|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Gel za umivanje obraza
27.2.2009 20:59:29   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja
No, potem ne vidim problema, da nisi na začetku tega napisala, in si iskala neke firme, ki niti ne veš, kakšne zadevščne so to, iz česa so sestavljene, v glavnem, ne vem, zakaj bi se človek delal nekaj, kar ni.

Dr. Murad mi je bil bolj všeč, zato sem ga omenila. S Thalco-tom je zelo zadovoljna dobra kolegica, zato tudi Ničesar nisem iskala. Omenila sem tisto, kar sem jaz uporabljala in s čimer sem bila zadovoljna in pa tisto, kar uporablja dobra kolegica in je zadovoljna. V čem je problem?

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Gel za umivanje obraza
27.2.2009 21:04:47   
Pika Zoja
Ni problema, zaradi mene...
Ampak še vedno trdim, da si pritisnila zgolj copy-paste nekje drugje.
Ampak to je ZGOLJ MOJE MNENJE IN MOJ PROBLEMuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Gel za umivanje obraza
27.2.2009 21:05:41   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja
Ni problema, zaradi mene... Ampak še vedno trdim, da si pritisnila zgolj copy-paste nekje drugje.
Ampak to je ZGOLJ MOJE MNENJE IN MOJ PROBLEMuser posted image

Saj veš, kaj si mislim. user posted image

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Gel za umivanje obraza
27.2.2009 21:07:40   
Pika Zoja
Ne, ne vem. Te pa poizkušam razumeti, to pa.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Gel za umivanje obraza
27.2.2009 21:08:23   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja
Ne, ne vem. 

Ni panike, četudi ne veš. user posted image

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Gel za umivanje obraza
27.2.2009 21:27:11   
Pika Zoja
Malo me preveč srbijo prsti, pa bom kar povedala, kaj si mislim. Prvo kot prvo, zakaj sem se spotaknila ob to, kar si napisala. Ker nihče, ki je zadovoljen z nekim izdelkom in ga pozna ne napiše izdelek, si bom zdaj izmislila Dior Tonik Za Umivanje Obraza -> to naredi zgolj copy/paste ali pa direktno prepisovanje iz internetne strani (ker na samem toniku recimo je kombinacija velikih tiskanih in malih tiskanih črk). Pa pustimo to.
Zate imam nonstop občutek, da pretiravaš. In ne razumem, zakaj bi si nekdo med trumo mamic in žensk, ki bodo enkrat postale mamice, želel izstopat na takšen način, kot želiš storiti to ti. Amerika, Armani, Dior puloverji s kričečimi napisi, zgolj opravljena osnovna šola, tlesk s prsti in boš imela narejeno maturo in faks. Želje, sanje - to so moje misli o tebi. Kot bi živela v španskih nadaljevankah - tam je to pomembno. Tukaj se pa v veliki večini družijo mamice in seveda tudi kakšen očka in od tebe niti 1x nisem zasledila, da bi pohvalila svoje otroke (imaš jih, ker sem brala, da daš tašči 100€, da ima tvojega sina čez vikend), njih kovala nekam v zvezde, želela deliti z nami njihove majhne in velike uspehe, pa tudi kakšne spodrsljaje.
Želiš biti nekdo, ki nisi in ne razumem zakaj nekdo nima toliko jajc, da napiše, uporabljam Afroditino čistilno mleko, z njim sem povsem zadovoljna, ker iščem neko sorazmerje med kvaliteto in ceno in mi trenutno to najbolj ustreza. Ne, tega ne zmoreš. Ker imam občutek, da si želiš dajati občutek v tej virtualni spletni sceni, da si pomembna in da bi si drugi želeli postati ti.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Gel za umivanje obraza
27.2.2009 22:06:46   
Kerensa*
Kakor si prej rekla - tvoje mnenje, tvoj problem. user posted image Jaz ti pa samo predlagam, da si ne delaš problemov s takšnimi stvarmi. user posted image

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Gel za umivanje obraza
27.2.2009 22:13:30   
Vrtnica79
user posted image  o Pika Zoja se je razpištolilauser posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Gel za umivanje obraza
28.2.2009 8:30:41   
Pika Zoja
Mogoče tako zgleda, vendar mi je ravno do Pakistana user posted image

Da pa odgovorim na prvotno vprašanje, jaz uporabljam Dr.Hauschko -> samo ne gel za tuširanjeuser posted image . Bumerang, a za Dr.Hauschko si kaj raziskovala, glede na to, da je naravna kozmetika z enim kupom različnih certifikatov.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Gel za umivanje obraza
28.2.2009 9:40:18   
bumerang
Ne, nisem. Mi je Sanolabor, kjer ga prodajajo, preveč izza rok. Se mi pa zdi, da sem brala nekaj o alergenosti, ker vsebuje kar nekaj eteričnih olj.

Sem si pa o Kerensinih predlogih mislila isto kot ti. Samo še to se manjka, da kje predlaga La Praire (al kako se že napiše). user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Gel za umivanje obraza
28.2.2009 11:00:52   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Ne, nisem. Mi je Sanolabor, kjer ga prodajajo, preveč izza rok. Se mi pa zdi, da sem brala nekaj o alergenosti, ker vsebuje kar nekaj eteričnih olj.

Sem si pa o Kerensinih predlogih mislila isto kot ti. Samo še to se manjka, da kje predlaga La Praire (al kako se že napiše). user posted image


Sklepam, da nisi predhodno brala teme o ličkih in gubicahuser posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Gel za umivanje obraza
28.2.2009 15:55:41   
bumerang
user posted image  
Pa res.

Je bilo za pričakovat.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Gel za umivanje obraza
28.2.2009 16:28:59   
Anonimen
Sama imam zelo suho kozo,vsak dan se pudram tako da si moram zvecer obvezno cistit.probala sem ze en kup mil ,krem,tonikov...trenutno imam gel za umivanje od AOK zelene barve in mi je prav v redu.

(odgovor članu zmajči25)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Gel za umivanje obraza
28.2.2009 16:40:08   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: zmajči25
S čim si pucate zvečer obraz in kje se da ta stvar nabavit?user posted image


hmm...edina čudna tule...jaz si kar z navadno vodo umijem....zvečer in zjutraj....je pa res, da se ne ličim.....

----------------------
Tudi jaz sem čudna user posted image .
Uporabljam le mrzlo vodo in vitaminsko kremo iz lekarne. Od ličil uporabljam maskaro, lip gloss in kaj za veke. Odstranim z vodo, kar ne gre dol, odstranim s kremo, ki jo navadno uporabljam- nanesem na vatko in spucam. Ženske me včasih sprašujejo, kaj uporabljam, da imam tako lepo kožo in relativno malo gub user posted image ?! Nobena mi pa ne verjame, da nič razen naštetega...user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Gel za umivanje obraza
28.2.2009 17:02:21   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja
Ker imam občutek, da si želiš dajati občutek v tej virtualni spletni sceni, da si pomembna in da bi si drugi želeli postati ti.

------------------
Evo, da pokakamo temo do konca user posted image .

  Pika Zoja- ponavadi nam nekdo kravžlja živce zaradi nas samih (itak si sama prej zapisala, da je to tvoj problem, če te moti nekaj na nekom drugem).
  Torej, bistvo vsega pa je, po moje, da v virtuali je lahko vsak kar hoče oz koliko je sposoben se tako plasirat user posted image .
Štekam, da te določene uporabnice nervirajo tako zelo, da jih greš celo zasliševat in dokazovat nekonsistentnost v njihovih postih, zato ker sem na začetku svoje forumovske kariera imela podobne občutke. Sklepam, da si še frišna forumašica.
Ko boš imela kaj kilometrine za sabo, se boš pa samo nasmejala ob kakšnih temah, ob katerih sedaj dobivaš pike user posted image .

  In nekako sta si s Kerenso podobni v pogledu na virtualo- obe jo jemljeta preveč resno, ampak vsaka v svoji smeri user posted image .

Brez zamere, hočem ti le povedat, da se malo sprosti in uživaj tu gor, drugače nima smisla. Si prijetna uporabnica RR in je res brezveze, da izkoristiš prosti čas na RR tako, da se nafilaš z negativno energijo user posted image .


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Gel za umivanje obraza
1.3.2009 11:19:32   
tinkamiška
voda tudi izsuši kožo.

sama imam bolj zakomplicirano kožo in mi jo je po približno po leta uspelo spraviti v red. za čiščenje uporabljam (trenutno) tluščilno tekoče milo in za tem še luščilni tolnik, ker moji koži primankuje vlage, pa je kljub temu precej mastna, zato vsake toliko(še posebej po zimi) kombiniram čiščenje z mlekom za suho kožo ali pa tekočim milom za občutljivo kožo. veno po čiščenju pa nanesem vlažilec. zvečer in zjutraj pred ličenjem.

za mojo kožo, pa je vsake toliko nujen obisk pri kozmetičarki, da mi še dodatno očisti kožo.

aja pa še to, če se uporablja tekoče milo je res pomembno, da se ga dobro izpere iz kože.

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Gel za umivanje obraza
1.3.2009 14:02:29   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I


In nekako sta si s Kerenso podobni v pogledu na virtualo- obe jo jemljeta preveč resno, ampak vsaka v svoji smeri user posted image .

Brez zamere, hočem ti le povedat, da se malo sprosti in uživaj tu gor, drugače nima smisla. Si prijetna uporabnica RR in je res brezveze, da izkoristiš prosti čas na RR tako, da se nafilaš z negativno energijo user posted image .



Ah saj ni nobene zamere. Samo tukaj se precej motiš, veš. Mogoče sicer deluje (sem dobila že enih parkat takšen backup, v smislu, kaj se razburjam), ampak jaz se ob RRju vedno konrektno nasmejimuser posted image Pa ponavadi mi je ravno, pa tudi če moram določeno stvar v šesto ali sedmo razlagat. Včasih se mi zdi, da cilj opravičuje sredstva. Torej če že desetič razlagaš eno in isto in če se potem določene osebe prime, si naredil nekaj dobregauser posted image

Drugače pa si tudi ti meni prijetnauser posted image , hvala.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Gel za umivanje obraza
1.3.2009 16:38:59   
Kerensa*
Jejhata, Pika, ampak tebi pa ta za gel za umivanje obraza ne da miru, ej. user posted image  
Na ZS ti lahko pošljem kolegičin e-mail, pa naj ti sama napiše njene izkušnje s Thalco-tom (če to, da jih jaz namesto nje, ni dovolj v redu), ti mi pa na ZS pošlji svoj domač naslov, da ti po pošti potem pošljem embalažo od Murad-a (še vedno jo imam v kopalnici, veš?). No, tudi iskat jo lahko prideš - saj veš, kje sem.
Če ne lažeš (kakor "očitno" jaz user posted image ), potem imava pa eno stvar zares skupno - ob RR se obe pošteno nasmejiva user posted image . S to razliko, da se meni danes, po skoraj 4-ih letih na RR, ne da več toliko razlagati na dolgo in široko, kakor tebi (in tudi prsti me ne zasrbijo več tolikokrat user posted image ).

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Gel za umivanje obraza
2.3.2009 11:06:34   
smigli
Afroditino peno za mešano kožo zjutraj, zvečer pa mleko za občutljivo kožo + tonik za mastno kožo, vse afrodita, nato še hranilno kremo.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Gel za umivanje obraza
2.3.2009 21:59:19   
Barbara_L
Jaz uporabljam Vichy normaderm. Se ne ličim, imam pa kar mastno kožo. Ob uporabi tega gela in navadne vlažilne kreme od balee se mi je stanje popravilo-imela sem namreč veliko takih majhnih mozoljčkov.
Zelo mi je bila všeč tudi Bubchen malinova pena.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Še enkrat IME ZA FANTKA ...
Lubici

... k priimku SKOL, finalni izbor :) Hvala za vsak glas!

ADAM (37%)

ARON (18%)

LUKAS (35%)

RUBEN (11%)


Število vseh glasov: 417

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!