On pa je dobil knjigo dojenček, navodila za uporabouser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
10.2.2009 20:59:09   
Anonimen
Jaz sem rodila v četrtek zvečer, v petek zvečer je pa moj dragi povabil prijatelje in familijo k nama domou na kozarček dva do tri ... no baje je bilo čez 35 folka pri nama (kam jih je dal toliko, pojma nimam) ... naslednji dan je prišel bistre glave in dišeč ko rožic k nama v P ... ko sem pa prišla domou pa šok ... mislim da najino stanovanje še nikoli ni bilo tako v nulo zgloncano. user posted image Tak da jaz pravim, da žur mora bit, ker je to le zelo vesel dogodek ... sam da pol mamica nima sivih las zaradi tega.

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
12.2.2009 14:13:53   
komarka
Še dobro da moj ni "alko" tip. Pomoje bi ga kr nagnala če bi čuden prišel..al pa sploh ne bi bila z njim. To je še bolj verjetno.

Sicer pa je za prihod domov v nulo pospravil stanovnje...

Glede darial sva se pogovarjla,men nakit nič akj ne pomeni pa roze tud ne...tako dasem si zbrala en kompletek škarjic in to za dojenčka, ki je bil drazji od bance user posted image (aja, imela sva res malo denarja in kupila samo najnunjnejše) in sem tisto tudi dobila.

Ja in z nama je bil cele pol leta. NI večjega darila od tega!!!!

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
12.2.2009 14:24:38   
ajataja
trikrat sem rodila in trikrat dobila prečudovit šopek.V gospodinjstvu pa itak skoz pomaga tako da to ni nobeno darilo zame,sicer tudi rožice dobim večkrat ampak sem jih vedno vesela ker mi s tem  pokaže da me ima rad.

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
15.2.2009 19:12:11   
Pšemek
Ob prihodu iz porodnišnice me (naju) je doma čakalo z baloni okrašeno stopnišče, na steni pa napis dobrodošla mami in Nejka. Dobila sem še prstan in pa vrtnico z vrta. Sem bila ful presenečena, ker nisem nič pričakovala.

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
21.2.2009 19:26:43   
soncnica 3
No, pa se še jaz javim podolgem času. Res je že skoraj 5 let odkar se je rodil najin Sonček in sploh NISEM materialistka, ke rnama to tudi finančno stanje ne dopušča... kupujemo nujnejše stvari, mi je pa moj dragi kupil res debelo ogrlico. Ker se je porod kar skompliciral, sinu se je ustavljal utrip, k sreči potem vse ok, jaz pa "čiščena" pod narkozo... V glavnem, ful mi je pomenilo, da mi je podaril ogrlico, ke rvem, da jo je težko kupil (je pa res "debela" in posebna, ne pretiravam). No, nosim jo ob res posebnih priložnostih, ke rse takrat počutim, da sem "kraljica".

Najpomembnejše je pa res, kako rad te ima.

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
27.4.2009 21:42:06   
amaya
Materiala mi res ni pomembna, čeprav včasih paše user posted image

Kupil mi ni nič, je pa bil z mano cel teden v bolnici in skrbel tako zame (težek porod), kot za najinega piščančka. spal je v bolnici z mano (v nadstandardni sobi-jo je tudi on plačal), zjutraj navsezgodaj hodil v službo, se vrnil vmes na obisk, se šel domov poštelat in jest, zvečer pridrvel nazaj, bedel skoraj celo noč in tako naprej....in to mi je pomenilo več kot karkoli drugega...res je zlata vreden!


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
28.4.2009 22:17:01   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Materiala mi res ni pomembna, čeprav včasih paše user posted image

Kupil mi ni nič, je pa bil z mano cel teden v bolnici in skrbel tako zame (težek porod), kot za najinega piščančka. spal je v bolnici z mano (v nadstandardni sobi-jo je tudi on plačal), zjutraj navsezgodaj hodil v službo, se vrnil vmes na obisk, se šel domov poštelat in jest, zvečer pridrvel nazaj, bedel skoraj celo noč in tako naprej....in to mi je pomenilo več kot karkoli drugega...res je zlata vreden!



amaya klahko mojga pošljem na inštrukcije k tvojmu? user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
29.4.2009 21:47:27   
amaya
se lahko zmeniva...a je kaj gradbenika v njem...mislim zna kaj zidat pa to'?? user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
5.5.2009 14:05:57   
totimato
IZVIRNO SPOROČILO: UT_2008

Hehe, zgleda res čisto materialistično vprašanje, samo kako malenkost sigurno vsak podeli, čeprav je navečji zaklad otrok. Kako ste se potrudili vi? user posted image user posted image


Jaz sem ji dal sadje, grozdje se mi zdi.

Aja, pa z njenim avtom sem se zaletel, ko sem se tretji dan peljal v porodnišnico. Pol se mi je zdelo, da je dovolj user posted image

Lp

(odgovor članu UT_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
5.5.2009 14:07:28   
Anonimen
1. sem dobila-----nic!
2. sem dobila-----nic!
3. ne vem, po mojem ne bo ----nic!

pa kaj pol....ne rabim....

(odgovor članu totimato)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
5.5.2009 14:13:16   
Anonimen
Kupil nic.

Preden sva prisla iz porodnisnice je se sam enkrat scistil celo stanovanje,ko sva prisla domov pa me je na vhodnih vratih cakal plakat Dobrodosla doma mami & Tai, pa rozice in baloni gor, enak plakat se pri vhodu v naso mansardo.  Ko sem zagledala ta napis,ko smo se pripeljali v ulico sem zacela kar jokat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
9.5.2009 21:23:40   
birdy
Moj mi je pa pri taprvi kupu prstan. Je iz belga en rumenga zlata. Obroček je rumen, tist konc belga zlata je pa ven izbočen in ma tri luknjice v obliki srčka, ki predstavljajo mene, njega in najino hčerkico. Pa soba je bla okrašena (takrat sva še pri mojih starših živela)
Pri tadrugi pa nič (mava res mal finančne stiske in ne zamerm), je pa pospravu cel stanovanje in okrasil. Aja, tamali je pa prinesu en olje za mazat pa enga sončka k poje.
Men je pa lepo če neki dobiš, pa tud če je malenkost, ne vem, krema za strijeuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
14.5.2009 11:22:52   
ksenjak
Za sina prstan ZC, ki sem ga imela že prej ogledanega, za hčerko pa verižico z obeskom iz žlahtnega jekla, in sicer ploščico, na kateri sta vgravirana znaka za žensko in moškega, en z belim zlatom, en z rumenim zlatom. Tudi to sem imela že prej ogledanouser posted image pa sem si rekla, da če bo par, bi bilo potem to za oba otroka. Le zadaj moram še vgravirati njuna imena.

Sem bila pa jaz toliko bolj izvirna, saj mi je uspelo v razmaku dveh let (toliko je razlike med rojstvoma) kupiti mojemu popolnoma enako darilo. Namreč zelo mi je všeč nakit iz finega jekla ali kako se temu pač reče in tako sem mu prvič in drugič izbrala enako verižico z enakim obeskom (križ). V bistvu se mu je prva verižica potem čez nekaj časa strgala in mu je ostal samo obesek, ki ga pa seveda ni nosil, meni pa tudi ni kapnilo, da ima takega že doma. Mi je bilo potem v porodnišnici, ko se mu jo dala, prav nerodno.

lp

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
14.5.2009 11:26:22   
honey
Nama pa je prinesel v porodnišnico zame cvet orhideje v okvirju (umeten cvet), za malega pa pletene modre copatke. Čeprav je meni to kar nekaj, saj otrok je od obeh in je obema enako veliko darilo. Zato, da pa ženska rodi, pa se mi ne zdi, da je potrebno, da je nagrajena - to je že tako ali tako nagrajena z otrokom, sploh če je otroček zdrav. Ne vem, kdaj se je uveljavilo to materialistično sruser posted image . Žal. 

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
23.5.2009 15:01:50   
Stigmata
Rodila sem en dan pred svojim rojstnim dnevom. Prinesel mi je šopek, ki je ostal pri vratarju. Nobenega nakita nobenih drugih reči. Ogromno mi je pomagal prve tedne, koristil je tudi očetovski dopust, to mi je pomenilo veliko več kot bilo kakšno darilo.

_____________________________

Altere sempri ignostico, tibi ipsi nomquam. -- "Drugemu vedno oproščaj, sebi nikoli."

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
2.6.2009 12:53:04   
ronja
Pri taprvi sva kupila drug drugemu veliko darilo, ki sva si ga že dolgo želela: on meni overlock stroj (ala šivalni stroj za pletenine), pa par prčkarij za zraven (nogice za overlock, igle,...), jaz njemu digitalni foto, pa par stvari zanj (spominsko kartico, torbico za foto...). Oboje je stalo do E enako, čisto po naključjuuser posted image . Pri drugi si nisva dala nič, ker se pač zdaj prihodki delijo s 4 in ker so tudi malo manjši... Bova počakala na 3., heheuser posted image .

No, ni čisto res: obakrat mi je prinesel še par kuharskih knjig (sem nora nanje) - oz. prvič mi je 2 prinesel v porodnišnico, 2 pa pustil doma na mizi, ker je vedel, da ga ne bo doma, ko bom prišla iz p. (je prišel tisti večer). Drugič mi je prinesel v porodnišnico in stanovanje spucal v nulouser posted image .
Jaz pa sem mu dala prvič njegovo zdaj daleč najljubšo knjigo "Bog kot zabloda" s posvetilom, da jo je dobil zato, da bo lahko svoji punčki razložil, zakaj ni krščenauser posted image (vedno je bil ateist, samo se včasih ni znal preveč dobro pričkat okoli tega, pa si je želel naučit - zdaj sem pa s to knjigo pravo pandorino skrinjico odprlauser posted image ). Knjigo je prebral na dušek, hehe, predno sva midve prišli domov. Pri drugi punčki je dobil knjigo Z otroki v gore, s posvetilom, da bomo z veseljem šle z njimuser posted image . Smo že šli na izlete po njejuser posted image .

sigurn pa se nobena ne bi branla manjšega kosa zlatnine. user posted image

Nakit je vedno zadetek v polno, samo moraš vedet, kaj si partnerica želi...

Zlatnino bi mu pa nekam zabrisalauser posted image - ker zelo dobro ve, da je ne maram, to bi bilo čisto zafrkavanje, če bi mi jo prineseluser posted image .

Rož v porodnišnici Lj. ne dovolijo zaradi alergij, edino če je čisto zapakirana v plastiko - samo kaj maš potem od njeuser posted image

Treba ni dat nič, mi je pa všeč, da sva si dala kako knjigco - čisto tako, za spomin... Pa še bereš jo lahko medtem ko čakaš, da bojo končno obiski, recimouser posted image . ali pa zvečer, ko ne moreva zaspat od vseh vtisov ali pa ker se pač pogrešava... Sem pač praktikuser posted image .

Sicer si je pa moj lubi kar zaslužil darilo: ko je pucal wc za mano, če ga nisem mogla, ko sem bruhala, ko je bil z mano na porodu in sem se lahko obešala po njem, da sem lažje prenašala popadke, ko je klicaril zdravnike, kaj naj naredi z mano, ko sem bledla od vročine... (pač nisem mela najlepših user posted image ...)... drugič ko je vdano čakal pol leta na to, da bova spet user posted image , trepetal z mano, me probal razveselit, rihtal taprvo, kolikor je le lahko... ma, mislim, da si je kar zaslužiluser posted image ... tudi na porodu bi bila lahko brez vseh babic, samo da bi bil on zraven - lažje kot pa obratno - z babicami in brez njega...

Aja, pa v drugo mi je naredil CD za rojevanje - najljubše komade, da mi bo lažje, ker sem se zaklela, da na slovenski pop ne bom več rojevala (prvič sem rojevala ponoči, radiu v p. ni delal cd in seveda so na vseh radiih zaradi zakona o 1/3 slo. muzike, vrteli samo touser posted image user posted image user posted image ). Zato mi je 2. naredil cd in sabo sva prešvercala radio (mela sva ga že prvič v avtu, pa ga niso pustili prinest gor) - 2. sva ga dala v nahrbtnikuser posted image . no, pa sem rodila, predno je uspel radio prižgat - pa tudi popoldan je bilo in je bila tudi na radiu čisto ok muzikauser posted image .

(odgovor članu UT_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
2.6.2009 12:58:48   
tažana
jest tut nič user posted image . Pa letos tudi po mojem nič ne bo user posted image . Ah, ga bom kar zasužnjila user posted image .

Bi me pa najbolj razveselil, če bi mi prinesel čokolado- ampak to se je prvo pozanimal, če jo smem jest user posted image . tako da sem izvisela... no po 14 dneh sem dobila prvi kinder jajček in do enega meseca (kar sem bila na dieti) sem dobila potem vsak dan enega user posted image .

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
4.6.2009 8:49:58   
Nezy85
Jaz pa si ne želim nič posebnega, ker zlatnine sploh ne nosim in mi niti ni všeč, dovol bi mi že bilo če bi bil z mano ob porodu in me psihično in fizično podpirav, to je meni največja želja zaenkrat!

_____________________________

Dobili smo najlepše darilo:
Sinčeka Patrika: 3850kg;52cm
1mesec-4400kg;54cm
2mesca-5470kg;58cm
3meseci-6500kg,61cm

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
11.6.2009 19:43:28   
Belika
Hm, kakor poznam mojga mu na kraj pameti ne bo padlo, da bi šel kaj kupiti... oz. verjetno sploh ne razmišlja v tej smeri...
Hehe, če pa se drugače obrne vam pa poročam, ko se zbudim iz nezavesti, saj bi pomoje od samega presenečenja skup padla...

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
11.6.2009 19:46:57   
blaža
Srebren prstan in orhidejo. Kupila sta mi pa skupaj moj in najin ta starejši sin.

Zlata itak ne maram, mi je pa taprstan zeloo  posebno darilo, ker sta mi moja dva kupla za spomin in ga vedno nosim. Mi pomeni nekje kot poročni prstan.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
11.6.2009 19:47:13   
Belika
IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

On pa je dobil knjigo dojenček, navodila za uporabouser posted image


Moj je pa to knjigo dobil, tisti dan ko sem izvedela da sem noseča.... in začuda on pa me je razveselil z Rafaelo čokaldico... (zraven pa pridigal, da se bom mogla med nosečnostjo odpovedati čokoladi - ker sem namreč nora nanjo, on pa je slišal, da povzroča hiperaktivnost pri otročkihuser posted image )...
Sem jo od šoka, da se je spomnil ob tej novički zame, kar takoj zbasala vase...

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
11.6.2009 19:49:45   
blaža
Aja pa to sem pozabla. zelo lepo darilo mi je bilo, ko mi je mož za prvega otroka z njegovim ratom vse okrasil.

Sta napihnila polno modrih balonov, ki so viseli iz stropa, pa nad posteljico ta malega je dal napis:
Matija topel domek te čaka. Pa vse kar sem dobila v dar, mi je zložil na eno omarco.

Še posebaj sem bla pa zadovoljna, ker je vso stanovanje pospravil in spedenal v nulo. In tako je bil prihod domov iz porodnišnice tako lep. ma tako lepo sem se počutla, da ne morem opisat.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
28.6.2009 15:32:18   
tatly
midvi sma tut vsaka nekaj malega dobli jaz sopek vrtnic stellika pa medvedka ki sveti v vec barvah sj nebi nic rabo imava zdaj najlepse darilo domauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in pomagal mi je klko je le slo  

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
16.7.2009 0:36:44   
Raho
Po prvem porodu sem dobila uro, malček pa zlati obesek.
Po drugem porodu nisem dobila nič (ampak za to mi dol visi), besna pa sem (še vedno), da ni mogel it kupit enega f***** obeska za tamalo. E, to pa sem, ker je že v štartu naredil razliko med otrokoma. Pa tako ali tako so jo vsi.
Meni je poolnoma logično, da je evforija v družini po prvem porodu dosti večja, ampak da pa je taka razlika, pa mi še danes ne gre v glavo.
Edini, ki ni naredil razlike med obema, je moja sestra. Tako malček kot malčica sta dobila zlato zapestnico.

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?