|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 30+
29.4.2009 11:27:47   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

žabica, ko je pri meni test pozitiven, sexava še isti dan in potem še dva dni..za vsak slučaj user posted image
zaenkrat žal še ni bilo uspeha user posted image



pri nas uberemo tudi isto taktiko, upajmo da nam ta mesec s pomočjo kemije rata.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: 30+
29.4.2009 11:52:05   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

žabica, ko je pri meni test pozitiven, sexava še isti dan in potem še dva dni..za vsak slučaj user posted image
zaenkrat žal še ni bilo uspeha user posted image



pri nas uberemo tudi isto taktiko, upajmo da nam ta mesec s pomočjo kemije rata.... user posted image user posted image user posted image


sej veš da bom navijala zate, a ne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: 30+
29.4.2009 13:12:31   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

žabica, ko je pri meni test pozitiven, sexava še isti dan in potem še dva dni..za vsak slučaj user posted image
zaenkrat žal še ni bilo uspeha user posted image



pri nas uberemo tudi isto taktiko, upajmo da nam ta mesec s pomočjo kemije rata.... user posted image user posted image user posted image


sej veš da bom navijala zate, a ne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



draga moja hvala, sej veš, da jaz tudi zate čiram in navijam na vse pretege!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: 30+
29.4.2009 14:01:01   
*zabica*
upam da maja rata vsem nam user posted image
Jest se mal poigravam z mislijo da je ta mesec ratalo, k mam filinga da je bil ravno pravsni taiming....
Kdaj se pa pojavi beli tok v primeru da zanosis? K jest ga po Letzz-u nima  vec oz. ga mam par dni pred menstro, ta mesec pa ga opazam danes ze 2 dan...
No pustimo se presenetiti user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: 30+
1.5.2009 11:15:58   
aqua77
PUNCE JE ŽE MAAAAAAJJJJJ !!!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: 30+
1.5.2009 20:25:09   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

PUNCE JE ŽE MAAAAAAJJJJJ !!!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: 30+
3.5.2009 20:50:07   
k30
Še jaz se javim 31 let, delamo že 2,5 leti, 1. ivf za mano (11.dan po ET pojavila rjavi izcedek in kri) neuspešen
LP

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: 30+
3.5.2009 21:05:22   
Anonimen
Draga K30,

skoraj identična zgodba kot pri meni. Danes delala test, 12. dan po ET, pokazal negativno, prenehala s prometriumom (po navodilu G) in pred eno uro prve kapljice M. Žal mi je,da nama ni uspelo. Tole je bil zame že 3. poskus..

(odgovor članu k30)
  Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: 30+
4.5.2009 9:48:43   
BarbiG
Punce pozdravljene. Danes ni bilo še nobene al kaj? Takole, malo kavice za dober začetek dneva.


user posted image



Od danes naprej sem na Menopurju, endometrij se je lepo stanjšal, tako da je čas za rast foliklčkov. Zdaj si bom pa privoščila kakšno pivo za konec pa še kakšn jajček, da bodo rezultati kot se šika.

< Sporočilo je popravil BarbiG -- 4.5.2009 9:54:57 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: 30+
4.5.2009 10:19:49   
S*
Barbi hvala za kavico, je prav teknila na to noro ponedeljkovo jutro.
Uživaj ob pivu in jajčkih, pa upam da boš udpešna kokoška. user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: 30+
4.5.2009 10:23:02   
BarbiG
Hvala S*, računam tudi malo na mesec maj. user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: 30+
6.5.2009 9:26:43   
Zala01
Borke moje-sporočit vam moram, da bi danes morala dobit menstruacijo in ker je nisem, sem naredila CB in pokazala se je plusekuser posted image . Sem ful vesela, hkrati pa me je malo strah, saj sem prvega sinka skoraj splavila v 7. tednu nosečnosti, pa me je dabroston rešil takrat. Upam, da zdaj večjih težav ne bo. Držim pestke tudi za vasuser posted image

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: 30+
6.5.2009 9:48:09   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: Zala01

Borke moje-sporočit vam moram, da bi danes morala dobit menstruacijo in ker je nisem, sem naredila CB in pokazala se je plusekuser posted image . Sem ful vesela, hkrati pa me je malo strah, saj sem prvega sinka skoraj splavila v 7. tednu nosečnosti, pa me je dabroston rešil takrat. Upam, da zdaj večjih težav ne bo. Držim pestke tudi za vasuser posted image



Zala01 čestitam in uživaj v nosečnosti. user posted image

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: 30+
6.5.2009 9:50:53   
S*
Zala iskrene čestitke user posted image   user posted image   user posted image .

BarbiG, kako kaj pitje piva, si že presedlala med kronike user posted image   user posted image   user posted image ?

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: 30+
6.5.2009 10:37:28   
aqua77
Zala čestitke za user posted image !!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pozdravček vsem skupaj!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: 30+
7.5.2009 20:21:53   
ziva1
Zala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: 30+
8.5.2009 6:59:49   
Zala01
ma ja sem ful vesela, samo zdaj so pa ostale skrbi, se kar tresem do prvega pregleda, če bo vse ok. Veliko sreče tudi vam, sej zdaj je tolk lepo vreme, da kar kliče po romantiki in ne dvomim, da ne ob obrodilo sadovuser posted image .

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: 30+
9.7.2009 12:11:25   
Stella Rossa
Madonca 30-ka je pa čisto umrlauser posted image .
Bo treba v akcijo, da zopet oživiuser posted image user posted image

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: 30+
9.7.2009 12:53:18   
NATAŠA35
jaz sploh nisem vedela, da obstajauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: 30+
9.7.2009 13:04:31   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: Stella Rossa

Madonca 30-ka je pa čisto umrlauser posted image .
Bo treba v akcijo, da zopet oživiuser posted image user posted image

Se strinjam, sem že tu user posted image Ful pogrešam to temo, potem pa čvekam na nosečkah pa na upanju, ampak to ni čist to  user posted image
Kje pa je seznamček in nosečke na njem?? Upam, da bo zdaj vsaj polovica seznama naličena z nosečkami user posted image Hitro na raport vse nosečke srečke in vse tiste, ki boste glihkar to postale user posted image Navijam za vse user posted image



(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: 30+
9.7.2009 15:17:32   
isabeaux
ojla...tudi jaz se še tule oglasim...hmmm počasi bo pr men 33 user posted image  sedaj veselo user posted image in čakamo o...ki bo po moje vsak čas tuuser posted image

tko da upamo,...upamo....upamo....da bo ta julij našuser posted image

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: 30+
9.7.2009 17:19:44   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: Stella Rossa

Madonca 30-ka je pa čisto umrlauser posted image .
Bo treba v akcijo, da zopet oživiuser posted image user posted image


Stela ja kje si pa ti hodila??? Sem te prav pogrešal user posted image .
Ti si bla kar gonilna sila te teme, tako da je zamrla, ko si se skrila user posted image .

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: 30+
9.7.2009 19:39:38   
Stella Rossa
No evo mene po dolgem času.user posted image

Sem malo prebrala nazaj in vidim, da je kar nekaj sprememb. Pa seznam bo tudi treba obnovit.user posted image
Vse , ki ste 30+ se pofočkajte in seveda pripišite rojstni datum, če ste še seveda vedno za to, da bomo na tej temi imeli seznam izključno zato, da bomo vedle kdaj katera praznuje in si bomo na veliko čestitale.
Lep pzdrav vsem skupajuser posted image

Tatjana

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: 30+
9.7.2009 20:02:54   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: giotti

Hitro na raport vse nosečke srečke



Evo ene, ki je v tem času in po dobrih 3 letih ugledala magični user posted image !user posted image

Tud jaz držim pesti za vse tanartabolš punce 30+, ki na tega še čakajo....da ga čimprej dočakajo! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: 30+
9.7.2009 20:12:29   
isabeaux
neela čestitke user posted image user posted image

ok stella rossa.  ...no jaz imam rd. 10. 10. 1976 in čakam na 3. + sedaj 16. krog.....bomo videli...upam da bo user posted image  moje darilo vsaj do rd. user posted image

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?