|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 17:33:02   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Sem tašči tako svetovala, ker od deklice zdravnik ne dela, ima namreč dopust. Samo zdaj morajo počakat dedija, ker mora najprej po sinkota v LJ (s službo konča ob petih) in ga pripeljati do tašče, potem bodo pa ukrepali naprej... Ma itak je vse skupaj totalna zmešnjava...


To je tudi malo user posted image . Upam, da nima prehude vročine in da ji jo zbijajo.

Imela je skoraj 39 st. C, tašči sem svetovala Calpol 6 plus, ker vem, da moji veliki piki fajn prime. Tast je šel to potem iskat, naprej pa ne vem.
Ma hudič je, ker ob vročini srce še posebej trpi, deklica ima pa že tako hude težave, ima celo umetno zaklopko...


O bogica. Tale punčka bi res rabila enega odgovornega skrbnika, ne pa ta dva kretena, ki naj bi bila njena starša. Mene take stvari ful razjezijo. Pa zakaj vedno otroci najeb.....

Potem me razumeš, da sem vsa razp..........
Po eni strani je punca tako razvajena, da glava peče (ja, to je tista skoraj 11-letnica, ki ne je kruhove skorje), po drugi strani pa dobesedno zapuščena user posted image


Saj te jezi, ker je tako razvajena, ampak to so odrasli krivi ne ona. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 17:33:03   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

moj spet pride pozno domov, tako da zdej sama kosilam, kr tule pred compom...joj meneuser posted image


Jaz pa razmišljam s čim naj se spravim v dobro voljo. Me je utrujenost dohitela. user posted image


  kej sladkega? 
  al bolj eno kavo?
  kej energijskega?*


sem se vlegla za 15 min pa se mi zdi še huje kot prej


pri meni je isto, boljše da zdržim do večera drugače sem povožena.


nisem spala ampak sem bila samo na sedežni, je pa zdaj tako kot da bi me valjar povozil

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 17:33:58   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

barbaw a tvoj se stelefoni ukvarja a ne?
 
kolk bi dobla za nokio 6280 in nokio 6500c ?


caki da ga vprasam .......... za 6280, če je lepo ohranjena 40eur, za drugega pa med 70 in 80 eur

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 17:38:48   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

barbaw a tvoj se stelefoni ukvarja a ne?
 
kolk bi dobla za nokio 6280 in nokio 6500c ?


caki da ga vprasam .......... za 6280, če je lepo ohranjena 40eur, za drugega pa med 70 in 80 eur


hvala zlata si
a tvoj odkupuje telefone?
prodala bi 2 nokie 6500c classic in eno 6280 (pri tej je okrušen un sredinski knofek, tist srebrn je šlo dol na polovici)

bom sliko dala gor,sam da slikam.

< Sporočilo je popravil jana81 -- 23.2.2009 17:40:26 >


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 17:52:10   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

barbaw a tvoj se stelefoni ukvarja a ne?
 
kolk bi dobla za nokio 6280 in nokio 6500c ?


caki da ga vprasam .......... za 6280, če je lepo ohranjena 40eur, za drugega pa med 70 in 80 eur


hvala zlata si
a tvoj odkupuje telefone?
prodala bi 2 nokie 6500c classic in eno 6280 (pri tej je okrušen un sredinski knofek, tist srebrn je šlo dol na polovici)

bom sliko dala gor,sam da slikam.


drugače tudi odkupuje, je pa rekel, da bi mogel videt v živo

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 17:52:13   
hijenca
Halo,

Meni se še sedaj nič ne da. Videka sem pustila malo pri babi in dediju, jaz sem mela namen posodo pomit, pa se še nisem zraven spravla.

Barbaw in špelina@ tej debati sem se jaz raje odrekla, ker imam razloge, pa bi zopet bla v luftu. Brala pa sem, pa svoje mislim si tudi.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 17:54:25   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

barbaw a tvoj se stelefoni ukvarja a ne?
 
kolk bi dobla za nokio 6280 in nokio 6500c ?


caki da ga vprasam .......... za 6280, če je lepo ohranjena 40eur, za drugega pa med 70 in 80 eur


hvala zlata si
a tvoj odkupuje telefone?
prodala bi 2 nokie 6500c classic in eno 6280 (pri tej je okrušen un sredinski knofek, tist srebrn je šlo dol na polovici)

bom sliko dala gor,sam da slikam.


drugače tudi odkupuje, je pa rekel, da bi mogel videt v živo


aha pol ne bom dajala slike gor. no sej sam da vem kolk lahk pričakujem , če dam noter .

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 17:54:47   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Tako mi smo nazaj in še poročilo: šuma na srčku ni več slišat , torej je bil pri 6m verjetno res zaradi tega, ker je tako skakalauser posted image user posted image user posted image user posted image  Imamo prvega zobekauser posted image no, prva enkica je prebila dlesen in se vidi žagicauser posted image user posted image  Sem morala do P, da mi pove, da ima moj otrok zobekauser posted image user posted image

Alja dobrodošla med zobatimi otročkiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Urina nisva mogle dat, ker je stekel mimo, ga nesem drugi teden. Kri smo dali, mala se drla kot bi jo klali.

 
Mere: 9100g, 76cm, 44cm
 
Prvič mi je rekel za težo, da je OK, obseg glave tudi OK, sedaj mu pa višina ni všečuser posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image za mere. Ja kaj pa je z višino narobe?user posted image Eh pusti jih.
 
Andraž ima rahlo pordel bobnič in moram bit pozorna, če dobi vročino gremo po AB

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 17:58:37   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Zdajle pa moram dati nekaj ven, kar me je takooo pogrelo, da kar piham user posted image
 
Kliče tašča vsa panična mojega user posted image , da je vnukinja, ki je pri njej, zbolela in ima vročino, kaj naj ji da. No, sem ji potem jaz povedala, je pa kriza, ker ima deklica težave s srčkom in je treba biti previden.
 
Okoliščine situacije: starša te deklice sta ločena, njena mami jo je v petek predala njenemu očku - mojemu svaku (no, dedku - mojemu tastu, ker je očka brez izpita, je tako veliko napihal) in je bilo za razumeti, da jo tako kot ponavadi v soboto zvečer vrne.
No, deklica je šele kasneje povedala, da bo do konca počitnic pri njih, čeprav je bilo dogovorjeno, da bo očkova za vikend in potem od prihodnjega četrtka naprej. Tako si je on tudi uredil dopust. Njena mamica ni nikomur nič povedala in šla s starejšo hčero (sestro te deklice) za 3 dni smučat...
Ko je deklica zbolela, so klicali njeno sestro (z mamico nimajo nobene komunikacije), katerega zdravnika imajo, ker niti tega niso vedeli...
V glavnem cela štala: moja tašča zdaj pazi na deklico, je vsa panična, tast pa se drajsa naokoli, da prevaža svojega preko 40 let starega sinka-pijančka v službo in domov user posted image  Pi.z.da, so glupi, iz LJ vsako uro vozi avtobus direktno k njim na prag!
 
Pa še nekaj: takim zanikrnim staršem bi vzela otroke!


NO COMMENT!!!!!! IN JA, DEREM SE!


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 17:59:35   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Estrella evo podatki za seznam:

teza: 9.600 g
visina: 80cm
obseg glave : 47 cm

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za mere.

Bil je cepljen in tamal tud...Tamala ima spet eno cepljenje cez dva tedna al pa tri.
Rekla je da lahko je vse in da je gibalno zelo razvit ( je sibal ko metek user posted image ).
In pa da absolutno prevec popije ponoci da mu moram dat ce noce caja pa sok- razredcen.

Ampak sedaj pa najbolj vazno:

Jaz sem sla danes sama tja  in nazaj z avtom. user posted image user posted image  Jah sej vem za tiste, ki ne veste kako to tukaj zgleda to itak ni big deal...Ampak jaz v Slo. sem sla kamorkoli od Murske sobote pa do Kopra... am v Slo. je uzitek vozit, tukaj je pa to adijo pamet in do sedaj sem vozila skoz samo po nasem delu mesta, sedaj pa sem rekla da je tega dost in da moram it pa ce bo prehudo bom pa 4 zmigovce przgala... ce bi se zgubila pa ne vem kaj bi...

Ampak ratalo je.user posted image user posted image user posted image  Sem res full ponosna nase.user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 18:02:56   
tally
ku ku  user posted image

da še jaz kaj napišem preden pobegnemo na 15.del. moje počutje bi rekla normalno kot da ni bilo nič. sem pa vseeno bratu dala ključe, če bo kaka sila da lahko gor pride, upam pa da ne bo treba.

Estrella, **** user posted image user posted image user posted image user posted image za mere pa Alči za zobka user posted image user posted image

kasso upam, da se kmalu pozdravite user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

barbaw hvala za info o steni, sva danes klicala v slovenijales in imajo te stene, greva jutri pogledat user posted image , na najine mere pride cca 70€. raje to kot da dajem dol ploščice pa nobenega razbijanja ne bo.

špelin@ boga tista punčka s takimi starši user posted image user posted image user posted image

**** user posted image user posted image user posted image za pogum. kapo dol user posted image




_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 18:05:57   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

eno user posted image : za user posted image so sveža jabolka pretežka, če ji jih dam okrog 5ih popoldne? je boljše, če bi ji dala dopoldan, ne?


jaz ji tudi včasih dam popoldan sveže sadje pa nimamo težav user posted image


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 18:09:31   
Srčekgirll
U ste ble priden.
Jst sm dns zvedla lepo novičko, da je moja mala sestrična rodila ob 11:37h, 51cm veliko in 3160g težko punčko po imenu Tajauser posted image user posted image user posted image
Joj, kok sm vesela.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 18:13:28   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

U ste ble priden.
Jst sm dns zvedla lepo novičko, da je moja mala sestrična rodila ob 11:37h, 51cm veliko in 3160g težko punčko po imenu Tajauser posted image user posted image user posted image
Joj, kok sm vesela.



user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke za Tajo


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 18:14:07   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: tally

ku ku  user posted image

da še jaz kaj napišem preden pobegnemo na 15.del. moje počutje bi rekla normalno kot da ni bilo nič. sem pa vseeno bratu dala ključe, če bo kaka sila da lahko gor pride, upam pa da ne bo treba.


Držim pestke, da se kaj talega ne ponovi več. K zdravniku bi pa jaz vseeno stopila.user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 18:14:39   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

U ste ble priden.
Jst sm dns zvedla lepo novičko, da je moja mala sestrična rodila ob 11:37h, 51cm veliko in 3160g težko punčko po imenu Tajauser posted image user posted image user posted image
Joj, kok sm vesela.



user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke za Tajo



Čestitkam se pridružujem še jazuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 18:15:13   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

eno user posted image : za user posted image so sveža jabolka pretežka, če ji jih dam okrog 5ih popoldne? je boljše, če bi ji dala dopoldan, ne?


jaz ji tudi včasih dam popoldan sveže sadje pa nimamo težav user posted image



Kako jim pa ponudite sveže sadjeuser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 18:16:13   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Halo,

Meni se še sedaj nič ne da. Videka sem pustila malo pri babi in dediju, jaz sem mela namen posodo pomit, pa se še nisem zraven spravla.

Barbaw in špelina@ tej debati sem se jaz raje odrekla, ker imam razloge, pa bi zopet bla v luftu. Brala pa sem, pa svoje mislim si tudi.



user posted image user posted image user posted image  mislim, da to dovolj pove

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 18:16:19   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: tally

ku ku  user posted image

da še jaz kaj napišem preden pobegnemo na 15.del. moje počutje bi rekla normalno kot da ni bilo nič. sem pa vseeno bratu dala ključe, če bo kaka sila da lahko gor pride, upam pa da ne bo treba.

Estrella, **** user posted image user posted image user posted image user posted image za mere pa Alči za zobka user posted image user posted image

kasso upam, da se kmalu pozdravite user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

barbaw hvala za info o steni, sva danes klicala v slovenijales in imajo te stene, greva jutri pogledat user posted image , na najine mere pride cca 70€. raje to kot da dajem dol ploščice pa nobenega razbijanja ne bo.

špelin@ boga tista punčka s takimi starši user posted image user posted image user posted image

**** user posted image user posted image user posted image za pogum. kapo dol user posted image





ploščice bi bile dražje

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 18:16:21   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

U ste ble priden.
Jst sm dns zvedla lepo novičko, da je moja mala sestrična rodila ob 11:37h, 51cm veliko in 3160g težko punčko po imenu Tajauser posted image user posted image user posted image
Joj, kok sm vesela.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 18:16:24   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

U ste ble priden.
Jst sm dns zvedla lepo novičko, da je moja mala sestrična rodila ob 11:37h, 51cm veliko in 3160g težko punčko po imenu Tajauser posted image user posted image user posted image
Joj, kok sm vesela.



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 18:16:38   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

eno  : za  so sveža jabolka pretežka, če ji jih dam okrog 5ih popoldne? je boljše, če bi ji dala dopoldan, ne?


jaz ji tudi včasih dam popoldan sveže sadje pa nimamo težav



Kako jim pa ponudite sveže sadje


jst sm ji mislila jabolko naribat, pa kekseka zraven, pa bom raje začela dopoldan.

< Sporočilo je popravil suzy85 -- 23.2.2009 18:19:08 >


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 18:17:33   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: tally

ku ku  user posted image

da še jaz kaj napišem preden pobegnemo na 15.del. moje počutje bi rekla normalno kot da ni bilo nič. sem pa vseeno bratu dala ključe, če bo kaka sila da lahko gor pride, upam pa da ne bo treba.

Estrella, **** user posted image user posted image user posted image user posted image za mere pa Alči za zobka user posted image user posted image

kasso upam, da se kmalu pozdravite user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

barbaw hvala za info o steni, sva danes klicala v slovenijales in imajo te stene, greva jutri pogledat user posted image , na najine mere pride cca 70€. raje to kot da dajem dol ploščice pa nobenega razbijanja ne bo.

špelin@ boga tista punčka s takimi starši user posted image user posted image user posted image

**** user posted image user posted image user posted image za pogum. kapo dol user posted image





ploščice bi bile dražje


Se strinjam.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 18:18:21   
Anitka
Madonca Barbaw si me pihnila. Imaš že 10500user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
23.2.2009 18:18:30   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

eno user posted image : za user posted image so sveža jabolka pretežka, če ji jih dam okrog 5ih popoldne? je boljše, če bi ji dala dopoldan, ne?


jaz ji tudi včasih dam popoldan sveže sadje pa nimamo težav user posted image



Kako jim pa ponudite sveže sadjeuser posted image



jaz ga samo naribam npr.jabolko+ banano včasih dam piškote noter in papamo user posted image


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?