|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prvošolčki 2009/10
20.2.2009 13:44:50   
Mešamdrek
Tudi naš Nik naj bi šel letos v šolo(oktober 2003),samo še razmišljamo o odloku.user posted image

(odgovor članu aniram)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Prvošolčki 2009/10
20.2.2009 14:56:25   
caillou
Ne razumem zakaj ste mame user posted image , ko greš vaš otrok v šolo? A vam je hudo al kaj? 

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Prvošolčki 2009/10
20.2.2009 20:44:12   
Mešamdrek
Naš Nik je imel oz.ima še motorične spretnosti slabo razvite...on je šele pred kratkim začel risat in še sedaj ne drži pravilno svinčnika.Zato tudi razmišljamo o odloku.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Prvošolčki 2009/10
20.2.2009 21:13:21   
ely*
Mešamdrek, moj zna samo črto pa krog narisati, pa barva čez črte, nima pravilne drže, pa gre vseeno letos. To sploh ni problem za vpis v 1. razred, pravijo v šoli. Hodi pa na delovno terapijo zaradi finomotorike. Ampak ti najbolje poznaš svojega otroka.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Prvošolčki 2009/10
20.2.2009 21:33:49   
mily
Mešamdrek ne sekiraj se, boš vidla kako hitro bo osvojil. Naša je novemberka 02 in sem lani bila v enakih dvomih. Se mi je zdela tko nezrela za šolo. In tudi naša ima probleme z držanjem pisala. Res čudno drži, ampak začuda ji risanje ne dela težav. nasprotno, učiteljici mi jo vedno pohvalita na govorilnih. Pravita, da se še sami včasih čudita kaj vse in kako nariše in je lep vzgled ostalim v razredu. Zna pa imeti zaradi tega potem težave pri pisanju, zato jo probam čimbolj opozarjat, na pravilno držo pisala. Ampak res no, mislim da zaradi tega ne rabi it kasneje v šolo.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu ely*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Prvošolčki 2009/10
25.2.2009 10:03:46   
Mešamdrek
Ja,sej mi hodimo sedaj v razvojno amb.da nas malo "strenirajo" in bomo hodili do vstopa v šolo.Nekje maja ali junija se bova z v.d.možem pa odločila kako in kaj.

Se pa stanje popravlja,je Nik dobil voljo do risanja in tudi držanje svinčnika se že izboljšuje.user posted image

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Prvošolčki 2009/10
25.2.2009 21:41:31   
N _ B
julij 2003; smo jo že vpisali in zdaj non stop sprašuje, kdaj bo junij, ko imamo sestanek z učiteljico in vzgojiteljico.

(odgovor članu aniram)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Prvošolčki 2009/10
6.3.2009 22:01:17   
molah
Tudi mi smo se vpisali in komaj čakamo...

_____________________________

Nihče ni nikoli rekel, da je življenje pravično.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Prvošolčki 2009/10
19.3.2009 14:41:03   
pinki3
Kako pa bo potekalo spoznavanje šole? Nam so tudi rekli, da bomo imeli junija sestanek z učiteljico in vzgojiteljico, vendar samo za starše. Ali imajo drugje otroci možnost spoznati učiteljico že pred septembrom? Mislim namreč, da bi našemu veliko pomenilo, če bi imel čez poletje, ko bo fantaziral o šoli, v glavi sliko konkretne učiteljice, ki ga bo sprejela 1. septembra.

(odgovor članu molah)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Prvošolčki 2009/10
19.3.2009 17:12:30   
diva 4
Mi imamo junija delavnico za starše in otroke v šoli .Seveda z učiteljico in vzgojiteljico.
Smo pa ravno danes dobili vabilo na sistematski pregled in cepljenje.

(odgovor članu pinki3)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Prvošolčki 2009/10
19.3.2009 18:09:37   
blaža
Naš je februarski- 2003. mi gremo tudi jeseni v šolo.user posted image

Zna pa že brat in pisat. Seveda bere besede, ne še kakih knjigic in zgodbic. Mu pa gre dobro. Se ful veseli šole.user posted image

lani se mi je zdel še majhen, se je pa v enem letu precej spremenil. Mislim, da je zrel za šolo, čeprav meni ni devetletka, so mi vseeno še majhni. No pravijo pa, da je prilagojeno šestletnikom in ni kot običajen prvi razred. Mislim, da bo kar šlo. user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Prvošolčki 2009/10
20.3.2009 18:24:10   
mama54
Naš je junijski 2003 in je imel danes  sistematski pregled in cepljenje.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Prvošolčki 2009/10
20.3.2009 21:57:12   
Medika77
kako izgleda sistematski za prvošolčka mi ga imamo v torek 24.3 

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Prvošolčki 2009/10
21.3.2009 0:38:35   
mama54
Najprej mu izmeri krvni tlak, preveri sluh in oči, nato ga je prevzela doktorca, ga celega pregleda. Slekel se je do spodnjih hlačk. Nato sva šla na odvzem krvi in dal je vodo, nato je bil cepljen enkrat za hepatitis b, joj drugo cepljenje se sedaj točno ne spomnim kaj je bilo, moram pogledat v cepilno knjigo. Ja, pa izmerila ga je in stehtala. In to je bilo vse. Gotova sva bila v eni uri. Nič kaj posebnega.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Medika77)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Prvošolčki 2009/10
21.3.2009 10:57:35   
Medika77
hvala za odgovor

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Prvošolčki 2009/10
2.4.2009 10:03:36   
diva 4
user posted image  Naša punca je danes bila na sistematskem pregledu.Cepljena bo drug teden, ker je pravkar prebolela grdo virozo s 6 dnevno drisko in shujšala za dve kili.

(odgovor članu Medika77)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Prvošolčki 2009/10
2.4.2009 15:22:51   
noranate
Malo me je stisnilo pri srcu, ker naš tretji ptiček Maja "leti iz gnezda".user posted image Seveda je naša "ženska" zelo ponosna, da bo šolarka in po hiši nosi torbo polno revij, zvezkov in druge šare. Upam, da bo tako vestna tudi, ko bo trebauser posted image

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Prvošolčki 2009/10
21.4.2009 16:00:18   
KIKI****
Tudi naš Denis (avgust 03) gre septembra prvič čez šolski prag (no, tam je bil že velikokrat, ampak zdaj bo šlo zares).

Je zelo priden, poslušen in odgovoren za svoja leta. Zna celo abecedo (samouk), veliko piše, riše, spoznava črke preko slušnih iger ali sam s sabo.

Hodila sva k logopedu zaradi šumnikov in sičnikov ter črke r in je v 3 mesecih opravil vse zelo dobro.

Torej, naš komaj čaka, jaz sem pa že čist raznežena, ker mi je tko hitro ušel iz cartanja v odraslejše vode.
Ja, tko pač je.

lp

(odgovor članu aniram)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Prvošolčki 2009/10
28.4.2009 12:51:21   
Calena
Tudi naša frajla (oktober 2003) gre septembra v prvi razred in se šole že zelo veseli.

Sistematski pregled s cepljenjem (2 dozi) je že za njo, sestanek s šolsko psihologinjo je tudi zelo dobro opravila.

Zdaj se že veseli junijskega srečanja z bodočimi sošolci in sošolkami.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Prvošolčki 2009/10
29.4.2009 9:36:02   
viv_
Mi smo tudi sistematskega zrihtali... vse super user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Calena)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Prvošolčki 2009/10
19.5.2009 5:59:22   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Mi smo tudi sistematskega zrihtali... vse super user posted image


Tudi mi, čeprav ga je mali velik mož pošteno sral. Je rekel pediatrinji, da ne zna nobene pesmice zapeti in da ga tišči "srat". Kaj mu to pride na pamet, pa drugače je tak fajn mali veliki mož.


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Prvošolčki 2009/10
19.5.2009 6:29:48   
diva 4
IZVIRNO SPOROČILO: caillou


Tudi mi, čeprav ga je mali velik mož pošteno sral. Je rekel pediatrinji, da ne zna nobene pesmice zapeti in da ga tišči "srat". Kaj mu to pride na pamet, pa drugače je tak fajn mali veliki mož.




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Prvošolčki 2009/10
19.5.2009 8:23:21   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Mi smo tudi sistematskega zrihtali... vse super user posted image


Tudi mi, čeprav ga je mali velik mož pošteno sral. Je rekel pediatrinji, da ne zna nobene pesmice zapeti in da ga tišči "srat". Kaj mu to pride na pamet, pa drugače je tak fajn mali veliki mož.



No, pri nas pa ko je sestra nekej izpolnjevala in spraševala, pa pravi:"Stanovanje imate vredu?", Mirna pa doda:"Ja, mal razmetano" user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Prvošolčki 2009/10
15.6.2009 21:05:19   
Moyca_
naš Gabriel (sep.03) gre tudi septembra.
Govorno še ima manjše težave, hodimo k logopedu, ampak na ostalih področjih je pa einsteinuser posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Prvošolčki 2009/10
16.6.2009 8:28:44   
viv_
Naša šola nas danes vabi na piknik user posted image  Najprej imamo srečanje, predstavitev šole, predstavitev razredov, potem si grejo mulčki pogledat razrede, nato pa še piknik pri šoli...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?