|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 30+
25.2.2009 22:54:22   
giotti
user posted image  


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  30 + user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
                                   
 
 


 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
30
Anonimen (3. leto, 1 IVF)
T1979 (3. leto, 4 IVF)
ziva1 (2. leto)
nika78 (2. leto)

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
31
neela (4. leto)
Jane77 (1. leto)
ursa30 (3. leto) - 20. april pregled
punčkica (2. leto, 1 IVF) - april 2. IVF
crvicek (3. leto, user posted image )
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
32
Hana76 (3. leto) - junij 1. pogovor
S* (1. leto)
loremi (dolgo)
buča (5. leto, 2 IUI, user posted image )

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
33
JanaB (1. leto)
pikovit (8. leto)
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
34
beba75 (3. leto, 2 IUI) - čaka na 3. IUI in IVF
prizma (1. leto)
Tanja55 (1. leto)
*zabica* (1. leto)
piščančka
giotti (2. leto, user posted image )
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
35
pika74 (9. leto, 5 IVF, user posted image )
citrončica (9. leto, 4 IVF/ISCI) - marca kliče za 5. IVF
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
39
lana70 (user posted image ) - v prvem postopku
 



user posted image  
 

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: 30+
25.2.2009 23:09:29   
giotti
Hello
končno se lahko tudi jaz identificiram s kom in to zelo močno (sem skoraj v sredini) in zdaj sem končno ozdravljena ... sem vedla, da mi nekaj manjka tule gor in zdaj vem, kaj: 30 + club - najlepša leta, meni je vsak dan lepše in vsak dan več energije imam in vsak dan bolj sem srečna...kam to pelje, mi naj povejo tiste nad 35 user posted image
Ko sem vas brala, sem ful dobila potrebo, da nas spet popredalčkam v seznam user posted image  Spreminjajte ga, limajte slikce gor, vice, smešnice, karkoli, pišite leta, mesece, dojenčke, (lana sorry ker za tvojega pubertetnika nisem našla primerne slikce, pa sem ga dala kar kot ostalim user posted image )... karkoli

Pa en predlog imam, ste za, da se ne pogovarjamo samo o user posted image  in user posted image inuser posted image . Ja, tudi o tem, to je itaq bistvo vsega in smisel življenja of course user posted image , takoj za ležanjem na plaži, ampak mogoče pa si povemo tudi kako nas je danes čudno pogledal sodelavec, ko smo sredi noči rogovili po hodnikih v službi ter kuhali kavo v kuhinji. Samo enako se lahko vprašam zanj, kaj dela ob desetih ponoči v kuhinji in to v temi!!! Jao, računalničarji, kdo bi jih razumel user posted image

Nočko vsem, pa upam, da bo jutri, ko se spet nalimam pred ekran tukaj že pet novih seznamov in ta moj še nedonošen seznamček, da bo že popolnoma stilsko preoblečen in bo počasi postajal donošenček... user posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: 30+
26.2.2009 8:05:18   
ursa30
giotti, super si uredila tale naš seznamček user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: 30+
26.2.2009 13:45:01   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

giotti, super si uredila tale naš seznamček user posted image user posted image user posted image user posted image


Kaj več pa ko pridem iz službe, te dni imam kar pestro in si komaj odtrgam kako minutko, da pokukam na RR.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: 30+
26.2.2009 14:09:17   
mucomuc
Zdravo punce,

33 letnica ( samo še 2 meseca), 2 leti se trudim za drugega, doma imam 3,5 l staro punčko. Sem pa prejšni mesec po 2 letih zanosila in imela v 6 tednu spontani splav.
user posted image user posted image user posted image
Se vedno upam.

Lep pozdrav

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: 30+
26.2.2009 14:30:12   
crvicek
Giotti, tudi meni je všeč seznamček!

user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu mucomuc)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: 30+
26.2.2009 14:52:37   
lana70
giotti, super seznamček,.....je kr v redu, če bi moj pubertetnik (ma ga res razmetava) videl kakšno slikco si mu nalepila, haha....

L

PS: kaj si pa delala ob 22.00 v službi???

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: 30+
26.2.2009 15:47:59   
Stella Rossa
Oj punce, jaz bi se vam tud pridružla. Stara sem 37, imam 19 letno hčerko, ki bo oktobra postala mamicauser posted image user posted image user posted image , jaz pa sem zdaj v 1. IVF postopku( se že špikam)

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: 30+
26.2.2009 17:28:42   
giotti

user posted image  


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  30 + user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
                                   
 
 


 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
30
Anonimen (3. leto, 1 IVF)
T1979 (3. leto, 4 IVF)
ziva1 (2. leto)
nika78 (2. leto)

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
31
neela (4. leto)
Jane77 (1. leto)
ursa30 (3. leto) - 20. april pregled
punčkica (2. leto, 1 IVF) - april 2. IVF
crvicek (3. leto, user posted image )
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
32
Hana76 (3. leto) - junij 1. pogovor
S* (1. leto)
loremi (dolgo)
buča (5. leto, 2 IUI, user posted image )

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
33
JanaB (1. leto)
pikovit (8. leto)
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
34
beba75 (3. leto, 2 IUI) - čaka na 3. IUI in IVF
prizma (1. leto)
Tanja55 (1. leto)
*zabica* (1. leto)
piščančka
giotti (2. leto, user posted image ) - still hoping to be blessed only by God, no doctors aorund
mucomuc (3. leto, user posted image , user posted image )
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
35
pika74 (9. leto, 5 IVF, user posted image )
citrončica (9. leto, 4 IVF/ISCI) - marca kliče za 5. IVF


         
37
Stella Rossa (19. letna ) -  trenutno 1. IVF
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
39
lana70 (pubertetnik user posted image ) - trenutno 1. postopek
 



user posted image  
 


(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: 30+
26.2.2009 17:38:36   
giotti
hello
zakaj pa niste nič dopolnile seznamček ali dale kakšne slikce gor? user posted image

Mucomuc
, welcome, sem te kar med 34 letnice dala, ker si bolj 34 kot 33. In prav je, da upaš kljub tej nesreči , ker kle smo same take, ki upamo - to je predpogoj za prit na seznam!

Stella Rossa, tudi tebi welcome. Ma, to je pa fenomen, tvoja noseča, ti pa boš tudi vsak čas še enkrat user posted image Kaj imata istega fanta al kako to gre, nič mi ni jasno user posted image
PS Lana. Kaj ni očitno, kaj sem delala v službi. Moram še bolj pobarvat seznamček user posted image

Okej, zdaj pa vprašanje, kaj ste danes dobrega naredile za svoje telo, da si vas bo user posted image zbral za mamo, ker mu boste lahko ponudile tako zdrav domek zanj prvih 9 mesecev?

Jaz sem šla na hitro hojo za pol ure in se odpovedala eni sladkariji, ki sem jo skoraj kupila, pa sem si potem premislila. Zvečer pa mislim narest še nekaj jogijskih asan.

< Sporočilo je popravil giotti -- 26.2.2009 17:46:06 >

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: 30+
26.2.2009 18:42:16   
lana70
Oj, Stella Rosa,....isto imaš prvi IVF kot jaz, s tem da jaz šele prevzamem 11. marca zdravila...veš, jaz pravim tako: živi in pusti živeti....vsak ima svojo zgodbo, ki jo mora sam na svojem hrbtu nositi, a ne...

L

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: 30+
26.2.2009 18:48:13   
lana70
Haha, giotty, ne bom drezala naprej, kaj si delala ob tisti uri (si bila vsaj izvirna).....oz. ne bom spraševala o podrobnostih......kaj smo naredile, hm, jaz sem šla teč in malo na fitnes...drugače pa imam 2x na teden pilates in 1x na teden plesne vaje (moram mojega s ketno tja vleč)...kjer se z mojim skoraj vedno skregava, on nekaj menca, jaz ga začnem porivat po plesišču in valjda da mu to ne paše in eko......

L

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: 30+
26.2.2009 18:49:56   
Stella Rossa
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

Oj, Stella Rosa,....isto imaš prvi IVF kot jaz, s tem da jaz šele prevzamem 11. marca zdravila...veš, jaz pravim tako: živi in pusti živeti....vsak ima svojo zgodbo, ki jo mora sam na svojem hrbtu nositi, a ne...

L


Oj lana jaz pa mam 11. marca UZ. Se bova srečale, saj hodiš v LJ, če se ne motim??? Od kje pa si ?

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: 30+
26.2.2009 18:50:42   
lana70
still hoping to be blessed only by God, no doctors aorund ......giotty, alora, zdej mi je potegnlo!!!!
 
L


(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: 30+
26.2.2009 18:52:28   
lana70
Oj Stella Rossa, superca....ja 11.3. ob 8.00 imam prevzem, hodim pa v LJ
L

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: 30+
26.2.2009 18:53:29   
Stella Rossa
Pri katerem dr. pa si? Jaz mam Požlepovo.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: 30+
26.2.2009 18:53:32   
lana70
aja...s postojnskega, uaaaau, ti si pa od daleč, ma halo!

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: 30+
26.2.2009 18:53:57   
lana70
dr. Ribič

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: 30+
26.2.2009 18:57:10   
Stella Rossa
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

aja...s postojnskega, uaaaau, ti si pa od daleč, ma halo!


Ma saj ni tako dalečuser posted image
Če ni skrivnost, kaj je pri vaju vzrok neplodnosti?
Jaz sem imela dve IMN in sem sedaj brez jajcevodev, tako da lahko zanosim samo z medicinsko pomočjo.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: 30+
26.2.2009 19:10:06   
lana70
Midva sva oba ok, edino "problem" , kar pa medicina uradno še ni potrdila (ker se zanositve vseeno dogajajo), je to, da imam toliko miomov v materniic, da mi ne morejo operirati....sumim pa, da ima moja psiha glavno vlogo v celi zgodbi...

L

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: 30+
26.2.2009 19:13:41   
neela
giotti - za luškan luškan seznamček user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: 30+
26.2.2009 19:17:44   
S*
Giotti zdej sem razmišljala in iskala slikce, da malo poživim naš seznamček pa ne vem kaj izbrat user posted image . Nekako se odločam med credyem ( tisti luškan medvedek) ali pa med žabami, ki so mi padle v oči. Ne vem kaj naj izberem, danes mi dekoracija ne gre od rok user posted image  user posted image  user posted image .

In kaj dobrega sem danes naredila za svoje telo? Pri kosilu sem se zraven piščančka in solate odpovedala rižu, tako da sem bila zvesta montyu. Sedaj pa se pripravljam, da za 30 minut skočim na mojega "dolfija", kot ljubkovalno kličem moj orbitrec user posted image   user posted image   user posted image . Prej moram pa še generalko v kopalnici naredit, ker me je ravno ena čudna volja po čiščenju prijela user posted image .

No punce, dejte kakšno idejo za slikce za seznam, pa ga bom potem z veseljem okrasila.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: 30+
26.2.2009 19:48:00   
lana70
ma sej ve punce prav stradate!!! Ma halo!!! Jest pa tak golosek po hladilniku in omarah delam.....a se ful zrediš po tistih injekcijah???

L

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: 30+
26.2.2009 19:50:45   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: S*

Prej moram pa še generalko v kopalnici naredit, ker me je ravno ena čudna volja po čiščenju prijela user posted image .



S*, dej pridi na kavo k men. Pa ne pozabi krpe s seboj vzet...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: 30+
26.2.2009 20:16:28   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: neela

IZVIRNO SPOROČILO: S*

Prej moram pa še generalko v kopalnici naredit, ker me je ravno ena čudna volja po čiščenju prijela user posted image .



S*, dej pridi na kavo k men. Pa ne pozabi krpe s seboj vzet...user posted image user posted image user posted image user posted image



Komot, upam le da nisi predaleč.

Sicer pa me je pravkar obiskala user posted image , tako da se bom še z večjo vnemo spravila nad kopalnico. Moram nekam spravit to mojo slabo voljo, tako da... Mogoče bom pa še likalnik vključila enkrat pred spanjem.


(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?