|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Plišasta ribica Nemo, kje ga dobit? :( 5.2.2009 13:15:46
|
|
|
|
Lunca1
|
gledam pa nič pametnega ne najdem, sorry
|
|
|
|
|
RE: Plišasta ribica Nemo, kje ga dobit? :( 5.2.2009 13:18:00
|
|
|
|
beruška
|
ja, saj :( prek e-baya se nisem narocala, mal me skrbi to placevanje s kartico, saj vem, ni za skrbet, pa vseeno.
|
|
|
|
|
RE: Plišasta ribica Nemo, kje ga dobit? :( 5.2.2009 13:25:24
|
|
|
|
Lenny
|
Verjetno ti ne bo ravno v pomoč, ampak na zadnje sem ga videla kot copatke (tiste plišaste kosmate) pri Deichman-u. Pa kak Turbo Limač bi ga znal imeti.
|
|
|
|
|
RE: Plišasta ribica Nemo, kje ga dobit? :( 5.2.2009 13:51:25
|
|
|
|
beruška
|
no, lahko bi sel s copatom spat haha, turbo limac pa se vprasam, hvala
|
|
|
|
|
RE: Plišasta ribica Nemo, kje ga dobit? :( 5.2.2009 19:35:40
|
|
|
|
Lusa
|
Če lahko osrečim eno majhno bitjece ,pol poslikam ta nemota ,če je pravi in vam ga podarim...mislim ,da ga še imamo v vreči ,če ni romal na petrol..jutri pogledam...
|
|
|
|
|
RE: Plišasta ribica Nemo, kje ga dobit? :( 5.2.2009 20:11:29
|
|
|
|
beruška
|
o noro :) joj, res, če ni šel, pa nič hudega, če je, ker je šel v dobre rokice in je že osrečil eno bitjece ... če pa ni šel, pa super veseli, kako bo šele mali :) Odkar hudo bolan, spal stalno pri nama, zdaj p a z nemotom prvic po dooolgem casu prespal celo noc v svoji posteljici :) in z Dory res bomo hvaležni, tud kupimo ga, da dobijo tvoji zakladki zamenjavo za kaj drugega, sploh ni problem Hvala res, za trud, če že ne drugega ;)
|
|
|
|
|
RE: Plišasta ribica Nemo, kje ga dobit? :( 5.2.2009 20:26:13
|
|
|
|
kamilija
|
tudi jaz mislim, da ga imamo nekje doma in to celo dva. Če ga ne dobiš, piši na zs, pa ga pošljem.
|
|
|
|
|
RE: Plišasta ribica Nemo, kje ga dobit? :( 5.2.2009 20:39:32
|
|
|
|
beruška
|
ne morem verjet, ker trenutno ga res ni moč dobiti nikjer, zlate ste res No, če ima katera res možnost odstopiti, bomo zelo veseli. Hvala res aja, ja a se kaj spomnete punce,kje ste jih pa dobile????
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiPravice iz naslova krajšega delovnega časa Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Bosi koraki za zdrav razvoj?Ali je za malčka bolje hoditi bos, nositi bosonogo obutev ali klasične čevlje? Strokovnjaki poudarjajo, da način hoje po...
Zadnje s foruma
Izbira imenavalekKatero ime se vam zdi lepše?Kevin (
15%)

Luka (
53%)

Rok (
33%)
Število vseh glasov: 163Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!