|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: valentinovo
12.2.2009 22:11:20   
atanja
Kupila sem mu knjigo o bolj resni temi-nič kaj romantično sam to vem da bo prav za njega.

Valentinovo je meni lep praznik-tako kot vsak. Ni pomen v darilu, ni pomen v trgovcih sej konec koncev si povemu tisto kar si mislimo in zakaj ne bi za valentinovo še mal bolj podarili....

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: valentinovo
12.2.2009 22:45:10   
Marogica
Nič. Preveč kičasto in skomercializirano. Nama osebno ne pomeni res nič. Dokler funkcionirava čez leto kot par, ki se razume, ki ve, kaj bi kdo kdaj rad, nama ti "umetni pripomočki ljubezni" ne pomenijo nič.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: valentinovo
12.2.2009 23:33:27   
mamalada
Jaz sem prejšnji teden gledala eno reklamo; ponujali so vikend paket v Opatiji za 150 EUR (za dva!). Sem možička hecala, če me pelje, pa je rekel, da sem nekaj pozabila. Namreč, da nas je pet, paket pa je za dva.
No, potem pa sem se spomnila še na kruto dejstvo, da sem v službi v petek popoldne in potem še nočna s petka na soboto.
No, saj v resnici nisem nič razočarana, še nobeno leto nisva praznovala valentinovega. Ker nama ne pomeni nič. 

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: valentinovo
12.2.2009 23:33:46   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Nič. Preveč kičasto in skomercializirano. Nama osebno ne pomeni res nič. Dokler funkcionirava čez leto kot par, ki se razume, ki ve, kaj bi kdo kdaj rad, nama ti "umetni pripomočki ljubezni" ne pomenijo nič.


Se strinjam.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: valentinovo
13.2.2009 6:50:51   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Nič. Preveč kičasto in skomercializirano. Nama osebno ne pomeni res nič. Dokler funkcionirava čez leto kot par, ki se razume, ki ve, kaj bi kdo kdaj rad, nama ti "umetni pripomočki ljubezni" ne pomenijo nič.


Tocno tako! user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: valentinovo
13.2.2009 11:27:47   
smigli
Nemaram tako osladnih, prisiljenih praznikov.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: valentinovo
14.2.2009 5:47:31   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: tojeto1
Kaj boste kupile dragemu za valentinovo?
Ma kkšno malenkost, sam iščem kakšno izvirno idejo..

Povratno karto za vlak do tašče.  


A zaenkrat še povratno, je pa to vseeno nek namig, a ne?user posted image
Zaenkrat še povratno. Bom vidla zdaj do naslednjega valetninovega, kako se bo obnesel.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: valentinovo
14.2.2009 11:18:52   
ronja
No, jaz mam vse praznike rada, tako da se trudim, da ne bi nobenega izpustila, v prihodnosti, ko bo to mogoče (vsaj upam), pa bomo praznovali še vsega boga drugega, česar se pri nas ne. Že zdaj imamo par takih neobičajnih praznikov. Zato se mi ne zdi nič narobe z valentinovim, pa tudi če si kdo samo 1x na leto pokaže ljubezen, je to verjetno še vedno boljše kot 0.
Kar se mene tiče, mi pridejo take stvari prav, da se spravim uresničit kako idejo za darilo. V tem primeru bom lubiju naredila stojalo za kuli iz Fimo mase, tako, da mu bo pasalo v službo, ker tam vedno išče kulije, ker vedno zginejo, pa nikoli jih nimajo (majo tako bolj škrt gospo, ki naroči 3 kulije za cel oddelek...)user posted image No, zdaj bo mel vsaj enega svojega, ki mu ga ne bojo kar tako odnesliuser posted image .
Pa zvečer, ko bosta tamali dve zaspali, nama bom naredila čokoladni fondi s sadjem in keksi. Mogoče pa še kak desert čezuser posted image .

Jaz mu bom rozast puhast pouštrčk na kerem piše da je moj sončekuser posted image

user posted image Ziher ga bo ponosno razkazoval kolegom v službiuser posted image .

user posted image user posted image user posted image roza imajo, sam so medvedki, taki cortkani, ko jih stisneš za bušija zapojejo " love me tender" . To bi šlo?

Hehe, vidve pa obvladatauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: valentinovo
14.2.2009 11:48:54   
Dudica1
nič posebnega,večerja v kitajski restavracijiuser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: valentinovo
14.2.2009 14:45:18   
arabela*
nič,ker si ne izkazujema ljubezni samo 14.februarja.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: valentinovo
14.2.2009 16:58:22   
Kuharica
Midva tudi nič.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: valentinovo
14.2.2009 17:14:39   
jakaracman

IZVIRNO SPOROČILO: Kuharica

Midva tudi nič.

Pa dej skuhaj mu kajuser posted image !

(odgovor članu Kuharica)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: valentinovo
14.2.2009 18:47:04   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Abbey
Jaz sem mu kupila parfum Becham, on pa me pelje na večerjo v mehiško, kjer še nisem bila, pa torbico mi je podaril, verjetno bo pa še kaj padlo.

Ti? user posted image  

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: valentinovo
15.2.2009 10:27:12   
tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

nič,ker si ne izkazujema ljubezni samo 14.februarja.



Ne pravi.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: valentinovo
15.2.2009 17:04:49   
Nikita***
Nič. A bi mu moglauser posted image
Meni gre to valentinovo prav na živce. Zakaj bi mi drugi diktirali, kdaj naj izkazujem ljubezen? Jaz sem mojemu že na začetku najine veze povedala, da če mi bo kdaj kaj prinesel na valentinovo, da mu bom v glavo vrgla.
Sicer pa res ne potrebujem nekih zunanjih dražljajev za izkazovanje ljubezniuser posted image


_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: valentinovo
15.2.2009 18:12:14   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa


Ne pravi.


kaj?

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: valentinovo
15.2.2009 19:33:11   
Spiria
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

nič,ker si ne izkazujema ljubezni samo 14.februarja.


Midva si jo vsak dan in ne vem, zakaj si je ne bi na praznik ljubezni še malce bolj user posted image ?
Sva si vzela dan samo za naju dva, se šla razvajat v wellness, na večerjo, res si pa nisva nič kupila (no, ene raffaelčkote sva zmazala in dobila sem rože).
Res ne vem, zakaj praznovanje valentinovega povezujete  s tem, da si SAMO takrat izkazujemo ljubezen, med letom pa ne user posted image  Saj če greva takrat nekam, to ne pomeni, da si pa drugače nič ne privoščiva, se nič ne pocrkljava in se nimava rada??

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: valentinovo
16.2.2009 12:43:58   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: Nikita***

Nič. A bi mu moglauser posted image
Meni gre to valentinovo prav na živce. Zakaj bi mi drugi diktirali, kdaj naj izkazujem ljubezen? Jaz sem mojemu že na začetku najine veze povedala, da če mi bo kdaj kaj prinesel na valentinovo, da mu bom v glavo vrgla.
Sicer pa res ne potrebujem nekih zunanjih dražljajev za izkazovanje ljubezniuser posted image



user posted image user posted image user posted image  ajajaj, ma ste res hecne no, s tem uporom proti temu prazniku. A ni fajn, da je še dodaten razlog za praznovanje.
Upam da si striktna glede tega diktiranja in da se našemiš v kurenta recimo 2.7., da okrasiš smrečico 13.3., da praznuje svoj rd vsaj drugi dan,...

Drugače pa je Valentinovo precej več kot srčkasta krama na policah trgovin. Ampak, tiste ki ga tako vztrajno zavračate, se verjetno nimate namena poglobit v njegov pomen in izvor.

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 93
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?