|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 30+
23.2.2009 11:47:55   
Jane77
Ja, Hana76, midva sva še na naravnih metodahuser posted image  in si zelooo želim, da bo tako tudi ratalo. Nisem še niti razmišljala kakonaprej, če ne rata. Maja imam ginekologa, pa mu bom na pregledu malo omenila, da delava na dojenčku, pa če lahko me malo bolj pogleda...

_____________________________

Naš Jakob je pokukal na svet 21.2. 2011

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 30+
23.2.2009 11:55:01   
neela
Jane77, če ne gre, nič čakat! Če imaš npr neredne M, zelo boleče M ali kakšne druge težave, nič odlašat, ker nam leta niso v korist. Meni je dandanes ful žal, da nisva prej začela delat na user posted image in z vsemi temi postopki. Saj te nočem strašiti, vendar sem prebrala kar nekaj člankov G, ki se ukvarjajo z neplodnostjo in vsi pravijo isto: leta so pomembna. Če sem pa z nasvetom zate čisto 'mimo počla' in je dejanska situacija pri vama drugačna, pa se ti opravičujem...user posted image user posted image

(odgovor članu Jane77)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 30+
23.2.2009 12:05:11   
Jane77
V bistvu nimam nobenih takih težav - M so redne, normalne, bolečine samo prvi dan... čist klasično...tudi ovulacijo velikokrat čutim... Imam pa težave s ščitnico, ki pa jih seveda zdravim in imam hormone v mejah normale. Počakam do maja in potem povem G.

_____________________________

Naš Jakob je pokukal na svet 21.2. 2011

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 30+
23.2.2009 13:28:11   
neela
Jane, saj veš, da ti želim vse naj naj in da še pred majem ugledaš user posted image ! Naj ga pomlad prinese zate. user posted image

(odgovor članu Jane77)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 30+
23.2.2009 13:31:23   
Jane77
Hvala, neela, tudi tebi želim čimprejšnji user posted image !

_____________________________

Naš Jakob je pokukal na svet 21.2. 2011

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 30+
23.2.2009 14:01:49   
*zabica*
IZVIRNO SPOROČILO: Jane77

Ja, Hana76, midva sva še na naravnih metodahuser posted image  in si zelooo želim, da bo tako tudi ratalo. Nisem še niti razmišljala kakonaprej, če ne rata. Maja imam ginekologa, pa mu bom na pregledu malo omenila, da delava na dojenčku, pa če lahko me malo bolj pogleda...


Se kar podpisem pod tole...tudi jaz upam da rata po naravni poti user posted image

(odgovor članu Jane77)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 30+
23.2.2009 14:34:39   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: *zabica*

IZVIRNO SPOROČILO: Jane77

Ja, Hana76, midva sva še na naravnih metodahuser posted image  in si zelooo želim, da bo tako tudi ratalo. Nisem še niti razmišljala kakonaprej, če ne rata. Maja imam ginekologa, pa mu bom na pregledu malo omenila, da delava na dojenčku, pa če lahko me malo bolj pogleda...


Se kar podpisem pod tole...tudi jaz upam da rata po naravni poti user posted image



Tudi midva se še trudiva in upava, da se bo kaj prijelo po naravni poti. Imam pa že napotnico za neplodnostno in zbiram pogum da pokličem in se naročim.

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 30+
23.2.2009 16:47:41   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: neela


Ja temu se pa ne moremo odpovedati, kajne?...user posted image ....user posted image user posted image user posted image



Haha tale mi je pa svetovna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 30+
23.2.2009 19:57:16   
lana70
Hana jaz bi se na tvojem mestu kar opogumila...tudi jaz sem bila v tvoji situaciji, pa sem rekla, ah grem do G, saj potem imam že čas študirat kako in kaj naprej....ej, pa je šlo leto okrog, preden sva z mojim šla skozi vse obvezne preglede.....nočem te pa strašit......

lpL

(odgovor članu Jane77)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 30+
24.2.2009 8:39:07   
buča
no...živjo.tud jaz kr "sedem"v ta klub.Čez slab mesec bom že 32,na sestrici ali bratcu moji predragi hčerkici pa delava že 4,5 let.Sem v 2 postopku IUI,oz.je že za mano.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: 30+
24.2.2009 12:34:22   
Hana76
[/quote]

Tudi midva se še trudiva in upava, da se bo kaj prijelo po naravni poti. Imam pa že napotnico za neplodnostno in zbiram pogum da pokličem in se naročim.
[/quote]

Svetujem ti, da kar pokličeš, ker bosta itak morala čakat okoli 6 mes., da prideta na vrsto... Še vedno si lahko potem premisliš - jaz sem si 1x (sem mela termin lani avgusta), zdaj čakam na 2. termin - junija. 

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: 30+
24.2.2009 12:36:41   
Hana76
Sem že naročena junija, tako da sem se že opogumila. Razmišljam pa, da bi mogoče prej mož naredil spermogram samoplačniško. Kaj misliš?

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: 30+
24.2.2009 19:05:45   
lana70
HANA po mojem ni potrebe, ker oba istočasno nekako delata te teste in se kar vlečejo...pa spermiogram, pa HSG, pa bris, pa en kup stvari res...bo on tebe čakal, ne ti njega, da zbereta vse papirje skupaj...

L

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: 30+
24.2.2009 19:14:40   
Hana76
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

HANA po mojem ni potrebe, ker oba istočasno nekako delata te teste in se kar vlečejo...pa spermiogram, pa HSG, pa bris, pa en kup stvari res...bo on tebe čakal, ne ti njega, da zbereta vse papirje skupaj...

L


Ok, hvala, pa ne bova. Saj menda mora biti izvid bolj svež, a ne? Pa itak ga moram še psihično pripravit na to, kaj ga čaka - za biopsijo mod pa mu sploh ne bom povedala... Morda pa ne bo potrebno, pa so njegovi user posted image  ok. Menda boli...

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: 30+
24.2.2009 19:21:18   
piščančka
Pozdravljena, dekleta,

tudi jaz se vam pridružim v klubu 30+, kmalu bom stara 34 let, delava na prvem user posted image ... Upam, da kmalu zagledam tisti plusek.

Lep pozdrav vsem in lep večer želim.

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: 30+
24.2.2009 19:23:18   
Hana76
Dobrodošlauser posted image !

Kako dolgo se že trudita?

(odgovor članu piščančka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: 30+
24.2.2009 19:31:30   
lana70
Hana, najslabše je vedeti vsega po malem......nič mu ne govori, to je res zadnja faza, če je pri njem vse narobe......midva sva skupaj korak za korakom delala, sploh nisem vedela kaj vse imam/ima za naredit....sploh nisem poznala vseh teh običajnih postopkov, ki jih moraš ponavadi narediti, da zbereš vse papirje...pri naju dveh niso ugotovili nič posebnega, le jaz imam polno maternico miomov, ki jih ne morejo odstaniti, ker jih je preveč...in niso nič komplicirali, so kar takoj dali napotnico za IVF...sedaj marca pa čakam na prevzem zdravil...s postopki (od prvega pregleda naprej mislim), pa sem začela pred enim letom....kar pogumno, pa čim manj literature......
L

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: 30+
24.2.2009 19:48:18   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

Letnik 1974.
Na user posted image  čakamo od junija 2000.
Za mano je 5 neuspešnih IVF-jev.
Vmes ena naravna nosečnost, ki se je zaradi neuspešnega razvijanja ploda žal končala v 9 tednu.

Wellcome to the club user posted image .


Joj,Pika,sva veteranki....

Jaz tud 1974,
čakam od maja 2000,
za mano 4 neuspešni IVF/ICSI-ji,marca pri user posted image  kličem za 5ega.....

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: 30+
25.2.2009 7:37:08   
piščančka
Hana, hvala za dobrodošlico. Šele začela sva, tako da moram povedat, da ste nekatere prave borke tu gor. Vsem želim, da bi čimprej zagledale težko pričakovane pluske.

Lep dan želim vsem skupaj.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: 30+
25.2.2009 12:52:04   
Hana76
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

Hana, najslabše je vedeti vsega po malem......nič mu ne govori, to je res zadnja faza, če je pri njem vse narobe......midva sva skupaj korak za korakom delala, sploh nisem vedela kaj vse imam/ima za naredit....sploh nisem poznala vseh teh običajnih postopkov, ki jih moraš ponavadi narediti, da zbereš vse papirje...pri naju dveh niso ugotovili nič posebnega, le jaz imam polno maternico miomov, ki jih ne morejo odstaniti, ker jih je preveč...in niso nič komplicirali, so kar takoj dali napotnico za IVF...sedaj marca pa čakam na prevzem zdravil...s postopki (od prvega pregleda naprej mislim), pa sem začela pred enim letom....kar pogumno, pa čim manj literature......
L


user posted image Se strinjam, samo tu gor so same take, ki 100% vse obvladajo... user posted image  Sama (še posebej pa moj mož) sem tudi bolj take sorte, da raje počakam, kaj sploh bo, saj vseh možnosti sploh ne moreš predvidet.

Kdaj pa imaš ti IVF?

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: 30+
25.2.2009 14:55:41   
crvicek
No pa se vam še jaz pridružim. Stara sem 31 in na user posted image delava že 2 leti, vmes 1 ss, operacija pregrade in lettz. Od decembra sva spet v polni akciji, a žal še nisva zagledala user posted image . Je pa moj že imel spermigram in njegovi plavalčki so super. Jaz pa sem začela z hormonskimi preiskavami in drugi teden dobim rezultate.

Punce, vse želim, da bi še letos zibale naše pikice!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: 30+
25.2.2009 15:26:12   
Hana76
Crvicek, dobrodošla, pa pridno lezi!user posted image

Glede akcije z medicinskega vidika si pa kar že pred mano! Ampak, če si imela ss, potem lahko zanosiš - si vsaj že videla user posted image ...


(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: 30+
25.2.2009 16:11:26   
nika78
Punce, pozdravljene!

Evo še ena, čisto frišna članica, se vam pridružuje. Sem končno zbrala pogum in se registrirala . Že dlje časa prebiram forum in veliko koristnih informacij sem izvedela. Res ste super!

Stara sem 30 let, na pa delava že 1,5 leto. Lani v juniju so mi odstranili pregrado, septembra sva šla ponovno v akcijo, pa še vedno nič . Moj dragi je januarja imel spermiogram in je vse ok. Zdaj pa čakava marec, ko bo moj imel še drugi spermiogram, jaz pa sem naročena pri svoji G, da vidim kako naprej.

Upam, da čimprej zagledamo ta magični plusek.

Lep dan vam želim!

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: 30+
25.2.2009 21:05:08   
lana70
Hana, jaz imam 11.3. šele prevzem zdravil in punce tukaj pravijo, da imam dolg postopek.

L

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: 30+
25.2.2009 21:07:20   
lana70
Pozdravljena Nika78, nas je kar par takih tu, ki smo "frišne" in smo en čas prebirale forum preden smo se registrirale.....no, kaj pa govorim - zase mislim.....

L

(odgovor članu nika78)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?