|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prvošolčki 2009/10
6.7.2009 22:34:06   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Evo cepljenje je za nami, stvari za šolo smo nabavli, in zdej samo še čakamo, da gremo v šolo. Za vsak slučaj pa torbo vsak dan probamo, da vidimo, če je vse na svojem mestu.user posted image

Jih bo pa v razredu 7.user posted image user posted image user posted image , pa dve tovarišici.user posted image user posted image user posted image


Mi smo mislim, da najštevilčnejšiuser posted image user posted image user posted image
3 fantje in 2 punci = 5 user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Prvošolčki 2009/10
7.7.2009 6:13:35   
caillou
Pri našemu prvošolčku jih bo pa 28 v razreduuser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Prvošolčki 2009/10
7.7.2009 7:38:20   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Evo cepljenje je za nami, stvari za šolo smo nabavli, in zdej samo še čakamo, da gremo v šolo. Za vsak slučaj pa torbo vsak dan probamo, da vidimo, če je vse na svojem mestu.user posted image

Jih bo pa v razredu 7.user posted image user posted image user posted image , pa dve tovarišici.user posted image user posted image user posted image


Mi smo mislim, da najštevilčnejšiuser posted image user posted image user posted image
3 fantje in 2 punci = 5 user posted image user posted image user posted image user posted image




Uauuuu, sem pa mislila, da je nas največ!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Prvošolčki 2009/10
7.7.2009 7:38:58   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Pri našemu prvošolčku jih bo pa 28 v razreduuser posted image .


To je pa prednost, ko smo se iz mesta preselili na vas, da jih je malo.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Prvošolčki 2009/10
7.7.2009 7:41:17   
blaža
kaj si znajo vaši že zavezat čevlje? pa gledat na uro? Mi smo ga mislili navadit, preden gre v šolo, tako, da če bo imel kakšne superge, da si jih bo sam zavezal, ker nimamo vse obutve na ježke za zapet.

Gledat na uro se pa komaj učimo, ker si sam želi in smo kupli tako knjigico za se učit. No kolikor bo sam želel, brez obveze, bi blo pa lušno.



_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Prvošolčki 2009/10
7.7.2009 8:35:05   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

kaj si znajo vaši že zavezat čevlje? pa gledat na uro? Mi smo ga mislili navadit, preden gre v šolo, tako, da če bo imel kakšne superge, da si jih bo sam zavezal, ker nimamo vse obutve na ježke za zapet.

Gledat na uro se pa komaj učimo, ker si sam želi in smo kupli tako knjigico za se učit. No kolikor bo sam želel, brez obveze, bi blo pa lušno.




Sej res, malora, sem se komaj zdaj spomnila, da je treba tud to naučit.
Ne naš ne zna, ker ima vse čevlje na ježke. Na uro pa tko, na 5 minut približno ve (pa tud ne vedno). Se bo letos naučil, sicer pa uro imajo v razredu, odmorov ni (na wc gredo kadarkoli), 30 minut je malice 11:15 so gotovi (v in iz šole pa itak ne sme sam, tko da ko bo sam hodu, se bo že naučil na uro, upam, da 100%)

Midva sma mu kupla kr stensko otroško uro, ki ima vse številke in male črtice za minute. Kaže kr dobro zanimanje, še bolj so mu všeč ala spider man (budilka), to bo dobil, ko bo znal na uno uro pogledat, kasneje pa ročno, če bo želel.

Smo kr mal nestrpni user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Prvošolčki 2009/10
7.7.2009 9:32:19   
lunca14
Vidim da je moj pravi palček,v primerjavi z vašimi,ima 114 cm in 19 kg,v razredu pa jih bo 27.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Prvošolčki 2009/10
7.7.2009 14:10:00   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

Vidim da je moj pravi palček,v primerjavi z vašimi,ima 114 cm in 19 kg,v razredu pa jih bo 27.


Torej je naša ekipa v najmanjši številnosti zmagovalkauser posted image

Joj, lunca, kje imate takega malčka? Sicer je pa naša Klara tud majhna, ampak je stara komaj 4 leta, pol le ni tko majhna (99-100 cm in 13,5-14 kg)

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Prvošolčki 2009/10
7.7.2009 21:06:26   
lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

Vidim da je moj pravi palček,v primerjavi z vašimi,ima 114 cm in 19 kg,v razredu pa jih bo 27.


Torej je naša ekipa v najmanjši številnosti zmagovalkauser posted image

Joj, lunca, kje imate takega malčka? Sicer je pa naša Klara tud majhna, ampak je stara komaj 4 leta, pol le ni tko majhna (99-100 cm in 13,5-14 kg)



Ja doma,ga skrivamuser posted image user posted image ,saj ne more bit večji,ker nima genov za velikana,sva oba normalne rasti,tko,da velik,pač ne bo,je pa pametenuser posted image .........iz katerih koncev pa ste kaj,mi smo dolenjci,ki se selimo v šentjernej,kaj pa ostale?

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Prvošolčki 2009/10
8.7.2009 8:37:18   
diva 4
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

kaj si znajo vaši že zavezat čevlje? pa gledat na uro? Mi smo ga mislili navadit, preden gre v šolo, tako, da če bo imel kakšne superge, da si jih bo sam zavezal, ker nimamo vse obutve na ježke za zapet.

Gledat na uro se pa komaj učimo, ker si sam želi in smo kupli tako knjigico za se učit. No kolikor bo sam želel, brez obveze, bi blo pa lušno.




Naša zna vezalke zavezat od četrtega leta dalje , ura pa je še ne zanima preveč, tako , da tega še ne zna.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Prvošolčki 2009/10
8.7.2009 9:42:25   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

Vidim da je moj pravi palček,v primerjavi z vašimi,ima 114 cm in 19 kg,v razredu pa jih bo 27.


Torej je naša ekipa v najmanjši številnosti zmagovalkauser posted image

Joj, lunca, kje imate takega malčka? Sicer je pa naša Klara tud majhna, ampak je stara komaj 4 leta, pol le ni tko majhna (99-100 cm in 13,5-14 kg)



Ja doma,ga skrivamuser posted image user posted image ,saj ne more bit večji,ker nima genov za velikana,sva oba normalne rasti,tko,da velik,pač ne bo,je pa pametenuser posted image .........iz katerih koncev pa ste kaj,mi smo dolenjci,ki se selimo v šentjernej,kaj pa ostale?


Jaz sem rojena dolenjka (Globočdol-Karteljevo), drugače pa živimo na Štajerskem (kozjanski hribčki)
Lunca sej ne da mislim kaj slabega, ampak revčki nekateri tko majhni in lahki pa morajo v šolo. Od našga tamalga sošolc je tud tko majhen 18 kg in 110 cm, da kr ne morem verjet da bosta z našim skupaj hodila v šolo.
Sam midva sva tud mejhna oba (165 in 174) in ne vem po komu sine tko raste user posted image

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Prvošolčki 2009/10
8.7.2009 12:39:22   
lunca14
kiki...............o dolenjka,sedaj pa štajerka,ja škoda,ker bi šle lahko drugač na kafe,kje v mestu.............ja naš pikec je mali,ampak je pa hrust,žilav,tako,da ne zgleda majhen in droben,je take športne postave,pa tud zna se zase postavit,tko,da me ni nič strah zanj...............koliko je pa velik vaš poštaruser posted image user posted image user posted image ............aja,naš si ne zna zavezat vezalke,jih tud ne mara,mamo vse na ježka,na uro pa ve približno,no,pa saj gredo šele v prvi razred,ko sem šla,jaz z sedmimi leti v prvi razred,si nisem znala zavezat vezalk,ne na uro gledat,nisem znala ne črk ne številk,kaj šele da bi pisala in bralal,in štela,in seštevala in odštevala,in znala tuj jezik.........tko,kot zdej moj pri skor šestih letih,jaz sem se veselo igrala,in se podila po travi.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Prvošolčki 2009/10
8.7.2009 14:37:26   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

kiki...............o dolenjka,sedaj pa štajerka,ja škoda,ker bi šle lahko drugač na kafe,kje v mestu.............ja naš pikec je mali,ampak je pa hrust,žilav,tako,da ne zgleda majhen in droben,je take športne postave,pa tud zna se zase postavit,tko,da me ni nič strah zanj...............koliko je pa velik vaš poštaruser posted image user posted image user posted image ............aja,naš si ne zna zavezat vezalke,jih tud ne mara,mamo vse na ježka,na uro pa ve približno,no,pa saj gredo šele v prvi razred,ko sem šla,jaz z sedmimi leti v prvi razred,si nisem znala zavezat vezalk,ne na uro gledat,nisem znala ne črk ne številk,kaj šele da bi pisala in bralal,in štela,in seštevala in odštevala,in znala tuj jezik.........tko,kot zdej moj pri skor šestih letih,jaz sem se veselo igrala,in se podila po travi.


user posted image 128 cm in 26,5 kg

Veš kaj, vse se bodo naučili. Naš tamal sicer zna računat in pozna črke, delno tudi že piše krajše besede po nareku, brat se uči sam in nekaj tud sam prebereuser posted image Sicer pa je samouk, tko da ga ne silimo, ga pa vzpodbujamo, ostalo bo pa osvojil ko bo čas za to.user posted image

Ja, žal, kavica odpade, bo pa zato ena virtualna, a prav?
http://www.kulinarika.net/recept/napitki/Irska_kava_%28irish_coffee%29-4542.html&usg=__DD6cIUgtEHnX152nmZwhU0UBbmg=&h=315&w=384&sz=
63&hl=sl&start=11&sig2=sZLVlqggilYCW5UZVd3liw&tbnid=hNoxMe8o0CmL6M:
&tbnh=101&tbnw=123&prev=/images%3Fq%3Dkava%26gbv%3D2%26hl%3Dsl%26sa%3DG&ei=6ZJUSr3oMIn5_AbX_8CIDg][/link]

< Sporočilo je popravil viv RR -- 10.7.2009 8:42:09 >

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Prvošolčki 2009/10
8.7.2009 15:20:47   
lunca14
Hvala za kafeuser posted image ,je pasala..........saj tud,mi našga nismo nič učili,se je sam,doma ali pa v vrtcu.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Prvošolčki 2009/10
8.7.2009 15:57:46   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

Hvala za kafeuser posted image ,je pasala..........saj tud,mi našga nismo nič učili,se je sam,doma ali pa v vrtcu.


ni kej če bi namesto linka vsaj kavica blauser posted image




< Sporočilo je popravil KIKI**** -- 8.7.2009 15:58:16 >

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Prvošolčki 2009/10
9.7.2009 8:39:25   
ŠpelaP
IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

Vidim da je moj pravi palček,v primerjavi z vašimi,ima 114 cm in 19 kg,v razredu pa jih bo 27.


Kakšen palček je potem šele naš - 109 cm in 19 kg. user posted image

V razredu jih bo 20 in učiteljica ter vzgojiteljica.

Naš delno pozna na uro - polne ure, 1/2 ure... do minute še ne pozna, ampak za to je še dosti časa.
Vezanje vezalk ga pa trenutno učimo.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Prvošolčki 2009/10
9.7.2009 18:03:42   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: ŠpelaP

IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

Vidim da je moj pravi palček,v primerjavi z vašimi,ima 114 cm in 19 kg,v razredu pa jih bo 27.


Kakšen palček je potem šele naš - 109 cm in 19 kg. user posted image

V razredu jih bo 20 in učiteljica ter vzgojiteljica.

Naš delno pozna na uro - polne ure, 1/2 ure... do minute še ne pozna, ampak za to je še dosti časa.
Vezanje vezalk ga pa trenutno učimo.



Kr ne morem verjet, da je naš tak velikan, hm resno razmišljam le po komu (verjetno po dediju). Smo se enkrat pogovarjali doma pa tud moja babi ne pomni da bi bil kdo od njenih otrok niti v moji generaciji z bratranci tako velik v tej starosti. Ker moj ni velik in njegova žlahta je pa miniaturna (še tast je manjši od mene), po moji strani so mal večji no...

Hja, da ne bo pol nekje v 5. razredu pa kr počakaluser posted image

pa saj bo, vse bo kot mora bituser posted image

Ja, mi komaj čakamo. Jutri ima zadnji dan vrtca (bil je mal prehlajen in sem ga mela doma, ker v soboto gremo na morje) in ga bom po zajtrku in do kosila peljala, da praznuje še rojstni dan, ki ga ima poleti, ko bo že izpisan.

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Prvošolčki 2009/10
10.7.2009 8:43:10   
viv_
Naša je tudi kar velika... ina 123 cm in pa 23 kg.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Prvošolčki 2009/10
10.7.2009 14:26:22   
diva 4
Naša je velika 123cm in ima 22kg.Je pa danes bila zadnjič v vrtcu.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Prvošolčki 2009/10
10.7.2009 15:28:21   
lunca14
uuuuuuuuuufffffff.......sami,velikani,pa,sem bla prepričana,da je naš normalne rasti,pa vidim,da je res en mini,miniuser posted image ,naš,bo pa še hodil,ta,mesec v vretec,pa saj je prejšnji mesec,bil samo tri-krat,tako,da je že imel počitnice,pa še v avgustu,jih bo mel,potem,pa v šolo,pa sem mu včeraj povedala,da gre samo še 16x v vrtec,potem ,pa nikol več...........pa,sem,se sama malo zamislila nad tem,konec je vrtčevskega obdobja,kako hitro je minilo,prehitrouser posted image user posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Prvošolčki 2009/10
10.7.2009 15:30:04   
misa4
Kakšno torbo ste pa nabavili? Pri nas zahtevajo anatomsko oblikovano "trdo" šolsko torbo. Sicer ne vem zakaj, ker je otroci itak ne bodo nosili, ker bo v šoli. Sem jo pa ugodno dobila na mimovrste, je bila "samo" 50 evrov.

Aja, pa še to, a po drugih šolah tudi zahtevajo trikotne barvice?

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Prvošolčki 2009/10
10.7.2009 20:21:46   
Anonimen
Naš je velik 111 cm, teža pa 20 kg!

(odgovor članu diva 4)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Prvošolčki 2009/10
10.7.2009 20:26:58   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: diva 4

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

kaj si znajo vaši že zavezat čevlje? pa gledat na uro? Mi smo ga mislili navadit, preden gre v šolo, tako, da če bo imel kakšne superge, da si jih bo sam zavezal, ker nimamo vse obutve na ježke za zapet.

Gledat na uro se pa komaj učimo, ker si sam želi in smo kupli tako knjigico za se učit. No kolikor bo sam želel, brez obveze, bi blo pa lušno.




Naša zna vezalke zavezat od četrtega leta dalje , ura pa je še ne zanima preveč, tako , da tega še ne zna.


Vezalke mu počasi ratuje zavezat, na uro pa pozna. Ga je zanimalo že nekje pri treh letih, smo kupili knjigo, pa eno uro je mogel sam sestaviti. Da pa je vedel točno koliko je ura, se je pa naučil lansko leto! Se pravi pri starosti ca. 5,5 let, ker pri nas je bil odložen za eno leto.

(odgovor članu diva 4)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Prvošolčki 2009/10
10.7.2009 21:27:47   
lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: misa4

Kakšno torbo ste pa nabavili? Pri nas zahtevajo anatomsko oblikovano "trdo" šolsko torbo. Sicer ne vem zakaj, ker je otroci itak ne bodo nosili, ker bo v šoli. Sem jo pa ugodno dobila na mimovrste, je bila "samo" 50 evrov.

Aja, pa še to, a po drugih šolah tudi zahtevajo trikotne barvice?


Ma kok je to hecno,ko zahtevajo to in ono,kje,pa je svoboda odločanja staršev,kaj bi radi,in kaj so zmožni kupiti svojemu otroku,tako torbo,ta zvezek,te barviceuser posted image user posted image ..........zakaj,papotem,ne nabavijo vse sami,mi bi pa samo plačali,pa bi blo...............kako,bodo pa vaši nazivali-klicali svojo učiteljico,jo bodo vikali,tikali?

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Prvošolčki 2009/10
13.7.2009 17:36:26   
lunca14
...............no,kje smo prvošolčki?user posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?