|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Splav
27.2.2009 10:33:06   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: barika

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  ne gre, ne?

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Splav
27.2.2009 10:37:17   
veveričica
pa kaj je narobe.kaj vas tko motim.ne nimam vse pošliftano.a ti pa imašuser posted image ene ste pa res malenkostne.forum je zato da vsak napiše svoje mnenje itd

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Splav
27.2.2009 10:37:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

k punce delajte splave to je koristno in  dobro za telesni in psihični razvoj .znanstveno je tudi dokazano  da  po večih splavih   ženske rodijo dvojčkeuser posted image lol


No no.....dihaj....dihaj.....

(odgovor članu veveričica)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Splav
27.2.2009 10:38:02   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: barika

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  ne gre, ne?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ne

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Splav
27.2.2009 10:39:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barika

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma kje si dobila tzadnga smajla?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Splav
27.2.2009 10:39:55   
nincrli
Kolk sem srečna, da sem pri 19, ko sem tudi imela fanta, uporabljala kontracepcijo in da sem prvič noseča sedaj pri 24, ker otrokeca ne bi mogla ubiti user posted image

verjamem pa, da nekatere nimajo druge izbire oz. upam, da to nardijo, ker nimajo druge izbire!!

Pa punce ne se tolko kregat!!

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Splav
27.2.2009 10:40:22   
benika
pa kaj je narobe.kaj vas tko motim.ne nimam vse pošliftano.a ti pa imašuser posted image ene ste pa res malenkostne.forum je zato da vsak napiše svoje mnenje itd


Ja, imam. Pa tudi tebi verjamem, da imaš bolj kot ne le majčkem živec med obema ušesoma. Žalostno, res.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Splav
27.2.2009 10:41:21   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: benika

pa kaj je narobe.kaj vas tko motim.ne nimam vse pošliftano.a ti pa imašuser posted image ene ste pa res malenkostne.forum je zato da vsak napiše svoje mnenje itd


Ja, imam. Pa tudi tebi verjamem, da imaš bolj kot ne le majčkem živec med obema ušesoma. Žalostno, res.



user posted image pa saj to ni res user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Splav
27.2.2009 10:44:22   
gita10
Splav je odločitev vsake ženske posamezno in nihče se nima pravice vmešavati in obtoževat saj ne veš kakšno je ozadje. Tudi sama ne bi šla delat splava v tem trenutku, ko sem finančno preskrbljena ampak pametovat kaj bi bilo če bi , je pa neumno.  

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Splav
27.2.2009 10:45:55   
veveričica
benika neboš me žalila tolk da ti je jasno.če bi imela tud ti vse pošliftan se nebi obremenjevala z mano tko pa ti mene napadaš.dj sjašđ iz mene ok.in  če maš ti vse pošliftan pol  bo men zdaj lulček zrastu.glupača v  vse se utakneš

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   [Brisano sporočilo]
27.2.2009 10:47:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu veveričica)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Splav
27.2.2009 10:47:59   
benika
Splav je odločitev vsake ženske posamezno in nihče se nima pravice vmešavati in obtoževat saj ne veš kakšno je ozadje. Tudi sama ne bi šla delat splava v tem trenutku, ko sem finančno preskrbljena ampak pametovat kaj bi bilo če bi , je pa neumno.



In kot bi rekej Katanec....kapo dol.

Me prav zanima, kaj bi veverca naredila, če bi se to (bognedaj) zgodilo njeni hčerki? Ali pa, da bi bila (sploh bognedaj) posiljena in bi zanosila? Bi jo zaklenila v klet kot Fritzl in jo prisilila v rojstvo otroka, ki nikdar ne bi bil zaželjenuser posted image Včasih je pametno mal premislit, preden se napiše kaj neumnega.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Splav
27.2.2009 10:48:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

benika neboš me žalila tolk da ti je jasno.če bi imela tud ti vse pošliftan se nebi obremenjevala z mano tko pa ti mene napadaš.dj sjašđ iz mene ok.in  če maš ti vse pošliftan pol  bo men zdaj lulček zrastu.glupača v  vse se utakneš


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veveričica)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Splav
27.2.2009 10:50:24   
benika
benika neboš me žalila tolk da ti je jasno.če bi imela tud ti vse pošliftan se nebi obremenjevala z mano tko pa ti mene napadaš.dj sjašđ iz mene ok.in če maš ti vse pošliftan pol bo men zdaj lulček zrastu.glupača v vse se utakneš


user posted image user posted image user posted image Kaj ko bi se ti zapeljala do lekarne po kak Persen?

Glej, jaz te bom zajahala, ko bo pekel zmrznil. Kaj pa tebi raste oz. ti bo zraslo med nogami, je pa tvoj problem.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Splav
27.2.2009 10:53:31   
veveričica
25 let imam in nevem zakaj nebi to napisala.sem mamica 6 mesečni punčki in  se mi srce trga če samo pomislim da bi jo ubila ko je bila v trebuščku.A TI SI ŽE SLIŠALA DA ŽENSKA  ,ČE JE POSILJENA NE MORE ZANOSITI.pa kaj je naprimer otrok kriv če je spočet od posiljevalca.saj je vsak otrok nedolžno bitje dvomim da bi svojega otroka lahko sovražila

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Splav
27.2.2009 10:54:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

25 let imam in nevem zakaj nebi to napisala.sem mamica 6 mesečni punčki in  se mi srce trga če samo pomislim da bi jo ubila ko je bila v trebuščku.A TI SI ŽE SLIŠALA DA ŽENSKA  ,ČE JE POSILJENA NE MORE ZANOSITI.pa kaj je naprimer otrok kriv če je spočet od posiljevalca.saj je vsak otrok nedolžno bitje dvomim da bi svojega otroka lahko sovražila


Daj nehaj no....prosim.....ker to je šlo pa zdej že mal čez....

(odgovor članu veveričica)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Splav
27.2.2009 10:55:33   
benika
A TI SI ŽE SLIŠALA DA ŽENSKA ,ČE JE POSILJENA NE MORE ZANOSITI


A res? Mislim, bravo, za tole izjavo si pa zaslužiš nagrado za Bedarijo letauser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Splav
27.2.2009 10:56:30   
veveričica
jahaš ti   sama sebe  benika.sj ti pravim da si neumna in ni vredno zgubljat besed.da si tako primitivna je res žalostno.očitno maš ti  izkušnje z perseni in tko bom rajši tebe vprašala  če bo preveč hudo z živci ker maš izkušnje

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Splav
27.2.2009 10:58:19   
veveričica
to sem prebrala nekje in nevem  nimam izkušenj glede posilstva tko da pišem samo  kar  preberem

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Splav
27.2.2009 10:58:19   
benika
Glej, meni se pa zdi, da je tvoje žaljenje preseglo meje dobrega okusa. Jaz te nisem obkladala z besedami kot so glupača, neumnica, primitivka...Odnehaj, lepo prosim oz. bom zahtevala javno opravičilo, če boš vztrajala.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Splav
27.2.2009 11:00:45   
veveričica
ej ženska  ti si mene prva napadla   in  mi začela pista.in opraviči se ti men za izjave in žalitve da  naj grem po persene  da nimam vseh čistih  itd.ko se ti opravičiš pol se bom tud jst ker tebi osebno nisem nič prva pisala

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Splav
27.2.2009 11:03:22   
benika
Žal mi je.....ker rabiš persen
žal mi je.....ker nimaš vseh čistih
žal mi je.....zelo mi je žal.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Splav
27.2.2009 11:03:33   
alička
Draga veveričica, oprosti, ampak še nisem brala teme v kateri si sodelovala tudi ti, pa da se nisi na na nekoga kregala, ga nekam pošiljala itd.

Umiri malo hormone!

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Splav
27.2.2009 11:05:58   
veveričica
žal mi je...........................da neumni ne bodo izumrli, in žal mi je da sem se spustila na tvoj nizki nivoŽAL  RES RES ZELO ŽAL

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Splav
27.2.2009 11:07:31   
veveričica
SEVEDA SE KREGAN KER NEKATERE MI KR USILJUJEJO SVOJA MNENJA IN ČE NI TAKO POL    NI OK. VSAK IMA PRAVICO DO SVOJEGA MNENJA BREZ DA GA NEKDO NAPADA ZATO

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?