|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 12:40:14   
Čupka
Ronja, ful dobro napisanouser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 12:51:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Čupka

Ronja, ful dobro napisanouser posted image


se pridružujem Čupkinemu mnenju. 

(odgovor članu Čupka)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 12:52:28   
Anonimen
Ti si po eni strani želiš otroka, po prebranem sodeč, za vsako ceno. Nisi vsak dan mlajša, pa vendar je vprašanje ali si želiš otroka vzgajati sama ali ne? On je cagav in si še ni na jasnem kaj bi (čeprav je čas za razmislek preden se brez zaščite spušča v vagino).

Tvoja reakcija na njegov odnos (ki ni bil nič kaj prijeten zate) je bila vse prej kot vzpodbudna zanj, to gotovo veš. Če se postavim v njegovo kožo, bi mi vse dol padlo ob izjavi, da partnerka ne ve ali je otrok moj ali ne...

Težko je tukaj biti pameten. Nič kaj prijetno ni biti oplojena in brez partnerja, čeprav mnogo primerov dokazuje nasprotno.

Če je otrok njegov, ima vso pravico zahtevati splav ali pa se odreči starševski pravici. Če pa ni, pa naredi kakor te je volja.




(odgovor članu pajci)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 13:32:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH



Če je otrok njegov, ima vso pravico zahtevati splav ali pa se odreči starševski pravici. Če pa ni, pa naredi kakor te je volja.






za kozlat.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 13:34:21   
tanikaa

Če je otrok njegov, ima vso pravico zahtevati splav ali pa se odreči starševski pravici. Če pa ni, pa naredi kakor te je volja.







user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 13:42:29   
ronja
Ja, če si zvesta, pa ti on naredi otroka, ma pravico da ga še ven vzame, ali kakouser posted image ? Če pa nisi, potem pa ni problema, potem smeš obdržat otroka... Če še jaz nimam besed za komentiratuser posted image ...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 13:43:49   
Anonimen
Jaz bi pa rada vidla tale zakonuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 13:47:59   
Anonimen
Ja itak polno sprenevedanja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 13:48:34   
Lalica1
Otrok prihaja. Tu ni dvoma. Ve se, kdo sta starša. On ga noče, ona hoče. Prav.
Naj ona otroka obdrži in fertig. Nima smisla razglabljat kdo je bolj kriv. Oba isto. Se je pa dec premislil in otroka noče. Mislim, da ima do tega pravico. Razloge pa ve sam. Ona pa si pri 38-ih želi otroka in prav je da ga obdrži.  Še vedno pa ne razumem zakaj bi naj od očeta nekaj zahtevala, ker ji je jasno povedal, da otroka noče.
Glede tega, da si ga je na začetku želel in sedaj spet ne več...se sprašujem koliko je star, ker otroka pač ne kupiš ko želiš in če se ti ne dopade niti ne vrneš nazaj. Mogoče pa si bo še enkrat premislil in si ga spet zaželel. V tem primeru bi pajci dobila kar dva dojenčka.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 13:51:40   
Anonimen
Če je otrok njegov, ima vso pravico zahtevati splav ali pa se odreči starševski pravici. Če pa ni, pa naredi kakor te je volja.

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 13:53:10   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Če je otrok njegov, ima vso pravico zahtevati splav ali pa se odreči starševski pravici. Če pa ni, pa naredi kakor te je volja.

user posted image


ja, nimaš kaj, ena večjih bedastoč na RR. Ko že misliš, da si vse prebral, te vedno znova udari. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 13:53:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1

Otrok prihaja. Tu ni dvoma. Ve se, kdo sta starša. On ga noče, ona hoče. Prav.
Naj ona otroka obdrži in fertig. Nima smisla razglabljat kdo je bolj kriv. Oba isto. Se je pa dec premislil in otroka noče. Mislim, da ima do tega pravico. Razloge pa ve sam. Ona pa si pri 38-ih želi otroka in prav je da ga obdrži.  Še vedno pa ne razumem zakaj bi naj od očeta nekaj zahtevala, ker ji je jasno povedal, da otroka noče.
Glede tega, da si ga je na začetku želel in sedaj spet ne več...se sprašujem koliko je star, ker otroka pač ne kupiš ko želiš in če se ti ne dopade niti ne vrneš nazaj. Mogoče pa si bo še enkrat premislil in si ga spet zaželel. V tem primeru bi pajci dobila kar dva dojenčka.



Ker preživnina ni za njo. Je za otroka! Otrok ima pravico da pozna očeta oz. da ve kdo je oče in da ga oče preživlja ravnotako kot mama. Kaj vam ni jasnouser posted image
To se pravice otroka!

(odgovor članu Lalica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 14:02:16   
ronja
brisačka, saj se strinjam, da je to pravica otroka, ampak če je mama materialno preskrbljena tako dobro, da komot vzdržuje še tega otroka, potem se splača pretehtat, katera pravica prevaga: pravica do te preživnine ali pravica do tega, da ima srečno in mirno mamo, ki se ji ni treba vlačit po sodiščih, pa terjat denarja, dokazovat in se živcirat, ker pač mora bit v stikih z nekom, s katerim sta zaključila in on noče met več nič z vsem skupaj... Ne pravim, da je eno ali drugo prav, je pa za pretehtat. Ne vem, kaj bi jaz naredila v tem primeru - s svojo plačo mi kaj drugega, kot da zahtevam preživnino verjetno niti ne bi ostalouser posted image , ampak če bi videla, da bo šlo čisto brez problemov tudi brez, bi pa verjetno vse skup poslala nekam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 14:07:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

brisačka, saj se strinjam, da je to pravica otroka, ampak če je mama materialno preskrbljena tako dobro, da komot vzdržuje še tega otroka, potem se splača pretehtat, katera pravica prevaga: pravica do te preživnine ali pravica do tega, da ima srečno in mirno mamo, ki se ji ni treba vlačit po sodiščih, pa terjat denarja, dokazovat in se živcirat, ker pač mora bit v stikih z nekom, s katerim sta zaključila in on noče met več nič z vsem skupaj... Ne pravim, da je eno ali drugo prav, je pa za pretehtat. Ne vem, kaj bi jaz naredila v tem primeru - s svojo plačo mi kaj drugega, kot da zahtevam preživnino verjetno niti ne bi ostalouser posted image , ampak če bi videla, da bo šlo čisto brez problemov tudi brez, bi pa verjetno vse skup poslala nekam.


To pišem sam zato ker sem imela sošolko, ker se je pri 18ih zjebavala z očetom po sodiščih. Ker je pač hotela vedet kdo je oče. In preživnino ji je moral plačat za nazaj. In šest let se je zjebavala po sodiščih. Starši so zato da se borijo za pravice otrok. Ne pa da se more otrok pol sam. No....sej mogoč se ta ne bo. Sam.....ne vem no.
Sej sm že napisala da ne rabi porabit tega denarja. Lahko ga nalaga na račun od otroka.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 14:10:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

...pravica do tega, da ima srečno in mirno mamo, ki se ji ni treba vlačit po sodiščih, pa terjat denarja, dokazovat in se živcirat, ker pač mora bit v stikih z nekom, s katerim sta zaključila in on noče met več nič z vsem skupaj...


Celo življenje bo imela otroka z njim, to je neizogibno dejstvo. Otrok jo bo vedno spominjal nanj in bogsigavedi kaj mu bo rekla, ko jo bo vprašal/a "kje je oči in zakaj me ne mara".

Jaz bi na njenem mestu naredila splav, dala zamrzniti jajčeca in imela otroka z nekom, ki bo pripravljen otroka vzgajati z menoj.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 14:12:29   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Če je otrok njegov, ima vso pravico zahtevati splav ali pa se odreči starševski pravici. Če pa ni, pa naredi kakor te je volja.

user posted image


ja, nimaš kaj, ena večjih bedastoč na RR. Ko že misliš, da si vse prebral, te vedno znova udari. user posted image


Men se pa to več niti ne zdi tako noro...zgleda se mi kisa od krizeuser posted image .

Pa poglejmo malo drugače....moški enostavno nima nobene besede. In samo zato ker je sexal z neko žensko, si zapečati celi život. Otroka si ne želi, ona pa. In pol ker si ga ona želi, moški naenkrat mora  prevzeti odgovornost, ker je ženska tako hotela.
Pa mater, jaz nikoli nisem in nikoli ne bom zahtevala odgovornosti, za nekaj kar si nekdo ne želi.

Za otroka morata bit oba in ne samo eden. In ja, če moj moški ne bi želel skrbeti za otroka, ki sem si ga jaz želela, on pa ne, ne bi zahtevala od njega niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiič.

Pa poznam en primer  oseb, ki so mi zelo blizu. On nikoli ni želel imeti otrok in ji je to jasno povedal. Seveda je ona mislila, da si bo premislil in ga je napizdila, tako da je zanosila. On je znorel, zahteval splav itd....otrok se je rodil, ga je buzeriral celo otroštvo(6 let), dokler se nista ločila.
Za vse je bil on kriv, najslabši človek na svetu, prasec...pa kaj vem kaj vse.
Kdo pa ga je spravil do tega?

Je*bat ga ....različni smo.


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 14:14:00   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Če je otrok njegov, ima vso pravico zahtevati splav ali pa se odreči starševski pravici. Če pa ni, pa naredi kakor te je volja.

user posted image


ja, nimaš kaj, ena večjih bedastoč na RR. Ko že misliš, da si vse prebral, te vedno znova udari. user posted image


Men se pa to več niti ne zdi tako noro...zgleda se mi kisa od krizeuser posted image .

Pa poglejmo malo drugače....moški enostavno nima nobene besede. In samo zato ker je sexal z neko žensko, si zapečati celi život. Otroka si ne želi, ona pa. In pol ker si ga ona želi, moški naenkrat mora  prevzeti odgovornost, ker je ženska tako hotela.
Pa mater, jaz nikoli nisem in nikoli ne bom zahtevala odgovornosti, za nekaj kar si nekdo ne želi.

Za otroka morata bit oba in ne samo eden. In ja, če moj moški ne bi želel skrbeti za otroka, ki sem si ga jaz želela, on pa ne, ne bi zahtevala od njega niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiič.

Pa poznam en primer  oseb, ki so mi zelo blizu. On nikoli ni želel imeti otrok in ji je to jasno povedal. Seveda je ona mislila, da si bo premislil in ga je napizdila, tako da je zanosila. On je znorel, zahteval splav itd....otrok se je rodil, ga je buzeriral celo otroštvo(6 let), dokler se nista ločila.
Za vse je bil on kriv, najslabši človek na svetu, prasec...pa kaj vem kaj vse.
Kdo pa ga je spravil do tega?

Je*bat ga ....različni smo.





Če bi si pred seksom zapečatil kaj drugega, zdaj ne bi bil tu, kjer je. Simpl.


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 14:16:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Če je otrok njegov, ima vso pravico zahtevati splav ali pa se odreči starševski pravici. Če pa ni, pa naredi kakor te je volja.

user posted image


ja, nimaš kaj, ena večjih bedastoč na RR. Ko že misliš, da si vse prebral, te vedno znova udari. user posted image


Men se pa to več niti ne zdi tako noro...zgleda se mi kisa od krizeuser posted image .

Pa poglejmo malo drugače....moški enostavno nima nobene besede. In samo zato ker je sexal z neko žensko, si zapečati celi život. Otroka si ne želi, ona pa. In pol ker si ga ona želi, moški naenkrat mora  prevzeti odgovornost, ker je ženska tako hotela.
Pa mater, jaz nikoli nisem in nikoli ne bom zahtevala odgovornosti, za nekaj kar si nekdo ne želi.

Za otroka morata bit oba in ne samo eden. In ja, če moj moški ne bi želel skrbeti za otroka, ki sem si ga jaz želela, on pa ne, ne bi zahtevala od njega niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiič.

Pa poznam en primer  oseb, ki so mi zelo blizu. On nikoli ni želel imeti otrok in ji je to jasno povedal. Pokazal pa tud z tem da se ni zaščitu a ne? Seveda je ona mislila, da si bo premislil in ga je napizdila to kako pa  nardiš?, tako da je zanosila. On je znorel, zahteval splav itd....otrok se je rodil, ga je buzeriral celo otroštvo(6 let), dokler se nista ločila.
Za vse je bil on kriv, najslabši človek na svetu, prasec...pa kaj vem kaj vse.
Kdo pa ga je spravil do tega?
Ona ga je spravla do tega da se je prasec znašal nad nič krivem otrokom? Pa sej niste normalne, resno nisteuser posted image

Je*bat ga ....različni smo.




In zakaj si ne gre pol jajc prevezat če noče otrok?!
Ker nobena kontracepcija ni 100%!
Če reeeeees noče otrok.
Splav pač ni kontracepcija!



(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 14:17:06   
tanikaa
Strinjam pa se s tem, da ženska zdaj nekako "nima pravice" zahtevat od njega nekih obveznosti. Vedela je, da on noče otroka. Če pa ona hoče, pa naj ga ma.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 14:18:07   
Lalica1
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1

Otrok prihaja. Tu ni dvoma. Ve se, kdo sta starša. On ga noče, ona hoče. Prav.
Naj ona otroka obdrži in fertig. Nima smisla razglabljat kdo je bolj kriv. Oba isto. Se je pa dec premislil in otroka noče. Mislim, da ima do tega pravico. Razloge pa ve sam. Ona pa si pri 38-ih želi otroka in prav je da ga obdrži.  Še vedno pa ne razumem zakaj bi naj od očeta nekaj zahtevala, ker ji je jasno povedal, da otroka noče.
Glede tega, da si ga je na začetku želel in sedaj spet ne več...se sprašujem koliko je star, ker otroka pač ne kupiš ko želiš in če se ti ne dopade niti ne vrneš nazaj. Mogoče pa si bo še enkrat premislil in si ga spet zaželel. V tem primeru bi pajci dobila kar dva dojenčka.



Ker preživnina ni za njo. Je za otroka! Otrok ima pravico da pozna očeta oz. da ve kdo je oče in da ga oče preživlja ravnotako kot mama. Kaj vam ni jasnouser posted image
To se pravice otroka!


Saj vem. Ampak včasih se mi zdi lažje (tako za mamo kot za otroka) da očeta ni poleg. Sploh če je ta čisto zanič in zelo negativno vpliva. Po drugi strani pa lahko išče samo pravice, dolžnosti pa pozablja. Npr: da bo hotel stike takrat in tako kot bo on hotel (to ti zna včasih kar dvigniti pisker), na plačilo preživnine bo pa medtem čisto pozabil. Kaj če je take sorte človek, da jima bo bolj zagrenil življenje kot ga pa olajšal? Glede na to, da je jasno povedal, da noče otroka, se lahko zgodi da bo bedel kot user posted image nad njunim življenjem. Potem je bolje, da ga ni. Veliko mamic ima probleme z bivšimi partnerji pa z obiski in preživninami. Mogoče se nekatere sprašujejo, če je vse skupaj sploh vredno in da bi bilo bolje, če očetov sploh ne bi bilo na sceni. Ker človeka siliti v nekaj kar noče, se rado obrne kontra.


In še nekaj: Zakaj je sprejemljivo, če se ženska odloči imeti otroka, moški pa ne, da ga vseeno obdrži? Obratno pa nikakor ne sede? Samo zato, ker ženske nosimo otroke v svojih trebuhih? user posted image Če smo isto krivi, zakaj potem nimamo istih pravic?

Zdaj pa kar pluvajte!



< Sporočilo je popravil Lalica1 -- 4.2.2009 14:20:20 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 14:18:49   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Je*bat ga ....različni smo.





Če bi si pred seksom zapečatil kaj drugega, zdaj ne bi bil tu, kjer je. Simpl.



sem pozabila napisat, da je to eden najslabših izgovorov žensk s katerim prelagajo odgovornost na moškega.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 14:23:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Je*bat ga ....različni smo.





Če bi si pred seksom zapečatil kaj drugega, zdaj ne bi bil tu, kjer je. Simpl.



sem pozabila napisat, da je to eden najslabših izgovorov žensk s katerim prelagajo odgovornost na moškega.


Ne gre se za prelaganje odgovornosti, ampak za delitev odgovornosti.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 14:25:02   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Je*bat ga ....različni smo.





Če bi si pred seksom zapečatil kaj drugega, zdaj ne bi bil tu, kjer je. Simpl.



sem pozabila napisat, da je to eden najslabših izgovorov žensk s katerim prelagajo odgovornost na moškega.


Ne gre se za prelaganje odgovornosti, ampak za delitev odgovornosti.


user posted image


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 14:25:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Je*bat ga ....različni smo.





Če bi si pred seksom zapečatil kaj drugega, zdaj ne bi bil tu, kjer je. Simpl.



sem pozabila napisat, da je to eden najslabših izgovorov žensk s katerim prelagajo odgovornost na moškega.


Ne gre se za prelaganje odgovornosti, ampak za delitev odgovornosti.


Pa a ne zastopiš da on ne želi te odgovornosti? Ne v celoti in ne polovico?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 14:27:05   
mika
Brisačkarica.....citiranje me zafrkava.....

Poglej, men so otroci sveti, za svojega bi dala vse na svetu, ne bi pa od nekoga, ki tega ni sposoben zahtevala oz. pričakovala.
Res je bilo grdo od njega kar je počel z otrokom, tudi jaz sem ga obsojala....ampak on ni sposoben imeti rad nikogar drugega kot sebe in žena je to dobro vedela, ampak je mislila, da se bo spremenil.

Glej, to pišem samo v opozorilo tistim, ki mislijo, da bodo spremenile moške z otrokom. Različni smo ....nekateri prav krutiuser posted image . Ampak če ti človek reče ne želim otrok, potem ga z njim ne imej in mu verjami na besedo. Ker boš spravila na svet revčka, popolnoma nič krivega, ki se bo moral soočati s staršema, ki se nista sposobna dogovorit življenskih stvari in kopja lomita na otrokovem hrbtu, z raznimi izsiljevanji ipd....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?