|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 10. del
27.2.2009 22:06:18   
ella79
čer user posted image
Matiji vse naj naj user posted image user posted image user posted image
vsem ki jutri feštate, želim prijetno praznovanje user posted image
nočko user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3551
   RE: Februarski sončki - 10. del
27.2.2009 22:08:29   
blaža
hvala ella, lahko nočko, tudi jaz grem, jutri bo treba mulčke krotit.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 3552
   RE: Februarski sončki - 10. del
27.2.2009 22:55:29   
jencili
nič pupe moje, jst grem tud počasi spat.

Mirno nočko vam želim.

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3553
   RE: Februarski sončki - 10. del
27.2.2009 23:26:25   
mesecnica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
NINA VSE NAJBOLJŠE ZA 1.ROJSTNI DAN.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 3554
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 7:53:24   
pina-1
Jutro.

Mi smo že pred 6 bli pokonci. Tale naša Ana je čisto naspidiranauser posted image user posted image . No ma zdej že spiuser posted image  jaz pa kavo pijem in juice iz pomaranč in grenivke zraven.... je kar fajn vitaminski zajtrkuser posted image .

PRi nas se sonček kaže in bo prov lepo vreme. Planov pa nimamo nekih velikih, tako da bomo kej tuki okoli bajte užili sončka. Pa upam, da mi rata kej liakt danes. Da bom mela vsaj kaj za oblečt za v ponedljekuser posted image user posted image

MATIJA VSE NAJBOLJŠE ZA TVOJ 6. ROJSTNI DANuser posted image user posted image user posted image user posted image
 
vsem , ki danes praznujete želimo Piničiuser posted image  lepo praznovanje z veliko otroškega smehauser posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3555
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 7:58:29   
blaža
MATIJA VSE NAJBOLJŠE ZA TVOJ 6. ROJSTNI DAN!

OD MAMICE, TATKOTA IN BLAŽA.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil blaža -- 28.2.2009 7:59:07 >


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3556
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 8:02:25   
blaža
Jutro!user posted image

Danes ima pa moj ta velik februarček RD. in sem si je naštacnal smaylije.user posted image

Spali nismo lih najboljše, se mu je ob štirih malo zabasal nosek in pol smo mu špricali slano vodo, pa je blo pol boljše, ma je pa vstal že malo po šesti, pa ob štirih ki je mel zabasan nosek je klepetal: tata, nini, tata, tata?user posted image

No no, ma smo preživeli. Danes moj potegne, juri bom pa jaz lahko še malo poležala. Tak je dogovor.user posted image

No pol šibam po torto in jo okrasim, popoldne pa pizze in žurka.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3557
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 8:30:34   
mala_pikica
Zdravo!

Najprej user posted image Nina user posted image vse najboljše za 1. svečko, upam, da si včeraj lepo praznovala.
 
user posted image Matijauser posted image tudi tebi želim vse naj, naj za tvoj rojstni dan. Bodi še naprej tako priden fant in razveseljuj mamico, atija in malega brateca Blaža.
 
Mi smo vredu, razen Luka ima malo zamašen nosek. Sem pa zdaj par dni prav uživala, ko je bil tako lep sonček, sem bila tudi po dobri 2 uri na sprehodu. Pa danes bo tudi sončekuser posted image user posted image .
 
Blaža glede službe te razumem, tudi jaz bi bila težko brez mojih otrok toliko časa. Meni čas, ki ga preživim z otrokoma veliko pomeni.
 
Kako pa kaj nosečke, a ste dobro?

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3558
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 8:42:52   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: mala_pikica

Zdravo!

Najprej user posted image Nina user posted image vse najboljše za 1. svečko, upam, da si včeraj lepo praznovala.
 
user posted image Matijauser posted image tudi tebi želim vse naj, naj za tvoj rojstni dan. Bodi še naprej tako priden fant in razveseljuj mamico, atija in malega brateca Blaža.
 
Mi smo vredu, razen Luka ima malo zamašen nosek. Sem pa zdaj par dni prav uživala, ko je bil tako lep sonček, sem bila tudi po dobri 2 uri na sprehodu. Pa danes bo tudi sončekuser posted image user posted image .
 
Blaža glede službe te razumem, tudi jaz bi bila težko brez mojih otrok toliko časa. Meni čas, ki ga preživim z otrokoma veliko pomeni.
 
Kako pa kaj nosečke, a ste dobro?


hvala za čestitke in za odgovor glede službe. Čakam ponedeljek, da se grem na zavod skregat, ki po zakonu lahko odklonim, ker imam majhnega otroka in ob nedeljah mi ni treba delat. ben, se bomo že znašli, kot ponavadi.

No ma danes bo žurka, pustimo stat službouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3559
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 8:51:47   
ELMA
Jutro ...
 
MATIJA VSE NAJBOLJŠE ZA TVOJ 6. ROJSTNI DAN!
 
        user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Blaža tebi pa user posted image , si pa končno dočakala čas , ko boš začela kupovat  knjige in potrebščine za šolo .....user posted image user posted image user posted image user posted image Kak hitro  čas beži ,a ne ?



< Sporočilo je popravil ELMA -- 28.2.2009 8:52:20 >


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3560
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 10:03:54   
mlavla
februarka..tvoji Larisi pa želim Vse najboljše..!!!user posted image pa kar danes..sej je februarka...jutri je pa že marec..pa lepo praznujte
a kaj obujaš spomine pred letom..jst sem kar mal nostalgičnauser posted image

pa še Matiji..vse lepe želje!!!

nič grem tortico pečt...




_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 3561
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 10:13:44   
blaža
LARISA VSE NAJBOLJŠE ZA TVOJ 1. ROJSTNI DAN


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 3562
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 10:14:51   
blaža
Mlavla zdej si pa me ane? Nima danes Larisa RD. No pa vseeno, ne bom brisala.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3563
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 10:34:27   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Mlavla zdej si pa me ane? Nima danes Larisa RD. No pa vseeno, ne bom brisala.user posted image


ja če pa 29. ni ta mesec..ja jutri je pa že 1.marec..


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3564
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 10:35:17   
mlavla
blaža...me pa zanima za masleno kremo..koliko masla in koliko sladkorja ?

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 3565
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 10:41:15   
Blacky*
user posted image user posted image user posted image Matija vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image


mamici pa seveda tudi user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 3566
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 10:44:09   
nizy
LARISA VSE NAJBOLJŠE ZA 1.ROJSTNI DAN

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

MAMICI PA ŠOPEK user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 3567
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 10:46:09   
Blacky*
dober dan user posted image

mi bi morali danes v Ikeo, a je Val malo zakuhal... 37,6... sicer je čisto ok, malo mu iz nosa teče, kot že cel teden, danes pravzaprav najmanj, a nisem reskirala ker gremo v sredo v bolnico... sta šla pa zato sama babi in dedi... bosta opremila sobico vnukecu, pa sta šla po pohištvo... zdaj bo imel tu celo lepše kot doma

zdaj čakam, da ga bom počasi dala malo počivat

ati je tudi čisto zbolel... lahko celo da ima gripo... samo jaz se držim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , kot ponavadi

uživajte na ta sončni dan



(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 3568
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 10:47:12   
nizy
MATIJA VSE NAJBOLJŠE ZA 6. ROJSTNI DAN


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

blaža - prov je elma rekla welcome v klub šolo obveznih otrok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 3569
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 10:51:06   
nizy
blaža - kar se tiče službe si se  čisto prov odločila , ....je pa tko , da je vsak začetek težek,.... ampak odsotnosti tudi jaz ne podpiram ,..... saj kar se tiče delovnega časa je to danes tako po trgovinah user posted image ,.. nedelj se pa jaz tudi hočem odrešit , ko začnem delat user posted image , če ne bom prej brco v tazadnjo dobila user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil nizy -- 28.2.2009 10:52:11 >

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 3570
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 10:51:19   
mlavla
blacky..mogoče ti veš odgovor na to moje vpr.???

drugače pa upam,da se čimprej pozdraviteuser posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

blaža...me pa zanima za masleno kremo..koliko masla in koliko sladkorja ?


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 3571
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 11:03:39   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

blacky..mogoče ti veš odgovor na to moje vpr.???

drugače pa upam,da se čimprej pozdraviteuser posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

blaža...me pa zanima za masleno kremo..koliko masla in koliko sladkorja ?



jaz tako in tako sumim zobke... jih imamo že 12, pa mislim da je še en na pohodu...

jaz sem masleno kremo naredila kar tako, da sem v enakem razmerju zmešala maslo in sladkor v prahu... npr. 250 g sladkorja in 250 g masla... pa še zličo, dve nutele user posted image .... mogoče sem dala malo manj masla če je več nutele... tako malo po občutku user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 3572
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 11:07:21   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

blacky..mogoče ti veš odgovor na to moje vpr.???

drugače pa upam,da se čimprej pozdraviteuser posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

blaža...me pa zanima za masleno kremo..koliko masla in koliko sladkorja ?



jaz tako in tako sumim zobke... jih imamo že 12, pa mislim da je še en na pohodu...

jaz sem masleno kremo naredila kar tako, da sem v enakem razmerju zmešala maslo in sladkor v prahu... npr. 250 g sladkorja in 250 g masla... pa še zličo, dve nutele user posted image .... mogoče sem dala malo manj masla če je več nutele... tako malo po občutku user posted image



o hvala..


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 3573
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 11:31:39   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

blacky..mogoče ti veš odgovor na to moje vpr.???

drugače pa upam,da se čimprej pozdraviteuser posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

blaža...me pa zanima za masleno kremo..koliko masla in koliko sladkorja ?



jaz tako in tako sumim zobke... jih imamo že 12, pa mislim da je še en na pohodu...

jaz sem masleno kremo naredila kar tako, da sem v enakem razmerju zmešala maslo in sladkor v prahu... npr. 250 g sladkorja in 250 g masla... pa še zličo, dve nutele user posted image .... mogoče sem dala malo manj masla če je več nutele... tako malo po občutku user posted image



o hvala..



ni za kaj user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 3574
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 11:32:32   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

blacky..mogoče ti veš odgovor na to moje vpr.???

drugače pa upam,da se čimprej pozdraviteuser posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

blaža...me pa zanima za masleno kremo..koliko masla in koliko sladkorja ?



jaz tako in tako sumim zobke... jih imamo že 12, pa mislim da je še en na pohodu...

jaz sem masleno kremo naredila kar tako, da sem v enakem razmerju zmešala maslo in sladkor v prahu... npr. 250 g sladkorja in 250 g masla... pa še zličo, dve nutele user posted image .... mogoče sem dala malo manj masla če je več nutele... tako malo po občutku user posted image



o hvala..



ni za kaj user posted image



aja... s tem sem mazala samo pod tičino... saj zato rabišuser posted image

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 3575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?