|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 10:21:31   
violeta*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image katja tamali že zaj ve da nesme lulat v plenico,da more to opravit kar na postli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bo mami mela vsaj kaj delat hehehuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu violeta*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 10:21:35   
katjakokol
pol pa ga porihtam pa grema malo ven na zrakeca
za pol urce


_____________________________

15.1.2009 se je rodil moj najvecji zaklad MAI
mai pričakuje družbo

(odgovor članu katjakokol)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 10:22:25   
TinaV*
upam,da bomo tudi tu tk pridne...da bomo hitro mele 2 del...prav skoda mi je onega foruma ker smo ze prisle na 4 del....zdaj pa spet od zacetka user posted image
ampak me smo pridne pa vem da bomo hitro na 4 nazaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu violeta*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 10:24:28   
violeta*
ok barbara ti samo pridno likaj pa pokukaj kaj goruser posted image ,mene to danes čaka zvečer, če mi bo seveda,čene pa še bojo cunje počakale malo,dobro da nene nikam odidejouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 10:27:04   
TinaV*
ada gledam malo slike pa vidim da je adam krscen v podgorcih...po zupniku sem vidla...kak to?

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 10:28:05   
katjakokol
barbara ti kar zlikaj te pa se k nam pridi

_____________________________

15.1.2009 se je rodil moj najvecji zaklad MAI
mai pričakuje družbo

(odgovor članu violeta*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 10:29:41   
TinaV*
uh jaz pa sem ene dva dni nazaj likala...sem se odlocla da bom likala ko bom mela najvec dva stroja ker takrat mi se je vse kar je pa vec pa mi ni user posted image

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu katjakokol)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 10:32:04   
mojcaz.
barbara upam,da ti bo dans uspelo zlikat, kajti včeraj je blo vse bol počasi oz. neka najbolj nisi prišla do likanjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 10:32:09   
Barbara111
jaz likam za 5 samo 1krat ali 2 krat na teden

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 10:36:18   
donna22
Pa sem vas le našla user posted image Sicer še je kar dolgooooooooo, preden bom tudi jaz imela svojega user posted image pri sebi, sem si pa kar mislila, da boste forum spremenle user posted image

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 10:47:28   
Anonimen
evo sem že nazaj in lažja za kar nekaj eur.user posted image pa kaj češ je treba čeke plačati.
jaz bom danes neke testenine naredla ali pa rižoto, se še nisem odločila ker še ne vem točno kaj vse sploh mam doma.user posted image

(odgovor članu donna22)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 10:48:51   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: TinaV*

ada gledam malo slike pa vidim da je adam krscen v podgorcih...po zupniku sem vidla...kak to?


moj je iz osluševec, pa glede na to, da jaz sploh nisem verna, oz. nisem niti krščena, pa razen kaj smo s pevskim peli v ormoški cerkvi, pa kaj sem bila 1x pri maši na enem pogrebu, pa pri nušinem obhajilu, ne hodim nič tam okoli (sploh ne vem kdo je zdaj župnik v ormožuuser posted image )... smo se zmenili za krst v podgorcih... meni je bilo itak vseeno, bi mi bilo glih tak prav če ne bi bil krščen, ampak po andrejevi strani so pa hoteli, te pa dobro....

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 11:05:53   
kayica24
Evo mene...Jaz še nisem mamica,pa sem vseeno šla za vami na nov forum...
Saj lahko,ne???Al ste čisto pozable na mene???user posted image user posted image

no,vglavnem,mi smo še doma!!!!JUHUHUUUUU!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 11:12:41   
ada2
user posted image

user posted image

user posted image

evo, sem vam dolžna sliko trebuha, pa naj vam bo še ena od moje "nečakinje" in adama - za "nečakinjo" mislim sestrino kužikouser posted image user posted image user posted image , pa še ena od našega cartanjauser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
19.2.2009 11:20:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ada2)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 11:24:16   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Ej, katera ima zvečer kaj časa. Rabim varuško, bi rada dragega presenetilauser posted image


user posted image user posted image user posted image
jaz, razen če ne bom na poti v rimuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 11:24:29   
Barbara111
ada joj kak ste srčkaniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 11:40:50   
Barbara111
ki te ste vse alo babike

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 11:44:26   
tatly
uuuuuuuu ada kkai lep busiuser posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 11:49:20   
katka37
Dobro jutro, sicer bolj pozno ampak vseeno!

Sem zjutraj mulca peljala v šolo pa šla še par stvari rešit v naš nekdanji dom, pospravit po kleteh.

Barbara, praznovanje je uspelo, bilo v dveh delih, ker drugače niso mogli priti, smo kar uživali, gospodič seveda še najbolj, ker je bilo polno ljudi okrog njega. V nedeljo pa povabimo še naše nove sosede, da z njimi kakšno rečemo v miru.
Kje pa delaš, da je tako hudo zaradi bolniške? (no ja, počasi je vsepovsod kriza, ko jih toliko odpuščajo)

Morrak, hvala, se bom potrudila in uživala, malo bo ritem spremenjen, pa se bom že navadila, bom pa delala v podaljšanem bivanju. Pa hvala za kavico. user posted image

In čestitke za četrto obletnico.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ada, mislim da se piše Fafalič ali je to samo vzdevek, nisem vprašala mulcev. Je bil snežni vihar, sem raje domov pobegnila na toplo. user posted image  lepe fotke

pa pri nas je isto glede krsta, mulca sta krščena, zdaj pa sem rekla, da jaz v cerkev več ne grem, jaz nisem krščena. Kdo pa ga naj potem krsti, pa še na predavanja je treba hoditi. Če ga moj hoče, naj zrihta kakor ve in zna, itak bo to naredil samo zaradi svoje mamice. Ko pa jih je bilo treba peljati za božič v cerkev pa k verouku rihtat, ko sta nekaj časa hodila, sem mogla jaz iti. Ampak o veri nasploh pa doma lepo govorimo. Ojoj, sem zakomplicirala.user posted image

Tina, lep stolček.user posted image user posted image


Sem vas komaj našla, temu se reče okoli riti v žep.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 11:59:23   
ada2
najprej to user posted image user posted image user posted image


No, pomlad (upam da kmalu) prihaja in je tale nagajiva pesmica kot narocena ...

Spet bo kmalu prisel tisti pomladni dan,
ko treba dat bo zimske gate stran,
si treba bo nadeti tangice
in lepe pisane rozaste spangice.
A kaj se cudo cudno tu godi,
tangice premajhne so za stevilke tri!
Le kako se je to zgodilo,
da telesce se je tako poredilo?
Je bilo predolgo zimsko spanje,
zdaj pa je porazno tole stanje.
Nic ne pomaga jok in stok,
treba bo v nov naskok!
Zdaj sta na vrsti regrat in solata,
da bo spet manjsa zadnja plata,
pa treba stopit bo na planine,
da lepse bodo te obline.
Saj zdaj je konec dolge zime,
fantje ze cedijo sline,
zato le pazi draga punca,
da se speh okrog ne gunca...

IN TAKO SEM ODGOVORILA ....
Pri meni se vseskozi gunca,
tud' kmet ma rajs debel'ga junca,
airbag je tud' priporocljiv,
ce hoces biti manj ranljiv.
In pa: vemó, da suhe babe
so prepogosto volje slabe,
nataknjene in neprijazne
in mlahave kot vrece prazne.
Poskusi sam in videl bos,
kako lahko gre vse na noz,
ce moras dan za dnevom biti
sestradan in z vrvico v riti.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 11:59:37   
Barbara111
katka sem fata pa saj veš kak so privatniki ,kaj ti delaš v šoli mogoče na mladiki

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   [Brisano sporočilo]
19.2.2009 12:01:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ada2)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 12:01:55   
ada2
o katka, potem si se pa res mimo peljala, oz. čisto blizu bila. aja, pa piše se Fafulič, tak lušten visok fant, bi mu dali po velikosti kar par let zraven, a ne?

no, v glavnem, mi smo tam na ovinku, se gledamo iz balkona na balkonuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   [Brisano sporočilo]
19.2.2009 12:02:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?