|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
13.2.2009 21:37:01   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: neboglasnica

Blacky30: mi bi polžka.....nam petek, 13. prinaša srečo! Imš pa tudi ZS.


A-a, nimam zs-ja.user posted image user posted image user posted image  Če si mislila za polžka, je že ok, sem že objavila.user posted image

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
13.2.2009 21:37:30   
neboglasnica
IZVIRNO SPOROČILO: Almera

Tims - welcome back - evo Populis in Neboglasnica, pa smo še to oldtimerko priklicali


Ni kaj, čarovniške sile delujejo!! user posted image

Zdaj pa res, pa pa. Moram jutri navsezgodaj začeti pečt pecivo, ker dobimo baje obiske. Ko jih vsaj ne bi bilo, bi vse mi pojedli. In a čutite: rahel potres z epicentrom v Logatcu. Glugluglu: dajta mir, premrzlo je za kakšne protipotresne vaje!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   [Brisano sporočilo]
13.2.2009 21:38:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
13.2.2009 21:42:56   
tims
IZVIRNO SPOROČILO: Almera

Tims - welcome back - evo Populis in Neboglasnica, pa smo še to oldtimerko priklicali


Kaj sem zamudila? Kakšna oldtimerka? Pa mende ne mislte po EMŠUuser posted image ? Me smo pa ja mladeuser posted image . V najboljših letihuser posted image . Mladce lahko glih kaj naučimo, ne?

Blacky, si pa hitrauser posted image . Hvala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   [Brisano sporočilo]
13.2.2009 21:53:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tims)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
13.2.2009 22:31:43   
lex
takole pa sem vas našla in se mal nasmejala vašemu klepetu - ful je pasalouser posted image user posted image

jaz sem imela popoldan koline, ker sem morala 20kg govedine spravit v zmrzovalnik, zdaj me čaka pa še polna sedežna cot za zložit. jutri dobimo še kolege na obisk, da nama pridejo čestitat, tak da blacky jaz sem ziher šla s kilami gor, samo vagala pa se ne bomuser posted image , šele v ponedeljek, da bom lahko jedla še sladkarije iz hladilnika. morem še dopoldan neki spečt. neki iz orehov ko jih mam ful.

takole grem jaz stvari dokončat in se beremo


aja moja Vita je stuhtala, da se lahko ful stegne po mizi, če se na stolu vstane - ima trip trap. plazla se pa zgleda res ne bo, nima niti ajmanjšega interesa. sploh ne ve kaj naj dela na trebuhu.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
13.2.2009 22:33:31   
lex
ful ste dobre slikce napopale - in neboglasnica hvala za idejo kako naj Alini še naredim frizuro. vprašanje je le če bo pustila.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
13.2.2009 22:58:31   
ksenci
nazadn sem se javla včeri popoldan, zvečer pa sm šla kmal spat, kr sem vedla, da bo noč burna. in je kr blauser posted image ni v glavnem, zdaj pa že cel dan berem, berem in berem in nikol konca tolk ste naklomfale in upam, da mi bo v celem dnevu ratal objavit en postuser posted image
dans smo bli na kontroli za učko, pa me je debil - doktor, ki me je 1. sprejel tako skurcal, da sm bla v takem šoku, da mu sploh nism nič nazaj rekla no reku mi je, da sej sploh ni blo tako hudo, jz pa sm tako paniko zagnala, pa da bom jz odgovarjala zakaj mu ne dajem več antibiotikov (mi je 2. dr. reku, da lahk neham, ko se izbolša). halo, mislim!!! sej ste vidle, kako učko je mel! po moje ga je tadrug- tisti ki nama je v nedeljo dal antibiotike nadr, zakaj mu jih že on ni daluser posted image user posted image user posted image
popoldan pa smo tud mi bili po skoraj dveh mesecih na sprehoduuser posted image user posted image user posted image - čeprav le za 15 min. upam, da bomo zdaj lahko vsak dan podaljšval in da je konec z boleznijo, čeprav me je še kr strah, da nas še kaj doleti.

da še pokomentiram iz prejšnga dela...

HD- super si se odločla za biznis. sm zihr, da ti rata, kr deluješ skot amozavestna in odločna ženskauser posted image
lex- tole z vito kr naenkrat o joj. upam, da bo zdaj ok.
todi- bravouser posted image user posted image user posted image da ne boš mela prj diplome ko jz, ko jo že pišem dve letiuser posted image
papir- pri nas je bolj tekoče blato, če je več sadja- breskov frutek, spi pa isto, ko je na boku ima glavo skoraj zavito do riti in po moje ni to nič narobeuser posted image
metuljček- ha, ha, bi mogla jz tud Aljažu dat kakšno nalogo, da bi pol lažje zaspal sam ko mu v roke pride papir, je takoj na stotih koščkihuser posted image
aurora- tud men je fajn filing plavat naguser posted image
glugluglu- končno domauser posted image user posted image user posted image
blacky- zakuho brez jajc lahko nardiš doma, testo nardiš iz moke in špinače ali kakšne druge zelenjave, ali iz pesinga soka. pol pa iz tega testa nardiš rezance al krpice... jz jih nardim vsake tolk cajta(samo +jajca) ko se mi zalušta dobre domače paste jih bom pa vrjetn tud za aljaža delala, kr ima alergijo na jajca
neboglasnica user posted image user posted image user posted image za plazenje
netki- smrdeč urinuser posted image
mojcek- tud pr nas je smešn, ko z rito dela gor pa dol, nog pa ne zna prstavtuser posted image
almera kje s to slikco pobrala- pa res zgleda da ga je ogromno. uživajte na smučanjuuser posted image
sasi- luštna stauser posted image
populis- si mi lušte s pivom naredla, sam ki ga naj zdj dobimuser posted image user posted image
tims-WB vidim, da si zelo pogrešala pranjeuser posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
13.2.2009 23:04:19   
ksenci
mojcek- men bi blo fajn, če neb nič mela, tak pa zmeri neki mamuser posted image
lex- aljaž pa vstne samo če sedi poleg mene in se zagrab za mene in tako vstane. druga še ni pogruntuuser posted image
blacky- sj vem, da sm včeri grešilauser posted image , me je dragi zapeljel, ko mi je v posteljo prnesu mammerjeve politanke, sam kako si zvedla, da si me s seznama hujšanja skenslalauser posted image


(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
13.2.2009 23:14:31   
ksenci
pr nas pa je že prvi alarem- samo urco in pol je spaluser posted image upam, da ne bo celo noč tak!
nočko!

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
13.2.2009 23:17:58   
Majuska
Hej,

komaj sem nas našla ... user posted image   Sem si vzela malce časa za moja fanta. Popoldne sem kuhala po receptu ene od julijk, se ne spomnim več katera je napisala recept za testenine z jabolki - v glavnem, ful mi je dobro ratalo, dragi je bil zadovoljen user posted image

Naš mali je popoldne spal 2,5 ure v kosu, sem kar debelo gledala, kasneje pa je bil prav dobre volje in ga je prav veselje poslušati, ko žlobudra. Med drugim je pogruntal, da je fino med hranjenjem pihat zrak ven, se pravi posledično je kaša pljuvana ven iz ust. Aja, po pomoti sem danes že prešla na jabolko user posted image   tolk sem razmišljala o teh japkah, da sem ga skuhala namesto krompirja, ki bi bil na sporedu 3. dan ... pa dobro, škode ni nobene, pa še v slast mu je šlo. Sem pa včeraj že nabavila brokoli in cvetačo za mulčka.

Punce, kako hitre ste prišle pri vaših na tretji obrok GH? Jaz mu dam zelenjavo za kosilo, popoldne pa mlečno kašico. Gruntam, kdaj bi začela s tretjim ... morda po vikendu, kaj vem - a prehitevam?


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
13.2.2009 23:23:47   
Majuska
sasi, krasne slikice si dala gor! prav lepa sta! user posted image




_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
13.2.2009 23:24:34   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

majuska..tud če dojiš lahk greš..toplo dobro dane žlezam in načeloma se laktacija še poveča..sam ne s polnimi joškami not it da ne bo kapljalo


pajade. jest grem samo pod topel tuš in se že poceja ... o savni tudi razmišljati ne smem user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
13.2.2009 23:50:04   
tims
Obljuba dela dolguser posted image . Sem rekla, da vas pridem še mal pošpegat, kaj se dogaja.

Ja, Ksenci, ne boš verjela, pa mi je res kar nekaj manjkalo na dopustuuser posted image user posted image user posted image .

V glavnem - cote se perejo (že tretja runda), dve sta pa že posušene. HB za sušilc. Res. Ful sem vesela, da ga imamo, ker zdele bi se mi verjetno trgal, ko bi prala, sušilo se pa ne bi. In potem se mi kar nabira in nabira.... Sploh ta posteljnina se kar noče in noče posušit.

Moji trije biserčki spijo, čeprav je moj reku, da me bo počakal, da pridem izpod tuša... Ja, sej čaka, v ležečem in smrčečem položajuuser posted image . Pa ni panike, ker sem jaz tud utrujena od tega pospravljanja. Ta vikend bo pa tud še pestro. Jutri gremo k moji mami na kosilo, potem pa še k sestri na obisk, pol pa domov, pa naprej pratuser posted image .... Še dober da ne gremo kam za en mesec. Sej se sploh ne bi vidla ven od teh cot.

Majuska, midve sva še vedno na dveh obrokih. S tem da po GH obvezno še dojenje. Prav ne vem kam to pelje. user posted image

Nč. Zdej pa grem. Sem vas pa prav pogrešala. Z mojmu se sploh ne morem tko pogovarjat, kokr tuki - ko laufa pravi babji čvekuser posted image .

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   [Brisano sporočilo]
14.2.2009 2:16:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tims)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   [Brisano sporočilo]
14.2.2009 6:49:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
14.2.2009 6:54:07   
Netta
jutro,
mislim da sem ne loteva angina...imam grlo tako zatečeno da še slino komaj pogoltnem...
sicer pa se mi zdi, da ani poganja že drug zob, no vsaj po količini sline bi se to dalo sklepat - sporočim ko bo...
sicer sem bila pa v LJ včeraj, čisto nepričakovano...sva se kar na hitro opdravili in presenetili dragega v službi, kjer so imeli info dneve...pa sva se sprehajali po stari ljubljani, končno dobile KAKI na tržnici (uf je bil drag), videle kurente in en kup zaljubljencev...pa skoz sem na vas razmišljala ljubljančanke, če bom slučajno katero srečala kje...je bi,lo pa to že bolj pozno popoldan tak da ste bile verjetno vse doma

tole je pa za tiste, ki praznujete valentinovo danes, pa tudi za tiste, ki ga ne...lepo mi je v vaši družbi čveke!!!!user posted image
user posted image

neboglasnica - lepe slike!

mojcek - tudi tvoje!


almera - lepo se imej danes!

sasi - cukra!user posted image

tims - za sedenjeuser posted image

neboglasnica - spet en potres??? ma sedaj se pa kar en zadrugim vrstijo...pazi da tole metuljčica ne vidiuser posted image

ksenci - ojej, tak je to, ko ti vsak drugače reče ane...

majuska - me veseli da je narastek uspel...tretji obrok hrane je pri nas dobila mislim da po treh tednih in še sedaj smo na trehuser posted image

HD - uf, kakšna ura...sem se pa jaz hotela pohvalit kako pridno zgodaj sem vstalauser posted image kako si se imela?

ja kje pa ste sedaj vse...rada ura zlata urauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lep dan želim vsem!



(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
14.2.2009 6:56:11   
Netta
OPA populis...sem te čisto spregledala...luštne slikce...kje ste to bile

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   [Brisano sporočilo]
14.2.2009 7:07:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Netta)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   [Brisano sporočilo]
14.2.2009 7:08:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
14.2.2009 7:11:00   
Netta
Mirjam v Supernovi na Rudniku

Kaj pa ti tako zgodaj že pokonc?user posted image A ne moreš spati?



hahaha, vic stoletjauser posted image user posted image user posted image

moj otrok ima trenutno turbo pogon v ritiuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
14.2.2009 8:17:23   
metuljcek321
Morning, ladies!

Kako kaj? Danes se obeta lep, soncen dan. Moz je sel ze ob nehumani zgodnji uri na morje na parcelo pogledat (in sprobat eno novo masino - ah, moskiuser posted image ), jaz pa popoldne sibnem v Novo mesto - dobimo se z ex-sosolkami s faksa - JUPI! Komaj cakam! Zdaj, ko imamo familije, je tako tezko uskladiti termine ... Anjo bosta cuvala babi & dediuser posted image


Pa hello, hello na 9. delu! mojcek, lepo si nas pozdravila in nam zazelela dobrodoslicouser posted image

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
14.2.2009 8:21:00   
metuljcek321
user posted image  za puzanje, sedenje, potresne sunke z jagodnim priokusom, prelepe slikice julijckov, uzivancijo na Rudniku, ljubimca v postelji (?), koline, sprehod po doooolgem casu, jabolko v prehrani, sezname ....

Majuska - najprej je nekaj dni jedla rizevo kasico popoldne, nato sem uvedla dopoldanski sadni obrok, cez dober teden/10 dni pa se tretji obrok GH - zelenjava okoli 14.00 - in se vedno je takouser posted image

mirjam, user posted image

dzanika, good luck with the job hunt!

hd, porocaj, kako je bilo vceraj.

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
14.2.2009 8:22:30   
metuljcek321
Lepo soboto
 
&
 
happy Valentine's Day to you all!

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
14.2.2009 8:22:36   
neboglasnica
Ojla!

Ne, nisem šele sedaj vstala, ampak sem že eno rundo oprala, obesila....pojedla zajtrk...

Danes nas je doma pričakal srčkov metež, saj je Sara vsakemu izdelala srčka, nato pa celo stanovanje posula z njimi. Ni da ni...


Populis: lepe fotke, mi je kar žal, da je dragi doma, mi vse štrene zmeša


Flower:
kako je bilo? Pa HD? Kje si se pa ti potepala?

nič, Staš vpije...

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?