|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
16.7.2009 13:31:50   
livia
Jaz nisem dobila ne prvič ne drugič nič.
Prvič sem mogoče pričakovala vsaj kako dobrodošlico doma (balone, rožice, skuhano kosilo,...) a so ga preveč proslavljali, pri drugi sem vedela, da me ne bo čakalo nič.

Predlagam pa balone doma, kako bonbonjero, prstan, album,... kaj od tega. Bolj za pozornost

(odgovor članu UT_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   [Brisano sporočilo]
26.7.2009 12:30:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   [Brisano sporočilo]
22.8.2009 18:34:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
29.8.2009 20:33:45   
pf
Zaročni prstan in stanovanje je pospravil v nulo. No s pomočjo tašče (moje mame) in svoje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
14.9.2009 19:51:14   
nik76
user posted image mene in mojega dragega otroka je ta človek božji napustil!
ker sovze mi pridejo ko berem kaj takega,ko moški skrbi kaj bo podariv svoji dragi ker mu je rodila otroka,ene so res lahko srečne!
Ne morem razumet da negdo lahko zapusti eno tako lepo bitje kot je moj mali sonček!

(odgovor članu UT_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
25.9.2009 15:05:25   
RAKICA2007
Od tašče zapestnico iz belega zlata in od mojga prstan. Od mojih dveh staršev pa družinsko zlatnino, ki gre iz roda v rod. Vsega sem bila zelo iskreno vesela in presrečna user posted image

(odgovor članu nik76)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
25.9.2009 15:07:50   
Anja24
IZVIRNO SPOROČILO: nik76

user posted image mene in mojega dragega otroka je ta človek božji napustil!
ker sovze mi pridejo ko berem kaj takega,ko moški skrbi kaj bo podariv svoji dragi ker mu je rodila otroka,ene so res lahko srečne!
Ne morem razumet da negdo lahko zapusti eno tako lepo bitje kot je moj mali sonček!




A ti si otroka rodila partnerju al kakouser posted image


(odgovor članu nik76)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
25.9.2009 15:12:01   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: nik76

user posted image mene in mojega dragega otroka je ta človek božji napustil!
ker sovze mi pridejo ko berem kaj takega,ko moški skrbi kaj bo podariv svoji dragi ker mu je rodila otroka,ene so res lahko srečne!
Ne morem razumet da negdo lahko zapusti eno tako lepo bitje kot je moj mali sonček!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ne vem kaj naj ti rečem.... hudo mi je zate... upam, da sta s sončkom OK. držita se, bodita močna, saj zmoreš/zmoreta user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nik76)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
25.9.2009 15:19:44   
TRIŠ
Prvič sva bila še oba študenta in mi je kupil zlatega slončka za na verižico.Ko mi ga je v porodni nadel okrog vratu sem v pol ure rodilauser posted image

Drugič sem dobila zlate uhančke slončka user posted image user posted image

Tretjič sem kar sama izbrala sušilni strojuser posted image user posted image user posted image

Četrtič pa imam rok čez mesec dni ,ampak sem včeraj dobila grelnik za vodo v rdeči barvi,ki sem si ga silno želela pa mi je bil predrguser posted image user posted image user posted image user posted image

Če pa rodim petič pa naj mi kupi kar kombi ,da bom lahko otroke prevažalauser posted image user posted image user posted image

Se vidi da se staram in da so darila bolj praktičnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu UT_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
2.10.2009 14:39:12   
ronja
Tretjič sem kar sama izbrala sušilni stroj

pametna punca, pri treh malih ga človek rabi...

Se vidi da se staram in da so darila bolj praktična

Kaj bo šele pri nama, ko so že od začetka praktična darila?user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
5.10.2009 19:29:38   
Sulfinija
Jaz sem dobila prstan iz rumenega zlata z modro okico,ker sem rodila fanteka.Ta mali je dobil štorkljo.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
10.11.2009 14:08:46   
3Sonček3
IZVIRNO SPOROČILO: mojval

Dobila sem bon za 500 eur za v zlatarno, ampak bolj kot tega sem bila vesela njegovega duhovitega presenečenja. Na vrata spalnice je nalepil dve sveži vrtnici in spodaj nekaj balonov, na sredini vrat pa je bil nalepljen A4 list z napisom: Dobrodošli mami in ....... (ime najine punčke). Zares lepo, pa še v spalnici je na luč obesil 3 rozaste balone in mi na nočno omarico postavil stekleno košarico in v njej roža. Lepo presenečenje, katerega ne bom nikoli pozabila.


js sm kr mal solzic potočila, tut js bi bla najbl vesela če bi mene kej tazga čakalo doma, če pa bi dobila bon v taki vrednosti pa res nevem kaj bi nrdila z njim vrjetno bi popokala celo novopečeno familijo v zlatarno oz. srebrarno in vsakemu nekaj kupila. Bi mi blo pa že več kot dovolj da mi nrdi takšno presenečenje z baloni in to kot tebi, to je res fino in nepozabno.
Trenutno sm v 5. mesecu in se še nisva pogovarjala o darilih ker dokler nisem našla in odprla te teme mi niti na kraj pameti ni padlo da bi mi bodoči očka kej prnesu za darilo user posted image , tko da tut nč ne prčakujem, ker mi je najlepše darilo na svetu že dal zdej je sm še moja naloga da ga spravm vn in tut js njega obdarim user posted image . Kot darilo pa smatram tut to da bo ob porodu zraven, tega si js osebno najbl želim.


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu mojval)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
12.11.2009 8:45:49   
NATAŠI
moj mi je pa prinesel v porodnišnico verižico iz belega zlata, na njej obesek v nebesnem znamenju najinega sinčka na hrbtni strani pa napis ... moje ime za sinovo ime in datum ... user posted image  je pa prinesel pliškota ....  bila sem zelo vesela ... ko smo pa prišli domov (smo ravno končali z gradnjo) je bilo pa vse v nulo pospravljeno ... zdaj v drugo se pa pustimo presenetiti

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
13.11.2009 18:06:58   
kaminek
meni darila ne pomenijo nič-tista, k je splošno, da kao moraš nekaj dobit. men je to tko vsiljeno.
mi2 sva se pomenila in je ostalo pri temu, da se mi nič ne kupi,ker najlepše darilo sva dobila v naročje in kaj mi prstan, verižce itd. itd. pomenjo kot pa samo to, da je to najino bitjece zdravo in veselo, ter da se lepo razumemo. meni je veliko pomenilo to, da je proti koncu nosečnosti možek gospodinjil-kuhal, pral, sesal, ma vse. in tudi po porodu sva bile s pikico deležne največje pozornosti. mislm, da te stvari nič ne prekaša, nobeno darilo zavito v celofan. ker prej ali slej tisto darilo nekje obleži, ker dobiš drugega, če se preveč obdaruješ.


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
17.12.2009 18:38:58   
kaya2007
jaz sem si pa želela nek prstan (je seveda tudi vedel katerega)..pa ga še do danes nisem dobila. očitno ga tudi ne bom user posted image torej, dobila nisem nič in se mi zdi to precej grdo. lahko bi mi vsaj kakšno rožico prinesel, vsaj za pozornost, ker sem se tam matrala tistih 12 ur user posted image

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
19.12.2009 15:58:02   
Azzurra
Nisem pričakovala nič in sploh nisem o tem razmišljala, niti vedela, da bi katera od prijateljic kaj dobila, niti se nismo nikoli o tem nič pogovarjale med sabo.

Pa mi je mož podaril verižico, ko sem rodila sina in diamantni prstan, ko sem rodila hčerko.
Prvič je okrasil sinovo sobo z baloni z napisom Lumpi (in je zadel v polno :-), drugič pa je blo vse tako na tesno s časom, da je poklical eno gospo, ki je sčistila stanovanje za najin prihod domov user posted image user posted image user posted image


Za ideje še:
Prijateljica mi je podarila zlato zapestnico ko sem rodila sina, jaz pa sem njej na podlagi fotografije njenega sinka (ko je bil star nekaj ur) dala narisat njegov portret s svinčnikom, uokvirjena v steklu je slika prekrasna. Kot pozornost pa prijateljem, ki dobijo otroka, pošljem čestitko v porodnišnico in - če mi uspe pravočasno it nakupit - dodam še lesene črke otrokovega imena ali pa obesek za ključe z začetno črko imena....

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
19.12.2009 16:00:56   
Ploha
dobila sem obesek za verižico - vera, upanje, ljubezen

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
19.12.2009 16:05:23   
botrca
Jaz sem dobila lep šopek rož, ko sva s sinom domov prišla. In stanovanje je bilo okrašeno z baloni in napisi oz. verzi...bila sem zelo ganjena da sem kar jokala in jokala. So pa imeli zraven prste vmes moja sestra, mama in ata pri okraševanju.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
19.12.2009 16:12:39   
nina166
1. nič
2. nič...pri drugi je mogla še moja mama prit stanovanje pospravit, ker sta s sinom naredila katastrofo in bi me baje kap če bi prišla v tako...pa prejšnji dan je bila na operaciji hemeroidov...pa še kosilo je skuhala, drugače bi bili lačni

Pa pri nobenem ni koristil očetovskega dopusta...je čisto po naključju obakrat malo pred porodom menjal službo.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
19.12.2009 16:17:07   
tasa_m
nič ker ničesar nisem niti hoteLA. sam da čimprej rodim user posted image

No, če pa šteje da je vso stanovanje bilo sterilno in pripeljana in pripravljena tudi posteljca za ta malo, pol pa je naredil to. user posted image

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
19.12.2009 16:18:12   
cita
Jaz pa sem ko sem rodila drugič dobila zlato verižico in obesek fulll lepo seveda pa totalno presenečena...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
19.12.2009 16:31:28   
ema111
sem rodila proti večeru (je bil zraven)  in drugi dan je poslal telegram z lepim verzom in copatke za user posted image potem pa se še sam prišel crkljat :)

< Sporočilo je popravil ema111 -- 19.12.2009 16:33:19 >

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
19.12.2009 16:32:08   
ema111
.

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
17.6.2010 15:29:42   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR


Med prvim porodom sem doživela nekaj neverjetnega. Med čepenjem v klistirnici sem slišala nek šunder skozi okno (okno gleda na dvorišče porodnišnice, bilo je poleti in je bilo malo odprto). Ura je bila 9 zjutraj. No, pod oknom je stal avto, v njem štirje koma pijani tipi, muzika je nabijala iz zvočnikov, tipi so mahali s piksnami pira in glasno spodbujali ženo enega od teh štirih, ki je pravkar rojevalauser posted image .


đizs.....ko bi jim malo plodovnice vlil človek za vrat

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
15.7.2010 13:56:57   
barni
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

Nakit je vedno zadetek v polno, samo moraš vedet, kaj si partnerica želi...


Uh niti pod razno. Hvala lepa za nakit. Če to misliš, potem se močno motiš. Meni je nakit popolnoma nepomemben. Kot dojenček sem ga dobila ob rojstvu in ga nisem nikoli nosila. DA bi mi pa sedaj dal partner ob porodu? Ne rabim, hvala.

Mi je čisto dovolj to, da je bil skupaj z mano iskreno vesel najinih otrok.

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?