|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Splav
27.2.2009 11:07:58   
gita10
veveričica ampak res glede na to da si v porodniški bi pa lahko bila malo bolj umerjena se ne rabiš tako nervirat. Sicer te pa razumem gledena to, da imap taščo na obisku verjetno bi tudi jaz norela.

< Sporočilo je popravil gita10 -- 27.2.2009 11:08:01 >

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Splav
27.2.2009 11:08:09   
benika
SEVEDA SE KREGAN KER NEKATERE MI KR USILJUJEJO SVOJA MNENJA IN ČE NI TAKO POL NI OK. VSAK IMA PRAVICO DO SVOJEGA MNENJA BREZ DA GA NEKDO NAPADA ZATO


caps lock, caps lock!!!!

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Splav
27.2.2009 11:10:56   
veveričica
GITA10user posted image  MALO SEM RES NERVOZNA JA AMPAK SAJ BO BOLŠE

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Splav
27.2.2009 11:11:53   
veveričica
BENIKA KOLIKO LET IMAŠ

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Splav
27.2.2009 11:12:47   
alička
Velike črka na forumu pomenijo, da se na nekoga dereš/vpiješ.
Zato prosim...

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Splav
27.2.2009 11:13:52   
veveričica
MA BRIGA ME PIŠEM TKO KAKOR MEN PAŠE

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Splav
27.2.2009 11:14:23   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

BENIKA KOLIKO LET IMAŠ


Četudi jih ima 10 manj kot ti, je čustveno veliko bolj zrela, sposobna normalne komukacije in podajanja mnenj, kar pa ti zagotovo nisi. Pa sori že vnaprej. Pa res se lahko malo umiriš, zavoljo sebe, svojega otroka, tvoje tašče in nas na RR. Hvala.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Splav
27.2.2009 11:14:29   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

GITA10user posted image  MALO SEM RES NERVOZNA JA AMPAK SAJ BO BOLŠE


a zato moramo vse ostale prenašati tvoje izpade?!?

daj prosim te lepo umiri se, ker si šla čez vse meje.......

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Splav
27.2.2009 11:15:37   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

MA BRIGA ME PIŠEM TKO KAKOR MEN PAŠE


to ni čisto res, ker ima RR določena pravila, katerih se moraš držati. In samo to ti povem, če svojega tona in besed ne boš umirila, te bom prijavila RR teamu, ker si ne daš nič dopovedat. Mogoče ti bodo oni, ko te bodo dali malo na hladno.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Splav
27.2.2009 11:15:49   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

MA BRIGA ME PIŠEM TKO KAKOR MEN PAŠE


Ja pa ti dolgo ne bo, ker te znajo blokirati, ker ne upoštevaš pravil obnašanja na forumu. Preberi si pravila sodelovanja pa kaj o e bontonu. Velike črke pomenijo, da kričiš. Pa na nas res ne rabiš.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Splav
27.2.2009 11:16:15   
veveričica
PA KDO JE REKEL DA   SE OBREMENJUJTE  Z MANO.PUSTITE ME NA MIRU KER ME SPLOH NE RAZUMETE IN NE POZNATE

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Splav
27.2.2009 11:17:09   
benika
BENIKA KOLIKO LET IMAŠ


Samo 5 več kot ti.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Splav
27.2.2009 11:17:42   
veveričica
ok grem in hvala vam za prijaznostuser posted image

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Splav
27.2.2009 11:23:58   
Butterfly_
Vevericica,najbolj se mi pa smili tvoj otrok,kr ce se tukaj na vse zdiras,kako se sele nanj,bozcek.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Splav
27.2.2009 12:02:00   
veveričica
 skrbi za mojega otroka nič se ne zadiram nanj.res ti ni treba skrbetuser posted image

(odgovor članu Butterfly_)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Splav
27.2.2009 12:19:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

ok grem in hvala vam za prijaznostuser posted image


Boga... si ne predstavljam, kako mora biti v tvoji koži...tako negativno nastrojen človek, ki se brani samo z napadom, oz. je napad njegova edina tehnika komunikacije mora prav težko živeti sam s sabo...


(odgovor članu veveričica)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Splav
27.2.2009 13:53:38   
oka
benika neboš me žalila tolk da ti je jasno.če bi imela tud ti vse pošliftan se nebi obremenjevala z mano tko pa ti mene napadaš.dj sjašđ iz mene ok.in če maš ti vse pošliftan pol bo men zdaj lulček zrastu.glupača v vse se utakneš


OOOOOO a taki tudi obstajate? Mislim od kje tebi vsa ta aroganca, da si takole drzneš pisati in zmerjati uporabnice? Pa od kje ti aroganca in pravica, da ženske, ki so naredile splav naslavljaš z morilkami? Dekle, več kot očitno nisi zrela za sodelovanje na forumu. In ne petelini zdaj, kako te ne poznamo itd. S svojim pisanjem daješ kar dobro sliko  svoje osebnosti.

p.s. namesto, da se peteliniš tu gor pojdi raje na kak tečaj obvladovanja jeze in pravilnega izražanja. Ti bo bolj koristilo.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Splav
27.2.2009 13:57:37   
barika
A še ni konec??user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Splav
7.3.2009 19:50:02   
čebelca2

ne morem verjet kaj je iz te debate nastalo... pa vseeno, naj povem še jaz svoje mnenje. na splošno sem proti splavu, razen v primeru posilstva, mladoletnosti, določeno zdravstveno stanje matere ali zarodka. to gre za moje osebno mnenje, je pa dejstvo, če bi bile to edine indikacije za splav, bi tiste ki bi se zanj odločile iz drugih razlogov šle delat splav ilegalno, kar lahko pripelje celo do smrti nosečnice ali pa sterilnosti!!! zato sem za svobodno izbiro.

že dvakrat sem bila hospitalizirana zaradi težav z nosečnostjo, ki se je obakrat končala z odmrtjem ploda, enkat je bila potrebna abrazija...user posted image user posted image user posted image   in ne predstavljam si, ko sem MOGLA na abrazijo, ker je zarodek odmru, kako bi bilo če bi se ga sama hotla znebit. resnično. že tako mi ne gre iz glave prizor, ko sem vstopila v operacijsko sobo... skor bi omedlela, tresla sem se, ampak ni bilo druge poti... in potem bolečina, telesna in čustvena, in praznina...

je pa dejstvo, da ima vsaka ženska svojo zgodbo, svoje razloge, ki verjetno v neki meri opravičujejo razloge za splav.
ne morem pa mimo tega kar naše zdravstvo dopušča - kako lahko dajo v isto sobo ženske ki se borijo da bi otroka obdržale s tistimi ki gredo namenoma delat splav???? halo... jst sem se jokala in obupavala kaj bo, molila in rotila Boga naj se me usmili in pusti življenje v meni, zraven mene so se pa hihitale punce in se pogovarjale kaj bodo jutr delale??? in to po tem ko so šle 4x, pozor 4x delat splav???? pa kaj je s takimi? kaj niso še slišale za kondome, tabletke??? oprostite, tole je pa skrajno neodgovorno!!!!

no, to je moje pač moje mnenje... smo pa v svobodni državi

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Splav
8.3.2009 15:05:41   
clara23
IZVIRNO SPOROČILO: oka

benika neboš me žalila tolk da ti je jasno.če bi imela tud ti vse pošliftan se nebi obremenjevala z mano tko pa ti mene napadaš.dj sjašđ iz mene ok.in če maš ti vse pošliftan pol bo men zdaj lulček zrastu.glupača v vse se utakneš


OOOOOO a taki tudi obstajate? Mislim od kje tebi vsa ta aroganca, da si takole drzneš pisati in zmerjati uporabnice? Pa od kje ti aroganca in pravica, da ženske, ki so naredile splav naslavljaš z morilkami? Dekle, več kot očitno nisi zrela za sodelovanje na forumu. In ne petelini zdaj, kako te ne poznamo itd. S svojim pisanjem daješ kar dobro sliko  svoje osebnosti.

p.s. namesto, da se peteliniš tu gor pojdi raje na kak tečaj obvladovanja jeze in pravilnega izražanja. Ti bo bolj koristilo.



se popolnoma strinjam..

IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

A TI SI ŽE SLIŠALA DA ŽENSKA  ,ČE JE POSILJENA NE MORE ZANOSITI.




oprosti ampak tole je pa ena najbolj butastih izjav kar sem jih kdaj slišalauser posted image user posted image .

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?