|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 29 30 [31]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 30+
13.7.2009 14:40:16   
giotti
Stellči, tudi od mene en big user posted image
Kako pa ste zdaj zmenjeni za naprej? Za katero pa ta teden navijamo user posted image

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: 30+
13.7.2009 15:08:22   
JanaB
Tudi jaz pašem v 30+ in sem srečka user posted image v skoraj 8. tednu user posted image  Nisem še čisto dojela ampak mislim, da do velikega finala drugo leto bom že. Sem škorpijonka l. 1975. Držim pesti, da tudi ostale borke čimprej ugledate user posted image user posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: 30+
13.7.2009 18:46:03   
BarbiG
No tako, da se še jaz tukaj po dolgem času spet pofočkam. 25.11.1974, za mano sta dva uspela postopka ICSI izpred sedmih oz. petih let, sedaj sta bila pa za tretji + dva postopka žal neuspešna in grem jeseni ponovno v boj.

(odgovor članu JanaB)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: 30+
13.7.2009 21:05:05   
Stella Rossa
Drage moje še enkrat hvala za objemčke, res ste zlate. user posted image
Jaz sem dala zdaj vse na off. Z mojim sva že nekaj časa v zelo razrahljanem odnosu (ljubosumen na kubik user posted image )  tako da bom zdaj po neuspelem postopku( kar sem itak pričakovala) ostala v MB in se osredotočla na vnukeca. user posted image

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: 30+
13.7.2009 21:23:26   
princes34
Pozdravljene,
tudi mene ni bilo tukaj gor že kar od februarja, ko sem imela prenos zmrznjenčkov. Preberem pa vas kar nekajkrat na mesec.
V začetku junija sem bila v Postojni za prenos Moram pa vam povedat, da sem pred 4 tedni delala test in sva danes bila pri Rešu in videla majhno pikico. Še kar ne dojemam, da je to res.
Vsem ostalim tudi jaz čestitam, kateri je uspelo biti user posted image .
Ali ima katera za prodat Prometrium, če ji je slučajno ostal naj mi piše na ZS.
Lepo se imejte na dopustu.

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: 30+
14.7.2009 9:12:07   
Stella Rossa


user posted image

(odgovor članu princes34)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: 30+
14.7.2009 13:39:01   
lana70
daaaan, vsem skupaj en lep sončen dan.....

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: 30+
14.7.2009 15:41:59   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: princes34

Pozdravljene,
tudi mene ni bilo tukaj gor že kar od februarja, ko sem imela prenos zmrznjenčkov. Preberem pa vas kar nekajkrat na mesec.
V začetku junija sem bila v Postojni za prenos Moram pa vam povedat, da sem pred 4 tedni delala test in sva danes bila pri Rešu in videla majhno pikico. Še kar ne dojemam, da je to res.
Vsem ostalim tudi jaz čestitam, kateri je uspelo biti user posted image .
Ali ima katera za prodat Prometrium, če ji je slučajno ostal naj mi piše na ZS.
Lepo se imejte na dopustu.



user posted image   user posted image   user posted image Čestitam
user posted image

(odgovor članu princes34)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: 30+
14.7.2009 15:43:18   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

daaaan, vsem skupaj en lep sončen dan.....


Zate bomo pa jutri navijale a, ne? No jat že močno stiskam pestke, da bo beta visok, pa ne pozabi nam sporočit, da se bomo veselile s teboj.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: 30+
14.7.2009 22:31:10   
Stella Rossa


user posted image

Lana tebi pa jutri čim večjo beto.
user posted image


(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: 30+
15.7.2009 13:23:07   
korala
Prav en lep pozdravček tudi od meneuser posted image . Štartala sem na tej temi nekje v začetku leta, zdaj pa v 5. mesecu nosečnosti. Držim pesti za vse vas in vam želim, da vam še letos (realno gledano user posted image ) uspe zagledati user posted image . Sicer pa čim prej! Uživajte v poletju, razvajajte se, pridno user posted image  in pazite nase. Pa, pa. user posted image

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: 30+
15.7.2009 15:52:00   
lana70
alora punce moje...hvala za držanje pestk...moja beta je bila danes 1532. en lep dan še naprej......

(odgovor članu korala)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: 30+
15.7.2009 23:51:02   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

alora punce moje...hvala za držanje pestk...moja beta je bila danes 1532. en lep dan še naprej......


user posted image   user posted image   user posted image Čestitam, zdaj si pa tudi uradno srečka user posted image

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: 30+
16.7.2009 11:42:15   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: S*

IZVIRNO SPOROČILO: lana70

alora punce moje...hvala za držanje pestk...moja beta je bila danes 1532. en lep dan še naprej......


user posted image   user posted image   user posted image Čestitam, zdaj si pa tudi uradno srečka user posted image





da bi čim dlje to tudi ostala ......nooo, kolikor je potrebno, a ne user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: 30+
16.7.2009 12:19:01   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: lana70


IZVIRNO SPOROČILO: S*

IZVIRNO SPOROČILO: lana70

alora punce moje...hvala za držanje pestk...moja beta je bila danes 1532. en lep dan še naprej......


user posted image   user posted image   user posted image Čestitam, zdaj si pa tudi uradno srečka user posted image





da bi čim dlje to tudi ostala ......nooo, kolikor je potrebno, a ne user posted image


Ja, Lana, ene 8, mesecev bo čisto dost, a ne? Sicer pa nam še kaj Dabrostona pust za jeseni. user posted image

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: 30+
16.7.2009 12:45:46   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG


IZVIRNO SPOROČILO: lana70


IZVIRNO SPOROČILO: S*

IZVIRNO SPOROČILO: lana70

alora punce moje...hvala za držanje pestk...moja beta je bila danes 1532. en lep dan še naprej......


user posted image   user posted image   user posted image Čestitam, zdaj si pa tudi uradno srečka user posted image





da bi čim dlje to tudi ostala ......nooo, kolikor je potrebno, a ne user posted image


Ja, Lana, ene 8, mesecev bo čisto dost, a ne? Sicer pa nam še kaj Dabrostona pust za jeseni. user posted image



user posted image user posted image user posted image  bom nabavljala, če boste rabili.....

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: 30+
17.7.2009 19:55:58   
Stella Rossa
Lep pozdrav punce.


Lana ful sem vesela, da ti je ratalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No jaz mam celo štalo z mojim. Ampak bo že bolje. Sem se dokončno odločla, da greva narazen. Tako, da drage moje za mene ne bo vec nobenegauser posted image . Kaj češ. že mora tako bit.

Držim pa pesti za vsako posebej in navijam, da vam uspe čimprej ugledati čarobniuser posted image user posted image .

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: 30+
18.7.2009 8:21:23   
S*
Stella, žal mi je za vaju, da se je tako isteklo. Mogoče pa...kaj veš kaj ti bo prineslo življenje. Samo zate
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: 30+
20.7.2009 11:48:58   
isabeaux
ojla punce....konec tedna mi pa fejst držte pestke...ker upam, da pa je v tem krogu ratalo....hmmm...saj ne vem zakaj imam več upanja, samo imam pa ga user posted image user posted image

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: 30+
28.9.2009 15:35:44   
*zabica*
sm komaj še našla tole temo, se že ornk prah nabira ;)
Vem da ste nakeatere akterke tegale topika že srečke nosečke, zato vsem iskrene čestitke :)
Žal same nisem med vam, vemdar srčno upam da se vam čim prej pridružim....sem pa vesela da so se stvari začele premikat, tako da me 5.10 čaka ultrazvok pri dr. Ribičevi (pregrada in PCO jajčniki), potem pa verjetno zelo kmalu tudi laparoskopija in HSC. Me pa zanima, če je potrebno pred laparo jemati kontracepcijo, ali jo opravijo tudi brez?


(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 770
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 29 30 [31]
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 29 30 [31]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?