|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 8:21:57   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Dobro jutro user posted image
 
Anitka, odlično si opravila svoje delo user posted image user posted image
Me veseli, da si se imela na predstavi lepo user posted image
 
Mi smo imeli pestro noč. Gregi se je nonstop zbujal in jokal, ker ga je mučil zamašen nos. Potem se je pa še okrog dveh popolnoma prebudil in dobro uro čvekal kot navit (babababa, lalalala,... user posted image ) ter se smejal kot pečen maček, kakor hitro se ga je kdo dotaknil. No, nisem preveč utrujena, ker sem pretekle noči super spala, eno noč se pa že potrpi user posted image
 
Grem si skuhat kavo, potem pa naprej.

user posted image user posted image user posted image Pa super,da si se vsaj prejšnje noči malo naspala

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 8:22:57   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Dobro jutro!
 
Evo, mi smo spet pokonci že od 5.00. No donc je celo pol ure dalj spala kot včeraj, tako da upam, da jutri vstanemo ob 6.30, v nedeljo pa ob 7ih, in tako naprej user posted image .... je vrajt user posted image

Mogoče,če ji kaj lepega obljubiš,te bo pa uslišalauser posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 8:23:36   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Nisem nič brala še za nazaj (bom jutri). Vidim, da ste me čakaleuser posted image user posted image user posted image user posted image

Na 5moških.com pa je bilo fenomenalnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nočko


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 8:25:58   
tilči
kaj ste vse za vaše user posted image  že nabavile za valentinovo?
Jaz ničuser posted image ,zato pa razmišljam,da bi šla eno torto-srčka spečt,če bo kaj volje

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 8:27:01   
tilči
Vidim,da sem sama,grem malo pospravit

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 8:31:52   
Anitka
Berem, da ste včeraj udarile eno orng debato o bio hrani.

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Ne resno, meni se zdi, da moraš imet neko mero tudi pri ukvarjanju z otrokom. Otrok rabi čas, da se igra sam, da raziskuje, ne da mu skoz dihaš za ovratnik. To ni dobro ne za tebe, ne za otroka. Ko te rabi to sam pokaže.
Predvsem pa mormo bit mame dober organizatorke, pa vse gre  


S tem se zelo strinjam.user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Ja vem da gresta, jest bi full šla,pa ni dnarja . Mogoče mi bo pa moj kupu karto za rojstni dan. Če verjameš ja


Mogoče te pa presenetiuser posted image . Bom držala pestke. Jaz bi tudi šla in če ne bom takrat v Egiptu je velika verjetnost, da tudi bom šlauser posted image user posted image
Glede Gaje v spalnici- tudi jaz imam Gala še kar v spalnici, ker nimam volje mesečarit po stanovanju ponoči, pa še stopnice so.
Nina berem oz. opažam, da si včeraj stopila med

Edina upam, da si skoristila odhod na "eno"pijačouser posted image user posted image

Jana in Suzyuser posted image user posted image user posted image user posted image za čvek.

Špelin@ upam, da je žalost že popustila glede včerajšnje debate s Tano.user posted image user posted image In ne imet slabe vesti, ker nisi nič takega zinila. Sta vsaka svojo plat zagovarjali. Pa tudi ti Tana upam, da boš vseeno še naprej sodelovala na RR-ji in bodo stvari pozabljene. user posted image Pa tudi jaz ti lahko zatrdim, da se nobena izmed nas ne gre nekih šimfarij preko ZS.

Estrella tebi pa danes želim uspešen štartuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kasso user posted image user posted image user posted image za najden denar. Vedno pride pravuser posted image

Hijenca
a pri vas je včeraj snežilo???? A še ne bo konc te zime!!!!






_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 8:31:56   
tilči
Takle Cicibanov model je imel Nejc.Ker ima visok nart,mu je le ta odgovarjal.Tilen gre pa po njegovi poti
user posted image

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 8:34:31   
Srčekgirll
Jutro!
Najprej se še mi2 z Vidkom po fočkava na 14. deluuser posted image user posted image

user posted image user posted image

Postreženo vam je vse.

Spanje je blouser posted image dokaj ok.

EMILIJAuser posted image user posted image IN TARAuser posted image user posted image
VSE NAJBOLJŠE ZA 9 MESCEV

user posted image



_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 8:35:50   
Čmrlika
Dobro jutro ....


user posted image


user posted image  user posted image  user posted image za 14 del... samo datum pa nismo tapravi zbrale...PETEK 13 user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 8:36:54   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Anitkauser posted image user posted image user posted image za lepo prištiman 14 del. Vse pohvale, čeprav mal kasnuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image Če smo bile pa babe na kupu in se nismo mogle ločituser posted image user posted image
 
ss: sem se kar oddahnila, ko sem vidla seznamuser posted image Hvala ti !!!!!!!!Se mi ne da nazaj klikatuser posted image Ponavadi imam shranjen zadnjega v priljubljenih, seveda zadnjega tokrat nisem imelauser posted image

Estrella:Če greš tam v tisto zgornjo vrstico, jok kak se ji že rečeuser posted image user posted image (možgani mi še počivajouser posted image user posted image ), vglavnem v tisti, kjer vpišeš www.... imaš napisano stran na kateri smo in jo lepo spremeniš v tisto, ki jo imaš v podpisuuser posted image Upam, da razumeš kaj mislim, ker mi danes stavki ne stečejouser posted image user posted image
 
Mi smo se zbudili že ob 6.40huser posted image Vstali ob 7h in že veselo rovandira po bajti. Matej je peljal A v šolo in je na kafetu, pol gre pa 2 prasca držat, ker koljejouser posted image Se mi že sedaj obrača.


user posted image user posted image user posted image prasca. Sem mislila, da misliš kaj drugega, ker mi je ta beseda takoj stopila v oči pa sem potem do konca prebrala in videla, da gre za koline.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 8:38:18   
kasso
Dobro jutro user posted image
Danes je krasen dan, sončko sije in upam, da tako ostane, da bova z Varjo malo izkoristileuser posted image .

Da se še jaz pofočkam na 14. delu user posted image

Tara in Emilija vse naj naj za 9 m user posted image user posted image user posted image

Zakaj se pa kodrana nič ne javi na forumuser posted image

Naša miška pa se je zbudila ob polnoči in naslednjič šele ob šestih...kako je bilo fajn 6 ur v kosu spat user posted image

Bom prišla še kaj pokukat, zdaj si moram it spočit učkeuser posted image







(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 8:38:28   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

EMILIJA (tally)
VSE NAJBOLJŠE ZA DOPOLNJENIH
9.MESECEV!!!!
DA BOŠ ŠE NAPREJ PRIDNA IN
UBOGALA MAMICO!!!
 
user posted image
 
prav tako tudi
TARI (kodrana)
 
user posted image




user posted image user posted image user posted image Bravo punce, tudi od naju Čestitke!!!!!!user posted image user posted image user posted image   

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 8:38:31   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Dobro jutro user posted image
 
Anitka, odlično si opravila svoje delo user posted image user posted image
Me veseli, da si se imela na predstavi lepo user posted image
 
Mi smo imeli pestro noč. Gregi se je nonstop zbujal in jokal, ker ga je mučil zamašen nos. Potem se je pa še okrog dveh popolnoma prebudil in dobro uro čvekal kot navit (babababa, lalalala,... user posted image ) ter se smejal kot pečen maček, kakor hitro se ga je kdo dotaknil. No, nisem preveč utrujena, ker sem pretekle noči super spala, eno noč se pa že potrpi user posted image
 
Grem si skuhat kavo, potem pa naprej.


Upam, da je bila ta noč le izjema in bodo naslednje spet boljše. Je pa tudi naš ponoči malce bolj rogovilil in sem bila že malo jezna, ker sem bila zaspanauser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 8:40:29   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Dobro jutro user posted image
Danes je krasen dan, sončko sije in upam, da tako ostane, da bova z Varjo malo izkoristileuser posted image .

Da se še jaz pofočkam na 14. delu user posted image

Tara in Emilija vse naj naj za 9 m user posted image user posted image user posted image

Zakaj se pa kodrana nič ne javi na forumuser posted image




To se sprašujem tudi jazuser posted image . Sem pa videla,da nas je danes brala.user posted image




_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 8:44:02   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Anitkauser posted image user posted image user posted image za lepo prištiman 14 del. Vse pohvale, čeprav mal kasnuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image Če smo bile pa babe na kupu in se nismo mogle ločituser posted image user posted image
 
ss: sem se kar oddahnila, ko sem vidla seznamuser posted image Hvala ti !!!!!!!!Se mi ne da nazaj klikatuser posted image Ponavadi imam shranjen zadnjega v priljubljenih, seveda zadnjega tokrat nisem imelauser posted image

Estrella:Če greš tam v tisto zgornjo vrstico, jok kak se ji že rečeuser posted image user posted image (možgani mi še počivajouser posted image user posted image ), vglavnem v tisti, kjer vpišeš www.... imaš napisano stran na kateri smo in jo lepo spremeniš v tisto, ki jo imaš v podpisuuser posted image Upam, da razumeš kaj mislim, ker mi danes stavki ne stečejouser posted image user posted image
 
Mi smo se zbudili že ob 6.40huser posted image Vstali ob 7h in že veselo rovandira po bajti. Matej je peljal A v šolo in je na kafetu, pol gre pa 2 prasca držat, ker koljejouser posted image Se mi že sedaj obrača.


user posted image user posted image user posted image prasca. Sem mislila, da misliš kaj drugega, ker mi je ta beseda takoj stopila v oči pa sem potem do konca prebrala in videla, da gre za koline.



Anitka hvala, se sploh nisem spomnila, da lahko tako naredimuser posted image Moji možgani so totalno neuporabniuser posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 8:44:09   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka


Estrella tebi pa danes želim uspešen štartuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Hvala Anitkauser posted image Imam kar svinc v želodcu, kot pred kakim izpitom na faxuuser posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 8:45:11   
Soncnica Sandra ***
Zdej pa res lahko rečem: dobro jutro user posted image
 
Evo je Manca spala še od 7.00-8.30m mami pa ni mogla zaspat, je pa počivala zraven user posted image
 
Zdej pa še par stvari pokomentiram, pol pa mojedva gor uletita na kafe

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 8:45:55   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Dobro jutro user posted image
Danes je krasen dan, sončko sije in upam, da tako ostane, da bova z Varjo malo izkoristileuser posted image .

Da se še jaz pofočkam na 14. delu user posted image

Tara in Emilija vse naj naj za 9 m user posted image user posted image user posted image

Zakaj se pa kodrana nič ne javi na forumuser posted image




To se sprašujem tudi jazuser posted image . Sem pa videla,da nas je danes brala.user posted image





na FB sodeluje , RR pa ji ni več zanimiv. Je prišla smao preverit, če smo se spomnile na obmesečnico Tareuser posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 8:46:26   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Dobro jutro user posted image
Danes je krasen dan, sončko sije in upam, da tako ostane, da bova z Varjo malo izkoristileuser posted image .

Da se še jaz pofočkam na 14. delu user posted image

Tara in Emilija vse naj naj za 9 m user posted image user posted image user posted image

Zakaj se pa kodrana nič ne javi na forumuser posted image

Naša miška pa se je zbudila ob polnoči in naslednjič šele ob šestih...kako je bilo fajn 6 ur v kosu spat user posted image

Bom prišla še kaj pokukat, zdaj si moram it spočit učkeuser posted image



user posted image user posted image user posted image  za spanje v kosu. Kar paše. kajne?  user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 8:47:46   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Dobro jutro user posted image
Danes je krasen dan, sončko sije in upam, da tako ostane, da bova z Varjo malo izkoristileuser posted image .

Da se še jaz pofočkam na 14. delu user posted image

Tara in Emilija vse naj naj za 9 m user posted image user posted image user posted image

Zakaj se pa kodrana nič ne javi na forumuser posted image




To se sprašujem tudi jazuser posted image . Sem pa videla,da nas je danes brala.user posted image





na FB sodeluje , RR pa ji ni več zanimiv. Je prišla smao preverit, če smo se spomnile na obmesečnico Tareuser posted image


user posted image  to sem tudi jaz hotla napisat, pa sem se zadržala, da se ne bi spet usul kak plaz po meni user posted image , tako da pazi: mogoče se bo po tebi user posted image , al pa se po tebi ne bo, ker se te bojijo user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 8:48:30   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Takle Cicibanov model je imel Nejc.Ker ima visok nart,mu je le ta odgovarjal.Tilen gre pa po njegovi poti
user posted image


user posted image user posted image user posted image  lepi čeveljički!
 
Koliko pa kej stanejo take cicibanke?

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 8:49:39   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

kaj ste vse za vaše user posted image  že nabavile za valentinovo?
Jaz ničuser posted image ,zato pa razmišljam,da bi šla eno torto-srčka spečt,če bo kaj volje


Jaz nisem nič, moj pa tudi ne. Bova šla na eno pico sama, ko bova imela varstvo za Manco user posted image .
Kar enih bedarij pa ne mislim kupovati, ker se potem samo prah gor nabira

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 8:50:25   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Dobro jutro!
 
Evo, mi smo spet pokonci že od 5.00. No donc je celo pol ure dalj spala kot včeraj, tako da upam, da jutri vstanemo ob 6.30, v nedeljo pa ob 7ih, in tako naprej user posted image .... je vrajt user posted image

Mogoče,če ji kaj lepega obljubiš,te bo pa uslišalauser posted image


ej a veš, da sem to že probala, pa ni palilo user posted image
bo mogla še mal zrasti, da bo kaj takega užgalo user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 8:53:28   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Dobro jutro user posted image
Danes je krasen dan, sončko sije in upam, da tako ostane, da bova z Varjo malo izkoristileuser posted image .

Da se še jaz pofočkam na 14. delu user posted image

Tara in Emilija vse naj naj za 9 m user posted image user posted image user posted image

Zakaj se pa kodrana nič ne javi na forumuser posted image




To se sprašujem tudi jazuser posted image . Sem pa videla,da nas je danes brala.user posted image





na FB sodeluje , RR pa ji ni več zanimiv. Je prišla smao preverit, če smo se spomnile na obmesečnico Tareuser posted image

sej zaradi tega je pa na rr nova đankicauser posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 8:53:36   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Dobro jutro user posted image
 
Anitka, odlično si opravila svoje delo user posted image user posted image
Me veseli, da si se imela na predstavi lepo user posted image
Ojoj, jaz sem pa pozabila pohvaliti Anitko, za lep nov del user posted image , ups...
Anitka supwr si opravila user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa fino za dobro dozo smeha user posted image

Mi smo imeli pestro noč. Gregi se je nonstop zbujal in jokal, ker ga je mučil zamašen nos. Potem se je pa še okrog dveh popolnoma prebudil in dobro uro čvekal kot navit (babababa, lalalala,... user posted image ) ter se smejal kot pečen maček, kakor hitro se ga je kdo dotaknil. No, nisem preveč utrujena, ker sem pretekle noči super spala, eno noč se pa že potrpi user posted image
user posted image user posted image user posted image  upam, da bo nocojšnja noč boljša. Ej Špeli@, mogoče ga pa petek 13.ega daje user posted image
NO bomo držale pesti, da bo nocoj spet bolje pančal

 
Grem si skuhat kavo, potem pa naprej.


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?