|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prvošolčki 2009/10
16.6.2009 16:12:26   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Naša šola nas danes vabi na piknik user posted image  Najprej imamo srečanje, predstavitev šole, predstavitev razredov, potem si grejo mulčki pogledat razrede, nato pa še piknik pri šoli...


Full lepouser posted image

Mi imamo v četrtek sestanek, prvošolčkov je samo 5 user posted image , ampak se bodo zato tolk več njim posvečali ;)

Ja sicer pa bolj kot ne vsi že šolo v nulo poznajo ker je prehod v šolo iz vrtca le skozi vrtčevska vrata in tja hodijo na angleščino in pevske vaje, pa na športne aktivnosti ipd.

Moj tamali pravi: "Naša kuharca je najboljša kuharca!"user posted image Ja rad jeuser posted image .

Kolk kej vaši čmrli tehtajo? Naš je kr močen se mi zdi pa velik. CCa 26 kg in 127 cm.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Prvošolčki 2009/10
17.6.2009 11:11:02   
*sanela*
Tudi naš fant gre jeseni v šolo ( julij 2003 ), sistematski dali skozi, tudi sestanek v šoli, danes smo učbenike in delovne zvezke naročili. Sam še šolske potrebščine rabimo ( to bomo mal kasnej nabavili ) pa pisalno mizo in stol še rabimo.
Naš komaj čaka user posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Prvošolčki 2009/10
17.6.2009 15:40:06   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Naša šola nas danes vabi na piknik user posted image  Najprej imamo srečanje, predstavitev šole, predstavitev razredov, potem si grejo mulčki pogledat razrede, nato pa še piknik pri šoli...


O, to je pa krasen predsprejem.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Prvošolčki 2009/10
17.6.2009 15:45:25   
Anonimen
nas mali vragec Tadej, rojen 3.8. 2003 gre v solo...
nekega groznega soka ni, ker imam tudi drugosolcka pa tudi konec augusta pricakujemo sestricouser posted image
je pa kar prelomnica ja...razumem vse, ki vas stiska. mene je 2 leti nazaj, ko smo vpisali domna:)

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Prvošolčki 2009/10
18.6.2009 11:36:45   
Tonchka
Še mi se pofočkamo. Mark je rojen septembra 2003 in se šole ful veseli. Upamo, da tako tudi ostane. Kar ne morem dojeti, da bo že šolar,....Smo pa že kupili vse, kar rabi za prvi razred in vsakemu, ki pride na obisk ful kaže torbo in ostalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Prvošolčki 2009/10
19.6.2009 10:17:02   
Teni_
Naša Teja gre tudi septembra v šolo. Je pa decembrska 03, tako, da bo med mlajšimi.

V torek imamo sestanek, da dobimo seznam stvari in izvemo v katerih razredih in pri kateri učiteljici bodo.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Prvošolčki 2009/10
20.6.2009 8:39:35   
diva 4
Mi smo pa že nabavili vse potrebščine za prvi razred user posted image .Smo kupili vse v DZS in na mercator pika kartico dobili 20% popusta.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Prvošolčki 2009/10
22.6.2009 20:32:09   
ŠpelaP
Tudi mi se jeseni odpravljamo v prvi razred. Tim je rojen konev nov. 2003.
Pri nas nekega ful vznemirjenja ni. Verjetno zaradi tega, ker smo pri hiši sami šolniki (samo v ožji družini nas je že 5) in se za nas že leta in leta novo leto začne s 1. septembrom in ne s 1. januarjem. In smo tistega vznemirjenja ob začetku novega šolskega leta že navajeni. Letos bo pač ta razlika, da bo poleg mene in moža 1. septembra v šolo šel še naš mulc, tamala pa v vrtec.

Imamo pa že tudi naročene vse potrebščine, nekaj jih pa tako že imamo doma.

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Prvošolčki 2009/10
25.6.2009 9:18:37   
caillou
No, sedaj pa odštevamo dneve do prvega šolskega dni. Na koledarju jih že črtamo in komaj čakamo. Jih bo pa v razredu bojda 28. Točno devet več, kot letos pri hčerki.



_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Prvošolčki 2009/10
1.7.2009 11:38:45   
delfinček76
Pozdravljeni!

Ali boste na prvi šolski dan koristili brezplačni dopust?

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Prvošolčki 2009/10
1.7.2009 23:58:38   
ŠpelaP
IZVIRNO SPOROČILO: delfinček76


Ali boste na prvi šolski dan koristili brezplačni dopust?



Pri nas se za prvčke začne prvi šolski dan popoldan, ko imaj(m)o ob 17.00 poseben sprejem v šoli.

(odgovor članu delfinček76)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Prvošolčki 2009/10
2.7.2009 6:13:29   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: delfinček76

Pozdravljeni!

Ali boste na prvi šolski dan koristili brezplačni dopust?



Ja, kdo mi ga bo pa dal?

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu delfinček76)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Prvošolčki 2009/10
2.7.2009 8:01:52   
delfinček76
Letos je prvič, da ti pripada brezplačen dopust, ko gre otrok v prvi razred.
V službo je potrebno prinesti samo potrdilo o šolanju. Mi smo potrdilo dobili kar po pošti,
poleg dopisa v katerem so nas obvestili v kateri oddelek in pri kateri učiteljici bo otrok.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Prvošolčki 2009/10
2.7.2009 15:17:10   
TIA22
tudi mi gremo jeseni v šolo...
imam pa eno vprašanje:
koliko so veliki in težki tile vaši-naši prvošolčki???????????

(odgovor članu aniram)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Prvošolčki 2009/10
2.7.2009 15:37:07   
misa4
No, da se še jaz pofočkamuser posted image user posted image user posted image , Naša Laura, avgust 03, gre tudi septemba v šolouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Prvošolčki 2009/10
2.7.2009 15:38:13   
misa4
IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

tudi mi gremo jeseni v šolo...
imam pa eno vprašanje:
koliko so veliki in težki tile vaši-naši prvošolčki???????????



Ima 20 kg in velika je 118 cm.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Prvošolčki 2009/10
2.7.2009 16:01:35   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: delfinček76

Letos je prvič, da ti pripada brezplačen dopust, ko gre otrok v prvi razred.
V službo je potrebno prinesti samo potrdilo o šolanju. Mi smo potrdilo dobili kar po pošti,
poleg dopisa v katerem so nas obvestili v kateri oddelek in pri kateri učiteljici bo otrok.


Kje pa piše to? A je uzakonjeno?

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu delfinček76)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Prvošolčki 2009/10
2.7.2009 16:04:23   
caillou
Naš mali je velik 130 cm in tehta 29 kilogramov.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Prvošolčki 2009/10
3.7.2009 8:13:55   
delfinček76
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

IZVIRNO SPOROČILO: delfinček76

Letos je prvič, da ti pripada brezplačen dopust, ko gre otrok v prvi razred.
V službo je potrebno prinesti samo potrdilo o šolanju. Mi smo potrdilo dobili kar po pošti,
poleg dopisa v katerem so nas obvestili v kateri oddelek in pri kateri učiteljici bo otrok.


Kje pa piše to? A je uzakonjeno?



Sem se včeraj pozanimala na šoli in so mi povedali, da je učiteljica na sestanku
narobe povedala user posted image  in da je potrdilo, ki smo ga prejeli samo zato, da ga nesemo v službo
v primeru, če nam ne verjamejo, da imamo prvošolca.
Sem se pa že veselila, da mi ne bo potrebno dati svojega dopusta user posted image  

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Prvošolčki 2009/10
6.7.2009 2:00:36   
lunca14
Naš avgustovček 2003 gre tud v prvi razred,mu še ni čist jasno,kaj to pomeni,hodit v šolo,pa še preselili se bomo v čisto nov kraj ,tako,da bo dobil 26 novih prijateljev.Nas pa je malo strah,zaradi selitve,kako jo bo sprejel.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu delfinček76)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Prvošolčki 2009/10
6.7.2009 12:27:22   
misa4
lunca14 mi smo se tudi preselili 70km stran, na začetku je bilo malo krize, ker je šla iz vrtca in še ni imela prijateljev. Zdaj je pa v redu, se je vključila v družbo in komaj čaka, da gre v šolo.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Prvošolčki 2009/10
6.7.2009 13:10:28   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: misa4

IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

tudi mi gremo jeseni v šolo...
imam pa eno vprašanje:
koliko so veliki in težki tile vaši-naši prvošolčki???????????



Ima 20 kg in velika je 118 cm.


Naš je velik 128 cm, tehta pa 26,5 kg

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Prvošolčki 2009/10
6.7.2009 13:13:52   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Naš mali je velik 130 cm in tehta 29 kilogramov.


uf to je pa velik fant.user posted image

Naš je pa visok 122 in ima 19.700 kg. suha južina Matija.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Prvošolčki 2009/10
6.7.2009 13:15:25   
blaža
Evo cepljenje je za nami, stvari za šolo smo nabavli, in zdej samo še čakamo, da gremo v šolo. Za vsak slučaj pa torbo vsak dan probamo, da vidimo, če je vse na svojem mestu.user posted image

Jih bo pa v razredu 7.user posted image user posted image user posted image , pa dve tovarišici.user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil blaža -- 6.7.2009 13:16:11 >


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Prvošolčki 2009/10
6.7.2009 14:29:37   
BarbiG
Se še jaz pofočkam. Tudi naš Andraž gre letos v 1. razred (7.7.2003). Potrebščine smo že nakupili, cepljen pa ni bil, ker ga zdravnica ni upala - je lani prebolel klopni meningoencefalitis in moram septembra, ko imava kontrolo na infekcijski vprašat, če ga lahko cepijo. user posted image  Sicer pa kakšnega pretiranega navdušenja za šolo še ne kaže. Največ interes je pokazal pri naročilu nahrbtnika in peresnice. user posted image  Spiderman rules. user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?