|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 13:30:44   
Stipe air force
Žena tečnari možu:

"Vem, da si bil vedno velik frajer, punce so bile nore nate, koliko si
jih le imel pred mano, kaj, no povej, koliko, koliko...."

In tako dan za dnem, dokler on znerviran končno ne začne glasno računati:
"No dobro, evo, 1,2,3,4,5,6,7,8,9, potem si ti, 11,12,13,14,15 in to je to."

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu lidijajenko)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 13:30:49   
dolenjka
O Blacky, a si na malici? user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 13:38:21   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

O Blacky, a si na malici? user posted image


ja... danes mam pa že štalco

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 13:39:37   
Blacky*
Še poročilo iz vrtca:

Končno je prišla tudi vzgojiteljica od Vala in je takoj poslala atija domov. Rekla je, da je to malo predrago, da bi mi vrtec samo za kosilo plačevali in da ga bo že porihtala... jokal, kričal je in ne vem kaj še vse, a ga je umirila s petjem... nato je pojedel in zaspal... jutri je na vrsti borba številka 2... takle mamo... je skontal da je to vsak dan, so pa še tako mejhni da ne vedo ali ga kar tam puščaš al kaj in da se vrneš po njega... pikci mali user posted image

Zdaj sta že z atijem doma in se bosta malo pocartala.

Uživejte šibam.... ekšn.

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 13:39:52   
lillchy123
danes na sprehodu
user posted image

naš domek
user posted image

user posted image

user posted image
da vam mal lušte nardim user posted image

kosilo že v ritki in riti user posted image , sva mela pa rizi bizi user posted image

pr nas spet sneži k pr norcihuser posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 13:47:10   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

danes na sprehodu
user posted image

naš domek
user posted image

user posted image

user posted image
da vam mal lušte nardim user posted image

kosilo že v ritki in riti user posted image , sva mela pa rizi bizi user posted image

pr nas spet sneži k pr norcihuser posted image


kako lepouser posted image user posted image user posted image user posted image in kako lepa hišicauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 13:48:25   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

danes na sprehodu
user posted image

naš domek
user posted image

user posted image

user posted image
da vam mal lušte nardim user posted image

kosilo že v ritki in riti user posted image , sva mela pa rizi bizi user posted image

pr nas spet sneži k pr norcihuser posted image


lilči ma sem vam fouššššššššššššššššššššš. pri nas je tako gnilo vreme. Prši dež in je provuser posted image . Jaz bi tudi en dan snegece pegeca.
A menjamo?user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 13:51:11   
lillchy123
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

IZVIRNO SPOROČILO: putina

dan..

jaz sem pa danes doma user posted image  .. uvajam tamaro v vrtec .. sva bili dve uri in je bilo ful luštno .. jutri bosta z očijem že do kosila, potem spet z mano .. v petek bomo probali pa že s spanjem ..

zdaj pa spi, ker se je očitno ful zmatrala ..

ella...ful imaš fajn službo .. če sem prav ujela enkrat ko si namignila kje delaš, pol je bil prejšnji teden ful lep člank o vaši firmi in šefu v Financah .. bi kar prošnjo poslala k vam, če ne bi bili na Jesenicah..




verjetno si prav brala in prav misliš, sam sej se tudi iz LJ vozijo user posted image
no, tudi doma je fajn, k si pa res lahko v trenerki user posted image user posted image



ella, pa še mate kako prosto mesto? Jst bi se tud do Jesenic vozila, če dobr plačajo user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 13:52:26   
lillchy123
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

danes na sprehodu
user posted image

naš domek
user posted image

user posted image

user posted image
da vam mal lušte nardim user posted image

kosilo že v ritki in riti user posted image , sva mela pa rizi bizi user posted image

pr nas spet sneži k pr norcihuser posted image


lilči ma sem vam fouššššššššššššššššššššš. pri nas je tako gnilo vreme. Prši dež in je provuser posted image . Jaz bi tudi en dan snegece pegeca.
A menjamo?user posted image


pinči, ni blema, sam enkrat, k boste mel sonce user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 13:56:43   
Stipe air force
IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

danes na sprehodu
user posted image

naš domek
user posted image

user posted image

user posted image
da vam mal lušte nardim user posted image

kosilo že v ritki in riti user posted image , sva mela pa rizi bizi user posted image

pr nas spet sneži k pr norcihuser posted image


Od vzun zgleda da zvis v raju.... user posted image  user posted image  user posted image , res je lepo user posted image

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 14:00:35   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

danes na sprehodu
user posted image

naš domek
user posted image

user posted image

user posted image
da vam mal lušte nardim user posted image

kosilo že v ritki in riti user posted image , sva mela pa rizi bizi user posted image

pr nas spet sneži k pr norcihuser posted image


lilči ma sem vam fouššššššššššššššššššššš. pri nas je tako gnilo vreme. Prši dež in je provuser posted image . Jaz bi tudi en dan snegece pegeca.
A menjamo?user posted image


pinči, ni blema, sam enkrat, k boste mel sonce user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ampak tvoj kuža pa uživa v atkmu vremenu ne?

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 14:00:57   
lillchy123
pinči, lohk pa pridete enkrat na sankanje, kuhančka in klobase, mi pa k vam na martinčkanje, teran in pršut user posted image

stipe, sej tud je user posted image  kadar se ne kregamo user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Stipe air force)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 14:06:34   
Stipe air force
IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

pinči, lohk pa pridete enkrat na sankanje, kuhančka in klobase, mi pa k vam na martinčkanje, teran in pršut user posted image

stipe, sej tud je user posted image  kadar se ne kregamo user posted image


oooooo, spet baseeeeee user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 14:10:41   
lillchy123
IZVIRNO SPOROČILO: Stipe air force

IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

pinči, lohk pa pridete enkrat na sankanje, kuhančka in klobase, mi pa k vam na martinčkanje, teran in pršut user posted image

stipe, sej tud je user posted image  kadar se ne kregamo user posted image


oooooo, spet baseeeeee user posted image  user posted image  user posted image


če daš mojmu sinu na izbiro neki sladkega al pa baso, vzame baso user posted image user posted image user posted image  isti fotruser posted image user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Stipe air force)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 14:13:21   
Stipe air force
IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

IZVIRNO SPOROČILO: Stipe air force

IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

pinči, lohk pa pridete enkrat na sankanje, kuhančka in klobase, mi pa k vam na martinčkanje, teran in pršut user posted image

stipe, sej tud je user posted image  kadar se ne kregamo user posted image


oooooo, spet baseeeeee user posted image  user posted image  user posted image


če daš mojmu sinu na izbiro neki sladkega al pa baso, vzame baso user posted image user posted image user posted image  isti fotruser posted image user posted image


Dobra vzgoja user posted image , base so zakon.... user posted image .... se lihkar trudim Taro prepricat, da sladkarije unicujejo zobe, holesterol pa ne user posted image

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 14:14:33   
listek1
dan,

punce user posted image user posted image  za 10.del user posted image

jest bi mogla pa dones v službo in je David spet zakuhal user posted image , pa z noska teče in fulll kašlja spet. Jest ne vem več kaj nej nardim, ker se nam to tako ponavlja. Men bojo pa odpoved dal, ker bi mogla že prejšnji teden začet delat, pa sem jest zbolela, zdej pa še tole. Mah user posted image  Mali je full bogi, skoz neki joka, k ponavad ne.

Lillchy - kako mate lepo, pa fulll lepa hiška user posted image

Vsem februarčkom, ki ste že upihnili prvo svečkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa želiva z Davidom vse najboljše, pa da boste fejst mamice ubogal user posted image     user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Mi bomo pa v soboto in nedeljo praznovali, upam, no, da se bo david pozdravil user posted image

aja, pa spodaj so nam pokukale tudi obedve dvjokici ven, tako, da mamo že 8 zobkov.

(odgovor članu Stipe air force)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 14:22:13   
lillchy123
IZVIRNO SPOROČILO: Stipe air force

IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

IZVIRNO SPOROČILO: Stipe air force

IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

pinči, lohk pa pridete enkrat na sankanje, kuhančka in klobase, mi pa k vam na martinčkanje, teran in pršut user posted image

stipe, sej tud je user posted image  kadar se ne kregamo user posted image


oooooo, spet baseeeeee user posted image  user posted image  user posted image


če daš mojmu sinu na izbiro neki sladkega al pa baso, vzame baso user posted image user posted image user posted image  isti fotruser posted image user posted image


Dobra vzgoja user posted image , base so zakon.... user posted image .... se lihkar trudim Taro prepricat, da sladkarije unicujejo zobe, holesterol pa ne user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Stipe air force)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 14:24:18   
lillchy123
listek user posted image
ta vikend nas bo pa kr neki praznoval user posted image  mi bomo v petek popoldne, v soboto pa pride še moja familyuser posted image
2 tortici- jeeeee!

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 14:26:58   
Stipe air force
Blaza... kje si...  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 14:27:36   
listek1
IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

listek user posted image
ta vikend nas bo pa kr neki praznoval user posted image  mi bomo v petek popoldne, v soboto pa pride še moja familyuser posted image
2 tortici- jeeeee!


ja res nas bo kar nekaj praznovalo ja. In kar 1 leto bojo stari, sploh ne morem verjet user posted image user posted image  Mi bomo mel tud dve tortici. A boš ti sama pekla, ker sem vidla kok so ble ene pridne s torticami. Mi jih bomo kar naročili, ena bo medvedek Pu, ena bo pa ribica Nemo verjetno.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 14:32:23   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: listek1

IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

listek user posted image
ta vikend nas bo pa kr neki praznoval user posted image  mi bomo v petek popoldne, v soboto pa pride še moja familyuser posted image
2 tortici- jeeeee!


ja res nas bo kar nekaj praznovalo ja. In kar 1 leto bojo stari, sploh ne morem verjet user posted image user posted image  Mi bomo mel tud dve tortici. A boš ti sama pekla, ker sem vidla kok so ble ene pridne s torticami. Mi jih bomo kar naročili, ena bo medvedek Pu, ena bo pa ribica Nemo verjetno.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Davida da se čimprej pozdraviuser posted image

kako ste pridni, kar 2 torticeuser posted image mi bomo mel eno... ni denarja za 2user posted image saj bi jo mogoče sama spekla, samo kje, bo polomijauser posted image pa saj še modelčka nimamuser posted image

Nič, gremo kosilat počasi...


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu listek1)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 14:34:32   
Bajsa
Dan!

Čestitke za 10.del, ste res pridne čveke in priden čvekač user posted image .
Me ni blo že sto let na plan, ni časa, sem brez službe, nimam časa sploh user posted image .
No mi2 sva tud že v vrtcu se mamo super fino, mal sicer pojoka ko grem, pol je pa kuj kul. Ma ful fine vzgojiteljice in še enga luštnga pomočnika vzgojitelja, Čukca Jerneja user posted image . Je Zala zaljubljena vanga čiiist! Je res luštn, ga majo otroci ful radi, še mamice ful z veseljem po otroke hodmo user posted image .
A je še kej novga pr nas, no v bistvu ne, razen to, da se mi zdi, da bomo vsak cajt dobili vsaj še 2, če ne kr 4 zobke. Jo kr matra revco, pol je pa še neki prehlajena, pa smrava, tko da zdej mamo parne kopeli, pa inhalacije doma narjene, pa brisanje noska, pa ..... vsega po mal.
No sam da veste, da sem še med živimi!

Vsem februarčkom in februarčicam, ki ste vpihnili prvo svečko želiva z madam VSE NAJBOLJŠE!!!!!!!!!!!!!!


_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu Stipe air force)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 14:35:04   
listek1
IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

IZVIRNO SPOROČILO: listek1

IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

listek user posted image
ta vikend nas bo pa kr neki praznoval user posted image  mi bomo v petek popoldne, v soboto pa pride še moja familyuser posted image
2 tortici- jeeeee!


ja res nas bo kar nekaj praznovalo ja. In kar 1 leto bojo stari, sploh ne morem verjet user posted image user posted image  Mi bomo mel tud dve tortici. A boš ti sama pekla, ker sem vidla kok so ble ene pridne s torticami. Mi jih bomo kar naročili, ena bo medvedek Pu, ena bo pa ribica Nemo verjetno.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Davida da se čimprej pozdraviuser posted image

kako ste pridni, kar 2 torticeuser posted image mi bomo mel eno... ni denarja za 2user posted image saj bi jo mogoče sama spekla, samo kje, bo polomijauser posted image pa saj še modelčka nimamuser posted image

Nič, gremo kosilat počasi...



dober tek user posted image

sej pri nas bo eno tortico prnesla teta od mojga user posted image user posted image  eno bova pa midva naročila ja, sam še ne vem kje. A kej poznate kakšno dobro slaščičarno?

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 14:40:38   
Stipe air force
IZVIRNO SPOROČILO: Bajsa

Dan!

Čestitke za 10.del, ste res pridne čveke in priden čvekač user posted image .
Me ni blo že sto let na plan, ni časa, sem brez službe, nimam časa sploh user posted image .
No mi2 sva tud že v vrtcu se mamo super fino, mal sicer pojoka ko grem, pol je pa kuj kul. Ma ful fine vzgojiteljice in še enga luštnga pomočnika vzgojitelja, Čukca Jerneja user posted image . Je Zala zaljubljena vanga čiiist! Je res luštn, ga majo otroci ful radi, še mamice ful z veseljem po otroke hodmo user posted image .
A je še kej novga pr nas, no v bistvu ne, razen to, da se mi zdi, da bomo vsak cajt dobili vsaj še 2, če ne kr 4 zobke. Jo kr matra revco, pol je pa še neki prehlajena, pa smrava, tko da zdej mamo parne kopeli, pa inhalacije doma narjene, pa brisanje noska, pa ..... vsega po mal.
No sam da veste, da sem še med živimi!

Vsem februarčkom in februarčicam, ki ste vpihnili prvo svečko želiva z madam VSE NAJBOLJŠE!!!!!!!!!!!!!!



Ooooooo, Bajssisita, ma forum takoj zazivi ko se ti prikazes iz vesoljne Gorenjske.... lupcka Zali.... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 14:42:26   
Bajsa
Joj pr nas tud mormo še tortico naročit, pa se tud jaz še sprašujem kje bi jo, pa kakšno obliko tud. Sploh nimam idej user posted image

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu listek1)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?