|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Srečanje dvojčkov
5.5.2009 10:02:18   
MARTINŠČICA
Mi naslednji vikend ne moremo, ker naša dva razgrajača praznujeta 1. rojstni dan. Morda se pa dobimo kar na žuru nedonošenčkov v Mostecu, ki bo konec meseca. Tudi takrat bo sicer gneča, pa vendar ... Kaj menite?

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Srečanje dvojčkov
5.5.2009 12:15:44   
soni
Tudi nam to soboto ne bo uspelo, žal.

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Srečanje dvojčkov
5.5.2009 12:16:23   
soni
Tudi nam žal to soboto ne bo uspelo.

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Srečanje dvojčkov
6.5.2009 14:00:56   
nivi
Škoda - pa že pride kaj vmes, da se vse podereuser posted image . Zdaj res ne vem več, kako in kaj. Če je takrat, ko je pohod res velika gneča (jaz ne vem kako je, ker še nikoli nisem bila tam),  potem nima smisla, da se še mi gužvamo,  ker ne bomo imeli nič od tega. Če pa mislite-tiste, ki Mostec bolje poznate-, da bi se vseeno dalo dobit, se pa dobimo. Torej - tiste, ki poznate situacijo recite zadnjo besedo - mi se bomo pa že prilagodili - na žalost je tako, da vsi zagotovo ne bomo mogli priti, ker ima vsak lahko kakšno obveznost. Kolikor nas bo, nas pač bo in upam, da čimveč.

Torej ta ali drug vikend?

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Srečanje dvojčkov
6.5.2009 14:18:19   
4pikice


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Torej se vidimo naslednjo soboto,16.5.2009 ob 14h v Mostecu!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu nivi)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Srečanje dvojčkov
6.5.2009 19:24:09   
pikceva
ok

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Srečanje dvojčkov
7.5.2009 6:56:47   
CUKRČEK
ok

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Srečanje dvojčkov
7.5.2009 17:10:24   
ANIME
pridemo!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Srečanje dvojčkov
12.5.2009 21:37:44   
nivi
Na žalost se vam mi ne bomo mogli pridružiti. Se vidimo pa 30. maja. Imejte se lepo!

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Srečanje dvojčkov
15.5.2009 18:20:31   
4pikice




user posted image user posted image user posted image user posted image

30. maj naj bo!

user posted image user posted image user posted image user posted image Kaj pa ostali mislite? user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu nivi)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Srečanje dvojčkov
16.5.2009 9:57:04   
gt
Sobota 30.maj je srečanje nedonošenčkov v Mostecu

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Srečanje dvojčkov
16.5.2009 15:21:13   
NAVT
Verjamem, da je med dvojčki precej tistih, ki so tudi nedonošenčki in se vam zdi smiselno združiti srečanje nedonošenčkov in dvojčkov. Našidve nista nedonošenki in jaz se ne bi fajn počutila, da se jim kar priklopimo. Vprašanje, če bi se nedonošenčki (=organizator srečanja) s tem strinjal.

Poleg tega smo 30. maja že zasedeni. Naš vrtec prireja Ciciolimpiado. Naš tavelik tekmuje.


< Sporočilo je popravil NAVT -- 16.5.2009 15:22:21 >

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Srečanje dvojčkov
16.5.2009 19:36:30   
gt
A smo bili samo mi danes tam? :)

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Srečanje dvojčkov
16.5.2009 23:41:08   
nivi
Ojla punceuser posted image !

Kako ste se kaj imele? Koliko se vas je zbralo? Po besedah gt-ja ne velikouser posted image . Škoda. Vreme je bilo super - vsaj pri nas.
4pikice - ne razumem zakaj si  mislila prestaviti srečanje na 30. maj - takrat je srečanje nedonošenčkov in kot je rekla NAVT niso vsi dvojčki nedonošenčki. Mi bomo šli tja, ker na žalost danes na to srečanje pač nismo mogli priti in nekatere med vami bi tam pa le srečala.

Kakorkoli že - upam da ste preživele lep dan


(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Srečanje dvojčkov
18.5.2009 13:45:01   
emaa
Mi nismo prišli, ker kot sem razumela, je bila zadeva zopet prestavljena, poleg tega, pa sem bila sama s fantoma, je moj delal, pa se mi z glavobolom, trebuhom in dvema živcema ni dalo sami it. Če bi pa vedela, da je, bi pa kasneje prišli vsi 4. 

(odgovor članu nivi)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Srečanje dvojčkov
18.5.2009 20:46:19   
ANIME
jaz sem tudi razumela, da je prestavljeno na 30.05.

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Srečanje dvojčkov
21.5.2009 8:30:37   
pikceva
Me too. Tako, da z Gorice lih ne reskiram prist. :)

Upam, da nam bo pa 30. uspelo. Neki je varianta da bi morala službeno na pot, a izgleda, da bo splavalo po vodi. Tako, da mogoče pa pridemo.
BTW-- jaz sem založila tisto položnico od 10 eur, pa me zanima kak je njihov TRR. Pa še to; a vi plačate samo 10 eur, al za vsakega otroka posebej?

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Srečanje dvojčkov
21.5.2009 9:47:58   
emaa
Plačam samo 10€, oz. sem dala 15€, za TRR pogledam doma. 

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Srečanje dvojčkov
31.5.2009 15:11:29   
NAVT
Na prvi strani RR sem prebrala vabilo na srečanje trojčkov IN dvojčkov, ki je napovedano za to soboto, 6, junija na snežnem stadionu pod Pohorjem. Piše pa da gre za 12. srečanje (dvojčki)??????? Nisem vedela, da obstaja tudi o srečanje. Sem mislila, da je edino tisto, ki se organizira v Mostecu oz. v samoorganizaciji.
Nam Maribor ni ravno blizu, predvsem zato, ker naše punce ne zdržijo še iz Izole v Koper. Me pa ful mika!!! Kaj pa ostale?

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Srečanje dvojčkov
31.5.2009 20:10:52   
nivi
Ojlauser posted image !

Mi smo preživeli en lep dan v Mostecuuser posted image - spoznali smo veliko novih prijateljev - katere ste bile s foruma ne vem, ker nisem vseh po vrsti spraševala, pa to niti ni tako pomembno - v glavnem, da smo malo poklepetali o naših sončkih. Mislim, da bomo drugo leto še prišli.

O srečanju dvojčkov pod Pohorjem pa tudi jaz prvič slišim - verjetno bo tudi tam luštno. Če ne bi imeli ravno takrat poroke, bi se najverjetneje odpeljali do tja - pa drugo leto.

Bodite fajn

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Srečanje dvojčkov
31.5.2009 20:24:18   
gt
Mi smo bili v Mostecu in pridemo tudi v MB ;)

Lani je vseskupaj zgledalo kot malce večji družinski piknik. Letos sem pa videl, da imajo tudi ogromno nekih sponzorjev in glasbenih izvajalcev.


lp, Gregor

(odgovor članu nivi)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Srečanje dvojčkov
31.5.2009 21:23:40   
alpog
Vabilo je skoraj enako kot vsako leto (sponzorji in glasbeni izvajalci). To je pravzaprav otroško rajanje, ker pa je organizator Magi (očka trojčkov), je vzporedno to tudi srečanje trojčkov. Dvojčki pa so to leto prvič zraven.

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Srečanje dvojčkov
1.6.2009 7:41:56   
NAVT
Alpog, če sem te prav razumela, očka trojčokv organizira srečanje tudi za dvojčke. In če prav razumem iz oglasa/vabila že 12. srečanje?

(odgovor članu alpog)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Srečanje dvojčkov
1.6.2009 19:32:49   
alpog
Navt, prav si razumela. Trojni očka je do zdaj organiziral srečanja trojčkov. Mi smo bili zmeraj. To, z dvojčki pa je na novo. Mogoče so kaj združili ali srečanje prestavili z druge lokacije. Do letos je to bilo samo srečanje trojčkov, letos pa nas bo očitno več. Bo pa še bolj veselo! A pridete?

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Srečanje dvojčkov
2.6.2009 7:28:12   
NAVT
Jaz bi z veseljem, a ne vem če nisem edina doma, ki imam to veselje. Maribor namreč ni tako blizu Izoli.
Še ko sem bila s trebuhom in sem o srečanju brala na forumu MON, sem si rekla, da bomo tudi mi hodili na ta srečanja. Do zdaj ni bilo še nobenega.
Bom videla koliko lahko zlobiram ;)))

(odgovor članu alpog)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?