|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 30+
3.4.2009 8:45:40   
S*
Hvala za kavico. Jaz sem še vedno malo user posted image , ma se popravlja. HBDJP, res komej čakam da bo konec tega tedna.

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: 30+
3.4.2009 8:58:54   
JanaB
Dež je ponehal, petek je in vikend pred nami!!! user posted image  
En lep dan vam želim user posted image  in vikend brez user posted image  za vse tiste, ki jo (ne) čakate.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: 30+
3.4.2009 9:28:24   
T1979
Anonimna čestitke, user posted image  user posted image  kdaj se boš pa razkrila. Lepo nosečnost ti želim.

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: 30+
3.4.2009 9:48:50   
sisi77
Anonimna ja bravo tako se dela. user posted image user posted image user posted image user posted image
Joj mene že kar matra da bi šla delat kak test ker me je preveč strah ko bom na wc- ju zagledala user posted image .
Pa kaj filozofiram saj je ne pričakujem šele 8.4 user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: 30+
3.4.2009 9:53:29   
sisi77
T1979 a misliš da zna krvomočnica škodit. sicer sem slišala da je ni dobro piti ko si že enkrat user posted image ker baje povzroča ss, vendar pa baje pomaga pri zanositvi.
joj jaz jo pijem zdaj pa ne vem če je pametno....!!!user posted image

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: 30+
3.4.2009 9:57:23   
T1979
IZVIRNO SPOROČILO: sisi77

T1979 a misliš da zna krvomočnica škodit. sicer sem slišala da je ni dobro piti ko si že enkrat user posted image ker baje povzroča ss, vendar pa baje pomaga pri zanositvi.
joj jaz jo pijem zdaj pa ne vem če je pametno....!!!user posted image



Ne Sisi77, sej mogoče meni ni pomagala, lahko da tebi bo. Tudi nekaj puncam je pomagala, nekaj ne. Sej veš, da smo si različne in prav je tako.
Po ovulaciji je fajn, da jo prenehaš pit in potem spet začni po M.

Upam, da ti pomaga. Meni pač žal ni.

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: 30+
3.4.2009 10:15:49   
korala
Anonimna, BRAAAAAVOOOOO! Vidiš, tako je bilo tudi pri meni. Sem ti rekla, da še malo počakaj. user posted image Prav vesela sem zate.

A si potem novembrka ali decembrka?

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: 30+
3.4.2009 10:19:50   
sisi77
T1979 hvala za razlago. bom jo probala piti še kakšen mesec ali dva. pol bo tak poletje pa mi verjetno pitje čajčkov nebo glih pasalo.
no upam da do poletja zgledam user posted image .


(odgovor članu korala)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: 30+
3.4.2009 10:53:47   
JanaB
IZVIRNO SPOROČILO: sisi77

Anonimna ja bravo tako se dela. user posted image user posted image user posted image user posted image
Joj mene že kar matra da bi šla delat kak test ker me je preveč strah ko bom na wc- ju zagledala user posted image .
Pa kaj filozofiram saj je ne pričakujem šele 8.4 user posted image user posted image user posted image




Enako user posted image  pa tud če pokaže - si pač mislim ah seveda saj je še prezgodaj, da bi kaj pokazalo user posted image


(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: 30+
3.4.2009 13:03:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: korala

Anonimna, BRAAAAAVOOOOO! Vidiš, tako je bilo tudi pri meni. Sem ti rekla, da še malo počakaj. user posted image Prav vesela sem zate.

A si potem novembrka ali decembrka?



Ja sva bile kar na istem. Ja decembrka sem (začetek), ti pa novembrka (konec) ane? Korala kdaj imaš zdej prvi pregled?

(odgovor članu korala)
  Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: 30+
3.4.2009 13:18:41   
korala
Jaz sem si izračunala PDP 28.11. Pregled pa imam 15.4. z UZ. Pravzaprav imam napotnico za pregled delovanja rodil, še preden sem vedela, da sem noseča. Očitno pa bomo gledali vse kaj drugega. user posted image Ko sem klicala G, mi je sestra rekla, da se bomo na tem UZ dogovorili za naprej. Takrat bom v 8. tednu.

Anonimna, če si mislila, da je težko user posted image čakati, boš videla, kako težko je šele prvi pregled. user posted image

In ostale? Še kakšen plusek. Držim pesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: 30+
3.4.2009 20:42:15   
sisi77
punce nisem mogla čakati pa sem test kupla pa je seveda pokazal -
kak drugače če pa bi user posted image mogla priti šele 8.4

pa saj nisem razočarana ker tak vem da je prehitro samo malo me je firbčnost premagala. user posted image

(odgovor članu korala)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: 30+
6.4.2009 9:38:43   
S*
sisi77, tebe je pa mal za po ritki user posted image   user posted image   user posted image . No zdaj bo pa kmalu dan D, pa vseeno ne zaviji v lekarno pred 8.4., da te spet ne premami. Drugače pa navijam zate, da nam v sredo sporoči veselo novico.

Jaz sem danes začela s klomifenom. Nimam velikih pričakovanj, saj vem, da ne pomaga v velikih %, no bomo videli kaj bo...

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: 30+
6.4.2009 9:41:13   
aqua77
S* navijam zate!!! Naj K prime in naj bo to najboljša O do zdaj!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: 30+
6.4.2009 11:15:24   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

S* navijam zate!!! Naj K prime in naj bo to najboljša O do zdaj!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hvala aquca. Upam, da se je ob tvojem podpisu zajček ustrašil in da je že na poti do tebe z enim debelim user posted image  oz.user posted image . user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: 30+
7.4.2009 8:23:19   
sisi77
S* ne boš vrjela danes zjutraj sem spet delala test, ki pa je v drugem okencu kazal snežno belino nobene nit blede črtice.user posted image user posted image user posted image
kaj moram če pa sem imela take slutnje da bi pa ta mesec lahko bilo.
no user posted image še ni

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: 30+
7.4.2009 22:00:17   
SISI4
dober večer

Prinas je spet prišlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tako da grem v maj

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: 30+
8.4.2009 8:50:17   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: SISI4

dober večer

Prinas je spet prišlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tako da grem v maj


user posted image  

(odgovor članu SISI4)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: 30+
8.4.2009 20:38:04   
sisi77
Tudi pri nas je na obisku!!user posted image user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: 30+
8.4.2009 21:30:09   
S*
Pa kaj je zdaj to, same slabe novice zadnje čase. Ni kaj, velikonočni zajček nas je pustil že kar nekaj na cedilu, bo treba stavit na maj, na mesec ljubezni.

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: 30+
8.4.2009 22:58:33   
SISI4
Ja mogoče pa res

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: 30+
9.4.2009 9:44:49   
BarbiG
Tuki gor se pa nič ne dogaja. A nas je tok mal 30+ al kaj. Al smo sam mal zaspale? So zgleda 40+ bolj aktivne, dejmo punce pokazat mal naše energije, ki se je nekam potuhnla, pa je skrajni čas da mal pokuka na plano. user posted image

(odgovor članu SISI4)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: 30+
9.4.2009 9:59:48   
T1979
user posted image   Sisi4 in Sisi77 žal mi je.  user posted image   Naprej v nove boje. Enkrat nam mora vsem uspet.

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: 30+
9.4.2009 10:16:35   
Zala01
Še da se vam jaz malo oglasim...drgač vas bolj berem...danes sem spet dobilauser posted image , ampak ta mesec niti nisva bila preveč pridna. Zdaj so se pa začelo lepši dnevi, pa upam, da bojo tud hormončki malo podivjali pa spet v nove boje...user posted image

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: 30+
9.4.2009 10:38:19   
T1979
user posted image  Zala01user posted image tudi ti, pa kaj je s tem aprilom. No samo da bo maj lepši.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?