|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 143 [144] 145   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 11:41:35   
Blacky*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Larisa in Neža vse najboljše za prvi rojstni dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mamicama pa user posted image user posted image

Tako odločila sem se da zadnjima februarkama čestitam danes... jutri je že marec...

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 3576
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 12:34:46   
nizy
NEŽA VSE NAJBOLJŠE ZA 1.ROJSTNI DAN

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


MAMICI PA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 3577
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 12:37:30   
Februarka08
Dan.

Hvala že danes za lepe želje in čestitke, čeprav bo uradno šele jutri stara 1 letouser posted image pa saj ni važnouser posted image
Mlavla, tudi tvoji Neži želim vse naj naj, naj bo še naprej taka cvetka kot je bla dosedaj, saj sta teli dve najini rožici res nekaj posebnegauser posted image user posted image ja, tudi jaz sem nostalgična, 1 leto nazaj takle čas me je že mal dajalo, ampak nisem vedela da je to touser posted image no, čez par uric se bo pa zares začelouser posted image s popadki mislimuser posted image

No, moja slavljenka spančka, jaz pa pripravljam še zadnje detajle... včeraj sva se napihala balonovuser posted image in ko je danes vstala ni mogla do sape ker je hotla vse naenkrat povedat pa ji ni ratalouser posted image samo gleda po stanovanju in mm mm mm mm user posted image
Ko se zbudi, popaca kosilo (še ne vem kaj naj ji naredim na hitrouser posted image ) potem pa žurkauser posted image
Lep dan, mogoče zvečer sledi že par slikicuser posted image aja, moj dragi je šel po torto in je ful lepauser posted image ampak draga pa toliko, da nama je šlo obema kar na user posted image dobro, za 1. roj dan še nekako, za naslednje se bom pa raje sama matrala domauser posted image
Papauser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 3578
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 13:07:12   
ELMA
Mi smo vzuni , Elma sploh noče noter , boji se da jo bom dala spat user posted image  , tko lepo sonček sija user posted image .
Sem se pa spomnila da je dones zadnji dan v Februaru in sem prišla napisat čestitko za Nežo user posted image

NEŽA VSE NAJBOLJŠE ZA 1.ROJSTNI DAN

     user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

MAMICI PA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

 


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 3579
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 13:47:35   
mlavla
Hvala vsem za čestitke..

Biskvit za tortico je pečen..zdej me čaka še krema..in dekoracija..upam,da mi uspe kot sem si zamislila

blacky..ja za pod tičino sem mislila


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 3580
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 14:14:41   
blaža
mlavla maslena krema je v razmerju 1:1 tako daš enako margarine kot sladkorja v prahu.

zdej pa šibam pripravljat pizze. Mmmmmmmmm,pri nas diši kot v vinoteki, ki je moj na hodniku razbil dve flaši vina po nesredči. Črnega da ne bo pomote.user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 3581
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 16:57:13   
lillchy123
za malo smeha (čeprav je večina kar res user posted image  user posted image ) in če kdo dejansko ve, da se tečaj kje izvaja, imam jaz enega kandidata user posted image

Danes sem od prijateljice dobil vabilo, naj se udeležim novega tečaja za moške. Zdaj pa me muči vprašanje, ali naj reskiram in se tega tečaja udeležim. Zaradi tega dvoma želim, da mi prijatelji svetujete o tem, naj se udeležim tečaja ali ne.
Program pa je sledeč:

TEČAJ ZA MOŠKE

Tečaj se bo izvajal le v primeru zadostnega števila udeležencev.
Popust se prizna vsem, ki se bodo odločili za vsa predavanja.
Pedagoški cilj tečaja je; informacijski tečaj, ki bo usposobil moškim
tisti del možganov, za katerega sploh ne vejo, da obstaja.



Modul 1: obvezni tečaj



1. Naučiti se živeti brez mame. (2000 ur)
2. Moja ženska NI moja mama. (350 ur)
3. razumeti, da je nogomet samo šport. (500 ur)

Modul 2: življenje v dvoje




1. Imeti otroke brez ljubosumnosti. (50 ur)
2. Nehati govoriti bedarije, kadar ima moja žena obiske. (500 ur)
3. Premagati sindrom daljinca. (550 ur)

Modul 3: prosti čas
1. Ne uriniram mimo školjke. (100 ur + praktični del)
2. Razumeti, da čevlji ne morejo sami v omarico za čevlje. (800 ur)
3. Kako priti do koša za perilo, ne da bi se izgubil. (500 ur)
4. Kako preživeti lažji prehlad brez dramatiziranja. (100 ur)
5. Zlikati srajco v manj kot dveh urah. (praktični del)
6. Prebavljati brez riganja, medtem ko ona opere krožnike. (praktični del)

Modul 4 : tečaj kuhinje

1.stopnja (začetniki): gospodinjski aparati. (prikaz z diapozitivi)

ON....vklop
OFF....izklop

2. stopnja (napredni): moja prva Maggi juha, brez da zažgem lonec.
(praktični del)

POGLOBLJENE TEME
Glede na kompleksnost in težavnost tem, se lahko vpiše največ osem kandidatov.


T EMA 1: likalnik; od pralnega stroja do omare...ta misteriozni proces
(vodeni ogledi)
T EMA 2: nevarnost pri polnjenju posodice za led (demonstracija in diapozitivi)
T EMA 3: ti in elektrika: ekonomske prednosti pri klicanju mojstra za popravila
T EMA 4: zadnja znanstvena odkritja: kuhanje in odnašanje smeti NE
povzroča impotence
T EMA 5: čeprav si poročen z njo, ji lahko še vedno kupiš rože
(pogovor s psihiatrom)
T EMA 6: rolica toaletnega papirja: Ali raste papir v škatli za toaletni papir?
T EMA 7: kako spustiti pokrov školjke- korak za korakom (video
konferenca s Harvarda)
T EMA 8: detergenti: doziranje, uporaba (praktični del se izvaja zunaj)
T EMA 9: osnovna razlika med košem za umazano perilo in tlemi
(laboratorijski preizkus)
T EMA 10: moški kot sopotnik- ali je genetsko možno da ne opozarja, ko
ona parkira?
T EMA 11:nadpovprečna komunikacija: mentalne vaje za razumevanje, da
je nekaj v predalu, ne da bi vprašal...."v katerem predalu in v kateri
omari je predal"
T EMA 12: Ali skodelica kave lahko leti sama do lijaka? (praktični del
vodi David Copperfield)

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3582
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 16:58:49   
lillchy123
LARISA IN NEŽA VSE NAJBOLJŠE ZA PRVI ROJSTNI DAN! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 3583
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 17:17:28   
lillchy123
MATIJA TUDI TEBI VSE NAJBOLJŠE! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 3584
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 17:20:02   
ELMA
user posted image user posted image user posted image user posted image
lillchy , jaz imam tudi enega kandidata za tečaj user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 3585
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 17:35:53   
pina-1
NAŠI LEPI SMOLČICI. ŽELIMO VAM VSEEE NAJBOLJŠE ZA VAJIN 1. ROJSTNI DAN. BODITA ŠE NAPREJ TAKI SONČICI VAJINIM STARŠEM
 
Je pa danes en dan, ki gane bom pozabla nikoli v življenju. MI je skrajšal ivljenje za ene 10. let.
Mia je imela na obisku priajtelco in oni dve sta se odpravili sami v trgovino v Koper. Sta šli  kar po glavni cestiiiii. Sem jih našla 1,5 km od doma.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . In to sta prehodili v 20 minutah. Pa oba z Pinotom sva bla venih...
Niti v sanjah nisva pomislila, da se bosta kam odpravli... Punce moje, to je bilo pol ure najdaljše v mojem življenju.
Kaj je sledilo, ko sem jih našla ne rabim posebi pisat... Upam, da sta si fajn zapomnili in da jima kaj takega ne pade več na pamet. Mene pa cel dan preganjajo misli, kaj vse bi se lahko zgodilo... In ne morem iz kože....user posted image user posted image  UHHH.... Se še zdaj tresem.
 
Upam, da so žurke zdej na najlepšem delu. ZDej se bojo počasi pihale svečke.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 3586
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 17:53:42   
lillchy123
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

NAŠI LEPI SMOLČICI. ŽELIMO VAM VSEEE NAJBOLJŠE ZA VAJIN 1. ROJSTNI DAN. BODITA ŠE NAPREJ TAKI SONČICI VAJINIM STARŠEM
 
Je pa danes en dan, ki gane bom pozabla nikoli v življenju. MI je skrajšal ivljenje za ene 10. let.
Mia je imela na obisku priajtelco in oni dve sta se odpravili sami v trgovino v Koper. Sta šli  kar po glavni cestiiiii. Sem jih našla 1,5 km od doma.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . In to sta prehodili v 20 minutah. Pa oba z Pinotom sva bla venih...
Niti v sanjah nisva pomislila, da se bosta kam odpravli... Punce moje, to je bilo pol ure najdaljše v mojem življenju.
Kaj je sledilo, ko sem jih našla ne rabim posebi pisat... Upam, da sta si fajn zapomnili in da jima kaj takega ne pade več na pamet. Mene pa cel dan preganjajo misli, kaj vse bi se lahko zgodilo... In ne morem iz kože....user posted image user posted image  UHHH.... Se še zdaj tresem.
 
Upam, da so žurke zdej na najlepšem delu. ZDej se bojo počasi pihale svečke.user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image  pina, je tudi mene kar zmrazilo. samo, da se je vse dobro končalo in upam, da jima kaj takega res ne pride nikoli več na kraj pameti.  user posted image user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3587
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 18:12:11   
itata
larisa in neža vse naj najuser posted image user posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 3588
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 18:52:45   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

NAŠI LEPI SMOLČICI. ŽELIMO VAM VSEEE NAJBOLJŠE ZA VAJIN 1. ROJSTNI DAN. BODITA ŠE NAPREJ TAKI SONČICI VAJINIM STARŠEM
 
Je pa danes en dan, ki gane bom pozabla nikoli v življenju. MI je skrajšal ivljenje za ene 10. let.
Mia je imela na obisku priajtelco in oni dve sta se odpravili sami v trgovino v Koper. Sta šli  kar po glavni cestiiiii. Sem jih našla 1,5 km od doma.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . In to sta prehodili v 20 minutah. Pa oba z Pinotom sva bla venih...
Niti v sanjah nisva pomislila, da se bosta kam odpravli... Punce moje, to je bilo pol ure najdaljše v mojem življenju.
Kaj je sledilo, ko sem jih našla ne rabim posebi pisat... Upam, da sta si fajn zapomnili in da jima kaj takega ne pade več na pamet. Mene pa cel dan preganjajo misli, kaj vse bi se lahko zgodilo... In ne morem iz kože....user posted image user posted image  UHHH.... Se še zdaj tresem.
 
Upam, da so žurke zdej na najlepšem delu. ZDej se bojo počasi pihale svečke.user posted image user posted image user posted image


Pina, hvalauser posted image uf, ne bi bla rada v tvoji kožiuser posted image nikoliuser posted image si sploh ne predstavljam... samo da se je vse srečno končalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3589
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 19:09:03   
pina-1
februarka kako je blo praznovanje?

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 3590
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 19:12:42   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

februarka kako je blo praznovanje?


odličnouser posted image evo, ravno slikce so se mi shranle... že limamuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3591
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 19:15:15   
Februarka08
No, nekaj slikic naše prineske:

Takole je zgledalo preden so prišliuser posted image (kako je blo pa ko so odšli pa ne bom komentiralauser posted image )
user posted image

Z novo majčkouser posted image
user posted image

user posted image

Pa s klobučkom
user posted image

Tortica
user posted image

Moram jo probat
user posted image

Z mami pihneva svečkouser posted image
user posted image

Z očijem jo zareževa
user posted image

Moj novi avtouser posted image
user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 3592
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 19:17:34   
Februarka08
Upsuser posted image user posted image

bom kasneje še 1xuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 3593
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 19:37:15   
Februarka08
Nekaj me zajebavauser posted image user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 3594
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 20:10:31   
lillchy123
februarka, luštne slikce! user posted image  Pa mala madam ma čist hudo frizurco! user posted image  pa ful mate lepe ploščice po tleh user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 3595
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 20:32:28   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

NAŠI LEPI SMOLČICI. ŽELIMO VAM VSEEE NAJBOLJŠE ZA VAJIN 1. ROJSTNI DAN. BODITA ŠE NAPREJ TAKI SONČICI VAJINIM STARŠEM
 
Je pa danes en dan, ki gane bom pozabla nikoli v življenju. MI je skrajšal ivljenje za ene 10. let.
Mia je imela na obisku priajtelco in oni dve sta se odpravili sami v trgovino v Koper. Sta šli  kar po glavni cestiiiii. Sem jih našla 1,5 km od doma.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . In to sta prehodili v 20 minutah. Pa oba z Pinotom sva bla venih...
Niti v sanjah nisva pomislila, da se bosta kam odpravli... Punce moje, to je bilo pol ure najdaljše v mojem življenju.
Kaj je sledilo, ko sem jih našla ne rabim posebi pisat... Upam, da sta si fajn zapomnili in da jima kaj takega ne pade več na pamet. Mene pa cel dan preganjajo misli, kaj vse bi se lahko zgodilo... In ne morem iz kože....user posted image user posted image  UHHH.... Se še zdaj tresem.
 
Upam, da so žurke zdej na najlepšem delu. ZDej se bojo počasi pihale svečke.user posted image user posted image user posted image


Pina, hvalauser posted image uf, ne bi bla rada v tvoji kožiuser posted image nikoliuser posted image si sploh ne predstavljam... samo da se je vse srečno končalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ojoj, pina, meni bi tudi skrajšalo življenje... groza... sploh ne moreš verjeti kaj se podi po teh malih glavicah

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 3596
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 21:02:25   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

NAŠI LEPI SMOLČICI. ŽELIMO VAM VSEEE NAJBOLJŠE ZA VAJIN 1. ROJSTNI DAN. BODITA ŠE NAPREJ TAKI SONČICI VAJINIM STARŠEM
 
Je pa danes en dan, ki gane bom pozabla nikoli v življenju. MI je skrajšal ivljenje za ene 10. let.
Mia je imela na obisku priajtelco in oni dve sta se odpravili sami v trgovino v Koper. Sta šli  kar po glavni cestiiiii. Sem jih našla 1,5 km od doma.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . In to sta prehodili v 20 minutah. Pa oba z Pinotom sva bla venih...
Niti v sanjah nisva pomislila, da se bosta kam odpravli... Punce moje, to je bilo pol ure najdaljše v mojem življenju.
Kaj je sledilo, ko sem jih našla ne rabim posebi pisat... Upam, da sta si fajn zapomnili in da jima kaj takega ne pade več na pamet. Mene pa cel dan preganjajo misli, kaj vse bi se lahko zgodilo... In ne morem iz kože....user posted image user posted image  UHHH.... Se še zdaj tresem.
 
Upam, da so žurke zdej na najlepšem delu. ZDej se bojo počasi pihale svečke.user posted image user posted image user posted image



ej kar zvilo me je, ko sem prebrala, ti pišem tam.


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3597
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 21:05:31   
blaža
čer!

Hvala vsem za čestitke!

RD je šel mimo, malo smo pokidali in jutri naš čaka še ne lep dan.user posted image

Nočko vsem.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3598
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 21:23:06   
blaža
No samo še Lariso moram pokomentirat, ki je tako zlata na slikicahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma taka lepa pupika je.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3599
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 21:23:34   
jencili
čer,

Matija, Larisa in Neža, želimo vam vse najboljše!!!
 
Jst sm pa dons čist gotova. Je bil tok lep sonček čez dan, da sem napokala Taja v voziček, sebe na rolerje in sva šibala čez cel Kranj gor in dol.
Pol sva šla k atiju v službo na obisk, je tja slučajno prišel še moj šef in smo se čist začvekali, tko da sem že zamujala s kosilom domauser posted image
Zvečer sm mela pa že tok prazne baterije, da sem še komi gledala. Taj je čez dan spal samo dobre pol urce, pa še to ob 11.30 in je ob 19.30 sam še dol padu, jst se pa tud že od takrat borim, da ne zaspim tle na sedežniuser posted image
Za povrhu mepa še grlo boliuser posted image
Upam, da bo jutri že mimo in bomo šli s family Listek lepo na obljubljeni sprehod in kavicouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  141 142 143 [144] 145   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 143 [144] 145   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?