|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
7.4.2009 17:20:02   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Drugič pa me pokliči nouser posted image !!!!!!! 

A ti je bil trenutek resnice všeč? Jaz sem tudi gledala in ne vem no.....ni mi preveč všeč.
Aja Kataloga Vlakec Tomaž pa včeraj v Sparu nismo dobili, je treba počakati, da pride.




saj bi te poklicala, pa nimam več številke, ker ko sem bila v P mi je telefon crknil in ko so mi ga popravljali so se nekatere številke izbrisale... in to same take, ki jih rabimuser posted image  ko smo že pri tem... kako sma si mi2 sploh številke izmenjale? a na gmailu? ker tu med ZS je tudi nimamuser posted image

ni mi glih nekaj, se mi zdi precej krut do bližnjih od igralaca, ampak tako, za potešiti tisto radovednost kaj se dogaja z drugimi ljudmi pa je... če bi bil to moj mož, bi ga pošteno na gobecuser posted image

ja, kar čakajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
7.4.2009 17:25:54   
katjakokol
ada ko se pozdravimo pa prdemo v ormoz
maj ima nahod tece mu iz nosa in ock

kako pa so tvoja deca

_____________________________

15.1.2009 se je rodil moj najvecji zaklad MAI
mai pričakuje družbo

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   [Brisano sporočilo]
7.4.2009 19:37:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katjakokol)
  Neposredna povezava do sporočila: 4953
   [Brisano sporočilo]
7.4.2009 19:40:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ada2)
  Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
7.4.2009 20:46:11   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: katjakokol

ada ko se pozdravimo pa prdemo v ormoz
maj ima nahod tece mu iz nosa in ock

kako pa so tvoja deca


ok, se že veselimuser posted image

moji deca so zdravi ...pa upm, da ostanejo vsaj do naslednje zimeuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu katjakokol)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
7.4.2009 20:47:57   
ada2



[/quote]


Pa mislim no, kaj naj rečem. HVALA; HVALA; HVALA (aja, naš naslov je bil med slikicamiuser posted image )


[/quote]

res??? ja, saj sem rekla, da se mi možgani pasejo na veliki planiniuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
7.4.2009 20:51:14   
ada2
aja, a sta bila alex in lana vesela?

adam je še hotel lani eno marjetico zraven poslat, pa en regrat, pa sem ga prepričala in je potem dal na vozek mihu... itak pa, da so bile rože na soncu takoj zanič.

aja, pa najprej je rekel, da ga lana v vrtcu tepe in da ji ne bo dal nalepk, šele, ko sem mu dopovedala, da niso za lano iz vrtca, ampak za pridno lano, ki je bila pri njemu na obisku, jih je daluser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
7.4.2009 21:32:12   
suncicica
joj kako obozujem lepo vreme,cele dneve smo zunaj,popoldne pa spimo kot ubitiuser posted image user posted image user posted image user posted image .
katja sorry,saj ves...jaz in telefon ..nemogoca kombinacija,vedno user posted image kje pozabim al pa je na tiho nastelan.


_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
7.4.2009 22:26:06   
katka37
sem bila pridna, sem spet peglala, ne morem verjeti user posted image user posted image user posted image

monchy, sem vesela, da je s timonom vse v redu, saj je mene skrbelo ravno zaradi tega user posted image  streptokoka, ga je vsepovsod polno
pri tinu pa si itak sploh ne bi mislila da je vnetje uh, dokler so tako majhni da ne morejo povedati, kaj jih muči, je grozno

morrak, saj že gre na boljše, hvala  user posted image user posted image   ti pa tudi čimveč uživaj v teh lepih dneh

sun, vam bo lepo user posted image user posted image user posted image

lahko noč

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
8.4.2009 7:35:54   
tatly
dobro jutrouser posted image user posted image user posted image user posted image
midvi sma sami ker je najin ati sel delat sma ze malo spucali


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
8.4.2009 7:43:25   
petra *k
dobro jutro!!

tatly, hvala za kavouser posted image .

midvi pa sma včeraj doble izvide iz mb, tak da jih verjetno danes proti večeru nesema dol kolariču.user posted image

_____________________________

10.11.2008 ob 17:46 je prijokala na svet najina Tia, brez katere bi bilo najino življenje nesmisel. pravi sonček si!!!!!!!!!!

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
8.4.2009 7:59:22   
*monchy*
jutroo user posted image




_____________________________

7.1.2008 nama je svet polepšal sonček Timon, ki ga imava najraje!


(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
8.4.2009 8:14:32   
*monchy*
tatly hvala za user posted image  user posted image

petra držimo pesti da bo vse ok user posted image user posted image user posted image user posted image kak je beba?


_____________________________

7.1.2008 nama je svet polepšal sonček Timon, ki ga imava najraje!


(odgovor članu *monchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
8.4.2009 8:39:15   
tatly
timon je bil vceraj star 15 mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vse naj malo z zamudouser posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu *monchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
8.4.2009 8:40:37   
tatly
mene pa je monchy vceraj zalozla z kabojkamiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
8.4.2009 8:43:18   
tatly
http://www.ringaraja.net/forum/m_4037940/mpage_1/key_/tm.htm#4037940
ajde drugiiiii dellllllll


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
8.4.2009 14:37:29   
suncicica
katja kako je z maiem? je vse ok z uhico?

_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
8.4.2009 14:39:27   
suncicica
mi smo s sprehoda,ravno smo se napapcali in dali soncke spat. me je pa stella pobruhala celo ko je kupcek podirala. ona s takim susom pozira mleko da ji sploh ne sfolgas sledit.pol pa ima tezave user posted image user posted image ,bogi moj soncek.

_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?