|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prvošolčki 2009/10
16.7.2009 23:27:55   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

...............no,kje smo prvošolčki?user posted image


Tukaj. Že s prvega dela dopusta.


Naša je velika 120 cm in ima 22 kg. Med sošolci bo ravno nekje v sredini po velikosti.
V razredu jih bo 15 (9 punc in 6 fantov). Bosta pa dve v razredu. Učiteljica in vzgojiteljica. Klicali ju bodo učiteljica + ime in ju bodo tikali.

Pri nas ni bilo posebnih zahtev po spisku. Npr. priporočilo je bilo za škarje in voščenke. Zvezke pa hočejo od "tako lahko". Aja pa za barvice in flomastre je rekla, da jih rabijo 12 in nobenih pastelnih in fluoristenčnih barv.

Od 25.junija je že doma. Namen je bil, da gre naslednji teden za tri tedne še v vrtec. Potem bi bila do 1. septembra doma. Tisto leto, ko sem bila na porodniški se je namreč ful naveličala bit doma in je šla predčasno v vrtec, čeprav je imela možnost, da bi bila doma. Letos pa pravi, da bi bila raje doma. Upam, da bo babi in dedi servis za to. Se moramo še dogovorit.

Vezalke zaveže cca dva meseca. Ji je sorodnica rekla, da je pri njenih prvošolčkih (je učiteljica v prvi triadi) to 1. domača naloga, pa jo je hotela kar takoj naredit. user posted image

< Sporočilo je popravil N & B -- 16.7.2009 23:29:03 >

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Prvošolčki 2009/10
27.7.2009 14:16:51   
rainbow
kako to, da nisem videla tega postauser posted image user posted image

Tudi mi imamo bodočo prvošolkouser posted image , je tudi že doma, v razredu pa jih bo 21 ali nekaj takega.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Prvošolčki 2009/10
30.7.2009 20:59:15   
*jelka*
hallo
mi imamo prvošolko lucijo,dabes smo kupili šol.potrebščine[sm=smiley36.gif
manjka še torbica
kaj ste kupovaleuser posted image user posted image

_____________________________

Jana rojena 28.11.2008,Lucija 11.09.2003

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Prvošolčki 2009/10
5.8.2009 6:12:09   
caillou
Vse razen šolske torbice naročim pri Kopiji. Me pa zanima, če katera pozna kakšne fajn šolske copate , ker lani sem kupila tak krš, da je celo leto barvo spuščal.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu *jelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Prvošolčki 2009/10
5.8.2009 7:19:24   
blaža
mi smo kupli usnjene šolske copate v Alpini. Niso tako lepe kot itste barvne in so malo dražje, so se pa to šolsko leto dobro obnesle in smo za šolo kupli enake. So pa okoli 10e, te lepe pisane sem pa vidla v šparu za okoli 4e. pa sem pomislila, da so tudi usnjene, pa kako lepih barv, pa vidim, da ne bi nardila biznisa, ker barve puščajo.user posted image No še dobro pol, da smo kupli Alpinine.user posted image

Mi smo že vse nakupli in komaj čakamo šolo. Sicer še uživamo poletne dneve. naslenji teden se bomo hodili po službi popoldne še kej kopat, da maximalno izkoristimo poletje, pol pa v šolo!

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Prvošolčki 2009/10
5.8.2009 20:38:38   
buča
mi mamo tud prvošolko...se niti ne veseli preveč,vendar vedno,ko se peljeva mimo šole reče moja šola,moja šola....ne vem kolk je prbl.velika,se že dolgo nismo merili,lani sept,je bila 123,zdej pa ne vem...težka pa je 23 kg.pa sem vedno mislila kako veliko ima nogico(32),PA SEM VIDLA V VRTCU,DA IMAJO KR VEČINA TOLKO....še dobr,k ma moj 46....pa vse potrebščine že imamo.....pa ne belim si preveč glave s tem,da gre v šolo..prav veselim se....veselim se,da bo kdaj ona men kaj prebrala,ko bom zvečer že jaz dol padlauser posted image

_____________________________

Moj najsvetlejši sonček Pika-25.5.2003
že 6 let čakamo bratca ali sestrico...zdej že 8..

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Prvošolčki 2009/10
8.8.2009 23:44:46   
Teni_
Naš je pravi piščanček v primerjavi z vašimi. Je pa res, da je bila vedno bolj na spodnji meji in po velikosti in po teži. Zdaj je velika nekje okoli 110 - 115 in težka 18,5 kg. Stvari smo nakupili, torba je pa 3X večja kot Tejauser posted image .

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Prvošolčki 2009/10
9.8.2009 8:15:39   
blaža
Ja res še malo. lahko počasi začnemo odštevat. Ujemimo še zadnje poletne dni. upam, da ne bo preveč slabega vremena, da se bomo še kej kopali.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Prvošolčki 2009/10
9.8.2009 17:07:23   
lunca14
user posted image men gre,kar na jok,ko pomislim,da samo še dobre 14 dni in bo šola,in selitevuser posted image user posted image user posted image ,pa še dva malčka,bo treba v vtrec uvajat,enega v začetku septembra,drugega pa malo kasneje,ko se ta drugi uvede,potem pa še moj palček,kok mi bo hudo,ker bo moral v vrtecuser posted image user posted image .......................sej,vem,da ni tako,hudo,da moram sam virtualno jokat,ampak mi je mal hudo,ko pomislim,na september,ampak,saj bo,vse v redu in super se bomo meliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Prvošolčki 2009/10
10.8.2009 13:32:24   
KIKI****
Uh,
mi uživamo še zadnji mesec počitnic, preden se začne tisto pravo obdobje šolstva, za kr lep čas.

Malo se potepamo, malo igrami, divjamo, rišemo, pišemo, beremo,...
(naš tamal se je naučil celo brat male tiskane črke). Komaj čaka da se res začne user posted image

Vse DZ in torbo smo naročili pri kopiji, zvezke in ostale potrebščine pa v trgovini http://www.akvonij.si/, ker je želel motive ala spider man, ninja turtles,...

Moramo kupit še copate in telovadne copate (teniske).

Oh kako bo hitro mimo, moramo še kam it, preden se začne pouk.

Dajte mi povedat tiste ki bodo vaši malčki hodili verouku, kako imate to pri vas urejeno??
Pri nas je živa beda, ker od 11:15 ne bo nobeden otroka vzel iz šole in ga peljal verouku, ga tam čakal pol ure in peljal domov, katehetinja pa baje noče hodit v šolo, kjer bi brez problema dobili prostor.
Starši smo se že dogovorili, da bomo verouk prestavili za 1 leto, če ne bo šlo drugače.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Prvošolčki 2009/10
10.8.2009 17:30:48   
Anonimen
Pri nas se tudi že veseli šole. user posted image
Drugače uživamo, 5 dni je sedaj pri babici na počitnicah, potem pa še enkrat šibnemo na morje. Pa bo september tu.

Nakupljeno smo imeli že vse junija,razen sedaj sva morala par malenkosti od Ben10 dokupitiuser posted image ! Aja, pa šolske copate moramo še nabaviti.

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Prvošolčki 2009/10
11.8.2009 21:13:26   
valči
Da še jaz par besed o našem bodočem prvošolčku napišem.In sicer imamo Mihaela,rojenega 24.3.2003.Je bolj suhec ima 19 kil in okrog 120 cm.Nogico 30.
Je pa izredno energičen otrok,nikoli pri miru,skoz se mora dogajat veliko in še več.Nekaj malega črk pozna,s tem se ne obremenjujemo prav nič.Hodil bo na tečaj angleščine,kot letos.Kar se verouka tiče,mislim,da ga še ni za tako majhne,ne vem.

Ja,kako to mine,teh par let.Je še v vrtcu,še drug teden,pol pa na morje in konec.Šola.

Vse,razen torbe in pereske sem naročila pri kopiji,mi je zelo všeč,da se ni treba vozit in gužvat v papirnici.Po moje bomo zadovoljni.Je kateri otrok že dobil paket?


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Prvošolčki 2009/10
12.8.2009 7:54:27   
caillou
Ja, naša dva sta ga letos že dobila. Lansko leto smo pa čakali do konca avgusta.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Prvošolčki 2009/10
15.8.2009 9:02:47   
caillou
Ste že dobili sezname v katerem razredu in pri kateri učiteljici bo vaš otrok?

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Prvošolčki 2009/10
15.8.2009 9:10:09   
diva 4
Mislim , da že junija , ko smo imeli sestanek in otroci ustvarjalno delavnico.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Prvošolčki 2009/10
15.8.2009 9:15:53   
caillou
U, to je bilo pa hitro.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Prvošolčki 2009/10
15.8.2009 9:36:34   
bamby
Da se še jaz pofočkam. Naš Tim ( konec julija 2003) bo tudi letos prvič prestopil prag šolskih vrat. Na sistematskem pregledu so ga namerili 117 cm in navagali 21.5 kg. Nabavljeno imamo skoraj vse ( naročili pri MK), manjka še nekaj malenkosti (ovitki, flomaster...) Vezalk še ne zna zavezat, tudi nima interesa. Se je pa sam naučil  brat, pisat velike tiskane črke, kaže pa tudi interes za uro.
Ena je omenila da zahtevajo to in ono....  Pri nas so samo priporočili barvice s triprstnim prijemom. Kaj pa starši kupijo otroku je pa njihova odločitev. Priporočili so nam tudi zvezke Tako lahko, ker so po njihovem najboljši, odločitev je pa na starših. Seveda če nočeš, da bo tvoj otrok izstopal od "priporočila", pač nabaviš kar želijo.
Tim gre s ponedeljkom še za 14 dni v vrtec do šole. Morda se bo odločil prej zaključit in iti še malo na počitnice k noni. Imamo ga pa še do zadnjega vpisanega, ker imamo 2. otroka tudi v vrtcu v jaslih, pa je tako še en mesec zanjo zastonj user posted image .  

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Prvošolčki 2009/10
31.8.2009 19:47:33   
blaža
a se že kej pripravljate?

Mi se noro veselimo. jaz grem jutri k frizerju, pa vsi se bomo maximalno uštelali. Joj, upam, da ne bom šmrcala kej, ki se zna zgodit.

drugače nisem preveč rahločutna, ampak ko moja dva sineta nastopata, mam pa vedno solzne učke.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Prvošolčki 2009/10
31.8.2009 19:57:00   
bamby
Wav, blaža, ti se boš pa res upedenala user posted image . Jaz za kaj prav posebnega niti ne bom imela časa. Se pa šole veselimo vsi. Morda še najmanj Tim sam user posted image  user posted image . Po moje ga je malo strah, kako in kaj bo v šoli. Imamo pa slavnostni sprejem šele popoldne.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Prvošolčki 2009/10
1.9.2009 8:01:32   
viv_
Ojla,

mi gremo v šolo ob 18h, jutri pa potem normalno. Prej gremo pa še na tortice. Mirna ima mešane občutke... se veseli, pa strah jo je...

Jaz se tudi bojim, da bom kej smrkala...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Prvošolčki 2009/10
1.9.2009 9:50:43   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: viv RR


Jaz se tudi bojim, da bom kej smrkala...


Podpis!user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Prvošolčki 2009/10
1.9.2009 13:24:43   
caillou
Ma saj je kar ganljivo, res. Mene je kar malo zvilo, priznam. Lani me pri punci ni, letos me pa črviči. Čudno, res. So pa imeli spet tako lep sprejem.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Prvošolčki 2009/10
1.9.2009 22:06:56   
valči
Prav lep prvi šolski dan je minil.Sva mogla torbo nazaj odnest domov in vse zaznačit,vsako barvico,flomaster,vse.Evo,jutri pa zares.So vsi dobili vsega,reklam,revij,vsak plišastega zajčka,rutice,kresničke...Joj,kako je to minilo,ko sem še jaz bila tam,sedaj pa že moj potomec.

Pa tortico so dobili,mamice kavo,čarovnik je nastpoal.Res je bilo lepo.




_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Prvošolčki 2009/10
1.9.2009 22:44:58   
misa4
valči kam hodi v šolo. Ker mi smo imeli istouser posted image čarovnik,tortica....ja pa vsaka barvica podpisana, joj me je roka bolelauser posted image

Je bilo lepo, pa naskrivaj sem malo pojokala, je bilo kar stresno zame, pa še tamali je šel danes prvič v vrtec.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Prvošolčki 2009/10
1.9.2009 23:21:48   
valči
misa4,v Bistrico ob Sotli bo hodil.Jih je 17. v razredu.Pa tvoj?

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?